Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Imperator märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.05.2010 10:50:27 vasta tsitaadiga

Valesti ette planeeritud kui saab keset mängu tühjaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.05.2010 12:19:32 vasta tsitaadiga

MX1000 puhul oli mul ka kunagi nii, et ega ikka juhtus neid kordi kui mängimise ajal sai tühjaks. Eks need 12+ tunnised WoWi maratonid olid kurjast. Patareidega hiired paistavad jah edulisemad variandid selles suhtes olevat, samas vist patakatega gamer hiiri ei ole, kõik ikka akude peal. G7 vist oli vahetatavate akudega.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka_
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2008




sõnum 10.05.2010 18:06:06 vasta tsitaadiga

Kui juhtmega hiire kabla panna üle laualambi, siis küll mingit takerdumise probleemi pole ja juhet ei vääna ka nii palju kui tavaliselt. Ise kasutasin juhtmeta hiirt(täpsemalt mx revolution), mis isegi väga pikka mängu kuidagi tühjaks ei saanud ja 5min laadimist andis 30min mängu juurde. Ainus põhjus miks ma otsustasin juhtmega hiire kasuks oli see, et wireless hiirtel enamasti maksimaalne kiirus 1m/s kanti(g7-l vist 1.14m/s). Kunagi tegin mõõtmise ja leidsin, et suudan tekitada kiiruse 3.5m/s korraliku mängu ajal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 19.05.2010 23:04:14 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
MX1000 puhul oli mul ka kunagi nii, et ega ikka juhtus neid kordi kui mängimise ajal sai tühjaks. Eks need 12+ tunnised WoWi maratonid olid kurjast. Patareidega hiired paistavad jah edulisemad variandid selles suhtes olevat, samas vist patakatega gamer hiiri ei ole, kõik ikka akude peal. G7 vist oli vahetatavate akudega.


Microsofti X8 on AA tüüpi akuga. Aga ma seda ei soovitaks, sest sellise hinna eest on selle vidina koostekvaliteet vähe niruvõitu. Küljenupud natu loksuvad ning materjaliks on väga odava fiilinguga plastik. Ning selle "Juhtmevaba" olemine on ka rohkem nime poolest. Saatja/vastuvõtja/akulaadija käib ikka juhtmega USB auku ning kaalu ja juhet on rohkem kui näiteks Logitech G500'l. Noh töötab ta muidu korralikult, 7 progretavat nuppu jne. Lihtsalt suur käsi peab olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2010 10:44:12 vasta tsitaadiga

Kui DPi lakke lükata siis tuleb ikka muud hiire kiirendid maha võtta või olen ma millestki valesti aru saanud? Endal on G500 5700DPi peal ja hiire kiirendi on ainult 1 peal. 2 ja 3 peale kiirendi panna on juba mõttetult kiire.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 22.05.2010 09:54:09 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Kui DPi lakke lükata siis tuleb ikka muud hiire kiirendid maha võtta või olen ma millestki valesti aru saanud? Endal on G500 5700DPi peal ja hiire kiirendi on ainult 1 peal. 2 ja 3 peale kiirendi panna on juba mõttetult kiire.


Neil uutel dpi põhja lükata siis võid hiire noole hüppamise järgi mõõta oma südamelööke per minut. Samas tegelikult on ka suure dpi peal võimalik hiirt suht adekvaatselt kasutada, kuna kuskil oli mingi nupuke settingutes, kust sai öelda, et "suurenda täpsust", mis tegi põhimõtteliselt seda, et hiire nool hakkas aeglasemalt liikuma, kuid väidetavalt suurema täpsusega.

Teine oluline aspekt suure dpi-ga hiire puhul on ekraani resolutsioon (juhul kui sa kasutad mitmeid erinevaid resosid), mida kasutad. Piisavalt suure resolutsiooni korral on 400 dpi hiirega nühkimine natukene tüütu. Kuigi see ei ole loomulikult tegelikult määrav, sest hiire noole liikumise kiirust saab ju settingutest määrata. Vahe on tunda siis, kui sa aeg ajalt kasutad näiteks 1200x1000 reso ja vahepeal näiteks täishd monitori, siis on hea kui sul on võimalus käigult dpi'd muuta, ilma et peaks sukelduma settingutesse selleks. Skaala 300 - 5700 dpi on muidugi vähe overkill. Ma enda G500'l kasutan 800 - 4000 vahemikku olenevalt sellest mis teen. Eelmisel G5'l oli ka 800 - 3000 täiesti piisav samas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2010 12:16:06 vasta tsitaadiga

Isegi DPI1600 on juba piisav 1680x1050 puhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2010 12:16:54 vasta tsitaadiga

Egas jah. 5600 DPI on juba täielik overkill.Endal koguaeg 2000 DPI ringis ning mängudes saab suurepäraselt sellega hakkama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 27.05.2010 22:34:42 vasta tsitaadiga

Eks need DPI-d ole tänapäeval nagu digikompaktidel mpix-d. Reaalset kasu neist pole. Kuid peale DPI-de on sellel hiirel ka muud pakkuda.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 07.07.2010 12:09:39 vasta tsitaadiga

Sellega täitsa nõus, et suur dpi number on teisejärguline kõrgema otsa mänguhiirtel ja nende põhiline väärtus seisneb muudes omadustes. Suur arv nuppe, mis tavaliselt on ka üsna hästi läbimõeldult paigutatud, kvaliteetsed materjalid, läbimõeldud ergonoomika, võimalus tihtipeale oma nuppe progreda rohkem kui tavalised hiiredriverid seda võimaldavad ning kohati ka mingi kogus mälu hiire sees, kuhu sa saad profiile salvestada.

Ma ise ostsin omal esimese mänguhiire (Logitech G5) selleks, et ranne ei valutaks, kui päevas ~8 tundi AutoCAD'is töötasin (lisaks väga korralik hiirematt juurde). Peale seda ei ole ma isegi kaalunud niiöelda "tavahiire" ostmist. Hetkel on mul Logitech G500 (sain G5 asemel garantii korras) ja Microsofti X8. Esimesega olen õnnelikum kui teisega icon_wink.gif. Mänguhiired on tegelikult lihtsalt vägaväga head hiired, mille hankimisel on mõtet ka siis, kui sa lihtsalt teed hiirega palju tööd.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2010 19:12:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Suur arv nuppe, mis tavaliselt on ka üsna hästi läbimõeldult paigutatud, kvaliteetsed materjalid, läbimõeldud ergonoomika, võimalus tihtipeale oma nuppe progreda rohkem kui tavalised hiiredriverid seda võimaldavad ning kohati ka mingi kogus mälu hiire sees, kuhu sa saad profiile salvestada.

Üks sõna on siin puudu, mis on ka enamikel hiirtel puudu. TÖÖKINDLUS.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carniflex
HV vaatleja
Carniflex

liitunud: 23.12.2007




sõnum 09.07.2010 08:29:44 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Suur arv nuppe, mis tavaliselt on ka üsna hästi läbimõeldult paigutatud, kvaliteetsed materjalid, läbimõeldud ergonoomika, võimalus tihtipeale oma nuppe progreda rohkem kui tavalised hiiredriverid seda võimaldavad ning kohati ka mingi kogus mälu hiire sees, kuhu sa saad profiile salvestada.

Üks sõna on siin puudu, mis on ka enamikel hiirtel puudu. TÖÖKINDLUS.


Ma ise kusjuures selle üle isegi ei kurdaks. Logitechi need mustad odavad laserhiired näiteks peavad vastu aastaid ja aastaid. Vanemad sellised mida ma tean, mis siiani töötavad truult lähevad oma kuuendasse tööaastasse. Aga jah - samas on mul kuskil kapinurgas väike hunnik igasuguseid muid imehiiri, mis erinevatel põhjustel on saba andnud või on osutunud piisavaks saastaks, et kapinurka rännata maailmalõppu ootama ilma rikki minematagi. Üldiselt ma julgeks väita, et võrreldes sama hinnakategooria tavahiirtega tänapäeval ei ole mänguhiired töökindlamad.

Selles osas on sul muidugi õigus, et enamik hiiri ei ole sama hinnakategooria mittemänguhiired icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 25.09.2010 19:02:12 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=MZhFKOq8CM8&feature=related
http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2078774
Mõtlesin ise sellise hiire osta. Pelan CS 1.6 kellelgi nende bugidega kogemusi ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2012 18:45:36 vasta tsitaadiga

ostsin kah endale selle hiire ja esmamulje on päris hea thumbs_up.gif Sain veel 20% soodukat photopointist ostes icon_cool.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priner
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 22.04.2013 00:15:25 vasta tsitaadiga

äkki keegi oskab öelda ,kui kerge Razer Imperator ikkagi on ,kasutan hetkel G5-t ja lisatud veel 12,4 g ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Razer Imperator mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.