Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 970, 971, 972 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 17.06.2017 12:48:04 vasta tsitaadiga

ok30 (12:29:59 PM) Unfair asocial gold ammo asshole. You are just a poor unfair and talentless piece of shit, who wants an advantage against other players who dont use gold ammo. Unfair assholes like you ruin this game!
ok30 (12:30:16 PM) you ruined my game, asocial piece of shit
priitr (12:31:16 PM) wut, you tell light tank players they shouldnt shoot gold agains heavies? Are you a bit retarded?
ok30 (12:31:41 PM) poor unfair asocial human waste
ok30 (12:31:50 PM) Armor is worth nothing, if every asshole uses gold ammo! Gold ammo ruins this game!
ok30 (12:31:56 PM) This is a game! Think about playing fair, asshole!
ok30 (12:32:27 PM) You spend real money to afford gold ammo and get an adavantage against other player. How poor is this?
priitr (12:34:46 PM) Go work a couple of hours for your local McDonalds so you could afford a month of premium, freeloader
ok30 (12:44:10 PM) poor unfair asocial human waste
ok30 (12:44:31 PM) you are so poor!
ok30 (12:44:46 PM) and asocial
ok30 (12:44:48 PM) On the other side there must be stupid assholes like you, who spend their money for WoT so that clever guys, like me, can play for free!
priitr (12:44:56 PM) anything else?
priitr (12:45:13 PM) go play, clever guy
ok30 (12:45:25 PM) poor human waste
priitr (12:45:52 PM) Are you asking for report, mate? You're getting tedious

Puänt on selles, et tüüp oli heavyga, mina lightiga...

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.06.2017 12:49:19 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
ok30 (12:29:59 PM) Unfair asocial gold ammo asshole. You are just a poor unfair and talentless piece of shit, who wants an advantage against other players who dont use gold ammo. Unfair assholes like you ruin this game!
ok30 (12:30:16 PM) you ruined my game, asocial piece of shit
priitr (12:31:16 PM) wut, you tell light tank players they shouldnt shoot gold agains heavies? Are you a bit retarded?
ok30 (12:31:41 PM) poor unfair asocial human waste
ok30 (12:31:50 PM) Armor is worth nothing, if every asshole uses gold ammo! Gold ammo ruins this game!
ok30 (12:31:56 PM) This is a game! Think about playing fair, asshole!
ok30 (12:32:27 PM) You spend real money to afford gold ammo and get an adavantage against other player. How poor is this?

Puänt on selles, et tüüp oli heavyga, mina lightiga...


Sellised ahvid pole vestlust väärt. Pole lihtsalt mõtet laskuda arutellu, suur osa mängijatest lihtsalt ei saa isegi aru miks lastakse kulda jne. Ja oleme ausad, ei hakka kunagi aru saama ka...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 17.06.2017 13:07:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Palju õnne sünnipäevaks, BB4 (neiupõlvenimega BEST) icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Täna 3 aastat tagasi ma selle klanni registreerisin oma käega. Kuigi ise enam seal tegev pole, on ikka hea meel näha, et klann kasvas suureks ja tugevaks. Jaksu teile!



Ajaloohuvilistele siis meenutuseks Eesti klannimaastiku esimene ja seni ainus recruitment trailer:


Link


Kahju ainult, et 90 protsenti liikmetest väikesed jonnivad tüdrukud on :/

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 17.06.2017 14:34:43 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
priitr kirjutas:
ok30 (12:29:59 PM) Unfair asocial gold ammo asshole. You are just a poor unfair and talentless piece of shit, who wants an advantage against other players who dont use gold ammo. Unfair assholes like you ruin this game!
ok30 (12:30:16 PM) you ruined my game, asocial piece of shit
priitr (12:31:16 PM) wut, you tell light tank players they shouldnt shoot gold agains heavies? Are you a bit retarded?
ok30 (12:31:41 PM) poor unfair asocial human waste
ok30 (12:31:50 PM) Armor is worth nothing, if every asshole uses gold ammo! Gold ammo ruins this game!
ok30 (12:31:56 PM) This is a game! Think about playing fair, asshole!
ok30 (12:32:27 PM) You spend real money to afford gold ammo and get an adavantage against other player. How poor is this?

Puänt on selles, et tüüp oli heavyga, mina lightiga...


Sellised ahvid pole vestlust väärt. Pole lihtsalt mõtet laskuda arutellu, suur osa mängijatest lihtsalt ei saa isegi aru miks lastakse kulda jne. Ja oleme ausad, ei hakka kunagi aru saama ka...


Nii on .
Lased mõne " BOT AIM " Poolaka maha ja siis hakkab tulema icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.06.2017 09:46:16 vasta tsitaadiga

ja aga kas tal siis ei olnud nagu õigus ve, et premium moon rikub mängu. Armorist pole enam mingit kasu kui iga noob kes ei viitsi vaeva näha põrutab premm ammoga sinust iga nurga alt läbi. Vanast pididki vaeva nägema, et kõvema armoriga tankile külje alla või taha saada nüüd piisab premm ammost ja võid silmad kinni lahmida. Ärge tulge seletama, et see premm ammo ei riku seda mängu. Mingis dezi videost ta ka mainis, et is-7 pole enam mõtet mängida kuna kõik lasevad kohe premm ammot. Selles videos ta irvitaski veel selle üle, et premm ammot lendas kohe lahingu alguses kui esimiene tank välja spotiti, tähendab neil premm ammo noobidel pole mingit vahet kes nurga tagant tuleb kas maus või rhm näiteks, mis point siis üldse on väikse armoriga masinatel vs armoriga masinatel. Tehku kaks eraldi serverit kus ühes on premm ammo noobid ja teises tava ammoga mängijad, siis vaadaku kumbas serveris rohkem mängijaid on saab näha mida siis premm ammo ülistajad ütlevad selle kohta, et see ju vajalik, ei ole vajalik lihtsalt laisaks olete läinud ja ei viitsi enam vaeva näha ja see rikubki järjest mängu võlu. Kindlasti aitaks seda pasarahet vähendada kui see premm ammo kallimaks teha, mõtle kus siis wg saaks raha 1000 kulda per shot noobid tõmbaks ju ikka pangakontod tühjaks.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 18.06.2017 10:01:02 vasta tsitaadiga

Kas mõni paha "premm ammo noob " tegi kipi-kipi"? Mõtle ikka sügavalt järgi mida sa WG-lt tahad. Nuteti hirmsasti, et tankidel pole soomust - vaata millised elukad nüüd ringi vuravad - Maus, Type 5, Chrysler GF on mõningad näited.
Võta IS-6 ja mine suru Himmelis Chrysler positsioonilt välja - väga võluv mäng tuleb.

Prem moon pole kaugeltki mitte selle mängu suurim probleem - praeguse asjade seisuga olen tänulik, et see olemas on.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.06.2017 10:19:28 vasta tsitaadiga

No ma lasin eile lahingus oma viis korda mäe pihta , kuigi tank oli tublisti poole tanki võrra sellest eespool icon_smile.gif Mul polnud vahet , kas prem või tava ammo . Sisse sain aga nii ühte kui teist .
Vaenlasi kaitses mingi imevägi icon_wink.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.06.2017 12:12:25 vasta tsitaadiga

No oletame, et vastastel on pooled selliste tankidega mida polegi vaat et võimalik tavamoonaga lasta. Mis valemiga sa ta maha saad kui sa ei lase teda isegi tagant tavamoonaga iga kord. Neid on pool tiimi ja sa ei pääse kuhugi kuna nende kahurid suures osas on suure dämmiga ja kogu punt umbkaitses.

See kullahala on imo mingite O-Ho noobide teema kes kujutavad ette et neid ei tohigi keegi peneda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.06.2017 12:38:48 vasta tsitaadiga

Isegi QB on video teinud kus ta on õnnelik, et kuldmoon olemas on:
Spoiler Spoiler Spoiler


No mis teha kui sõidad mingi pz IIIE junniga ja penet pole ollagi ning satud vastamisi tier 5 rasketankidega...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.06.2017 13:43:14 vasta tsitaadiga

Seda peab tunnistama jah, et pidevalt kuuleb mingite nuubide suust hala teemal "Miks sa lasid oma kerge- või keskmise tankiga minu superheavy tanki kullaga, mängi ausalt!". Meenutab veits ühte juhtumit paari aasta tagant kus üks ca 20K mänguga TD tuli mind peale lahingut sõimama, et ma olen hacker ja cheater, sest lasin tal tracki maha ja sõitsin talle selja taha. See polevat aus, sest ta ei saa mind siis ju kuidagi vastu tulistada icon_lol.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.06.2017 14:32:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Seda peab tunnistama jah, et pidevalt kuuleb mingite nuubide suust hala teemal "Miks sa lasid oma kerge- või keskmise tankiga minu superheavy tanki kullaga, mängi ausalt!". Meenutab veits ühte juhtumit paari aasta tagant kus üks ca 20K mänguga TD tuli mind peale lahingut sõimama, et ma olen hacker ja cheater, sest lasin tal tracki maha ja sõitsin talle selja taha. See polevat aus, sest ta ei saa mind siis ju kuidagi vastu tulistada icon_lol.gif


Hea , et su ema vastu huvi ei tunta icon_wink.gif

Minu ema on juba ammu vana ja pole enam teab-mis-ilus , kuid vahel tahetakse temaga hullata icon_smile.gif
Ma olen küll solidaarne oma teada , kuid kurat teab ju , kes see austaja olla tegelikult võib icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 18.06.2017 14:47:39 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ja aga kas tal siis ei olnud nagu õigus ve, et premium moon rikub mängu. Armorist pole enam mingit kasu kui iga noob kes ei viitsi vaeva näha põrutab premm ammoga sinust iga nurga alt läbi. Vanast pididki vaeva nägema, et kõvema armoriga tankile külje alla või taha saada nüüd piisab premm ammost ja võid silmad kinni lahmida. Ärge tulge seletama, et see premm ammo ei riku seda mängu. Mingis dezi videost ta ka mainis, et is-7 pole enam mõtet mängida kuna kõik lasevad kohe premm ammot. Selles videos ta irvitaski veel selle üle, et premm ammot lendas kohe lahingu alguses kui esimiene tank välja spotiti, tähendab neil premm ammo noobidel pole mingit vahet kes nurga tagant tuleb kas maus või rhm näiteks, mis point siis üldse on väikse armoriga masinatel vs armoriga masinatel. Tehku kaks eraldi serverit kus ühes on premm ammo noobid ja teises tava ammoga mängijad, siis vaadaku kumbas serveris rohkem mängijaid on saab näha mida siis premm ammo ülistajad ütlevad selle kohta, et see ju vajalik, ei ole vajalik lihtsalt laisaks olete läinud ja ei viitsi enam vaeva näha ja see rikubki järjest mängu võlu. Kindlasti aitaks seda pasarahet vähendada kui see premm ammo kallimaks teha, mõtle kus siis wg saaks raha 1000 kulda per shot noobid tõmbaks ju ikka pangakontod tühjaks.

Miks seda juttu tavakasutajale ajada, mäng on mäng ja kui tahad tasemel olla, kasutad kõik ressursid ära, mida mäng pakub. Kui ei soovi osasid ressursse kasutada (kas siis põhimõtte pärast või on rahast kahju), pole teise mängija viga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.06.2017 14:59:56 vasta tsitaadiga

Ritsard kirjutas:
arny kirjutas:
ja aga kas tal siis ei olnud nagu õigus ve, et premium moon rikub mängu. Armorist pole enam mingit kasu kui iga noob kes ei viitsi vaeva näha põrutab premm ammoga sinust iga nurga alt läbi. Vanast pididki vaeva nägema, et kõvema armoriga tankile külje alla või taha saada nüüd piisab premm ammost ja võid silmad kinni lahmida. Ärge tulge seletama, et see premm ammo ei riku seda mängu. Mingis dezi videost ta ka mainis, et is-7 pole enam mõtet mängida kuna kõik lasevad kohe premm ammot. Selles videos ta irvitaski veel selle üle, et premm ammot lendas kohe lahingu alguses kui esimiene tank välja spotiti, tähendab neil premm ammo noobidel pole mingit vahet kes nurga tagant tuleb kas maus või rhm näiteks, mis point siis üldse on väikse armoriga masinatel vs armoriga masinatel. Tehku kaks eraldi serverit kus ühes on premm ammo noobid ja teises tava ammoga mängijad, siis vaadaku kumbas serveris rohkem mängijaid on saab näha mida siis premm ammo ülistajad ütlevad selle kohta, et see ju vajalik, ei ole vajalik lihtsalt laisaks olete läinud ja ei viitsi enam vaeva näha ja see rikubki järjest mängu võlu. Kindlasti aitaks seda pasarahet vähendada kui see premm ammo kallimaks teha, mõtle kus siis wg saaks raha 1000 kulda per shot noobid tõmbaks ju ikka pangakontod tühjaks.

Miks seda juttu tavakasutajale ajada, mäng on mäng ja kui tahad tasemel olla, kasutad kõik ressursid ära, mida mäng pakub. Kui ei soovi osasid ressursse kasutada (kas siis põhimõtte pärast või on rahast kahju), pole teise mängija viga.


Alati on .
Mul naine arvab , et ma pole normaalne , et WOTi panen icon_smile.gif

Õnneks aga ei tea ta ressursidest veel muffigi beer_yum.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.06.2017 15:08:00 vasta tsitaadiga

Täna tundub selline hea chill kaader olevat wot is. Suht lahtised mängud, vähemalt hommikul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2017 15:15:53 vasta tsitaadiga

Täitsa ok jah. flow on hea, ei mingid debiilset põõsas cämpimist.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.06.2017 16:51:16 vasta tsitaadiga

Ehk on teema läbi käinud , kuid kus te rohkem pelate EU omadest ? Kas EU1 või EU2 ? Mulle vahel tundub , et EU1 on sihik 0 ja vahel tundub , et EU2 on paigas , kuid justnagu on kas lääg või müsteerium , et minu pisikesed pommijunnid kohale ei jõua icon_smile.gif
_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.06.2017 17:02:48 vasta tsitaadiga

ega see servust sõltu, RNG on siin oma osa ja mõlemas servus samasugune.
Lihtsalt vahest kui mäng ei jookse siis vahetad servut ja sageli jookseb siis teises tsipa paremini icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 18.06.2017 17:19:48 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ega see servust sõltu, RNG on siin oma osa ja mõlemas servus samasugune.
Lihtsalt vahest kui mäng ei jookse siis vahetad servut ja sageli jookseb siis teises tsipa paremini icon_rolleyes.gif


Nüüd oli sama jama 1's. Lased rahulikult ja " vanasti " oli kindel , et oled isegi pisut liiga palju väljas ninaga .. Nüüd lased lihtsalt nagu jõulutulukesi nina ees . Aru ei saa .

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.06.2017 19:39:31 vasta tsitaadiga

hea hala, ennemuiste kui premm ammot polnud said ikka mängitud ja siis olid vist tier 7 ka tier 10 vastu kus oli pidevalt tunne, et lased hernestega. Skilli oli siis rohkem vaja, pakun, et erick saaks oma skilli juures ka premm ammota hakkama kui viitisiks vaeva näha. Ise ei kasuta premm ammot ja kui tulebki lõpuks lootusetu seis mõne mõttetu tier8 mausi või millegi sarnase vastu siis vähemasti proovin lasta pehmemasse kohta ja kui ei tule välja siis nii ongi, sest egas kõik sõltub ikkagi tiimi koostööst mitte sellest, et sa mõnest asjast silmad kinni läbi ei lase. See hala, et peangi premm ammot kõmmutama on sama nagu need tolad kes satuvad olema lahingus low tierid ja siis uputavad end kohe ära või sõidavad lihtsalt jolo surma.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.06.2017 21:34:22 vasta tsitaadiga

Pmst ma laseks ainult tavamoona oma lightidega aga sageli on tavamoon nii aeglane. Sageli kasutan esimese klipina premmi just lennukiiruse pärast kui on suurem mapp ja vaja sõitvat vastast kaugelt tabada. Sageli on need heavyd ja saab kohe ilma avastamata klipi dämmi.
Mul on aint 2 klippi premmi ja enamus aega kasutan poole sellest ära kuna tavamoon on otsas. Ja kaasas on 2 klippi igasuguste selliste tankide pärast keda ma tavamoonaga isegi kyljelt penen 5 lasust 2 kui veab

edit:
Täna sellile huvitav seis, et tehtud 15 mängust on 11 võitu ja nüüd tuleb huvitav koht - ka ellu olen jäänud kah 11 mängus icon_cool.gif
Yldiselt kohe kui mingeit nõmedaid missioone ja muud jama pole siis on mängud mängitavad ja pole sellist bingolotot thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 19.06.2017 13:04:41 vasta tsitaadiga

ei mõista seda kulla moona pärast hala....mängus on see kättesaadav kõigile ja miks ma ei tohi minna lahinguse parimas varustuses?
see mis oli siin kunagi varem wotis see oli aeg läheb edasi ja kui mängijad ei taha minna kaasa uuendusega ja ajaga siis mis teha ...see on sinu valik kui ei taha kasutada kuldmoona icon_smile.gif
minul pole vahet millega mind lastakse...kuna nt kulla moona laskmine ei tee sind paremaks mängijaks kohe.....vaja on ka muid asju siin mängus...positsoneerimine ,map lugemine ja ka nt kulla moona HEAT laskmiseks on oskust sul vaja...

ja kohe kindlasti ei lasta sinust iga nurga alt läbi prem ammoga... icon_smile.gif


aga miks keegi ei hala kui nt paber tanke lastakse HE mürsuga? mis on esiteks kõvasti odavam? ja damage palju suurem? ei ole veel seda kuulnud......see palju hullem minu meelest...tapab meeskonna liikmeid plus mooduleid....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.06.2017 13:19:52 vasta tsitaadiga

ma mingi aeg tagasi sõitsin viimati IS-6 -ga siis ainuke võimalus oli HE -d nonstop lasta kuna isegi kullaga ei olnd midagi teha, laske oli vaja kiirelt teha kattest välja tulles ja kui oleks kauem sihtind neid suht olematuid weakpointe siis seal oli 3+ kahurit kes sind kohe lasksid ilma sihtimata.
No ja lasin siis aint HE -d peale esimesi mänge, mida oli pool varudest ja igast dämmi tuli sitaks rohkem lõpuks kokku kui tavaliselt. Per shot vähe aga ikka rohkem kui 0 dämmiga värvi kraapida, lisaks ei pidand eriti sihtima, paned suvalt kiiruse peale ja kohe peitu.
Suhteliselt edukam ja odavam taktika kui kulda lasta kus enamus lasud toovad aint 0 dämmi
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2017 13:22:17 vasta tsitaadiga

Mõnel see kulla ja tava vahe ka väike. kus >50% pene vahe, siis kasu olemas.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 19.06.2017 13:22:30 vasta tsitaadiga

nii ta on jah icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.06.2017 16:31:45 vasta tsitaadiga

Personaalsed reservid +50% creda on ikka mõnusad asjad icon_smile.gif Ei mäletagi, millal viimati sellist numbrit nägin randomis.

http://wotreplays.com/site/3658338#stats

EDIT: laisad tellisid video ka sellest mängust icon_smile.gif


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 970, 971, 972 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.