Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia BH-505 peakomplekt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 16.08.2010 15:21:03 Ülevaade: Nokia BH-505 peakomplekt vasta tsitaadiga


Kuna mu Nokia 5800-ga kaasa tulnud klapid kadusid kuskile ära, otsustasin endale jooksmiseks osta Nokia BH-505 klapid. Põhiliselt otsustasin nende kasuks, kuna nad olid kerged, ilusad ja juhtmevabad.
Eile õhtul pakendit avades läks nägu naerule ja tekkis tunne nagu oleks üle pika aja midagi erilist ostnud.

Klapid olid tõesti väga ilusad, kerged ja peas suhteliselt mugavad. Kaasa oli pandud ka minu üllatuseks laadija ja lisa kõrvapadjakesed.
Klapid ühendusid telefoniga ilma probleemideta, ning helikvaliteet oli kordades parem kui oleksin lootnud...

Nüüd siis nende klappide tugev pahupool:
Kui proovisin klappidega tugitoolile istuda ja pead toetada vastu seljatuge, siis selgus et klappide sanga osa jääb nii lollisti kukla ja tooli vahele et lükkab klapid peast ära, kuskilt seda sanga kaugust peast reguleerida ei saa. Ka Arvutiga ei õnnestunud korralikult mul neid klappe ühendada, Siin võib mängida rolli ka minu eilne suhteliselt unine olek ja loll pea. St korra ma sain ühenduse arvuti ja klappide vahel, Kuid selle kvaliteet oli millegipärast väga nigel (nagu kahisev raadio mis kostaks kõrval korterist).

Lõpp faas. Klapid ei saa hakkama sellega milleks nad on loodud. RIP!
Et seda mõista peab kuulma nokia pakendil olevat reklaam lauset klappide kohta mis kõlab nii:
tsitaat:
Nokia Bluetoothiga stereo-peakomplekt BH-505 on kerge, pritsme- ja higikindel peakomplekt mis sobib aktiivset eluviisi harrastavale inimesele...

Hommikul astusin siis klapid peas kortermaja uksest välja, Ilm oli ilus ja puha. Tõotas tulla ilus päev. Kuid probleemid algasid. Teinud paar kiiremat jooksusammu, Hakkas heli jubedalt hakkima, nii kuskil 20 seki jooksul 1-2 sekundilist pausi. Mõtsin et viga võibolla telefonis ja jätsin klapid pähe et jooksu ajal seadeid ja lugusi proovida vahetada. Kümme minutit hiljem tekkis aga vaikus... Klapid andsid lihtsalt otsad.

Tundub et ma ei ole ka ainuke kellel sama probleem: Link
Nüüd siis tulebki vist ebameeldiv tee emt-sse võtta ja paluda oma raha tagasi. Sest endameelest pole ma ju midagi valesti teinud???

(y)Kerged
(y)Stiilsed
(y)Sama laadija nagu telefonilgi
(y)Lisa kõrvapadjakesed et klappe mugavamaks muuta
(y)Hea kvaliteediga heli
(y)Klappidel olevad mugavad nupud

(y)(n)Aku-Ei saanudki teada :lol:
(y)(n)Peaks võimaldama siduda kuni 8 seadmega

(n) Natuke läbimõtlemata konstruktsioon
(n) Vastupidavus higile
(n) Arvutiga ühendatavus
(n) Pakend haises (nagu avaks mõnda odavat hiina toodet)
(n) Hind
jne...

Osta saab EMT-st
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2010 15:16:50 vasta tsitaadiga

Äkki sattus lihtsalt mingi praaktoode. Kui proovid järgmistega õnne, siis äkki saad positiivsema ülevaate.
Mul endal vanast ajast selline seade - http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/headsets/bluetooth-headsets/hs-4w ja peab tunnistama, et ainuke telefon millega seda isegi normaalselt kasutada sai, oligi Nokia, teised hakivad ja katkevad koledalt (isegi arvuti). Nii et Nokia ei oska vist ikka selliseid seadeid teha või on meelega brändipõhised icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 20.08.2010 16:28:37 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Äkki sattus lihtsalt mingi praaktoode. Kui proovid järgmistega õnne, siis äkki saad positiivsema ülevaate

Jap, jään garantiist vastust ootama, Äkki annavad emt-s uue seadme kui vana korda ei saada. Eks siis saab teda vist uuesti testida (aga jooksma nendega ikka vist enam ei julge minna).

Edit: Ikka täielik ulme
Eile siis helistati garantiist ja öeldi et võin solarise emtisse uue seadme järgi minna kuna vana seade on parandamatult tuksis. Mingi natuke enne kella 21:00 saigi siis emtisse mindud et saada uus seade. Letis oli siis eilse õhtuse seisuga 2 paari klappe. Müüa ulatas siis klaasi tagant uued klapid ja hakkas nende väljastamise kohta siis paberit printima. Viskasin siis pilgu uute klappide peale ja ennäe imet. Ühel klapil on see valge kummist kõrvapadjake puudu. Hakkasin blokkima ja ütlesin et sellist toodet ma ei taha et andku siis see teine komplekt mulle. Nii tehtigi ning sain uue seadmega koju asuda.
Ühendasin siis seadme arvutiga. Seekord see õnnestus esimese korraga, Kuid klappidest tulev heli on endiselt jube...
Hommikul panin siis klapid pähe ja asusin mööda ranna äärt rocca poole jalutama, Kuid endiselt teevad klapid väljas meeletult palju helisse pause sisse (siseruumides pole probleeme, Kuid avastasin et isegi õues ühe kohapeal seistes tulevad pausid).Need pausid on nii jubedalt häirivad et tagasi tulekuks sai roccast ostetud hoopis mingid suvalised 59 eegused klapid icon_razz.gif

Kokkuvõttes: Ei tea kas emt solarisse on sattunud erakordselt praak partii või on nokia otsustanud hakata saasta tootma.

Plaanis veel proovida neid klappe igaksjuhuks nokia 5230-ga. Ning proovin mp3-de bitrade veel alla 128 ajada. On kellelgi veel ideid mida proovida enne uuesti garantiisse minekut?
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004




sõnum 21.08.2010 20:42:53 vasta tsitaadiga

Aga mina oletan, et probleem on 2.4GHz peal olevad teised seadmed, Wifi ruuterit näiteks?
Need klapid ei saa olla tugeva signaaliga ja vast mingi suvaline ruuter peksab üle vms.

Põhimõtteliselt jamh, raha tagasi ja ongi jutul lõpp icon_sad.gif

_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku.
Ooteajad väiketööd nädala jooksul, päev+ tööd kuu jooksul.
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 24.08.2010 22:44:38 vasta tsitaadiga

seda viimast võib kahtlustada küll. inimkeha suudab blokeerida 2,4GHz signaali ka päris hästi.
Prooviks võid telefoni teipida kuklasse ja natuke õues ringi jalutada, äkki siis ei tule pause sisse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia BH-505 peakomplekt
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.