Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.09.2010 13:58:43 vasta tsitaadiga

Äratust ei ole ma pannud peale kui telefon on välja lülitatud, enamasti on mul pandud hääletu peale. Proovisin isegi nii et ekraan ei puutuks igaksjuhuks kuskile vastu. Automaatne telefoni sisselülitus on ka peal. Täna tegin läbi kiesi tarkvara uuenduse, näis kas nüüd probleem kaob või on ikka alles tarkvara nr on nüüd 1008191645LISS8500XXJH3

Se edge sinine ikoon tuleb mul ette siis kui ma hakkan midagi alla laadima, laadimise hetkel vilgub väike nooleke ka, hiljem kui alla enam ei laadi hetkel midagi, siis kaob ka se sinine edge ikoon ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 22.09.2010 14:05:45 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
siim, et siis akule lisakoormust see EDGE passiivne olek ei tekita?


Ma pakun, et see ikoon on lihtsalt informatiivne, teavitades kasutajat, kui kiiret andmesidet oodata kui peaks tahtma seda üle mobiilse side teha.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2010 15:24:08 vasta tsitaadiga

Kopz, EDGE passiivne oleks tähendab et sa kasutad GSM levi, teine alternatiiv on 3G levi kasutada. Kui tahad nüüd nii GSM kui 3G levi välja lükata, siis efektiivselt lülitad sa oma telefoni välja mobiilsidevõrgust.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rii2kt
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.09.2010 18:27:53 vasta tsitaadiga

Tervist!

Oman siis ka isendit juba pikemat aega. On tekkinud paar küsimust, millele ise ei suuda kuskilt vastust leida. Esiteks selline kummaline asi, et kas Playeril polegi shuffle või repeat võimalust? Teiseks kui FB'ga telefon sünkida ei tule miskit pärast FB'st olevad nr. Ning kohati mõnel FB kontaktil puudub lihtsalt dp pilt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 23.09.2010 14:05:23 vasta tsitaadiga

On täiesti olemas icon_smile.gif kui sa paned loo käima playeriga, siis toksates ekraani keskele tuleb üles äärde väike menüü juurde ja seal on kõik olemas, aga kui sa paned loo käima kaustas olevale loole klõpsates siis seda menüüd ei tule.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 25.09.2010 11:28:46 vasta tsitaadiga

Mõni päev nüüd mööda läinud ja telefon pole õnneks rohkem vempe teinud. Ise kahtlustan, et sim kaart oli natuke pahasti sees. Üleeile helistasin ka veel Samsungi remonditöökotta. Küsimuse peale, et kas sellist telefoni restarti on neil ette tulnud, vastati ainult, et tooge telefon kohale, siis vaatame. Mitu korda küsisin, aga vastust ei saanud. Positiivne on jällegi see, et remondi asju ei pea läbi esinduse ajama. Võib telefoni vajadusel ka otse neile viia, kuid ostutšekk tuleks igaks juhuks kaasa ikka võtta. Kui vaja tarkvara vahetada või uuendada, siis saab telefoni juba järgmine päev kätte.
Loodan, et EDGE tähis telefonil on siis ikka ainult informatiivse sisuga. Jama, et seda üldse ei saa eest ära korjata.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2010 12:18:15 vasta tsitaadiga

Samsungil pole mingit oma töökoda icon_rolleyes.gif juu sa ikka Fujitsu Services AS'iga rääkisid...
tsitaat:

Kui vaja tarkvara vahetada või uuendada, siis saab telefoni juba järgmine päev kätte.

kui ma meilitsi pärisin aru oma INNOV8 softiuuenduse kohta, siis mingi umbruss üritas väita, et maksab 300EEK ja kahe nädalaga saadakse hakkama icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rii2kt
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 25.09.2010 12:22:53 vasta tsitaadiga

simon26 kirjutas:
On täiesti olemas icon_smile.gif kui sa paned loo käima playeriga, siis toksates ekraani keskele tuleb üles äärde väike menüü juurde ja seal on kõik olemas, aga kui sa paned loo käima kaustas olevale loole klõpsates siis seda menüüd ei tule.


Nice! Polegi varem tähele pannud. Tänud!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.09.2010 12:24:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsungil pole mingit oma töökoda

Kodanik arm2004, http://mobitec.ee/ tegeleb Samsungiga ja pea ainuõigusega koos mõnede agadega icon_idea.gif
fusisse ei pööröduks ka surma ähvardusega icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2010 13:17:36 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

Samsungil pole mingit oma töökoda

Kodanik arm2004, http://mobitec.ee/ tegeleb Samsungiga ja pea ainuõigusega koos mõnede agadega icon_idea.gif
fusisse ei pööröduks ka surma ähvardusega icon_lol.gif

oi, mingi areng on toimunud! icon_biggrin.gif enda viimane kogemus pärineb aastast 2009 ja siis mu sisuliselt-DOA INNOV8 käis justnimelt Fuji's - ligi 3 nädalat sain rõõmsalt vana G600 kasutada icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 25.09.2010 14:50:29 vasta tsitaadiga

Vara hõiskasin. Nagu kiuste tegi telefon täna jälle restardi. Ilmselt selle pärast, et kolm korda üle vasaku õla ei sülitanud. Huvitav asjaolu on see, et vempe viskab telefon ainult minu töökohal - lennuvälja territooriumil. Mujal viibidel pole kordagi sellist asja olnud.
Mobitec oligi see asutus, kuhu ma telefoni teel pöördusin oma murega. arm2004, selles suhtes võid sa rahulik olla kuna ka seal töötavad vene kodanikud icon_wink.gif Sekretär oli tõlgiks minu ja töömehe vahel icon_biggrin.gif Aga ausalt öeldes mul ei ole vahet, mis rahvusest seal töötajad on, peaasi et töö oleks korralik ja suhtumine normaalne.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 11.10.2010 11:46:30 vasta tsitaadiga

Kelle telefon pole Eestist ostetud ning samas tahab saada kohalikku klaviatuuri ning menüüde tõlget, siis järgmine õpetus töötab (testitud)



How to update Wave for Nordic markets.

New postby hjohan13 » Fri Oct 08, 2010 6:26 am
Finally after like 1 millon hours finding and trying all info I finally made it last night.

NOTE: Don't forget to press CTRL + ALT +U + P after you pressed OK in KIES.

Then find the following location "HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Samsung \ Kies \ DeviceDB \ * 1
* Please try other numbers, in my case was just the first but can be another.

Enter following info in the blue fields acc to the picture of the Windows registry.

HIDSWVER: S8500XXJEE/S8500OXBJED
ProductCode: GT-S8500BAAXEE
SoftwareRevision: S8500XXJEE/S8500OXBJED

* Note: these data should only be changed with the cell phone already connected to Kies and without closing it, because it closes the Kies he will assume the configuration of origin, so the first cell phone to connect Kies and only after that do trick in Kies.

This updates your phone legally / officially via KIES to S8500XXJH3/S8500OXBJH1 BADA 1.02

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimus
HV vaatleja
siimus

liitunud: 07.10.2003




sõnum 11.10.2010 22:10:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida 3,5G kiirust? Elisa ja EMTi lehtedel on kirjas, et max kiirus on 3,6Mbit/s. GsmArena lehel, et 7,2Mbit/s. Elisale esitasin küsimuse u kuu tagasi, aga vastust siiani ei ole.

On keegi kiirust testinud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.10.2010 22:18:21 vasta tsitaadiga

enamus väidab 3.6, gsmarena suht koht ainuke 7.2 jutuga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2010 22:26:22 vasta tsitaadiga

Samsung-i kodulehel 3.6!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enaber
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004




sõnum 03.11.2010 09:48:45 vasta tsitaadiga

Mul siis selline jama, et uuendasin FW XEJH2 peale ja kaamera oma FW ka. Peale seda kaamerat tööle pannes annab teate, et Kaamera nurjus ja lülitab kaamera välja. Arvatavasti flashisin vanema FW uuema asemele. Kas on mingit võimalust mingi teise flashiga kaamera tööle saada ja kui ise ei saa siis kuhu remonti viia. Garantii ei kehti arvatavasti, kuna FW tõmbasin netist mitte läbi KIES-i.
_________________
Ostan, müün ja kahetsen.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 03.11.2010 11:09:20 vasta tsitaadiga

enaber kirjutas:
Mul siis selline jama, et uuendasin FW XEJH2 peale ja kaamera oma FW ka. Peale seda kaamerat tööle pannes annab teate, et Kaamera nurjus ja lülitab kaamera välja. Arvatavasti flashisin vanema FW uuema asemele. Kas on mingit võimalust mingi teise flashiga kaamera tööle saada ja kui ise ei saa siis kuhu remonti viia. Garantii ei kehti arvatavasti, kuna FW tõmbasin netist mitte läbi KIES-i.


Kas sa proovisid kaamera FW'd uuesti uuendada peale seda kui kaamera ikaldus? http://www.samsungfirmwareworld.com/camera-failed-camera-failed-camera-failed-help-t1395.html on väike arutelu teemal, võibolla sul õnnestub katsetades korda saada.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 08.11.2010 16:03:30 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
Kelle telefon pole Eestist ostetud ning samas tahab saada kohalikku klaviatuuri ning menüüde tõlget, siis järgmine õpetus töötab (testitud)



How to update Wave for Nordic markets.

New postby hjohan13 » Fri Oct 08, 2010 6:26 am
Finally after like 1 millon hours finding and trying all info I finally made it last night.

NOTE: Don't forget to press CTRL + ALT +U + P after you pressed OK in KIES.

Then find the following location "HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Samsung \ Kies \ DeviceDB \ * 1
* Please try other numbers, in my case was just the first but can be another.

Enter following info in the blue fields acc to the picture of the Windows registry.

HIDSWVER: S8500XXJEE/S8500OXBJED
ProductCode: GT-S8500BAAXEE
SoftwareRevision: S8500XXJEE/S8500OXBJED

* Note: these data should only be changed with the cell phone already connected to Kies and without closing it, because it closes the Kies he will assume the configuration of origin, so the first cell phone to connect Kies and only after that do trick in Kies.

This updates your phone legally / officially via KIES to S8500XXJH3/S8500OXBJH1 BADA 1.02


Mul küll ei tööta icon_sad.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 20:42:15 vasta tsitaadiga

Küsimus selle led-valgustuse kohta - kas on võimalik seda tavalise taskulambina kasutada ja kui lihtne selleni jõuda on?
Praegusel telefonil on taskulamp üks põhilisi funktsioone, mida kasutan ja tahaks seda vajadusel kiirelt aktiveerida.

S8500 hind on praegu tele2-s maru ahvatlev, paari päeva vältel 3870 eeku (19-ndani), mis teeb sellest mudelist ehk parima hinna/kvaliteedi suhtega telefoni.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 20:49:42 vasta tsitaadiga

Sõbral oli mingi PhoneTorch vms, tasuline aga väga hea APP! Eks neid ole tasuta ka ma arvan.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 17.11.2010 20:53:41 vasta tsitaadiga

mul on taskulambiks MagicTorch, se on tasuta app
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 21:04:36 vasta tsitaadiga

simon26 kirjutas:
mul on taskulambiks MagicTorch, se on tasuta app


kui mitu klikki ja sekundit kulub klahviluku mahavõtmisest valgustuse aktiveerimiseni?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 17.11.2010 22:37:19 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
simon26 kirjutas:
mul on taskulambiks MagicTorch, se on tasuta app


kui mitu klikki ja sekundit kulub klahviluku mahavõtmisest valgustuse aktiveerimiseni?


no menüüsse klikk, siis käivitamine näpuga tönts, siis menüü veel üks tönts ja siis menüüst flashlight valida, no oma 5-6 sekundit võib ikka kuluda, iseasi muidugi see ülesande püstitus, et kiiruse peale

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 22:39:52 vasta tsitaadiga

Sõbral käib lukk maja, vajutab kaamera nuppu ja led hakkab särama! Saab ise nagu shortcuti valida!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enaber
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004




sõnum 20.11.2010 17:16:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuna eestis saab tasulisi appe tõmbama hakata ja mis kuupäeval firmware 1.2 jõuab meieni?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.