Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.10.2013 16:26:21 vasta tsitaadiga

No kui android on sel korralikult tööle saadud, siis peaks oma Wave'i ka välja kaevama kuskilt icon_cool.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2013 17:34:29 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
Kaevasin oma vana Wave ka välja kapi sügavustest eile. Kuna üleeile jäi silma, et 4.2.2 android ning kõik töötab nagu "tavalise" roidi peal tuli mõte dualbooti ka lõpuks katsetada.

Täitsa töötab isegi, kuigi riistvara vanusest tingituna telefoni sisselülitamine ja rakenduste käivitamine võtab aega üksjagu. Täitsa mõlgutan seda kasutusse võtta varutelefonina.

Kõik asjad veel ei tööta nagu sealt listist näha võis. Kas siis tõesti saadi lõpuks modem tööle. icon_biggrin.gif Amazing. icon_razz.gif Ise olen seda dual booti juba aastaid kasutanud. icon_smile.gif Peakski siis uuendama nüüd. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 24.10.2013 22:19:55 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas ma ainuke siin teemas, kes Wave'i siiani igapäevaselt kasutab? Töötelefonina kasutusel olev SE G900 on ilmselt tänapäeva standardite järgi valgusaasta jagu maas moodsatest, ilusatest ja läikivatest telefonidest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 25.10.2013 10:57:57 vasta tsitaadiga

4.3 on android hoopis. modem töötab jah, mobiilne internet ka, gps, BT headset ja mms veel mitte
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2015 14:50:09 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Huvitav, kas ma ainuke siin teemas, kes Wave'i siiani igapäevaselt kasutab?


Ei ole ainuke, minul on see telefon töös ka aastal 2015... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 09.01.2015 19:11:09 vasta tsitaadiga

Ma kolisin küll vähem kui aasta tagasi Nokia peale üle, kuid Wave on siiani varutelefonina alles icon_smile.gif Tööl aga kasutan igapäevaselt SonyEricsson G900. Kui no rohkem rääkimist, siis peab aku kaks nädalat vastu, kui vähem, siis ca. kuu icon_cool.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2015 19:48:52 vasta tsitaadiga

kuigi ligi 2 aastat juba S2 peal, siis minulgi Wave varuks alles. paar kuud tagasi leidis rakendust õe käes (õepoeg lõhkus enda oma ära, aga õde ei raatsinud mu Wave-i ta kätte anda, andis parem enda Gio ja ise kasutas mu Wave-i icon_razz.gif ). ta jaoks oli kole harjumatu, et ekraan on nii tundlik, Giol tuleb ikka näpp korralikult vastu pressida, et miskit teeks icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rolfvector
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2003




sõnum 10.01.2015 20:35:28 vasta tsitaadiga

Ise läksin nexuse peale üle aga tüdruksõbral ikka Wave-I alles ja ta ei taha seda välja vahetada.. (aku kestab mingi nädal tal icon_smile.gif )
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2016 22:29:35 vasta tsitaadiga

oma telefon läks garantiisse ja ajutiselt taas Wave peal icon_biggrin.gif aga kuna Androidiga nii harjunud, siis Bada tundus ikka tõsiselt mannetu. seega lükkasingi Androidi peale, täpsemalt Carbon ROM 4.4.4 (ehk siis KitKat baasil).
päris kobe isegi, eriti arvestades telefoni vanust thumbs_up.gif puutetundlikkus näiteks on oluliselt parem ja täpsem kui Badaga. lisaks ei pea kontaktide ajakohasena hoidmisega enam pead vaevama - kenasti Googles ja ei mingit Kiesiga jebimist.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 15.01.2016 03:52:37 vasta tsitaadiga

arm2004, kuidas sa seda tegid? Kas android sööb rohkem akut? Kasutan ise Wave igapäevaselt töötelefonina. Pean ütlema, et hämmastavalt hästi on ta vastu pidanud. Kui tööpäeva lõpus telefon välja lülitada, siis kestab aku ~14 päeva icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2016 23:11:04 vasta tsitaadiga

siin esimeses postis on kõik vajalikud failid ja juhendid olemas - http://forum.xda-developers.com/samsung-tizen/bada-android/rom-carbonrom-s8500-s8530-t2840174] (v.a MultiLoader, aga selle sai vist Googli otsingu esimesest vastusest)
laadisin öösel aku täis, eks näis kaua peab. kuigi arvata on, et nii kaua küll ei pea kui Badaga. mida rohkem näppida, seda kiiremini tühjeneb muidugi icon_smile.gif
nii palju võib ettehoiatavalt öelda, et videot ei filmi. nagu ma aru saan, siis mitte ühegi Androidiga.
kõik äpid ei pruugi ka ootuspäraselt töötada. näiteks Google kalender ei taht käima minna (pole veel jõudnud mõnd muud proovida mis Googlega süngiks).

edit: kui ainult helistamiseks igapäevaselt kasutada, siis kohe kindlasti ei soovita Androidile viimist! isegi kõne alustamine võib teinekord julmalt venida.
pean mingit teist ROM-i proovima, ehk mõne teisega on parem...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 16.01.2016 00:45:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et jätan siis Bada peale kuna peale helistamise ja vahest harva smside saatmise muud ma selle telefoniga ei tee. Pärast äkki hakkavad veel mingid anomaaliad pihta icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2016 01:05:39 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Ma arvan, et jätan siis Bada peale kuna peale helistamise ja vahest harva smside saatmise muud ma selle telefoniga ei tee. Pärast äkki hakkavad veel mingid anomaaliad pihta icon_razz.gif

eks ma katsun raporteerida mis toimub icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.