Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 13:32:50 vasta tsitaadiga

Diililt pakett 15 GB umbes 3-5 / 1Mbps
1200 minutit/300 sõnumit. 2 aastat 4€, pärast seda 6€.
Ilma siduva lepinguta kuna pikaajaline EMT/Telia klient eelnevalt. Eks ole ka paremaid pakkumisi aga praegu sellega rahul.
Saada Diili päring, et kas teevad parema pakkumise, ja siis arvuta ise edasi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.02.2017 14:34:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
hippokrates, üks reegel mis kehtib iga asja kohta, olgu sa siis kelle klient tahes. Toimivat asja pole mõtet lõhkuda, need mõned eurod ajutist võitu ei ole seda väärt, et riskida kahe erineva võrgu leviala muutmisega. ERITI veel siduva lepinguga. Olen kuulnud, et on ka veel soodsamaid pakkumisi. Samas toimib see hüppamine kindlasti alati soodsama hinna välja pigistamises.


"töötavat asja mitte lõhkuda" loogika järgi elades jääbki kohapeale tammuda. Eks ikka on mõistlik ringi vaadata. Iga löömata jäänud löök on juba mööda läinud. Ehk kui ei proovi ei saa kunagi teada, kas midagi läheb paremaks või halvemaks. Ehk kes ei riski see.... tead küll.

Aga see ei käi ainult moblaopekate kohta vaid igas eluvaldkonnas vast icon_smile.gif

EDIT: Tele2 ja Telia seovad klienti tähtajaliselt ka ainult soodustuse tõttu. Elisal siis kui saad tasuta/suure soodustusega seadme või mingi osamaksetega seadme. Lihtsalt soodsama paketi pärast keegi ei seo
Tele2 on nii naglaks läinud et alates Multipakett 3-st on tähtajaline 12 kuud ISEGI siis kui sa seda deezerit ei taha...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2017 15:24:46 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Diililt pakett 15 GB umbes 3-5 / 1Mbps
1200 minutit/300 sõnumit. 2 aastat 4€, pärast seda 6€.

Täpsustavalt, et 2,96 eurot kuus 24 kuud soodusperioodil, pärast soodusperioodi 4,96, mis ümmardatult kahe aasta pärast on ka super hinnaklass siiki.

Eks on paremaidki pakkumisi, vähemalt numbrite poolest, mida suurt keegi täis nagunii ei räägi ega SMSessi. Diil hoiab jah kunstlikult kiirust kinni, teistel paketis maht piiratud aga kiirust kas suurem või piiramatu. Kui aga vaadata teiste pakkumisi, siis seal on kuni tingimus sees, Telia pakub garanteeritud kiiruse(väikese, kuid väidetavalt garanteeritud) ja seal klausel, et kiirus võib olla kuni.

Muidu on operaatorite pakkumised täiesti korralikud, just interneti kasutusmahu poolest. Sõltub muidugi, aga 15Gb peakski paljudele miinimum maht olema, et ei peaks kogu aeg mahtu jälgima.

Igatahes saavad operaatorid siin käia ja teiste pakkujate hindu võrrelda. icon_razz1.gif Neil kõigil on tegelikult konkurentide igasugu pakkumispräänikte koht suht hea info olemas, Tele2 tundus selline vaeslapse ja vähese informeerituse küüsis vaevlevat. Või siis telemarketing ei viitsinud vaeva näha.

Tean, et tehakse ka 30Gb mahuga pakkumisi, mis muidugi tuleb kaks korda kõrgema hinna eest.
RustyZ kirjutas:

EDIT: Tele2 ja Telia seovad klienti tähtajaliselt ka ainult soodustuse tõttu. Elisal siis kui saad tasuta/suure soodustusega seadme või mingi osamaksetega seadme. Lihtsalt soodsama paketi pärast keegi ei seo

Just nii see turuseis hetkel on, et soodsama paketi hind sunnimaisust kaasa ei too hetkel ühelgi operaatoril. Hea seegi

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.02.2017 16:58:37 vasta tsitaadiga

jägaja, paraku Telia ja Tele2 puhul ikkagi võib tuua, kui see soodustus on selline, et ala aasta soodsam hind siis tavaline jne. Lihtsalt "eripakett" vist ei too jah samas on ka seda nähtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.02.2017 19:51:19 vasta tsitaadiga

Mis kõik ostavad siin lihtsalt hinda?

töötava asja all pidasin silmas, et kõik kolm pakkujat on erineva levialaga, suur tõenäosus on, et seal kus töötab Diil a.ka Telia, ei ole täpselt sama levi Elisal või Tele2'l ja vastupidi.
Samas tõsi, katsetada ei keela keegi ja kui sama asja poole odavamalt saab, pole probleemi.

Eks kõik operaatorid teavad üksteise alapakkumise hindu, lihtsalt kohati läeb ebareaalseks 1€ telefon tuhande minutiga tasku anda.

Kõige selle põhjus on lihtne, kolm operaatorit on turu täielikult täis müünud ning ainus võimalus on kliente üle võtta. Ma ei tea mitu miljonit klienti eestis on? paar? elanikke on mingi poolteist vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2017 19:55:55 vasta tsitaadiga

indrekp, 1,3 milli elanikke väi paar kopikat alla. Kõik telefoni ei oma ja kes ka omab, ei kasuta seda hoopiski nii, kuis operaatorid tahaksid seda lüpsimasinat kasutatavat.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 02.02.2017 22:26:14 vasta tsitaadiga

No paljudel on mitu liitumist. Minul näiteks 3 isiklikku liitumist pluss töötelefon
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.02.2017 07:33:14 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No paljudel on mitu liitumist. Minul näiteks 3 isiklikku liitumist pluss töötelefon

Mul oli maale tehtud 2+1 kõnekaart, nüüd jäänud 1. Antud juhul Elisa. Levi ja kiirus paremad kui mul linnas püsiühendusega.
2 masti ääreala ka, nii et peab õnnelik olema.
Aga tore, et seda ülemüüki käsitletakse, veel aasta tagasi oli jutt, et kõigil nii edev 4G, et mis ülemüük icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.02.2017 09:30:23 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis ülemüügist te jahute. Misasi on ülemüük? Sellist asja ei eksisteeri. Jah, mõnes piirkonnas on rohkem kasutajaid, samas mõnes on jälle vähem. Kui me jaotaksime rahva võrdselt mastide alla ära oleks ruumi veel oioioi kui palju. Seal, kus tekib kasutajaid, opekad ka tegutsevad, alati ei ole see lihtsalt sekundi, minuti, nädala, isegi kuu küsimus. Need asjad võtavadki aega. Ülemüügist jahuvad need kes on sattunud piirkonda kus on kasutajate arv/kasutus järsult tõusnud, samas keegi ei saa kunagi ennustada kuidas ja kuhu need kasutajad edasi liiguvad, kuhu need koormused tekivad. Tihti on see seotud suvilapiirkondadega kuhu hakatakse järsku aastaringseks elamiseks mõeldud maju ehitama jne.

Ülemüümine - see on nagu see Tallinki laevade teema kus kurdetakse, et peab maas istuma/magama sest kõik on kalevipoegi täis. Iga kord, kui on koridorid rahvast täis olnud, on kallimas klassis old ruumi jalaga segada. Ehk siis - piirkonniti on see ikkagi nii erinev.

Ja kui nüüd mõni tuleb küsima, et ou ma tahaks omale netipulka...kasutan "karulaane 5", ja seal on tavalisest suurem koormus...opekas peaks ütlema "ei ma ei müü?" ja siis ütled, et "okei ma tegelt tahaks kasutada "kuuseotsa 6" hoopis", siis müüb ja kasutaja läheb ikkagi "karulaane 5". ülemüümine? jne jne jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 12.06.2002




sõnum 06.02.2017 13:47:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Asjad seal Elisas ikka väga ligadi-logadi. Korduvaid palveid mitte mulle telefonimüüki teha lihtsalt ignoreeritakse tuimalt thumbs_down.gif


Aastake möödas, jälle pakutakse idioodi visadusega oma teenused thumbs_up.gif
Tänaseks on juba vähemalt 3 Elisa töötajat konkreetselt valetanud et lõpetavad oma müügispämmi...

On's see teenus tõesti nii vilets, et tolmuimejamüüja stiilis seda pähe määrima peab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.02.2017 14:38:14 vasta tsitaadiga

Kas nad üldse on elisa töötajad? Osalt tegid ju mingid teenusfirmad seda spämmi. Iga kord erinev pakkuja ja number tuleb "random".
Olen ise teiste spämmijate numbreid salvestama hakanud siis sama enam helistada ei saa icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 12.06.2002




sõnum 06.02.2017 14:44:17 vasta tsitaadiga

Tütarlaps igatahes väitis, et "helistame teile Elisast."
Ilmselt oleks mind pikalt saadetud, kui uurinuks, et millise juriidilise keha alt täpsemalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 21.06.2002




sõnum 07.02.2017 20:16:56 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Asjad seal Elisas ikka väga ligadi-logadi. Korduvaid palveid mitte mulle telefonimüüki teha lihtsalt ignoreeritakse tuimalt thumbs_down.gif


Aastake möödas, jälle pakutakse idioodi visadusega oma teenused thumbs_up.gif
Tänaseks on juba vähemalt 3 Elisa töötajat konkreetselt valetanud et lõpetavad oma müügispämmi...

On's see teenus tõesti nii vilets, et tolmuimejamüüja stiilis seda pähe määrima peab?

Ega teenus pea vilets olema, kui seda reklaamitakse. Tulemustasu sõltub ikkagi sellest, kui palju müügimees reaalselt müüb. See, missuguses stiilis müügimees midagi pähe määrib, on juba kinni müügimehe isiksuses, oskustes ja kogemustes. Töötaja võib sulle ju lubada spämmi mitte saata, aga kui ta sellest kuskile märget maha ei jäta, siis järgmine töötaja seda ei tea. Usu mind, on ka selliseid müügimehi, kes helistavad misiganes põhjusel ka läbi neid, kellel on see niinimetatud "ei soovi edasisi pakkumisi" linnuke juures.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2017 17:31:16 vasta tsitaadiga

Selline juhus siis täna, et helistab tädi lindorffist et teid on inkassosse antud kuna elisa arve maksmata 31 euri. ma kohe et kulla tädike ma pole elusees elisa klient olnud , ajate ehk midagi sassi ? vastas et ei tea pole tema asi elisa on arve neile saatnud ja olgu makstud. Ma siis helistan elisasse , et milles asi nagu, tuli välja et ma olen kunagi elisa raamatu äpi laadinud telefoni ja sellel oli mingi 2 nädalat tasuta prooviaeg olnud mille ma küll lõpetanud olin aga mingi süsteemivea tõttu jäi aktiivseks , tyhistasid arve ja inkassonõude .

et kui teil peaks olema kunagi laetud see äpp tasuks ülekontrollida kas asi jonksus , võib juhtuda ka et leiate end kuskilt võlglaste tabelist :S
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2017 11:10:04 vasta tsitaadiga

Elisa "tasemel" klienditeenindus icon_smile.gif

Ostsin Elisa kõnekaardi, et internetti kasutada. Laadisin kaardile 5€, et võtta 2mbit allalaadimisega pakett 15gb mahuga. Saatsin sõnumi NET30 15300 ja sain vastussõnumi, et pakett aktiveeritud. Kuna üleslaadimise kiirusest polnud kodulehel juttu, eeldasin, et see on ka 2mbit. Aga oh imet, hoopis 0,1mbit. Speedtest.net näitab üldse 0. Kuna mulle just tähtis üles kiirused, siis see pakett ei sobinud. Kandsin nüüd kaardile juurde 10€, et tellida 10gb mahuga piiramatu kiirusega pakett. Saatsin sõnumi NET4G30L 95000. Vastussõnum kinnitas, et pakett aktiveeritud. Kiirused ikka vana paketi järgi 2/0,1.

Siin on nüüd kokkuvõtte kolmest kõnest klienditeenindusse:

1. Soovitati mul võtta kaart ja modem arvuti tagant ja panna teise auku ning teha arvutile restart. Klienditeenidaja veel lisas, et viimase paketi maht on liidetud uue 4g paketi külge, et tore boonus teile. Kokku oli tol hetkel siis 25gb mahtu. Mõtlesin, et tore ja lõpetasin sõbralikult kõne.

2. Probleem sama ei aidanud klienditeeninduse nõuanded. Helistan uuesti. Seekord sama jutt neile ja pandi ootele ca 5 minutiks. Siis tuli uus tark jutt, et vana paketi 15gb tuleb ära kasutada ja siis saate uut paketti hakata kasutama. Olgu, jäin rahule vastusega.

3. Probleem sama. Tirisin netist 15gb dummy faili, et 15gb maht täis saaks ja uus pakett aktiveeruks. Ei. Kõik endist viisi - 2/0,1. Kõne klienditeenindusse ja nüüd küsiti, et kust te selle 2mbit paketi üldse tellisite. Ütlesin, et nende kodulehel on info kuidas tellida omale internetipakett. Seejärel vaikus ja vastuseks sain, et nemad ei pakugi sellist paketti. Tore tore. Selle peale läks minu poolt toru hargile ja leppsin olukorraga, et see on ju ikkagi Elisa.


Lisan, et elan Pärnu kesklinnas mitte kuskil metsas kännu all. Kiirused peaksid olema head siin piirkonnas

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.03.2017 15:03:15 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/uudised/2017/03/16/elisa-ja-starman-said-uhinemisloa
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2017 22:32:40 vasta tsitaadiga

Tööandja andis sim kaardi töötelefoni tarbeks.

Teist telefoni kasutada ei plaani, kuna vajadust otseselt pole, number peaks aga aktiivne olema.

Mis oleks parim variant:

1) Topin simmi oma dual sim telefoni, kohe probleem lahendatud, aga kardan suuremat akukulu.
2) Tellin esindusest topeltnumbri teenuse, saan ühe telefoniga nagu muiste edasi rääkida, töönumbrile helistades tulevad kõned eratelefoni.
3) Tellin kuidagi kõnede suunamise?
4) ?
5) ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.03.2017 22:33:58 vasta tsitaadiga

Kui sa kõnesid tegema ei pea telli suunamine.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2017 22:34:56 vasta tsitaadiga

dual-sim nüüd mul küll pole akukulu tajutavalt suurendanud. Ma ei taha kahte telefoni kaasas tassida, seega eelistan oma telefoni dual-sim versiooniga.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.03.2017 22:37:24 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Tööandja andis sim kaardi töötelefoni tarbeks.

Teist telefoni kasutada ei plaani, kuna vajadust otseselt pole, number peaks aga aktiivne olema.

Mis oleks parim variant:

1) Topin simmi oma dual sim telefoni, kohe probleem lahendatud, aga kardan suuremat akukulu.
2) Tellin esindusest topeltnumbri teenuse, saan ühe telefoniga nagu muiste edasi rääkida, töönumbrile helistades tulevad kõned eratelefoni.
3) Tellin kuidagi kõnede suunamise?
4) ?
5) ?



topeltnumber kõige mõistlikum. Siis vähemalt saad välja helistada mõlemalt numbrilt kui vaja. Kui sul on dualsim telefon muidugi olemas, siis pole üldse probleemi ju...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 21.03.2017 11:45:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2017/03/16/elisa-ja-starman-said-uhinemisloa


Elisa ostab Santa Monica Networks Group Eesti ja Soome äritegevused
Küll shoppavad alles

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.03.2017 16:25:32 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
RustyZ kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2017/03/16/elisa-ja-starman-said-uhinemisloa


Elisa ostab Santa Monica Networks Group Eesti ja Soome äritegevused
Küll shoppavad alles


kevadeti ikka vaja garderoobi uuendada ju
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 21.03.2017 17:36:44 vasta tsitaadiga

Kuidas Võru rahvas Elisa leviga rahul on, pean silmas just 4G ja 3G osas ja eelkõige sisetingimustes?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 26.03.2017 20:05:43 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on mingit infot millal Elisa VoLte kõnesid läbi laskma hakkab?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2017 16:06:16 vasta tsitaadiga

Mobiil id ei tööta. Eile õhtul jamas samuti. thumbs_down.gif
Sõnumid ka ei liikunud eile õhtul.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.