Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 587, 588, 589 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.11.2014 16:21:23 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
vipu kirjutas:
Kas wotis saab konto lasta puhastada tulemustest kuid kõik krediit ja premmitankid jäävad alles?



Peaks vist olema et krediit lendab minema aga kuld ja prem.tankid jäävad alles + prem.varustus (kuld moon, prem tarvikud)...


1. Ootad ära mingi sooduka, kus prem tarvikud -50%.
2. Müüd maha kõik tankid, moodulid ja varustuse depoos.
3. Saadud raha konverteerid poole hinnaga premium tarvikutesse.
4. Lased accounti ära wipeda. Ootad, kuni soodukas üle läheb.
5. Müüd premiumtarvikud maha sama hinna eest, millega need ostsid.
6. Profit!!! Naudid oma rahakuhja.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 21.11.2014 16:53:40 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Yankuonu kirjutas:
vipu kirjutas:
Kas wotis saab konto lasta puhastada tulemustest kuid kõik krediit ja premmitankid jäävad alles?



Peaks vist olema et krediit lendab minema aga kuld ja prem.tankid jäävad alles + prem.varustus (kuld moon, prem tarvikud)...


1. Ootad ära mingi sooduka, kus prem tarvikud -50%.
2. Müüd maha kõik tankid, moodulid ja varustuse depoos.
3. Saadud raha konverteerid poole hinnaga premium tarvikutesse.
4. Lased accounti ära wipeda. Ootad, kuni soodukas üle läheb.
5. Müüd premiumtarvikud maha sama hinna eest, millega need ostsid.
6. Profit!!! Naudid oma rahakuhja.



Mjah... aga ikkagi ei leia mõtet väga uuesti alustamiseks. Aega tagasi ei saa icon_lol.gif

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 21.11.2014 16:56:15 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Siis ei ole hea icon_lol.gif Krediiti ongi mängus kõige raskem teha, kulda saab osta, expi saab konvertida, aga krediiti tuleb ise tekitada.

Sooduka ajal ostad kogu krediidi eest prem asju. Siis lased resettida, siis müüd prem asjad maha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.11.2014 17:15:09 vasta tsitaadiga

Yankuonu, ma olen 100% päri. Kunagi kaalusin rerolli, aga õnneks mõtlesin ümber ja otsustasin, et lähen oma esimese kontoga lõpuni välja icon_smile.gif Kasvõi superuunikumiks, kui vaja! icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 21.11.2014 17:23:33 vasta tsitaadiga

No ega igal ühel omad eesmärgid, kunagi sai eesmärgiks osta ja omada kõiki tanke 100% meeskondadega + Ace Tanker. Nüüd liiga sügaval selle jama sees icon_biggrin.gif ei raatsiks väga häid tanke maha müüa mis juba ostetud.

Kui state taga ajada siis pigem teeks uue konto vms.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.11.2014 19:52:16 vasta tsitaadiga

Saaks Stalingradi ja Harkivi mapi kuidagi ära eemaldada, ma oleks ülimalt õnnelik. Mõlemas kaardis on mul tohutu lag, tankid hüppavad kogaeg. Midagi tulistan, siis alles hiljem jõuab mu lask kohale.
Ma olen igast trikke juba proovinud, miinimum seadetel mänginud... Videokaart on asus r9 270x ja kõik teised kaardid saan ma mängida graafika 100% põhjas.

See mäng võiks lubada kaartide välja lülitamist. Siis WoT peaks tõsiselt hakkama tegelema kaardite loomisega.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.11.2014 13:42:29 vasta tsitaadiga



Korraga lõi ette 20K mängu ja uunikum icon_biggrin.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 22.11.2014 14:39:43 vasta tsitaadiga

Gz. pole paha icon_smile.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 22.11.2014 18:51:06 vasta tsitaadiga

Need individuaal missid tulevad küll päris jõhkrad. Pole vist kunagi midagi nii palju saanud. icon_eek.gif
- LT: deal 8000 spotting damage (secondary: get 5 spotting kills)
- HT: accumulate 20000 damage – either dealt yourself, or blocked by your armor, they add up (secondary: survive and win)
- MT: destroy 3+ enemy TD’s, that are at least one tier higher than you (secondary: survive, win and deal 3k+ damage)
- TD: deal 10000+ damage (secondary: destroy 5+ enemy tanks)
- Arty: be on first place in XP and damage dealt (secondary: survive)

E: Need siis vaja saada 1 lahingu jooksul ja auhinnaks tier X Object 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 22.11.2014 21:42:09 vasta tsitaadiga

10k dämmi TDga teed ära ainult vahvliga, teistega pole randomis võimalik seda saavutada. Kui vahvlit pole, siis pole.
obj 263 võib ka kuhugi sinnakanti saada. Ma olen ise näinud kuidas randomis sellega on tehtud 8k dämmi, aga 2k jääks siiski puudu.

Õige, vahvlil on nüüd 5 lasku, karta on, et sellega ka ei tee ära.

Randomis ma suutsi 9.1k teha http://wotreplays.com/site/728504#team
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.11.2014 21:49:29 vasta tsitaadiga

mediumitega -ga kukub kohe t10 -ned välja kui on vaja vähemalt yks +1 tier maha võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 23.11.2014 07:55:34 vasta tsitaadiga

Valel kellaajal vist üritan... proovin ehk hiljem uuesti. Tegelikult on vist süüdi modide puudumine, +2k WN8 jääb täpselt puudu
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 23.11.2014 20:25:23 vasta tsitaadiga

e25 on tore kui saad spottida ja lasta. http://wotreplays.com/site/1362542#report
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.11.2014 22:45:50 vasta tsitaadiga

Batchatiga on nii nõme see, et moona on nii vähe http://wotreplays.com/site/1363056#erlenberg-vipueesti-bat_chatillon_25_t
Ma oleks veel dämmi saanud teha. Natuke liiga mööda lasin ka vahepeal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2014 20:31:47 vasta tsitaadiga

t69 on ka päris mõnus tank
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.11.2014 11:36:17 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
t69 on ka päris mõnus tank
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpetasin just ise selle masina grindi, nii kõrget dämmi ei ole õnnestunud saada thumbs_up.gif

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 25.11.2014 16:46:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
d-day kirjutas:
t69 on ka päris mõnus tank
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpetasin just ise selle masina grindi, nii kõrget dämmi ei ole õnnestunud saada thumbs_up.gif
A kas ta on muus mõttes nagu ikka kõvasti sitem kui pershing kui autoloader välja jätta või enam-vähem sama?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 25.11.2014 17:25:10 vasta tsitaadiga

Tuli esimene Kolobanov. Taktikaliselt just mitte kõige õnnestunum, aga kui vastased sellised on, miks ka mitte üksi viie vastu peale joosta ja kõik sirgjooneliselt maha nottida.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.11.2014 17:33:48 vasta tsitaadiga

Cyril kirjutas:
erick kirjutas:
d-day kirjutas:
t69 on ka päris mõnus tank
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpetasin just ise selle masina grindi, nii kõrget dämmi ei ole õnnestunud saada thumbs_up.gif
A kas ta on muus mõttes nagu ikka kõvasti sitem kui pershing kui autoloader välja jätta või enam-vähem sama?


T69 on üks kõige nigelamaid tanke mängus. Soomus on pehme, aga õige nurga all trollib vahest. Mobiilsus on okei, aga T71 pealt tulles ikka tõsine downgrade. View range on hea. Kahur on kahe teraga mõõk - 173mm pene (madalaim T8 medide seas), 0,38 "täpsus" ja 2,9s aimtime. 4 mürsku trumlis, 240 dam laks (960 dam kokku), laskudevaheline reload on 2s, trumli reload ca 27s.

Esiteks, selle tankiga on võimatu usaldusväärselt isegi tabada sihtmärke kaugemalt kui 300m, sest AP lendab nii aeglaselt. Kui need sihtmärgid juhtuvad olema ka kõvad, siis palju õnne, läbistamine on täielik joppamine.
Teiseks, lähedaltki jääb T9 ja T10 masinate vastu 173mm nii nigelaks, et tuleks lasta weakpointe. See aga eeldaks head aimtime'i - mida ei ole! Selle ajaga, kui sa sihid oma esimest lasku, lastakse su pehmomasin juba sõelapõhjaks.

Ühesõnaga, üks erakordselt s*tt masin.

Aga kõik muutub, kui kasutada kuldmoona, nii nagu enamvähem kõik T69 guide'id soovitavad. 250mm penega HEAT mürsk lendab märksa kiiremini ja sirgemalt, ei kaota pene üle distantsi ja ei nõua, et sa sihiksid peeneid weakpointe - lihtsalt väldi järske laskenurki ja roomikuid. Kui sinna lisada veel vert stab, egl ja toit, siis muutub ka sihtimiskiirus lõpuks ometi vastuvõetavaks.

Tulemused sellises konfis on head, nii grindi kiiruse kui WN8 mõttes. Miinuseks on aga tohutu rahakulu, ca -57,260 keskmiselt mängu kohta minu puhul (toit + kuld).

Isikliku äärmemärkusena lisan, et kui ma proovisin oma tarkuse järgi T69-t grindida, siis peale esimest sessiooni ma ragequittisin WoT'i kolmeks päevaks. Ma lihtsalt ei saanud aru, kuidas arendajate arust seda tanki hästi mängima pidanuks saama. Siiani arvan, et see pole normaalne, et peab laskma ainult kulda selleks, et saavutada teiste sama tieri mediumitega võrreldavaid tulemusi.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 25.11.2014 17:38:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2014 17:37:34 vasta tsitaadiga

Idee ongi ju kulda ostma panna.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.11.2014 17:41:02 vasta tsitaadiga

Magic, ma ei teadnudki, et sa WoT'i mängid icon_smile.gif Raha eest kulda loomulikult ostma keegi ei hakka, seda "kuldmoona" saab ju tavalise credi eest ka. Loomulikult on abiks kui mõni premium tank aitab kõrvalt raha teenida grindi jaoks.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2014 17:47:10 vasta tsitaadiga

Ajaviiteks ikka ja testimiseks ka. Eile testisin videokat sellega.
Kui tõsiselt ei võta, siis ikka täiesti ok...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2014 18:02:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Cyril kirjutas:
erick kirjutas:
d-day kirjutas:
t69 on ka päris mõnus tank
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõpetasin just ise selle masina grindi, nii kõrget dämmi ei ole õnnestunud saada thumbs_up.gif
A kas ta on muus mõttes nagu ikka kõvasti sitem kui pershing kui autoloader välja jätta või enam-vähem sama?


T69 on üks kõige nigelamaid tanke mängus. Soomus on pehme, aga õige nurga all trollib vahest. Mobiilsus on okei, aga T71 pealt tulles ikka tõsine downgrade. View range on hea. Kahur on kahe teraga mõõk - 173mm pene (madalaim T8 medide seas), 0,38 "täpsus" ja 2,9s aimtime. 4 mürsku trumlis, 240 dam laks (960 dam kokku), laskudevaheline reload on 2s, trumli reload ca 27s.

Esiteks, selle tankiga on võimatu usaldusväärselt isegi tabada sihtmärke kaugemalt kui 300m, sest AP lendab nii aeglaselt. Kui need sihtmärgid juhtuvad olema ka kõvad, siis palju õnne, läbistamine on täielik joppamine.
Teiseks, lähedaltki jääb T9 ja T10 masinate vastu 173mm nii nigelaks, et tuleks lasta weakpointe. See aga eeldaks head aimtime'i - mida ei ole! Selle ajaga, kui sa sihid oma esimest lasku, lastakse su pehmomasin juba sõelapõhjaks.

Ühesõnaga, üks erakordselt s*tt masin.

Aga kõik muutub, kui kasutada kuldmoona, nii nagu enamvähem kõik T69 guide'id soovitavad. 250mm penega HEAT mürsk lendab märksa kiiremini ja sirgemalt, ei kaota pene üle distantsi ja ei nõua, et sa sihiksid peeneid weakpointe - lihtsalt väldi järske laskenurki ja roomikuid. Kui sinna lisada veel vert stab, egl ja toit, siis muutub ka sihtimiskiirus lõpuks ometi vastuvõetavaks.

Tulemused sellises konfis on head, nii grindi kiiruse kui WN8 mõttes. Miinuseks on aga tohutu rahakulu, ca -57,260 keskmiselt mängu kohta minu puhul (toit + kuld).

Isikliku äärmemärkusena lisan, et kui ma proovisin oma tarkuse järgi T69-t grindida, siis peale esimest sessiooni ma ragequittisin WoT'i kolmeks päevaks. Ma lihtsalt ei saanud aru, kuidas arendajate arust seda tanki hästi mängima pidanuks saama. Siiani arvan, et see pole normaalne, et peab laskma ainult kulda selleks, et saavutada teiste sama tieri mediumitega võrreldavaid tulemusi.

minujaoks on see siiamaani kõige lõbusam tank olnud üldse, kulda pole veel kordagi lasknud. Grindimist alustasin 75% crew-ga, algus oli küll masendav stock mootori ja trackidega, need asjad arendatud sain, siis sai päris viisakalt flankida selle tankiga. Muud polegi kui vastase küljepeale või seljataha , salv tühjaks ja jooksu. Ühesõnaga fantastiline masin icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 25.11.2014 18:26:03 vasta tsitaadiga

Võtsin plaani kõik väiksed junnid (esialgu t5ni) mängida ära tankiässaks. Ma pole kunagi osanud väikeste tankidega mängida, aga ei olegi keeruline. Lintraktori sain teise mänguga tankiässaks. Ma tahaks seda 14 killi medalit püüdma hakata ja pean harjutama mõnda väiketanki. Valentine AT või oli Alecto, ühega neist ma kunagi tegin 10 killi naksti ära. Tier 1d tunduvad kole aeglased ja peab vist jõle kaua mängima enne kui tekib juhus kus kõik vastased on ära lastavad.
Suure toruga tank sobiks mulle rohkem ja kiirust peaks ka olema. Meeskonnad jäävad igal tankil 75% peale.

Samas nostalgia laks ka kena, Mingi tier 2ga olen teinud 99 mängu icon_biggrin.gif Ulme.

Hetkel seis 116/218 tankiässades
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.11.2014 19:13:10 vasta tsitaadiga

d-day, kui vaadata sinu statse T69-ga, siis sinu overall WN8 1372 juures on su keskmine WN8 1951 ja WR 55,4% selle tankiga tõesti erakordselt hea. thumbs_up.gif

Mulle oli see samuti saavutatav ilma kullata, aga ilmselgelt see oli alla minu overalli (WN8 2450) ja seega ei rahuldanud absoluutselt. Hetkel on mul puhtalt kuldmoonaga mängides T69 näitajad WN8 3001 ja WR 70%. WN8 on sellisel kujul vastuvõetav ja WR% on erakordselt hea minu kohta (praktiliselt kõik T69 mängud olen soolonud).

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 587, 588, 589 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.