Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2010 19:57:24 vasta tsitaadiga

ega Samsa vist taha SAMOLED'i niisama lihtsalt välja litsenseerida, see on ju ikka väga kõva eelis neil. ilmselt AMOLED'i jagati heldelt kuna teadsid, et SAMOLED juba tootmisküps icon_razz.gif
vana uudis, aga neil nii mõndagi põnevat käsil thumbs_up.gif Unbreakable AMOLEDs coming from Samsung in two years

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.08.2010 23:53:32 vasta tsitaadiga

Vaatasin mõnda videot, see HTC Sony S-LCD on ikka S-Amolediga päris võrreldav, HTC ise ütleb, et aku kasutus ka parem kui LED ekraanil. Eks peab ootama ja vaatama, mis päris elus see asi näitab.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2010 16:24:41 vasta tsitaadiga

Täna nokitsesin viimase filmware peale FW S8500XXJH1+ kaamera uuendused.
Päris mitu asja muutunud võrreldes algse softiga mida ma isegi ei leidnud nimekirjast, et olemas oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Virgo1979
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2010




sõnum 28.08.2010 18:34:27 vasta tsitaadiga

Tervist! Kas kellelgi oleks aega või tahtmist mu wave väikese tasu eest ära tuunida?icon_wink.gif Telefon toodud hollandist. Et vist oleks vaja see hollandi soft välja vahetada ja soov oleks siis peale saada viimane FW ja muud uuendused mida saada oleks. Ise kahjuks ei jaga asja ja ei taha telefoni olenematute oskustega tuksi keerata;) Asun tallinnas.
Tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.08.2010 19:18:32 vasta tsitaadiga

Virgo1979, Loed ja toimetad ise.
http://samsung-firmware.webs.com/
kõik vajalik on seal olemas, kuid hetkel on sait uuendamisel!!!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikas
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2010 21:28:22 vasta tsitaadiga

Virgo abi saad aadressil Gonsiori 33, Mobitec Service. Baltimaade softy pealepanek maksis 250 eeki, aega läks paar tundi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 01.09.2010 07:55:11 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, mis kuradi värk nende remonditöökodadega on, kõik on valmis (kasvõi mitu korda) FW eestindama, aga faile välja jagada ei taha, raha eest ka mitte. monkey.gif monkey.gif monkey.gif

+ garantii pidi muutuma olematuks kui nende teenust kasutada.


Update:

Välja tuli FW S8500XEJH2 ning tegin just full update ära.

Kõik jutud on sees seal, nii Eesti keelsed menüüd ja klaviatuurid kui ka T9 lõpuks.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axxxel
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2009




sõnum 03.09.2010 06:54:07 vasta tsitaadiga

Lugupeetavad, kust võib leida mobiilikoti antud telefonile?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.09.2010 11:40:46 vasta tsitaadiga

siim,
tsitaat:

Välja tuli FW S8500XEJH2 ning tegin just full update ära.

Läbi kies-i või odiniga?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 03.09.2010 21:48:55 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas sellel telefonil raadio leviga lood on? Ühes eestikeelses ülevaates kirjutati, et raadiot püüab väga kehvasti. Oskab keegi seda väidet kinnitada või ümber lükata ja mõne teise telefoniga võrrelda. Ja kas tal on mingit taolist programmi, mis suudaks mängiva loo tuvastada nagu SE mudelitel on TrackID? Kahju, et raadiol ei saa ekvalaiserit muuta kuigi meedia mängijal on see võimalus olemas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 04.09.2010 15:56:17 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
siim,
tsitaat:

Välja tuli FW S8500XEJH2 ning tegin just full update ära.

Läbi kies-i või odiniga?


Multiloaderiga

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.09.2010 17:19:21 vasta tsitaadiga

siim, sheeri kama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 08.09.2010 16:37:17 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
Välja tuli FW S8500XEJH2 ning tegin just full update ära.
Kõik jutud on sees seal, nii Eesti keelsed menüüd ja klaviatuurid kui ka T9 lõpuks.

kas route 66 (mis on muidugi paras kräpp) on ka seal olemas?
mul kies käsib jf7 uppida jf8, aga hakkama ta sellega ei saa, pidev unexpeted error käib, keegi on saanud?
muide mul laseb küll meilide sünkimise aega ise valida, keegi siin kurtis et ei saa
muidu praegu paistab jh4 olevat, aga sõimatakse jamaks
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 08.09.2010 16:45:28 vasta tsitaadiga

jah S8500XEJH4 on väljas ja kuna see sama regiooni oma siis peaks ka eesti keel paigas olema.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 08.09.2010 19:35:38 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:
siim kirjutas:
Välja tuli FW S8500XEJH2 ning tegin just full update ära.
Kõik jutud on sees seal, nii Eesti keelsed menüüd ja klaviatuurid kui ka T9 lõpuks.

kas route 66 (mis on muidugi paras kräpp) on ka seal olemas?
mul kies käsib jf7 uppida jf8, aga hakkama ta sellega ei saa, pidev unexpeted error käib, keegi on saanud?
muide mul laseb küll meilide sünkimise aega ise valida, keegi siin kurtis et ei saa
muidu praegu paistab jh4 olevat, aga sõimatakse jamaks


Navi ikooni menüüs sees ei ole, selline mulje mul tekkinud, et kõikidel mitte-xx versioonidel see ikoon puudub. Inimesed on navi käima saanud widgeti kaudu.

H2 peal ei ole ma samuti leidnud siiani kohta kus sünkimise peak-time määrata, viga on vist minus icon_smile.gif

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 08.09.2010 20:03:22 vasta tsitaadiga

siim kirjutas:
H2 peal ei ole ma samuti leidnud siiani kohta kus sünkimise peak-time määrata, viga on vist minus icon_smile.gif

avad "minu kontod" (roheline lukuaugu pilt) ja siis seaded (hammasratas) ja läks...
mingit mõistlikumat navi badale pole silma jäänud kellelgi?
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 09.09.2010 10:46:18 vasta tsitaadiga

Teip kirjutas:

avad "minu kontod" (roheline lukuaugu pilt) ja siis seaded (hammasratas) ja läks...
mingit mõistlikumat navi badale pole silma jäänud kellelgi?


ega oma lollust polegi millegagi välja vabandada icon_biggrin.gif tegelikult väga positiivne et see funktsionaalsus on olemas olnud.

muid navisid hetkel pole badale, st on, aga mõeldud kuskile aasiamaadele.

Kõige asjalikum veeb mis silma jäänud kus saab nii themesid, widgeteid kui ka appe tõmmata on http://www.mysamsungwave.com/

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 10.09.2010 08:33:01 vasta tsitaadiga

Muide kohalikul telefonil, st SEB softiga, on kõik internetiseaded jms automaatselt paigas, SER annab jah vene seaded jne. Tean seda sellest, et ei suutnud jonni jätta ja üritasin ikka Kiesi kaudu uuendada (Kies ise topib uuendust) kuni lõpuks oli brick valmis, siis lasin tavalisel viisil uusima JH4 selga, see on SER variant, aga pole hullu.
Kokkuvõtteks - ärge seda pagana Kiesi kasutage.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2010 18:14:32 vasta tsitaadiga

Sai ka see isend soetatud.10p. annaks talle 9 punkti(plast osad korpuse otstes võiks olla löögikindlamad)
Peamiseks eeliseks kvaliteetne ekraan ning väga hea aku vastupidavus(ca.7-8 päeva)-muidugi kasutan seda isendit ainult telefonina vahel harva teen ka mõne foto.Peale panin MultiLoader-iga viimase versiooni:S8500XEJH4(seal on kõnesalvestuse funktsioon juures,route66 on seal puudu,aga panin lisana juurde).
GPS-väga hea,ainult ärge hoidke GPS-i kasutades telefoni pihus -vaid hoidke kahe sõrmega keskelt(antenni pärast)ja kohe minuti paariga võtab sputnikud ekraanile.

Olen lugenud,et paljudel on probleeme telefoni arvutiga ühendamisel-põhjused on softis.Installige enne peale muud rakendused:
Samsung modemi draiverid(semseyite-V5_02_0_0-customer-free),net framework 3.5,activesync 4.5 ja directx 9.0c ja siis alles Kies beer_yum.gif
ja telefoni valikus ühendage kordamööda arvuti taha telefoni valikus pakutu(USB,modem...ja viimasena Kies)siis läheb täiega taha ja arvuti tunneb telefoni ära.

Samsungi kogu FW alati saadaval siin: http://firmware.sgh.ru/

Arvan,et 2-3 aastat seda toru vahetama ei hakka. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 21.09.2010 14:51:49 vasta tsitaadiga

Tere.

Olen kolmas päev Wave omanik ja tekkis kaks küsimust ja üks anomaalia, millele sooviks vastust saada. Esimene küsimus puudutab võrguühendust. Nimelt netitst otsiges leidsin juhendi, kuidas saada lahti vaikimisi peal olnud HSDPA'st ja selle asemele on nüüd tekkinud järgmine tüütus - EDGE. Kuidas ma saan selle kinni panna ja nii, et enam ühtegi neti ühendamise võimalust peale WiFi ei jääks? Teine küsimus on tekkinud rühmade pildi määramisel. Mingist ingl. keelsest juhendist lugesin, et rühma valikute alt saab määrata helinat ja pilti. Helinat saan ma küll muuta näit. pere alla minnes on valik muuda rühma liiget, mille alt saan muuta rühma nime ja helinat, kuid pildi lisamise võimalust seal küll näha ei ole. Ja nüüd siis anomaaliast. Algselt oli Moskva ajavöönd. Muutsin selle Tallinna peale ja jätsin automaatse kelaaja uuendamine aktiivseks. Mingil hetkel vaatasin, et kell on jälle Moskva peale läinud. Muutsin jälle ära. Öö otsa oli kõik ok kuni töö juures mingi hetk avastasiin, et aeg on jälle Moskva peale üle läinud. Kahel korral tegi telefon justkui restardi, sest kui ma tahtsin kella vaadata, siis oli telefon selles olekus, kus tuleb pin kood sisestada. Nüüd võtsin automaatse aja uuendamise maha. Praegu on õnneks kõik normis. Ma ei saa aru, miks talle see Moskva aeg nii väga meeldib? Kui teha automaatne aja uuendamine aktiivseks, siis tahab telefon restarti saada. Kas on võimalik, et kui mul see ennem aktiivne oli käis telefon ise võrgus aega uuendamas ja selle pärast tegi ka restardi, mis on küll väga veider kui ta seda ise teeks ilma eelneva nõusolekuta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 21.09.2010 15:09:42 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
Tere.

Olen kolmas päev Wave omanik ja tekkis kaks küsimust ja üks anomaalia, millele sooviks vastust saada. Esimene küsimus puudutab võrguühendust. Nimelt netitst otsiges leidsin juhendi, kuidas saada lahti vaikimisi peal olnud HSDPA'st ja selle asemele on nüüd tekkinud järgmine tüütus - EDGE. Kuidas ma saan selle kinni panna ja nii, et enam ühtegi neti ühendamise võimalust peale WiFi ei jääks? Teine küsimus on tekkinud rühmade pildi määramisel. Mingist ingl. keelsest juhendist lugesin, et rühma valikute alt saab määrata helinat ja pilti. Helinat saan ma küll muuta näit. pere alla minnes on valik muuda rühma liiget, mille alt saan muuta rühma nime ja helinat, kuid pildi lisamise võimalust seal küll näha ei ole. Ja nüüd siis anomaaliast. Algselt oli Moskva ajavöönd. Muutsin selle Tallinna peale ja jätsin automaatse kelaaja uuendamine aktiivseks. Mingil hetkel vaatasin, et kell on jälle Moskva peale läinud. Muutsin jälle ära. Öö otsa oli kõik ok kuni töö juures mingi hetk avastasiin, et aeg on jälle Moskva peale üle läinud. Kahel korral tegi telefon justkui restardi, sest kui ma tahtsin kella vaadata, siis oli telefon selles olekus, kus tuleb pin kood sisestada. Nüüd võtsin automaatse aja uuendamise maha. Praegu on õnneks kõik normis. Ma ei saa aru, miks talle see Moskva aeg nii väga meeldib? Kui teha automaatne aja uuendamine aktiivseks, siis tahab telefon restarti saada. Kas on võimalik, et kui mul see ennem aktiivne oli käis telefon ise võrgus aega uuendamas ja selle pärast tegi ka restardi, mis on küll väga veider kui ta seda ise teeks ilma eelneva nõusolekuta.


Piisab, kui Connectivity all Packet data välja lülitad, ei kasuta võrku muidu kui wifi sisse lülitatud.

Rühmadele minu teada pilti ei saa määrata, kontaktidele saab. Ei pretendeeri absoluutsele tõele.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 21.09.2010 19:52:09 vasta tsitaadiga

siim, Packet data ees pole mul linnukest olnudki, kuid E täht levi juures püsib sellele vaatamata.
Automaatse aja uuendamise võtsin maha, kuid selle aja peale on telefon ikka juba kaks korda restarti teinud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 21.09.2010 22:38:04 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
siim, Packet data ees pole mul linnukest olnudki, kuid E täht levi juures püsib sellele vaatamata.


Täht levi juures peaks tähendama seda, millise kiirusega levi alas asud. Paketi-sidet kasutades vilgub tähe juures all väike nool alati.

_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.09.2010 07:54:45 äratuskell vasta tsitaadiga

olen umbes 2 nädalat samsung wave kasutaja, muidu töötab telefon hästi, aga on probleemid äratuskellaga, kui panen paari minuti pärast äratama, siis äratab normaalselt, aga kui panen järgmiseks hommikuks äratama, siis enamus kordadel ta ei ärata, kuigi roheline täpike on tehtud roheliseks, paaril korral on äratanud ka. Peab vist muretsema lisaks telefonile ka äratuskella icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 22.09.2010 12:35:25 vasta tsitaadiga

siim, et siis akule lisakoormust see EDGE passiivne olek ei tekita?
simon26, kas sa lülitad vahest oma telefoni välja ka? Kui lülitad on sul siis ikka automaatne telefoni sisselülitus aktiveritud? Tegelikult on see väga hea omadus, et äratuse jaoks telefon ennast ise sisse lülitab. Eelmisel telefonil seda polnud, kuid seal päästis flight mode kasutamine kui tahad öösel rahus magada ja samas hommikul mitte sisse magada.
Oma telefoni probleemi teemat jätkates. Täna pool päeva hoidsin teda sees ilma sim kaardita. Selle aja jooksul ei toimunud ühtegi telefoni enda poolt algatatud taaskäivitust. Panin uuesti sim kaardi sisse ja vaatan, kuidas telefon nüüd ennast üleval peab. Kummaline on ka see, et telefoni eelmisel omanikul ei olnud kordagi sellist probleemi. Oleme küll erinevate operaatorite juures, kuid ei usu, et see kuidagi mõjutab. Kui praegu jääb ikka probleem alles, siis proovin full reset'i ära teha. Hetkel ei jää üle muud kui ainult loota, et seda enam ei esineks.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung Wave S8500 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.