Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 25.07.2014 13:03:59 vasta tsitaadiga

Korraldan väikest eventi, 12,500 kulda tules! Hakake aga pihta enda 360noscopeheadshottidega! icon_razz.gif


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 26.07.2014 05:54:24 vasta tsitaadiga

Kas Jagdpanter2'le oleks mõttekas camovõrgu asemel see ventilatsioon peale panna, et laadimist kiiremaks saada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005




sõnum 26.07.2014 14:17:30 vasta tsitaadiga

Üks korralik Hellcat M peaaegu üksi carritud.


Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.07.2014 12:46:19 vasta tsitaadiga

tnis33 kirjutas:
Kas Jagdpanter2'le oleks mõttekas camovõrgu asemel see ventilatsioon peale panna, et laadimist kiiremaks saada?

Kõik oleneb su mängu stiilist icon_wink.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.07.2014 13:40:36 vasta tsitaadiga

FTR: World of Tanks Tactics in Real Life

tsitaat:
Hello everyone,

it is often said that World of Tanks is a game, not a simulator, but apparently, this is not the entire truth, since World of Tanks tactics seem to work in real life as well icon_smile.gif The following was recently posted in the “Military Portal of Ukraine” VK group.

“Just talked to the recon of the 51st Brigade. They told me one interesting story. One of their soldiers was wounded at Marinka. They are there for quite a while already and they have even stopped calling it “hell” and “horror”, since everyone got already used being shelled. They are shooting almost every hour. Both from Russian side and from our side. Russian green troops are excercising on our soldiers. In the beginning, they simply shelled from distance, now they are so cheeky as to come in tanks and open fire. We do not fire back as long as they don’t cross into our territory. Only our troops are beginning to respond – they give them hell.


Tanks from Donetsk also come regularily. They made themselves a ton of hideouts and when our planes come, they simply make the tanks disappear in the shrubbery.

And now the story. Our boys from 51st decided to find out, where the tanks of the separatists are disappearing to and started hunting for them. They got noticed by the separatists and one of their tanks turned around and went at out boys. It started shooting at them with its gun and machinegun. Our guys went to the ground and thought “we’re screwed, the tank will get us”. But suddenly, an Ukrainian BTR rushes in. It starts to circle around the tank, hammering its turret with its main gun. The tank starts to turn around, trying to aim its turret at the BTR but it does not have enough speed and maneuverability. Then the tank tries to run away, but the BTR continues to shoot its turret at close distance until there is an explosion, which tears the turret off. The guys in the BTR turned out to be from the 72nd Brigade. Such aces we have now!”

….and they say rushing does not work icon_smile.gif I am not sure what kind of BTR it could have been and the report does not mention that, but Ukraine has several heavily armed BTR models such as this. Naturally the comments under the post are (apart from cheering) full of “lol WoT” icon_smile.gif SerB teaching stronk tektiks!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ladvik
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2009




sõnum 27.07.2014 14:37:38 vasta tsitaadiga

E25ga tuli üks parimaid mänge. 11 killi, 4,7k dmg. Üksi oleks peaaegu Crucial Contributioni saanud, aga viimane vastane pääses paar sekundit enne lõppu minema. Vahepeal oli tunne, et tuleb järjekordne kaotus.
http://wotreplays.com/site/1033690
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur30
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2014




sõnum 30.07.2014 13:43:18 vasta tsitaadiga

Tere
Olen uus kasutaja ja palun natuke abi/infot. Mängides viimasel ajal World of Tanks-i 10 nest mängust 6-8 mängu on mängujärgses statistikas võidu võimalusega alla 50%. Pole supermängur aga isegi kui suudan põhjustada vastastele rohkem kahju kui mu oma tangile põhjustatakse siis on mäng mujal juba läbi ja kaotus käes. Asi oleks hull kui võitude/kaotuste (statistika järgi) oleks nii umbes 50/50. Kohutavalt rikub tuju kui mängu algul näed juba ära, et võit on peaaegu võimatu. Närvi ajab ka see, et ei saa sellest ringist kuidagi välja. Näpuotsaga saad võitu maitsta ja siis jälle kaotuste seeria.
Mul poleks ka kaotuste vastu midagi kui need oleksid võrdsete võitlus. Mõnikord pauguta või kulda aga vastasele ei tee midagi ja siis saad ise kolm neli pauku ja ongi mäng läbi.
Olen katsetanud erinevaid taktikaid aga abi eriti pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 30.07.2014 13:57:56 vasta tsitaadiga

Mul oli eile samamoodi...no mitte midagi nagu ei aidanud peale mängu kinni paneku. Mängisin ajaviiteks hoopis Tropico 4'a
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.07.2014 15:25:28 vasta tsitaadiga

volur30 kirjutas:
Tere
Olen uus kasutaja ja palun natuke abi/infot. Mängides viimasel ajal World of Tanks-i 10 nest mängust 6-8 mängu on mängujärgses statistikas võidu võimalusega alla 50%.


Tere ise ka icon_smile.gif Selline juhtum pole üldse ebatavaline. Tuleb meeles pidada, et 48% tähendab, et 4,8-l juhul 10-st võidab ikkagi sinu tiim. Kui selline mäng satub, siis peab ettevaatlikumalt mängima, et maksimaalselt palju kahju teha vastasele.
Kui tuleb juba 5 kaotust jutti, siis on targem teha nt tunnine paus, vahetada tanki või tieri.

volur30 kirjutas:
Pole supermängur aga isegi kui suudan põhjustada vastastele rohkem kahju kui mu oma tangile põhjustatakse siis on mäng mujal juba läbi ja kaotus käes.


Pane oma ingame nick üles ja ma ütlen, mis tasemel mängid.

volur30 kirjutas:
Asi oleks hull kui võitude/kaotuste (statistika järgi) oleks nii umbes 50/50. Kohutavalt rikub tuju kui mängu algul näed juba ära, et võit on peaaegu võimatu. Närvi ajab ka see, et ei saa sellest ringist kuidagi välja. Näpuotsaga saad võitu maitsta ja siis jälle kaotuste seeria.


Ei ole sellist asja nagu võimatu võita. Kõik kogenud mängijad on võitynud 5% võimalusega mänge ja kaotanud 95% võimalusega mänge. Kui võiduprotsent on 30%, siis on šanss ikkagi 3/10st. Arvan, et enamik mängiks sellise šansi juures ülihea meelega loteriid, kus sa ise ei saa kuidagi oma võidule kaasa aidata, erinevalt WoT'ist. icon_wink.gif

volur30 kirjutas:
Mul poleks ka kaotuste vastu midagi kui need oleksid võrdsete võitlus. Mõnikord pauguta või kulda aga vastasele ei tee midagi ja siis saad ise kolm neli pauku ja ongi mäng läbi.
Olen katsetanud erinevaid taktikaid aga abi eriti pole.


WoT on alati natuke ebavõrdne. Küsimus pole ju selles, mida sa lased, vaid kuidas sa lased. Tavaline AP on väga hea moon kui sellega täpselt lasta vastase soomuse nõrku kohti.

Soovitan sul tutvuda selle lingiga: https://docs.google.com/document/d/1sYlYo5WK9M8LNF8KIirTm4K2NqN3G8QrmQgsFf6PAr0
Tegu on minu poolt kirjutatud WoT'i juhendiga algajatele.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur30
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2014




sõnum 30.07.2014 16:14:57 vasta tsitaadiga

Tänan toetava info eest. Olen selle juhendiga tuttav ja üritan ka järgida niipalju kui lahingu situatsioonis võimalik.
Olen selle laskemoona jutuga päri. Viimasel ajal pole mul võimalik sihikut isegi paika saada kui olen ise 2-3 tabamust sisse saanud.
Asi on ilmselt pisut minu sitas tujus aga ma ei saa aru kuidas nad nii kiiresti laevad. Olen ka oma tankidele laadimist kiirendavad vidinad pannud ja koolitan ka mehi.
Minu mängustiil on ründav see ka tingib kindlasti liiga kiire huku. Samas kui olen mõni kord passima jäänud siis (ettevaatlikult mängima) hukkuvad kõik ümber ringi.
Kui palju mõjutab arvuti ja neti kiirus minu mängu, st teised näevad mind enne kui mina neid? (minu mäng minu arvutis on näiteks 1 sek. reaalajast maas)

volur30 kirjutas:
Pole supermängur aga isegi kui suudan põhjustada vastastele rohkem kahju kui mu oma tangile põhjustatakse siis on mäng mujal juba läbi ja kaotus käes.


Pane oma ingame nick üles ja ma ütlen, mis tasemel mängid.

Kuidas seda teha?

Kuidas saab replaysid teha/vaadata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.07.2014 17:22:22 vasta tsitaadiga

Kohe kui satub võidulainele, võib oodata kehvadesse tiimidesse sattumist. Peale väikese pausi muu ei aitagi.

Sama tankiga lühikeste seeriatega tehtud mängud, võidulained vahelduvad kaotustega.
1 seeria, WR 80%
Spoiler Spoiler Spoiler

2 seeria, WR 20%
Spoiler Spoiler Spoiler

3. seeria, WR 100%
Spoiler Spoiler Spoiler

4. seeria, WR 40%
Spoiler Spoiler Spoiler


Igatahes on mõistlik lõpetada kui tulevad paar väga eavõrdset lahingut järjest. Kogemused näitavad, et neile järgneb terve rodu selliseid mänge. Võidulainel mängides olen sageli mänginud esimese kaotuseni ja siis mängu kinni pannud. Natuke ebavõrdsed tiimid on arusaadav, aga tomatid ühes ja lillad teises pole huvitav kumbalegi poolele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.07.2014 18:12:11 vasta tsitaadiga

volur30 kirjutas:
Tänan toetava info eest. Olen selle juhendiga tuttav ja üritan ka järgida niipalju kui lahingu situatsioonis võimalik.
Olen selle laskemoona jutuga päri. Viimasel ajal pole mul võimalik sihikut isegi paika saada kui olen ise 2-3 tabamust sisse saanud.
Asi on ilmselt pisut minu sitas tujus aga ma ei saa aru kuidas nad nii kiiresti laevad. Olen ka oma tankidele laadimist kiirendavad vidinad pannud ja koolitan ka mehi.


Aslain'i modpackis on olemas mod, mis näitab vastase laadimiskiirust. Laadimiskiirused on üks osa WoT'i õppimisest - neid peab üldjoontes peast teadma.

volur30 kirjutas:
Minu mängustiil on ründav see ka tingib kindlasti liiga kiire huku. Samas kui olen mõni kord passima jäänud siis (ettevaatlikult mängima) hukkuvad kõik ümber ringi.


Algaja esimene viga. Alustav mängija peakski mängima ettevaatlikult. Mida ma selle all silmas pean? Ei tasu yoloda esimesena mõnda liini, kus ühtki vastast pole veel scouditud. Ei tasu minna üksi mitme vastase vastu kattest välja. Tuleks võtta selliseid positsioone, kust vastast saab katte tagant lasta (tema näeb nt ainult sinu torni või siis ainult lasu ajaks paljastad nurga alla pandud esisoomuse). Tuleks grupeeruda teiste tiimikaaslastega, võimaluse korral tugevamate tankide taha varjudes. Kui keegi scoudib eesliini, on aktsepteeritav neid kaugelt, turvalisest kohast lasta. Kui tahad heast positsioonist dämmi teha, siis iga kaardi keskpunkti lähedal on enamvähem turvalisi kohti, kust saab lasta mitut flanki korraga.

volur30 kirjutas:
Kui palju mõjutab arvuti ja neti kiirus minu mängu, st teised näevad mind enne kui mina neid? (minu mäng minu arvutis on näiteks 1 sek. reaalajast maas)


Sellest on mul terve peatükk seal juhendis icon_smile.gif Lühidalt fps võiks olla siiski 30+ ja ping alla 150ms. 1 sekund on juba 1000ms, arvan, et nii hull sul see ping ka pole. Mõlemat väärtust näidatakse mängus viibides üleval vasakus nurgas.

volur30 kirjutas:
volur30 kirjutas:
Pole supermängur aga isegi kui suudan põhjustada vastastele rohkem kahju kui mu oma tangile põhjustatakse siis on mäng mujal juba läbi ja kaotus käes.


Pane oma ingame nick üles ja ma ütlen, mis tasemel mängid.

Kuidas seda teha?

Kuidas saab replaysid teha/vaadata?


Kirjuta siia samma foorumisse icon_smile.gif Selleks on eraldi saidid, kuhu WoT'i mängija nime sisse trükkides saab mängija statistikat vaadata, nt Noobmeter.com, mis on küll hetkel maas, aga ajutiselt ligipääsetav aadressilt noob-meter.com.

Replay'd saab Seadete alt sisse lülitada linnukest pannes Üldseadete lehel vist. Siis hakkab ta sulle "Replays" folderisse mängukataloogis tekitama ga mängu kohta replay faile, mida käivitades saab mängu uuesti vaadata.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 30.07.2014 18:43:05 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Kohe kui satub võidulainele, võib oodata kehvadesse tiimidesse sattumist. Peale väikese pausi muu ei aitagi.

Sama tankiga lühikeste seeriatega tehtud mängud, võidulained vahelduvad kaotustega.
1 seeria, WR 80%
Spoiler Spoiler Spoiler

2 seeria, WR 20%
Spoiler Spoiler Spoiler

3. seeria, WR 100%
Spoiler Spoiler Spoiler

4. seeria, WR 40%
Spoiler Spoiler Spoiler


Igatahes on mõistlik lõpetada kui tulevad paar väga eavõrdset lahingut järjest. Kogemused näitavad, et neile järgneb terve rodu selliseid mänge. Võidulainel mängides olen sageli mänginud esimese kaotuseni ja siis mängu kinni pannud. Natuke ebavõrdsed tiimid on arusaadav, aga tomatid ühes ja lillad teises pole huvitav kumbalegi poolele.

Need pole mingid seeriadki. 100+ lahingut ja siis võib miskit rääkida ehk. 5-6 mängu pole absoluutselt mingi näitaja. Seal võib afk player ka 0% või 100% võita.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.07.2014 22:48:17 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Need pole mingid seeriadki. 100+ lahingut ja siis võib miskit rääkida ehk. 5-6 mängu pole absoluutselt mingi näitaja. Seal võib afk player ka 0% või 100% võita.


Seda ma väidangi, et kui ühe seeria jooksul on valdavalt võidud, siis võid kindel olla, et uuesti alustades õnnistab MM sind selliste tiimidega, kus tulevad järjest kaotused ja sama juhtub ka vastupidi (täpselt nii, et ka AFK/bot keskmine võidu % on ikka 50 ligi). Vähemalt minule on selline mulje jäänud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005




sõnum 30.07.2014 23:38:53 vasta tsitaadiga

Sellel mängul on üks kohutavamaid MM mida ma üldse näinud olen. Imelik, et nad ise ei ole sellest siiamaani aru saanud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 31.07.2014 01:53:23 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Need pole mingid seeriadki. 100+ lahingut ja siis võib miskit rääkida ehk. 5-6 mängu pole absoluutselt mingi näitaja. Seal võib afk player ka 0% või 100% võita.


Seda ma väidangi, et kui ühe seeria jooksul on valdavalt võidud, siis võid kindel olla, et uuesti alustades õnnistab MM sind selliste tiimidega, kus tulevad järjest kaotused ja sama juhtub ka vastupidi (täpselt nii, et ka AFK/bot keskmine võidu % on ikka 50 ligi). Vähemalt minule on selline mulje jäänud.


Pikas perspektiivis ei ole neil kindlasti mitte 50% ligi WR.

Seda, et mõned mängud järjest kaotad, ei tasu üldse arvessegi võtta. Täna mängisime, siis kaotasime ka 8 mängu järjest. Kokkuvõttes jäi ikka WR% täna ~71% umbes 65 mänguga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur30
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2014




sõnum 31.07.2014 09:07:11 vasta tsitaadiga

Tänan EricK. Üritangi nii käituda. Aga probleem on selles, et kuidas ma satun nii sittadesse tiimidesse, et ainult minu hukust sõltub kogu mängu saatus.
Või, et kui ma olengi peaaegu mängu lõpuni elus siis lendavad mulle 3-5 Tier+1 või 2 tanki selga ja mul pole lootustki peale ühe lasu sooritada.
Ma tahan öelda seda, et see on arvuti poolt kokkupandud tiimide tiimimäng, mitte üksiku mehe lahing. Minu näitajad on kehvad, sest ei õnnestugi kvaliteetselt mängida.

Minu mängja nimi on volur .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 31.07.2014 09:43:04 vasta tsitaadiga

volur30 kirjutas:
Tänan EricK. Üritangi nii käituda. Aga probleem on selles, et kuidas ma satun nii sittadesse tiimidesse, et ainult minu hukust sõltub kogu mängu saatus.
Või, et kui ma olengi peaaegu mängu lõpuni elus siis lendavad mulle 3-5 Tier+1 või 2 tanki selga ja mul pole lootustki peale ühe lasu sooritada.
Ma tahan öelda seda, et see on arvuti poolt kokkupandud tiimide tiimimäng, mitte üksiku mehe lahing. Minu näitajad on kehvad, sest ei õnnestugi kvaliteetselt mängida.

Minu mängja nimi on volur .

no offence aga ära süüdista tiimi kaotustes, vaid kõige pealt vaata ise peeglisse icon_wink.gif ka kaotatud mängus annab hästi mängida, Võidu ja kaotuse suhe pole ainuke näitaja siin mängus.
Õpi kaarte tundma, tanke jne see tuleb mängides, arusaadav et alguses kohe ei ole hea statistika sest kõik on uus tuleb lihtsalt mängida ja harjutada kuni tunned vastase tanke tead mis nad on võimelised tegema, kuidas sinu enda tank töötab jne. see tuleb kõik mängides ja harjutades.
Kui tahad head statistika numbrit taga ajada siis õpi mäng selgeks ja tee omale uus account ning kogenenud mängijana saad seal statistikat kõrgel hoida kui see on sinu eesmärk.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.07.2014 11:50:21 vasta tsitaadiga

Ravenclaw, hea statsi saamiseks ei pea tegema uut accounti, paljud meist on ikka veel oma esimese accounti peal ja kasvatavad selle statsi jõudumööda icon_smile.gif Järjekindlus ja areng viivad sihile.

Kui ma esimest korda oma reitingut nägin (toona oli see nn vana Efficiency), siis see oli 965 vist, seda siis umbes 6K mängu juures. Olin kõigest kollane mängija.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 31.07.2014 14:23:01 vasta tsitaadiga

Panen kah teemasse märgi maha, et kiiremini teema üles leiaks. Ma veel täielik noob ca 1000 lahinguga ja midagi eriti konstruktiivset kaasa rääkida ei oska; T5 kõrgeim praegu ja hetkel puudub eriline huvi kõrgemale ronida, T1..T5 peal on ju nii palju toredaid masinaid, mida jooksutada icon_smile.gif.
WoT tundub hea eelkõige selle tõttu, et lahingud on lühikesed ja ka inimesed, kelle vaba aeg väga hakitud juhtub olema, saavad ka mingit PvP'd teha. Võrreldes HeartStone ja WoW'ga ikka hoopis efektiivsem ajakasutus. Peale aastaid WoW'i random BG'd tundub matchmaking ikka väga hea olevat :p.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 31.07.2014 15:32:16 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.07.2014 15:33:14 vasta tsitaadiga

No putka vaht küll ..

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.07.2014 16:33:28 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Panen kah teemasse märgi maha, et kiiremini teema üles leiaks. Ma veel täielik noob ca 1000 lahinguga ja midagi eriti konstruktiivset kaasa rääkida ei oska; T5 kõrgeim praegu ja hetkel puudub eriline huvi kõrgemale ronida, T1..T5 peal on ju nii palju toredaid masinaid, mida jooksutada icon_smile.gif.


Soovitan võimalikult kiiresti T6ni välja minna. Seal on esimesed tankid, mille peal õpid korralikult mängima - Cromwell, SU-100, T34-85. KV1S ja Hellcat olid ka, aga need saavad 9.3s korralikult nerfi, niiet pole mõtet liiga palju aega panustada nende alla.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.07.2014 20:45:48 vasta tsitaadiga

http://www.twitch.tv/mrindu
teeme strongholdi

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.08.2014 06:57:14 vasta tsitaadiga

aega läks aga siiski sai kätte selle "M" -i.
Jube rasked meeskonnad on mul selle t54 -ga. Jube raske on isegi 50% wr saada thumbs_down.gif

Võit!
Lahing: Murovanka
Masin: T-54
Kogemused: 2 211
Krediiti: 84 682
Lahingu saavutused: Valdamise märk: „Tankiäss”
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.