Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 839, 840, 841 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 24.10.2016 13:05:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
chatwalker, tänud! Vastab nõudmistele ja lisatud Top 10sse.


Lähipäevil tekitan ka 11-20 positsoonid tabelisse.


Ülevaatlikkuse mõttes võib ju ilma tabelikohta märkimata kirja panna ka alla 15k/rerollid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.10.2016 15:12:40 vasta tsitaadiga

Arvan, et sellel pole mõtet, kuna keegi meist massilist rerollimist toetada ei soovi.

Töötasin veidi 11-20 positsioonide kallal, aga see töö jäi suht lühikeseks, kuna tundub et üle 15 uunikumi või kõrgemal tasemel mängijat pole võtta terve vabariigi peale, ja kuna käsitsi tabeli uuendamine on ikkagi aeganõudev töö, siis alla uunikumide ma vaeva nägema ei hakka icon_biggrin.gif

Muud infot veel - WN8 tulba töötasin ümber, wot-life WN8 andmed said vahetatud wotlabsi WN8 omade vastu, mis peaksid eeldatavasti kõige täpsemad olema. Palju see ei muutnud, mõned vahed küll läksid palju väiksemaks (tipus) ja üks-kaks positsioonivahetust oli ka sellega seoses, millest olulisim oli MrBananaV taaspääsemine jooksvasse Top 10sse. KTTC Top 1000 tulba vahetasin WG PR positsiooni vastu serveris, siis on kõigile midagi panna sinna (va Escape, huvitav mis värk sellega on?).

Lisaks said jooksvad andmed värskendatud across the board, mõned aktiivsemad mängijad on juba oma WN8-t kasvatanud, aga vähemalt kaks mängijat olid seda langetada suutnud viimase paari päeva jooksul.



Niiet kui keegi teab mõnda kodumaist WN8 2450+ tasemel mängijat, kellel üle 15K mängu, siis PS ja kui klapib, lisame tabelisse.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 24.10.2016 18:10:29 vasta tsitaadiga

arvan et saaksid ikka neid unicume ja super unicume eesti peale rohkem kui teeksid ka reroll...sest ega taavi ja escape ilma rerollita nii kõva wn8 poleks ju...ning see kassansip ka kahtlane..

aga jah jooksva wn8 alusel tabelit keeruline teha ning seda boostida pole ka raske...aga see näitaks nagu rohkem hetke seisu...kuna mudast enda wn8 pole lihtne üles upitada kui 10k mängu all icon_smile.gif

minul oli nt 10719 mängu tehtud ja wn8 1255 icon_biggrin.gif

ja sinul erick kui oli 10k mängu seljataga siis wn8 1922 icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.10.2016 18:39:02 vasta tsitaadiga

EESTISamur, kui ma esimest korda statsid avastasin ja ennast wot-news'i efficiency calculatorist otsisin, siis olin tavaline kollane mängija. Selleks hetkeks oli all ca 5000 lahingut, enamik neist KV-2 152mm kahuriga (kasutasin seda raha grindimiseks) icon_biggrin.gif

Loomulikult sellest momendist alates asjad muutusid, sest sõber andrez3d kellega koos alustasime näitas juba rohelisi tulemusi, ja tuli ikkagi järele võtta icon_biggrin.gif 10K lahingu peal olin juba EFE-X ridades ja siht silme ees, kunagi uunikumiks saada, superuunikumist ei julgenud toona veel unistada. WN8 polnudki siis veel vist, arvan et WN7 ehk oli toona päevakorral.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 24.10.2016 18:45:09 vasta tsitaadiga

hehe eks ta nii on jah icon_smile.gif

ma ka tegin t50 ja elc raha: ) aga jah mitte nagu dämmi ei teinud vaid yolo scout kohe teise baasi sain kohe surma ja siis uus tank... nii ta läks .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.10.2016 18:49:43 vasta tsitaadiga

ma unistasin neil aegadel sellest et saaks koju, eestisse. Mitte sellest et saaks uunikumiks icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 24.10.2016 18:52:52 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.10.2016 19:48:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
EESTISamur, kui ma esimest korda statsid avastasin ja ennast wot-news'i efficiency calculatorist otsisin, siis olin tavaline kollane mängija. Selleks hetkeks oli all ca 5000 lahingut, enamik neist KV-2 152mm kahuriga (kasutasin seda raha grindimiseks) icon_biggrin.gif

Loomulikult sellest momendist alates asjad muutusid, sest sõber andrez3d kellega koos alustasime näitas juba rohelisi tulemusi, ja tuli ikkagi järele võtta icon_biggrin.gif 10K lahingu peal olin juba EFE-X ridades ja siht silme ees, kunagi uunikumiks saada, superuunikumist ei julgenud toona veel unistada. WN8 polnudki siis veel vist, arvan et WN7 ehk oli toona päevakorral.


Eks enamusel on olnud üsna raske algus icon_razz.gif
Ma alustasin ka läppariga, heal juhul 30-40 fps sai kätte, kui liiga palju tanke korraga lahingus kokku sattus, siis kiskus sinna 15 fps'i poole, läppar oli süles ja hiir diivani peal, mingit hiirematti polnud.
Mängu õppimine käis platoonides senpaierick ja andrez3d'ga. See tähendas seda, et nondel aegadel ma mängisin oma tier 6 VK3601(H), mis nondel aegadel oli veel medium tank ja platoonikaalslased muidugi mängisid KV1S'e, mis oli OP kuubis. Sisutl tähendas see seda, et tier 6 mängus lihtsalt surfasin lahinguväljal vastaste tankivrakkide vahelt vastaste baasi poole, tehes mitte ühtegi lasku, sest KV1S'id tegid kogu töö ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2016 20:32:29 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
erick kirjutas:
EESTISamur, kui ma esimest korda statsid avastasin ja ennast wot-news'i efficiency calculatorist otsisin, siis olin tavaline kollane mängija. Selleks hetkeks oli all ca 5000 lahingut, enamik neist KV-2 152mm kahuriga (kasutasin seda raha grindimiseks) icon_biggrin.gif

Loomulikult sellest momendist alates asjad muutusid, sest sõber andrez3d kellega koos alustasime näitas juba rohelisi tulemusi, ja tuli ikkagi järele võtta icon_biggrin.gif 10K lahingu peal olin juba EFE-X ridades ja siht silme ees, kunagi uunikumiks saada, superuunikumist ei julgenud toona veel unistada. WN8 polnudki siis veel vist, arvan et WN7 ehk oli toona päevakorral.


Eks enamusel on olnud üsna raske algus icon_razz.gif
Ma alustasin ka läppariga, heal juhul 30-40 fps sai kätte, kui liiga palju tanke korraga lahingus kokku sattus, siis kiskus sinna 15 fps'i poole, läppar oli süles ja hiir diivani peal, mingit hiirematti polnud.
Mängu õppimine käis platoonides senpaierick ja andrez3d'ga. See tähendas seda, et nondel aegadel ma mängisin oma tier 6 VK3601(H), mis nondel aegadel oli veel medium tank ja platoonikaalslased muidugi mängisid KV1S'e, mis oli OP kuubis. Sisutl tähendas see seda, et tier 6 mängus lihtsalt surfasin lahinguväljal vastaste tankivrakkide vahelt vastaste baasi poole, tehes mitte ühtegi lasku, sest KV1S'id tegid kogu töö ära icon_biggrin.gif


pft, see pole midagi. Ma omal ajal alustasin laptopiga, ilma hiireta ja stabiilse 10fps. Siit ka põhjus kuidas ma artyt mängin. Millegi muuga polnud võimalik peluda icon_biggrin.gif umbes 3000mängu pealt sain veits parema laptopi ja sellega lajatas no kõva kaks korda tihedamini kaadreid, ca 20-25. Mingi hetk ikkagi otsustasin lauaka kasuks, aga ka see oli selline max 50fpsi pill SPG vaatest. mingiks ajaks oli ~10k mänguga ka käes mu esimene top tier SPG ning natukese aja pärast T10 tank E100. Sealt maalt olen korraliku PC omanik. kusjuures väga suure osa mängisin soolot, platoonisin harva. Alles siis kui EES2 jalad alla sai ja CW'sse sattusin oma GW Panthriga, hakkasin natuke rohkem platoonima.

_________________
minu lugupeetus


viimati muutis hannes36 25.10.2016 09:45:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.10.2016 22:26:25 vasta tsitaadiga

Aaa ja seda ka, et umbes esimesed 5K mängu said tehtud ilma ühtki medkiti, repairkiti ega kustutit kasutamata - lihtsalt ei teadnud, et neid ilma kullata ka saab icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.10.2016 22:45:15 vasta tsitaadiga

Olid ajad, siis ei saanud kuldmoona ka lasta uut tanki stock relvaga lahti saades, nüüd see vähemalt pehmendab icon_razz.gif

Täna ei olnud minu päev, oleks pidanud varem lõpetama. Ca 25% winrate ja 1600 WN8 sellest johtuvalt, ei sattunud head meeskonnad.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.10.2016 00:26:20 vasta tsitaadiga

Päris huvitav event tulemas: http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/top_tankers_event/

Suur pilt (PS Type 59 asemel on pildile vist Type 62 sattunud icon_biggrin.gif)
Spoiler Spoiler Spoiler


Parima viiemängulise seeria kombineeritud XP kindlas tankis läheb arvesse. Ilmselt võib mängida kõiki tiere, kuna auhinnad on erinevad per tier.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2016 09:47:46 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Aaa ja seda ka, et umbes esimesed 5K mängu said tehtud ilma ühtki medkiti, repairkiti ega kustutit kasutamata - lihtsalt ei teadnud, et neid ilma kullata ka saab icon_biggrin.gif
no ole nüüd ikka, kes neid osta jõudis, kui prem kontot pole ja ainuke prem tank on Tier3 M22 Locust, rääkimata sellest, et kuld moon oli ikkagi ehe kuld moon, mida ainult üksikud TOP clanid julgesid randomis kulda lasta beer_yum.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 25.10.2016 12:59:16 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
Aaa ja seda ka, et umbes esimesed 5K mängu said tehtud ilma ühtki medkiti, repairkiti ega kustutit kasutamata - lihtsalt ei teadnud, et neid ilma kullata ka saab icon_biggrin.gif
no ole nüüd ikka, kes neid osta jõudis, kui prem kontot pole ja ainuke prem tank on Tier3 M22 Locust, rääkimata sellest, et kuld moon oli ikkagi ehe kuld moon, mida ainult üksikud TOP clanid julgesid randomis kulda lasta beer_yum.gif
Ah, nii hull ka ei olnud. Kui ikka päris tomat ei olnud, siis kuni T8 masinaga jäid reeglina plussi.

Tarvikute (mitte)kasutamise osas jäid kõige eredamalt meelde põlemaminemised, kus lihtsalt istusid ja ootasid, kas lõpped põlengukahjustustesse või jõuab keegi enne mürsu tuppa kihutada. Tänu sellele on tulekustuti pikka aega ”kohustuslik” kaaslane olnud. Viimasel ajal olen mõnel juhul selle asemel poistele präänikud kaasa pannud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.10.2016 13:37:10 vasta tsitaadiga

nii. Väike puhkus oli, siiber oli ees. Sai nats viina joodud ja statse langetatud ka enne, et oleks ikka kust end jälle välja tõsta icon_cool.gif

nüüd hakkan uut taktikat harrastama icon_razz.gif peale igat võidukat mängu 5 kätekõverdust + komm ja peale kaotust 10 kätekõverdust ja kui veel jutub ka enda poolt sitt mäng olema siis 15 kätekõverdust. icon_confused.gif icon_cool.gif icon_eek.gif

Testin täna ära ja vaatan kas tulemused paranevad. Ehk siis alustan seda t7 projekti. icon_cool.gif beer_yum.gif

Lisaks panen vist kliendile hiina keele peale ja hakkan rohkem riisi sööma. Pidavat hästi mõjuma, keegi ütles icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8fly8
HV vaatleja
8fly8

liitunud: 05.07.2016




sõnum 25.10.2016 14:18:39 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
nii. Väike puhkus oli, siiber oli ees. Sai nats viina joodud ja statse langetatud ka enne, et oleks ikka kust end jälle välja tõsta icon_cool.gif

nüüd hakkan uut taktikat harrastama icon_razz.gif peale igat võidukat mängu 5 kätekõverdust + komm ja peale kaotust 10 kätekõverdust ja kui veel jutub ka enda poolt sitt mäng olema siis 15 kätekõverdust. icon_confused.gif icon_cool.gif icon_eek.gif

Testin täna ära ja vaatan kas tulemused paranevad. Ehk siis alustan seda t7 projekti. icon_cool.gif beer_yum.gif

Lisaks panen vist kliendile hiina keele peale ja hakkan rohkem riisi sööma. Pidavat hästi mõjuma, keegi ütles icon_cool.gif


Haha, mul on olnud umbes samad mõtted kätekõverduste koha pealt ... Kui sa detsembris veel seda sama asja harrastad, siis võiks isegi plattida ehk? Muidu platikaaslased ootavad ja joovad õlut liiga palju kui ise samal ajal kätekõverdusi vehid teha... icon_biggrin.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.10.2016 14:34:25 vasta tsitaadiga

detsembris olen ma juba nii heas vormis et kiivikas enam kuldmedaleid ei nopi icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8fly8
HV vaatleja
8fly8

liitunud: 05.07.2016




sõnum 25.10.2016 15:57:31 vasta tsitaadiga

Ära üle pinguta, muidu hakkad iseenda käsi kartma ... icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 25.10.2016 19:41:02 vasta tsitaadiga

Nii. Esimene sess tehtud icon_cool.gif
Ikka kimbutab mind see halb MM aga kuidagi rebisin end lõpuks 50 -e peale icon_cool.gif

Edit:
Tegin 10 ära, see krdi WG -e MM on nii faking rigged et syda läheb pahaks. Sa võid teha mida sa tahad aga no ei saa võite thumbs_down.gif
Esimene päev, aitab küll sellest krdi näkku panemisest icon_mad.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 26.10.2016 04:35:13 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Nii. Esimene sess tehtud icon_cool.gif
Ikka kimbutab mind see halb MM aga kuidagi rebisin end lõpuks 50 -e peale icon_cool.gif

Edit:
Tegin 10 ära, see krdi WG -e MM on nii faking rigged et syda läheb pahaks. Sa võid teha mida sa tahad aga no ei saa võite thumbs_down.gif
Esimene päev, aitab küll sellest krdi näkku panemisest icon_mad.gif

c'mon
kui on alla keskmise mm (35-45% eeldatav võiduvõimalus), siis on ju lausa lust banaanide selja taga statistikat teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.10.2016 08:54:29 vasta tsitaadiga

Ma saaks oluliselt rohkem "statistikat teha" kui meeskond oleks ikka sutsu parem. Aga no loodame et see jama ykskord lõpeb. See on ikka allpool igast arvestust, see mis toimub icon_mad.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 26.10.2016 12:30:40 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Ma saaks oluliselt rohkem "statistikat teha" kui meeskond oleks ikka sutsu parem. Aga no loodame et see jama ykskord lõpeb. See on ikka allpool igast arvestust, see mis toimub icon_mad.gif


Ma saan aru, et sa pigem nurised mängu liialt lühikese kestuse üle, mitte tomatipasta pärast.

See on küll tõsi, et tomatil on keeruline oma vigadest õppida, kui esimese kahe minuti jooksul garaaži tagasiminek on. Tihti vihastame oma baasis kämpavate vendade peale, aga positiivse külje pealt vaadates on nad evolutsiooniliselt YOLO-tomatist ühe sammu võrra ees - ei taha kohe surra.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.10.2016 12:34:27 vasta tsitaadiga

ei ma kaeban selle yle et WR on madal vaatamata sellele et ma soovin rohkem võite mitte wn -t farmida. Ehk siis pidevalt proovin olla seal kus oleks vaja aga need idioodid lihtsalt kärvavad, nagu meelega icon_evil.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 26.10.2016 12:42:22 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ei ma kaeban selle yle et WR on madal vaatamata sellele et ma soovin rohkem võite mitte wn -t farmida. Ehk siis pidevalt proovin olla seal kus oleks vaja aga need idioodid lihtsalt kärvavad, nagu meelega icon_evil.gif


Võta sõber appi, üks tomat eeldatavalt vähem. icon_smile.gif

Vahel aitab ka see, kui märgid enne lahingu algust kaardil ruudu, kuhu kõik minema peaksid. Kui kõik tomatid koos lähevad, siis tulejõu ülekaal on piisav, et mingi osa ära lükata. Kui vastas ei ole just väga head mängijad, siis vähemuses plehku tavaliselt ei panda (või ei ole isegi endale sellist võimalust jäetud).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 26.10.2016 12:45:57 vasta tsitaadiga

ei ma ei saa kellegai koos mängida eriti, sest ma ei mängi niimoodi järjest, nagu normaalsed inimesed. Ma mängin 1 mängu, siis ehk 15 minti vaatan telekat või ajan naisega juttu. Või siis mängin nii lambitanke et keegi ei suuda muga sammu pidada.
Siis vahest jällegi panen 20 mängu jutti. Yhesõnaga ma olen väga tujukas icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 839, 840, 841 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.