Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Jellyfin üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2024 00:45:40 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ei tekki seal mingeid probleeme, baasid on ju eraldi, ma sedasi järk-järgult ümber kolisingi.
Jooksid mul mitu kuud paralleelselt, algul Plex kuni selgus et see väga ei päde (ning selle rakenduste bug’isid keegi eriti oarandada ei viitsi) ja siis Emby.
Synology enda kraam sai purgist maha lastud siis, kui ma olin endale sobiva lahenduse leidnud.


Hea teada thumbs_up.gif ainukene mida ma tean karta on indekseerimine. DS Video puhul paneb see juba Radarr'i ja Sonarr'i puhul pange.
DS Video puhul saab nii UI'st kui ka CLI kaudu reindexi teha, seega väga ei põe ka selle pärast icon_smile.gif ... aga teisi teenuseid ma ei tea / tunne.

taavi kirjutas:
ma pole siiamaani aru saanud, miks transcodemine vajalik on?

ma kunagi väga ammu üritasin DS videot ja panasonicu cx700 telekat koos tööle panna, aga no ei saanud nad videote aspect ratiost ühtemoodi aru. lõpuks lõin käega ja läks rpi sinna sappa, kui ma ei eksi siis openeleciga. praeguseks hetkeks see google tvga chromecasti vastu vahetatud ja pole ühtegi mittemängivat asja kohanud.


Kui source (meedia) on formaadis mida klient ei mängi, siis üldjuhul on serveri ülesanne see talle mahamängitavale kujule viia. Nt kui su ainukene sound track on dolby atmos, siis enamik vanemaid telekaid seda maha ei mängi. Teisest küljest ilma dolby litsentsita ametlikud teenused seda ei transkoodi ka. Veel ühe näitena kui võrgu kiirus pole piisav, et kõrge kvaliteediga striimida, siis server optimeerib kvaliteeti väiksemaks, et tagada sujuv vaatamine.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Jellyfin üldteema mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.