Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Jällegi UPS-i teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2012 19:06:44 vasta tsitaadiga

Uurisin arvutikeskuse nimekirjas asuvaid UPSe põhiline vahe tundub neil olema 1 aku vs 2 akut.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.10.2012 21:56:56 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Uurisin arvutikeskuse nimekirjas asuvaid UPSe põhiline vahe tundub neil olema 1 aku vs 2 akut.


asoo.. icon_eek.gif

ma ei tea, palju sa selliseid upse leidsid, eks mõni ikka eksisteerib ka.
Üldjuhul see ikka UPSidel vahet ja vahet ei tee, mitu akut seal sees on. Antud teemas on kirjeldatud piisavalt, mis vahe on uPSil ja Upsil ning see on ikka miskit muud, kui 1. aku vs. 2. akut.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 25.10.2012 23:45:22 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, mis vahe on neil 2-l upsil peale ~50 euri hinna vahe:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/UPS-id+ja+lisaseadmed/181814/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/UPS-id+ja+lisaseadmed/129707/

Kodulehe link kummagile:
http://pcmups.com.tw/product/BNT3000.html
http://pcmups.com.tw/product/king1500.html 3000AP isend.

Odavam ups on 7 kilo kergem, akude mahtuvusi ei suut tuvastada kodulehelt. Vaatasin et mõlemal 3000 isendil on lisa aku kasutamise võimalus icon_biggrin.gif Mitu akut saab muidu panna ja mis tüüpi kui keegi teab, ja kas ups laeb ka neid lisa akusid?


Otsin muidu piisavalt kvaliteetset upsi mis kannatab vabalt 800-1000 watti koormust, üleval lingil olevad paistavad olema kvaliteetsed, aint hind on juba veits krõbe. Kui soovitate midagi muud, siis vaatan ikka, muud pole veel leidnud.
Fortron upsid on ikka hea tüng, 1500 ja 2000va kaalu vahe on 400grammi ja mõlemal on 2x 12v 9ah akud icon_biggrin.gif hinna vahe on upsidel ~50 euri. Mustekit ei taha enam, Blackek on paras saaaast, Opti upsidest sobivat hinna\võimsuse suhet ei leidnud ja kvaliteet tootjate upsid maksavad umbes 500-700 euri icon_rolleyes.gif
Võib soovitada ka kasutatud võimast upsi, ise neid müügi foorumis ei silmand.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010




sõnum 23.11.2012 16:14:31 vasta tsitaadiga

Soovitage head upsi G860/GTX 670/600W PSU ja BenQ XL2420TX monitorile
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 10:58:54 vasta tsitaadiga

Karu7899, APC SmartUPS 1000
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010




sõnum 24.11.2012 11:46:42 vasta tsitaadiga

Kas mõnda odavamat ei ole? Oleks vaja lihtsalt kaitset kui näiteks äike peaks liinidesse lööma ja ma pole jõudnud veel juhtmeid välja tõmmata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.11.2012 12:50:52 vasta tsitaadiga

Et äike arvuti asemel UPS-i läbi kõrvetaks? icon_smile.gif Äikese vastu kaitse ikka ülepingekaitsega (surge protector). See on küll UPS-ile ka sisse ehitatud, aga otstarbekam on isegi UPS-i olemasolul sellisega UPS-i ennast kaitsta. Tuleb kokkuvõttes odavam, kui midagi juhtub. Ülepingekaitseid on nii ühe pesaga "vaheklotside" kui pikendusjuhtmete välimusega, millele on kaitse sisse ehitatud.

Lisaks arvesta seda, et ei UPS ega ülepingekaitse kaitse arvutit oluliselt paremini, kui majas pole maandusega elektrijuhtmestikku, n.ö kolme otsaga, maandusklemmiga pistikupesi, mis ka reaalselt on maandatud. Kõrgepinge eest kaitseb efektiivselt vaid maandatud ülepingekaitse (kas siis eraldi või UPS-i sees).

UPS on kaitseks pingekõikumiste ja voolukatkestuste eest. Seda on ka otstarbekas kasutada, aga (nt äikese poolt indutseeritud) kõrgepinge eest on vaja kaitsta ka seda, kui eriti tihti uusi ostma hakata ei taha.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010




sõnum 24.11.2012 14:19:43 vasta tsitaadiga

Tänud info eest, kas on siis mõnda odavat upsi mis suudaks ~1-2min arvutit töös hoida, et arvuti saaks korralikult sulguda?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.11.2012 19:31:42 vasta tsitaadiga

Paar minutit uue UPS-iga on vähe, akud ei ole igavesed ja akudelt töötamise aeg hakkab vähenema seda kiiremini, mida väiksema varuga on see UPS ostetud.
Kallimad UPS-id, nagu pakutud APC, oskavad akude eest paremini hoolitseda. Odavamad... on odavamad.

Akude suuruse järgi eriti UPS-i valida ei annagi, tuleb vaadata võimsust, mida UPS toita suudab ja võtta vähemalt 25% varuga. Akud on seal juures siis sellised nagu on, uuena võivad sulle arvuti tühikäigul ja väikesel koormusel 15-20 minutit aega anda, kahe või kahe ja poole aasta pärast hea kui 5 välja venitavad. Umbes kolme tagant vahetad akusid. Kui veab. Enamasti varem.

Mida siis odavatest UPS-idest valida? Ega ei oskagi suurt soovitada. Kui PCM hulgast vaadata, siis ehk KIN-1500AP (King PRO seeria). Spetsifikatsioonis küll kirjas ei ole, aga see peaks törts üle 800W võimsust lubama maksimaalselt. See on passiivjahutusega UPS, st et võib loota korraliku suurusega radikate olemasolule ja pole muret ventika tolmumise ega lärmamise pärast. Orienteeritud rohkem kontorisse kui koju, nii et võiks loota sutsu paremat kvaliteeti ja vastupidavamat ehitust.
Linuxis NUT tugi olemas ka.

Näiteks AEG Protect .A 1400 on küll ka lähedase hinnaga, aga ventikaga. Ma ei võtaks seda juba puhtalt selle pärast. Mingi 1500VA UPS ei tohiks vajada aktiivjahutust. Kui vajab, siis on seal millegi pealt kokku hoitud (radikate suuruse pealt). Võib-olla olen loll või paranoiline, aga ainult LCD ekraaniga mulle muljet ei avalda ja aktiivjahutusega ka mitte, pigem vastupidi. See paneb mõtlema, et miks need seal on. (vent, et väikesed radikad UPS-i kärssama ei laseks, LCD targa mulje jätmiseks)

Mustekiga on mul isiklikud ebameeldivad kogemused, mida ma siin üle kordama ei hakka. Küllap on paljudel ka positiivseid kogemusi, aga mul mitte. Seepärast ei soovita ka.
Fortronist ei tea midagi. Toiteplokke on neil häid ja halbu, UPSe ei tea.

Opti UPSid on PCM-i paremate UPS-idega enam-vähem samas klassis, ma ise loodan, et sutsu parem. Linuxi tugi on sandim (tuleb ise kombineerida - võib minult ka nõu küsida - või loobuda). Millegipärast neid siin eriti müüa ei taheta.

Eaton on juba loodetavasti midagi paremat, aga ka kallimat. Linuxis tugi vist tootjatest kõige parem üldse. Firma ise suhtub positiivselt ja aitab kaasa.

Ja ega siinmail suurt rohkem valikus ei olegi. Kui tahad kvaliteetset, siis pakutakse müüa sulle vaid APC-d (Linuxis tugi väga sant või olematu kuuldavasti, firma salatseb), kui odavat, siis Mustek ja PCM Black Knight. Nagu midagi muud poleks olemaski.

Ah soo, ülepingekaitse võiksid küll APC oma võtta. On endal kindlam tunne. Vahet pole, kas võtad "klotsi" (ja sellele paned tavalise mitme pesaga pikenduse sappa, millega kogu arvutikraami, sh modemi ära kaitsed)
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/UPS86/APC-Essential-SurgeArrest-1-outlet-230V-Germany-72058
ADSL liini puhul http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/UPS86/APC-Essential-SurgeArrest-1-outlet-with-Phone-Protection-230V-Germany-72059

või "pikenduse"
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/UPS86/APC-Essential-SurgeArrest-1-outlet-with-Phone-Protection-230V-Germany-72059
kaabel-TV/interneti puhul http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/UPS86/APC-Essential-SurgeArrest-5-outlets-with-Coax-Protection-230V-Germany-72057
ADSL puhul http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/UPS86/APC-Essential-SurgeArrest-5-outlets-with-Phone-Protection-230V-Germany-72056

Ja neid kaitseid ole valmis ka uusi ostma aeg-ajalt icon_smile.gif. Mul on paar tükki neid ~10 aasta sees läinud. Mõni laks on kõvem kui kaitse kannatab. Pigem 20€ uue kaitse, kui 200€ uue UPS-i eest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 24.11.2012 19:58:11, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 19:32:10 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eaton on juba loodetavasti midagi paremat, aga ka kallimat.

Eatonil kipub ilusam väljund ja kõrgem efektiivsus olema (sõltub muidugi mudelist).
Hinnaklassilt olid vist isegu natuke odavamad, kui APC.
Meil siin tegeleb nende müügiga Poweram.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.11.2012 19:34:57 vasta tsitaadiga

Jah, APC-st odavamad. See jäi eraldi märkimata küll.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 19:39:36 vasta tsitaadiga

Musteki akud (vähemalt minul) surid suht sedasi, et mingi 2a pidasid kenasti 40+ minutit, ühel hetkel hakkas see kiirelt langema ning 2 kuu pärast ei pidanud enam sekunditki. Ning senimaani mul nad vahetamata icon_razz.gif
Samas midagi kehva öelda ei saa, majas, kus elekter kõigub nagu segane j vana juhtmestik, hoidis asju kenasti töös. Ilma ups-ta ei saanud välist ketast järgi hoidagi. Nii kui keegi kuskil tule põlema pani tõmbas väline ketas end restardile... Samuti võis kehvemal juhul arvuti sama teha.

Ja siit uurikski, http://www.itshop.ee/arvutite-lisaseadmed/ups-id-ja-ups-i-aku/aku-12v-8-5ah-powersonic-longlife-6-12a viimati veavad ka 6a välja icon_rolleyes.gif
PEan veel lahti kruvima ja uurima täpselt, millised akud sinna lähevad, kuid hetkel tean et 2x 12v@7ah akud on seal sees.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.11.2012 20:03:57 vasta tsitaadiga

Mul Mustekiga just see kogemus, et ei hoidnud, sinder. Tuba ja arvuti juba pime, siis ta alles plõksib icon_lol.gif. Mitte alati, aga teatavat tüüpi "jõnksude" puhul just.
Näed, saigi jälle seda vana asja meelde tuletatud. Silm peast välja....

Ja ma unustasin, et Dell-i UPSe pakutakse ka natuke. Ma ei tea neist muud, kui et väga hea tarkvaraline tugi on Linuxis.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.11.2012 20:12:07 vasta tsitaadiga

Mul APC Back UPS RS 800 2006 aastast. Originaal akud olid Visioni 12V, 7.2Ah. Valmistatud muidugi Hiinas. Need pidasid vastu natuke üle 2 aasta. Asemele läksid need akud: AKU 12V 9.0Ah 6.3mm klemm 151*65*94mm Fiamm. Senini töötab kõik ilusti.

PS. 9Ah akudega lubas ups mu kasti 6 minutit kauem üleval hoida.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.11.2012 20:06:39 vasta tsitaadiga

Pagan, meenus, et peaks 1-2 kuud tagasi uue aku saanud UPS-i lahti kruvima ja pingeid üle kontrollima. Ei pea sekunditki vastu.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.12.2012 20:18:48 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Mul APC Back UPS RS 800 2006 aastast. Originaal akud olid Visioni 12V, 7.2Ah. Valmistatud muidugi Hiinas. Need pidasid vastu natuke üle 2 aasta. Asemele läksid need akud: AKU 12V 9.0Ah 6.3mm klemm 151*65*94mm Fiamm. Senini töötab kõik ilusti.

PS. 9Ah akudega lubas ups mu kasti 6 minutit kauem üleval hoida.

Need Fiamm-i akud said täna otsa. Akude välja võtmisega nägin kõvasti vaeva, sest akud olid nii jämedaks paisunud.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 20:29:48 vasta tsitaadiga

Need punnis akud tuletasid ühe paari aasta taguse juhtumi meelde, kus ka akud olid võtnud üsnagi hirmuäratava kuju.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.12.2012 20:41:18 vasta tsitaadiga

Kui juba teema üles tõusis. Keegi teab palju ups ise voolu tarbib või palju loogiline oleks?
Üllataval kombel avastasin, et oma APC 750 smart ups tarbib täislaetuna ilma järgi olevate seadmeteta ca 60W Tootja leht ei maini sellest midagi:
http://www.apc.com/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=sua750i&tab=models
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2012 20:44:07 vasta tsitaadiga

Mu ups (Mustek powermust 1060 oli vist) võttis vist 25W (pead ei anna)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.12.2012 21:23:38 vasta tsitaadiga

Kunagi mõõtsin ka oma UPSi voolutarvet, oli vist 35W ringis ilma tarbijateta.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2012 00:12:34 vasta tsitaadiga

jägaja, see on enam-vähem tulemus. 1500A APC SmartUPS teeb omatarvet välja lülitatud olekus (loe: tarbijatele toidet andmata, seade OFF režiimis, toide ühendatud) 49W/h.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 31.12.2012 00:54:20 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
AJ kirjutas:
Mul APC Back UPS RS 800 2006 aastast. Originaal akud olid Visioni 12V, 7.2Ah. Valmistatud muidugi Hiinas. Need pidasid vastu natuke üle 2 aasta. Asemele läksid need akud: AKU 12V 9.0Ah 6.3mm klemm 151*65*94mm Fiamm. Senini töötab kõik ilusti.

PS. 9Ah akudega lubas ups mu kasti 6 minutit kauem üleval hoida.

Need Fiamm-i akud said täna otsa. Akude välja võtmisega nägin kõvasti vaeva, sest akud olid nii jämedaks paisunud.


Siga vark siis icon_biggrin.gif avastasin tana et mul musteki 1400va aku on suht kutu icon_biggrin.gif krt. Paar kuud tagasi andis mu yrgvana pcm 600va aku otsad thumbs_down.gif

jägaja kirjutas:
Kunagi mõõtsin ka oma UPSi voolutarvet, oli vist 35W ringis ilma tarbijateta.

Mu mustek 1400va ja opti ups Thunder Shield 1700B votavad umbes sama tyhjalt.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.01.2013 18:25:06 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
AJ kirjutas:
Mul APC Back UPS RS 800 2006 aastast. Originaal akud olid Visioni 12V, 7.2Ah. Valmistatud muidugi Hiinas. Need pidasid vastu natuke üle 2 aasta. Asemele läksid need akud: AKU 12V 9.0Ah 6.3mm klemm 151*65*94mm Fiamm. Senini töötab kõik ilusti.

PS. 9Ah akudega lubas ups mu kasti 6 minutit kauem üleval hoida.

Need Fiamm-i akud said täna otsa. Akude välja võtmisega nägin kõvasti vaeva, sest akud olid nii jämedaks paisunud.

See kord sai Renovaar-ist Panasonic-u akud võetud. Eks ole näha kaua need vastu peavad.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.09.2014 18:50:17 vasta tsitaadiga

Soovitage palun head UPS'i 300-600VA. Online või siis Line-Interactive.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 14.09.2014 22:20:15 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Soovitage palun head UPS'i 300-600VA. Online või siis Line-Interactive.


Siit saad hea pakkumise: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=618513&highlight=
Küsi akude hinnapakkumist või siis osta renovaarist akud thumbs_up.gif
Uus odav kvaliteetne apc maksab niipalju: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/140369/
See ei ole väga võimas. Kõige odavamaid upse kui selliseid ei soovita, neil on VA üles blufitud ja max võimsust kannatavad 1-2 minutit uuena icon_wink.gif

Endal on odavad upsid: mustek 1400va ja OPTI ups Thunder Shield 1700B. Musteki soft on saast ja raud primitiivne aga töötab.
Optil olid algusest saati nõrgad akud ja seega on ta mustekist nõrgem millel on uued akud. Opti veab mingi 500w koormust välja, tõesti ei viitsi selle pärast garri vaidlema minna, niikuinii on ta mul varuga võetud ja saab hakkama icon_biggrin.gif
Muidu opti toimetab tihemini kui mustek, seega on ta rohkem lineinteractiv icon_wink.gif

Alla selliste ei soovitaks ise: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/455197/
ja https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/44842/
Umbes 100 euri ja up tulevad mulle vastuvõetava kvaliteediga upsid. Sa ei taha teada kui viletsad on 50 euri upsid icon_wink.gif
Nüüd on endal apc ups 1,6 kwt 4-ja uue akuga ja peaks mainima et tegu on hoopis teise maailmaga icon_wink.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Jällegi UPS-i teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.