Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 652, 653, 654 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 17.08.2015 14:59:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kalm Selles mõttes, sa võid loomulikult arvata minu mängu- ja õppestiilist, mida iganes icon_biggrin.gif Klassikaline tomatite loogika - numbrid, winrate jne ei tähenda midagi, TEGELIKULT sa oled kindlasti parim mängija threadis, eks
Seda küll üritad siin sina ainuisikuliselt väita, mina pole ennast hetkeks ka paigutanud kuhugi tabelisse, kas sinu ette või taha ja ei kavatse ka, ma tean täpselt kui hea või kui halb ma olen. Ning mul ei ole vaja ennast paaniliselt teistega võrrelda, et kuidagi oma enesekindlust tõsta läbi WOT'i. Said esimest korda elus ühes mängus midagi saavutatud, tubli poiss, istu, viis. Aga milleks sellest jaurata hommikust õhtuni ?
Ja kui sa tõesti arvad et kui sa platoonid sellise mehega nagu Intact, siis peaksid su statid kohe läbi lae suusatama? Juba see väide tõestab seda, et sa väga ei habla suurt pilti.

yerba kirjutas:
Visualiseerides - lihtsalt keset vestlust löödi korteriuks jalaga lahti ja üle läve hõigati tuppa: õu mees, Sa oled ju täitsa m.nn
Peale härra viimast postitust lugedes siis vist ega väga mööda ei pannud ka.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2015 15:43:32 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et mis siin ikka ainult jaurata, numbrid ikkagi näitavad ka midagi. 10 mängu IS-3ga, EGL gun rammeri asemel. Meestel 2 skilli, pole BIAt, pole 100% Snap Shoti. Mängitud soolos ja kullaga ei liialdanud ilmselgetel põhjustel, nagu ka credits rea pealt näha on.



kalm kirjutas:
Ja kui sa tõesti arvad et kui sa platoonid sellise mehega nagu Intact, siis peaksid su statid kohe läbi lae suusatama? Juba see väide tõestab seda, et sa väga ei habla suurt pilti.


Ma ei tea mida sina mõtlesid, aga kui mina platooniks aastaid endast 2 taset kõrgema mehega, siis ma analüüsiks tema mängutaktika pulkadeks. Küsiks nõu. Ja õpiks. Kui sa aru ei saa, miks see eelise annab kellegi ees, kes peab seda kõike ise omal nahal õppima, siis pole jälle sinuga millestki rääkida, hispaania või mõnes muus keeles icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 17.08.2015 16:09:05 vasta tsitaadiga

Ma platoonin aastaid oma hea sõbraga, mitte "2 taset kõrgema mehega" nagu sina seda ette kujutad. Ning me hakkasime mõlemad sama koha pealt mängima, niiet keegi ei õppinud kellegi pealt vaid väikse kambaga avastasime seda mängu suht nullist. Tolajal oli materjali ka ikka väga vähe, kõik on ise õpitud ja katsetatud. Tule ja õpi siis. Kuigi ma kardan, et meie platooni sisekliima on midagi sellist mida sa üle kahe mängu välja ei kannataks...
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2015 16:32:05 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et me alustasime samast punktist, mina samuti sõber andrez3d-ga 2011 juunist, loetud kuud peale seda kui mäng avalikku beetasse läks. Andres muide oli alguses minust pea taseme jagu tugevam mängija, kui me statsist esimest korda midagi kuulsime, siis ta oli vana Efficiency järgi juba peaaegu roheline kui ma alles keskmine kollane olin. Mäletan, et pingutasin kõvasti, et talle järele jõuda, mingi pool aastat või rohkemgi läks aega. Aga mööda ma sain icon_smile.gif

Platoonikutse võtaks isegi vastu, lihtsalt puhtast huvist selle sisekliima kommentaari osas. Striimi vaatajatel oleks ka seda kindlasti huvitav näha ja kuulda, kui olete nõus et mingi 5-10 inimest seda veel näeb icon_biggrin.gif Striim on ikkagi meelelahutuslik õpetlikuga pooleks ja teiega koos peaks jaguma mõlemat ohtralt.

intactiga meie vahe enam nii suur ei ole, et ma midagi väga kardinaalselt uut enda jaoks õppida saaksin, aga mõne triki võibolla paneb kõrva taha, nagu see ootamatu jõnks T110E5 vastu viimases Obj. 260 videos - soovitan teistelgi seda vaadata. Mulle muidugi oli isegi huvitavam jälgida, kuidas ta ennast positsioneerib risttulest välja saamiseks.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2015 16:33:52 vasta tsitaadiga

võrdlesin huvi pärast oma statse kah, päris koledaks kisub see siemkadega soolotamine.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 17.08.2015 18:27:47 vasta tsitaadiga

Ostsin eile 2 milli eest tarvikuid ja ratsiooni protole, nüüd on lust vaadata kuidas raha voolab. 83k puhast jne. icon_lol.gif
Ma tegin MT-15 missiooni ära ja nüüd ei lubagi eelmisi parandada kuna ma ei taha moori veel välja võtta, sest ma pole otsustanud kuhu ma ta investeerin. icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2015 19:52:28 vasta tsitaadiga

Sai ise 10M eest võetud ratsioone ja consumableid - eks see vastab ka küsimusele, miks ma nii palju mänge Type 59-ga teen icon_smile.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 17.08.2015 19:53:25 vasta tsitaadiga

Sa ühegi teise premmikaga ei mängi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2015 22:22:11 vasta tsitaadiga

Praktiliselt mitte jah, sest Type 59 toodab kõigist premium tankidest kõige paremini raha. Pole nagu mõtet teisi mängidagi, vahe nii suur.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 18.08.2015 09:28:16 vasta tsitaadiga

Erick mitmes crew Type59 jookseb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.08.2015 10:33:23 vasta tsitaadiga

Lagzr kirjutas:
Erick mitmes crew Type59 jookseb?


7s skill jookseb. Esimene crew, mis ostes kaasas oli icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 18.08.2015 12:37:59 vasta tsitaadiga

Rerolli teema on juba tõsiselt huvitav. Kõige suuremad etteheitjad on mängijad kes on ise küll palju mänginud, aga mängude arvust olenemata ei suuda mängus mingit damaget teha. Okei statsid on neil kehvad, aga nüüd peaksid ju ka neil mängud hästi välja kukkuma, aga ometi ei ole sedasi. Kus see kogemuse skill neil on? Aga milles siis see rerollija süüdi on või milleks see etteheide mõeldud on?

50k mängu teinud mängija ja rerollija peaks võimetelt sama osavad olema, aga miks see nende mängus ei kajastu? Rerollija pole ometi imevõimetega.


Miljoneid mänge on olemas kus inimesed on alustanud mängu uuesti ja uuesti n.ö. new game valinud. wotis võib igaüks teha endale kümme kontot ja kuuluda kümnesse klanni kui tahab...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.08.2015 13:30:32 vasta tsitaadiga

p6kk, kui on üldse mingi loogika reroll vs esmakonto, siis see on see, et esmakonto omanike overall jääb tavaliselt kõvasti alla nende recentitele. Seega kui näed näiteks WN8 2400 mängijat, kellel on 30K mänge, siis tead, et vend on tõsiselt võetav jõud, ja on suur tõenäousus et jooksvalt mängib ca 500 punkti kõrgemal tasemel (antud näite puhul siis superuunikumi kandis). Kui aga näed nt WN8 2400 rerolli, kellel on ütleme 3K mängu all, siis võid suhteliselt kindel olla, et what you see is what you get, kui sedagi.

Seda kõrvale jättes pole nagu midagi öelda rerollimise vastu.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2015 14:01:43 vasta tsitaadiga

ei tee see 2800wn vend mitte muhvigi t7 lightiga t9+ linnalahingus. Kõik sõltub puhtalt top tieri siemkadest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.08.2015 14:40:51 vasta tsitaadiga

Kipub nii olema küll, lightiga tõesti raske carryda linnakaartidel. Üks kord siiski meenub, kus sai Enskis võetud E100 maha ca 2000 HP pealt AMX 12t-ga lähivõitluses. Kullaga (202mm pen) kannatas teda lasta mootorisse ja torni kuklasse. Kolm clippi kulus. Tavaliselt, kui nad on TDsid mänginud, neile tuleb pähe, et võib tagurdada vastu lähimat seina ja ongi pidu läbi lightil. Aga see vend lihtsalt keerutas mulle järele ennast koha peal.

Üldse kui lightid said veel +4 MMi, pidi ise karmim olema icon_biggrin.gif E100 oli lausa lemmiksihtmärk lightides toona, JagdPz E100 oli teine lemmik, mida oli lightiga hea ootamatult tagant karistada.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 18.08.2015 17:41:50 vasta tsitaadiga

Statsid ei kindlusta mängus mingit võitu. Muidu peaksid kõik juba 60% võiduvõimalusega mängud olema kindlad võidud. Isegi 75% võiduvõimalusega mängud on kiirelt kaotatud ja 25% on võidetud. Iga mäng on mõneti õnneloos kuidas tankid paiknema hakkavad ja milliseks kujuneb taktika. Tier8 tankiga kui teed lahingus 2500 damaget, siis oled ju WN8 suhtes ülikõvas plussis ja kas kaotad või võidad polegi enam oluline. Tulebki keskenduda oma damage missioonile ja ülejäänud on kama kaks. WG on isegi expi värki parandanud, hea tulemuse korral võid saada kaotusega ka rohkem expi kui võitjate tiimi top saab. WG võiks winrate stabiliseerimiseks luua veel ühe süsteemi. Kaotaja kõige parem mängija võiks saada 0,5 punktilise võidu ja võitja tiim saab kõik 1 punkti. 2x0,5 kaotust annaks kokku ühe võidu. See kompenseeriks kaotustest tekkinud stressi.

Kehvade mängijate statsid on kehvad kuna nad on arad ja passiivsed. Nad ei lähe appi kellelegi, nad ei oska kasutada ära võimalust kedagi tagant või küljelt rünnata ja muidugi nad ei oska läbi lasta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 18.08.2015 17:46:14 vasta tsitaadiga

Enamasti kui ikka kahe-kolme uunikumi platoon mängus, siis ka võit nendel. Vahel harva ka kaotavad, kui luck pole nende poolel. Nt eile, kui jäin viimaseks mängijaks oma tiimis (IS-7) ja vastas oli uunikumi platoon M60 + Leopard üks. Minu skilli juures suht võimatu challenge, aga joppas nii, et M60 rammisin üle serva alla ja Leopard sai kohe ammoracki. 9 korda 10st oleks kindlasti üle saanud.
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 18.08.2015 17:51:26 vasta tsitaadiga

Hea WN8 viib üle paljude mängude ka hea WR-ni. Nii lihtsalt on.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 18.08.2015 19:48:31 vasta tsitaadiga

Vaatan, et Hamil on 82% WR 20k lahingu kohta. Ta on mänginud AMX 13 90 9000 mängu millest 92% mänge on võitnud (tiimi mängud?)

Kõike saab farmida kui tahta, kas see lõpuks üldse näitabki enam midagi.

edit: sõbralisti chat on katki tehtud icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.08.2015 20:19:43 vasta tsitaadiga

k4lm, intact ja mina platoonime: http://www.twitch.tv/senpaierick
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 18.08.2015 20:36:10 vasta tsitaadiga

Mina ostsin ainult 4 milli eest equipmenti + erinevate maade toite ja jooke.
Kui õigesti mäletan siis oli mul 6k lahingute juures 400-800 WN8. Mingi hetk tuli mingi kiire üleminek kus hakkasin mängu jagama. Praeguseks on WN8 mingi 1700 ja 17k lahingut. Mul oleks need statid ikka väga palju paremad ning seega ka mängupilt kui ma oma jäärapäisuse lõpetaks. Mingid kindlad harjumused sisse kulunud millest enam lahti ei saagi. Tean ALATI mida valesti teen kuid teen seda siiski. Haige värk. Ja teine asi on väsinuna mängimine ja teinekord ka full tilt meeleolus pikalt mängimine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 19.08.2015 18:34:17 vasta tsitaadiga

Krt see usa M12 arty on üks kehvemaid, sellega ei saa ühtegi missiooni ära teha. Esimesel torul pole dämmi ja teine toru on ülihalb toru kuigi numbrite järgi peaks parem olema.
Osta või M44 tagasi, selle M12 küll mängida pole mõtet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 21.08.2015 03:32:54 vasta tsitaadiga

Mulle ka ei meeldi M12 kuigi missioonid suutsin ära teha kuidagi, isegi 1 tähe sain peale icon_smile.gif ei tea kuidas, enda arust läheb kogu aeg nii kehvasti...
Kas kontot on võimalik SEA serverist EU serverisse üle ka liigutada kuidagi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.08.2015 11:26:43 vasta tsitaadiga

tnis33, supportiga pead rääkima. Nemad saavad liigutada nii palju kui ma tean.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimarkodus
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2014




sõnum 23.08.2015 02:49:15 vasta tsitaadiga

Võib-olla olen paranoiline, kuid olen tähele pannud ,et kui mängid mingi tankiga peale mingit aega, siis esimese lahinguna pakub sulle maksimaalselt samataseme ja -2taset lahingut. Võimalus särada

Ha, ha wargamingu salajane muutuja. Just vaatasin , et m10 wolverine, mis oli lõpuni avastatud, siis mingi mootor ootas oma (mingi arty mootor lahtimuukimist)
Loodetavasti pole see viimane icon_smile.gif)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 652, 653, 654 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.