Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sanyo Xacti HD2000 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 07.01.2011 12:52:25 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
skulmars kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Võtsin ka selle kaamera. Mul nii, et katik (lens cap) jääb väga õrnalt ja kukub kergesti ära.


see tundub tüüpviga olevat, mul ei püsi üldse ees. oled sinna mingi normaalse asenduse leidnud?

Mul küll seisab väga hästi ees, pole kordagi ära kukkunud. Ju on mulle siis hea eksemplar juhtunud icon_biggrin.gif


kusjuures püsib väga ilusti ees, see post tuli esimese näppimise ärevuses..
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiielind
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2009




sõnum 28.02.2011 15:13:54 vasta tsitaadiga

Tere,
tahan (võibolla) sama kaamerat osta, Sanyo HD2000.
1. Kas oskate öelda, peale pea aastast kasutamist, olete siiani oma kaameraga rahul? icon_smile.gif
2. Kust ise selle tellisite? Ma siiani pole ühtegi normaalse hinnaga Eesti netipoodi leidnud. Pixmanias polnud, aga saatsin neile küsimuse ja ootan nüüd vastust. Netikuller küsis liiga kõrget hinda...
3. kas selle kaameraga saab statiivi ka kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.03.2011 16:05:22 vasta tsitaadiga

Mina olen siiani rahul, sellise hinna eesti enam kui küll (1080P 60FPS icon_eek.gif )
Sellise reso+kaadrisagedusega kaameraid on maailmas ainult veel 2 panasonicu oma.
Statiiv on sellele kaamerale kohustuslik, sest ilma selleta filmimine peaet võimatu, kuna kaamera väike + optilise stabilisaatori puudumine.
Valgusbalanssi automaatselt ei oska ta ka hästi paika panna, aga vähemalt käsitsi võimalik panna.
Fokuseerimisprobleemid vahest esinevad st nägu udune aga taust taga selge icon_razz.gif
Ainult filmimise ajal manuaal sätteid (fookus säriaeg jne) muuta ei saa.
Ainuke tavalise internetipangaülekandega tellimisvariant oli kas Pixmania või Netikuller
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004




sõnum 01.03.2011 17:41:16 vasta tsitaadiga

Mina olen ka rahul kaameraga. Ise teema on nüüd see, et seda toorest videot mida see toodab lahjema raua peal ei vaata-töötle. Sellega tasub arvestada.
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.03.2011 08:29:50 vasta tsitaadiga

Jep ise veel pole suutnud leida töötlustarkvara, mis suudaks väljutada samas formaadis videot eusa_wall.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiielind
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2009




sõnum 07.03.2011 13:57:31 vasta tsitaadiga

Tänks.
olen nüüd kaamera ostu kohta väikest uuringut teinud ja jama see, et see on tootmisest maas ja asendada Sanyo seda ei plaani (muigi, loodus tühja kohta ei salli ja midagi nad ju peaks asemele pakkuma!?). ja krt, ega netipoodidest ka leidnud kaamerat, otsas! Ühe koha leidsin (ca 5500kr), aga see müüb ainult UK-s ja UK-le.
Töötlemisest: kasutan ise Cyberlink'i PowerDirector9-t ja väga rahul, päris kiire teine, installisin selle nüüd veel just omaette kõvakettale ka. Tasuta trial versioon on neil saidil saadaval. Olen ka nende foorumis kaasategev, seal ühel moderaatoril on sama kaamera ja PD9-s jookseb sanyo video päris ok.
Igal juhul aitäh vastukaja eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 06.12.2011 14:23:25 vasta tsitaadiga

Keegi teab ehk on nüüd olemas redigeerimistarkvara, mis toetaks 1080P 60fps videot ja suudaks ka seda väljutada?
Praegu leidsin vähemalt sellise, mis suudab seda videot cuttida/joinida ja seda ilma ümber konvertimata thumbs_up.gif
Kui tahan videole tiitlit lisada, siis kirjutan selle paberile ja filmin, hiljem joinin algusesse.
Imelik küll, et tänapäeval tuleb veel sellist jama teha. Hakka või ise tarkvara kirjutama icon_lol.gif
Ei jõua enam oodata, tuleb vist ikkagi nüüdseks hunnik kogunenud videosi redigeerida selle cutteri/joineri abil.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 06.12.2011 18:53:49 vasta tsitaadiga

Küsimus on pigem formaadis. Kui standard ei võimalda, siis ei saa seda formaati teha selliste parameetritega.

h.264 koodeki puhul ei näe probleemi: http://www.upload.ee/files/1869794/h.264_1080p60.mp4.html (2,6mb)
Ka Xvidi puhul mitte: http://www.upload.ee/files/1869839/Xvid_1080p60.avi.html (4,4mb)
Üleval oleva näite tegin After Effectsiga aga ei näe probleemi, miks ei peaks näiteks VirtualDubiga saama teha 1080p 60 kaadrit sekundis Xvid-i.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.02.2012 22:17:20 vasta tsitaadiga

Vaatan nüüd on see ka standardis AVCHD 2.0 thumbs_up.gif
Mõni Sony kompakt teeb kah juba sellist videot, palju sujuvam ikka kui 30FPS thumbs_up.gif
Must have IMHO
Premieres 5.5 peab lihtsalt tegema Custom väljundi. Valin H264 ja panen 1920x1080 59,94FPS Progressive
Uue arvuti ja õige videokaardiga on selle redigeerimine kiire nagu DV aegadel icon_cool.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sanyo Xacti HD2000 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.