Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Trust EasyClick Mouse (16535) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anpe
HV kasutaja
anpe

liitunud: 03.11.2002




sõnum 17.01.2010 20:44:48 Ülevaade: Trust EasyClick Mouse (16535) vasta tsitaadiga

link :: Review: Trust EasyClick Mouse


Minu 6 kuud vana Logitech MX400 tuli tagastada müüjale, kuna hiire pehme kate koorus maha. Sain raha tagasi (340 krooni) ja kuna midagi võrreldavat ei olnud sama raha eest võtta, siis otsustasin uurida ka säästuhiiri. Silm jäi pidama väga odava Trusti peal - 128 krooni.

Hiirt enne näppida ei saanud, tellisin pimesi interneti piltide järgi. Läks õnneks. Hiir sobib hästi kätte ja on ilus. Nuppe tuleb mõnusalt kõvasti vajutada, et registreeriks kliki. Mõned Logitechi ja Microsofit hiired reageerisid juba õhkõrna puudutuse peale. Maitse küsimus, aga mulle maitseb konkreetne vajatus icon_smile.gif Ka keskmine skrollimise nupp ei ole vedel nagu uuematel Logitechidel. Veel üks pluss Trustile.

Negatiivse poole pealt - plastikkorpus ei ole nii hea kui Logitechidel. Materjal tundub odavam, kuid näeb väga hea välja. Ei krigise.

Üldiselt väga hea hiir ja seda mitte ainult odava hinna poolest. Kontori- ja internetitööks kõlbab väga hästi. (Mängimise kohta ei oska kommenteerida kuna ei tegele sellega.) Hinne 5/5!

Eelised:
* hind
* välimus ja ergonoomika
* konkreetse vajutusega nupud


Puudused:
* plastiku materjal
* pikaajaline vastupidavus kahtlane (eks annan teada, kui asi katki/garantiisse peaks minema) icon_wink.gif

PS! Käesolevas postituses toodud lingil on pikem ülevaade inglise keeles.

_________________
iga elatud päev on samm lähemale iseenda surmale


viimati muutis anpe 16.03.2010 09:36:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2010 22:01:35 Re: Ülevaade: Trust EasyClick Mouse (16535) vasta tsitaadiga

anpe kirjutas:
Ka keskmine skrollimise nupp ei ole vedel nagu uuematel Logitechidel

Mismõttes "vedel"?.Ei saanud aru sellest lausest icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2010 07:15:20 vasta tsitaadiga

Mul üks Trusti hiir ka alguses ongi nupud rasked pärast poole lähevad kergemaks juba.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 18.01.2010 08:17:42 vasta tsitaadiga

K3ndu, Ning kuskil aasta aastapooleteise pärast ei teenad isegi seda kerget klikki icon_lol.gif Ei ütle seda pahapärast vaid enda kogemusest icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mash
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2010 08:42:06 vasta tsitaadiga

Omasin ka kunagi ühte Trusti hiirt. Peale aastast tööd ütles üles, ei viitsinud süveneda ka milles probleem, viskasin lihtsalt minema.
Samas aastal 2005 ostetud bluetooth Logitech töötab siiani, ilma ühegi probleemita. Ei jõua kokku lugeda mitu korda see hiir on maha kukkunud, aga töötab.

Trusti asjadega pole üldse vedanud. Kõrvaklappidel oli näiteks nii kehv juhe, et 2-3 kuud töötas ja siis jäi üks klapp vait, viisin poodi tagasi, sain uued. Kordus täpselt sama asi. Kasutasin seni kuni kestsid ja ostsin korralikud Sony klapid.

Minu silmis see firma oma usalduse täielikult kaotanud.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 25.04.2007




sõnum 18.01.2010 08:54:38 vasta tsitaadiga

Mul MX518 logitechil ... see plastik osa mis keset hiirt on kus 3 nuppu peal on sealt koorub ka katet mõnuga:S Vahest hea seööeha siiski pelada:) Aga kui kunagi raha rohkem tekib proovi Razer Mambat ... rohkem teisi hiiri katsuda ei taha:P
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anpe
HV kasutaja
anpe

liitunud: 03.11.2002




sõnum 18.01.2010 09:57:20 Re: Ülevaade: Trust EasyClick Mouse (16535) vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
anpe kirjutas:
Ka keskmine skrollimise nupp ei ole vedel nagu uuematel Logitechidel

Mismõttes "vedel"?.Ei saanud aru sellest lausest icon_smile.gif
Näiteks Logitech MX400 skrollnupp oli nii kerge käiguga, et vajutamise hetkel võis kogemata registreerida ka skrollimise. Algul võttis aega, et õppida seda nuppu klikkima ilma samaaegse (juhusliku) skrollimiseta. Sama, või isegi hullem, olukord oli kahe Microsofti läpaka hiirega (Microsoft Mobile Memory Mouse 8000 ja Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000) - nende skrollnuppu oli klikkimiseks pea võimatu kasutada. Kõne all oleval Trustil on iga skrolli vahemik konkreetse sammuga ning praktiliselt võimatu on seda klikiga samal ajal skrollida. Teisest küljest tekitab see "konkreetsus" ka päris palju häält nõksude näol icon_wink.gif

Kvaliteedi koha pealt - kuigi ma olen täiesti kindel, et suures plaanis on Logitech omal alal tipp (või üks tippudest), siis tundub, et viimasel ajal on nad loovutanud mõninga kvaliteedi kulude kokkuhoiuks. Näiteks toon sellesama MX400 (ja MX518, mille kohta tegi märkuse -FoX-), mille pehmed katted kooruvad maha. Sarnaseid kaebusi olen lugenud Amazoni kommentaaridest näiteks Logitech Harmony universaalpultide kohta jms. Mul on kahju, et polnud Logitechi asemele valida teist sama firma hiirt, nüüd on arvutilaual Logitechi klaveri, kõlarite, veebikaamera ja universaalpuldi kõrval Trusti hiir, aga nii ta läks. Siiani Trustiga rahul...

Ja kui peakski midagi juhtuma, siis on 2 aastat garantiid. Kui see niigi kaua vastu peab, siis on see oma hinna ammu juba üle elanud (ühe MX400 eest saaks osta kolm EasyClicki icon_smile.gif). Loodan, et tolleks ajaks on ka Logitechilt jälle mõistliku hinnaga midagi osta.

_________________
iga elatud päev on samm lähemale iseenda surmale
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.01.2010 11:12:21 vasta tsitaadiga

omasin ka kunagi trusti hiirt ja no mingi paar kuud oli siis viska üle ja ostsin logitech g3
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2010 11:16:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aasta aastapooleteise pärast ei teenad isegi seda kerget klikki

mikrolüliti väsib ära. vahetad selle välja ja läheb samast kohast kasutamine edasi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Badmad
HV kasutaja
Badmad

liitunud: 01.08.2004




sõnum 18.01.2010 17:37:05 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mul MX518 logitechil ... see plastik osa mis keset hiirt on kus 3 nuppu peal on sealt koorub ka katet mõnuga:S Vahest hea seööeha siiski pelada:) Aga kui kunagi raha rohkem tekib proovi Razer Mambat ... rohkem teisi hiiri katsuda ei taha:P


MX518 siingi ning sama mure, keskelt koorub jubedalt, samuti mustust koguneb kergelt.

Trusti hiire kohapealt - kas mingi kate ka on peal või on tervenisti plastikust?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2010 21:15:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

aasta aastapooleteise pärast ei teenad isegi seda kerget klikki

mikrolüliti väsib ära. vahetad selle välja ja läheb samast kohast kasutamine edasi.

Mul õnnestus enda logitech M-UAG120 ka mingi nädala või kahega kasutuks teha, siis sai ka mikrolüliti lahti võetud, nati traati sellele plekile seal sees peale ja korras. Võib-olla vaja ainult viilida, mul tekkis nõnda alguses hääletu hiir, mis harva, aga ikkagi, kippus nuppu all hoidma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anpe
HV kasutaja
anpe

liitunud: 03.11.2002




sõnum 21.01.2010 00:21:52 vasta tsitaadiga

Badmad kirjutas:
Trusti hiire kohapealt - kas mingi kate ka on peal või on tervenisti plastikust?
Peal must osa on teistsugusest materjalist kui hõbedased küljed. Must osa tundub siledam ja "kallim". Kahjuks ei oska öelda, kas on lihtsalt teistsugune plastik või on millegagi kaetud.
_________________
iga elatud päev on samm lähemale iseenda surmale
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2010 03:56:28 vasta tsitaadiga

Trustist hoian ise kaarega eemale, tööl sai neid hullu moodi edasi saadetud tagasi tootjatele jne icon_lol.gif Meil käis ikka hull vaidlus selle üle, et ärge enam tellige seda krdi Trusti saasta icon_biggrin.gif Bossud rääkisid, et kõik hea ja supper ikka, väga hea toode. Siis ma alati küsisin vastu, et kas Trusti toodetud lennukiga julgeksid sõita? icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002




sõnum 03.03.2010 12:39:15 vasta tsitaadiga

Aga minuö just trusti hiirtega hea kogemus. Töö juures juba mingi 3 aastat trusti juhtmeta hiir (260 eeku maksis) ja väga mugav ja täpne. Nüüd hakkab nupp jamama, teeb 1 klõpsu asemel vahest topeltklõpsu. Aga 3 aastat cad-iga töötamist on kõva koormus kah. Kodus ka üks paar aastat pidas täitsa kenasti vastu. Logitech mul oli nii õnnetu, et hüppas kui konn, ei kannatanud cad-iga üldse töötada. Andsin lõpuks tuttavatele netikasti taha. Minu arust hinna ja kvaliteedi suhe täitsa paigas.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2010 22:10:35 vasta tsitaadiga

Väga hea hiir on.Ainsad probleemid ,mis sellel hiirel tunduvad olevat on see ,et hiire kate on ikkagi suhteliselt plasitkuline ja tundub odav ning hiir piniseb või vingub mul kui natukeseks koha peale jätta - hakkab sellist tasast vilinat tegema.Vilin on ilmselt konkreetse hiire puhul praak ,kuid katte koha pealt saaks Trust kindlasti paremini teha väikse lisakulu eest.Hiir ise on nendest probleemidest mööda vaadates väga hea.Ülevaate autor ütles ,et mängimise koha pealt ei tea kommenteerida.Täidan siis selle lünga: hiire katte tõttu muutub hiir suvel arvatavasti nati halvaks(palava ilma tõttu libedam),positiivsen funktsioonide/argumentidena on hiirel 1000DPi ,mis on väga hea ,sest paljudel pelajatel on tavalisest nati kõrgemtundlikkus ning osade mängude puhul ei saa enda jaoks sobivad tundlikkust kätte 400DPi-ga.Lisaks on hiirel minu arust paras suurus ning väga hea kuju (vähemasti minu käe jaoks).Seega julgen hiirt soovitada ka nendele ,kes ei raatsi palju arvutitarvete peale kulutada ning ,kes lihtsalt tahavad odavama hiirega läbi ajada/pelada.Hiire on mõlema aspekti hulgas täiesti adekvaatne ning arvestades selle hinda ,on hiir väga adekvaatne mängudes.Julgeks ise anda hiirele 8/10 - seda eriti arvestades hinna ja kvaliteedi suhet.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anpe
HV kasutaja
anpe

liitunud: 03.11.2002




sõnum 19.02.2011 12:11:55 vasta tsitaadiga

aasta möödas ja siiamaani töökorras. ptui-ptui-ptui.

viimase poole aasta jooksul on ilmnenud ka üks probleem - väga harva, aga juhtub, et back-nupp registreerib 1 vajutuse asemel 2 "klikki", ehk läheb 2 lehte (mitte ühe lehe) tagasi. alguses häiris, enam mitte (kui nii juhtub, siis saab forward-nuppu vajutada). mis muidugi ei tähenda, et probleemist saaks mööda vaadata. aga eks odava raha eest oli sellist jama ka oodata.


Selles valguses langetan hinnangut ühe punkti võrra alla, ehk 4/5.

_________________
iga elatud päev on samm lähemale iseenda surmale
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2011 16:03:29 vasta tsitaadiga

anpe, sellist probleemi esineb kõikidel tootjatel. Lüliti kontaktid on lihtsalt ära tahmanud. Kui garantii alles, siis garantisse ja lasta välja vahetada, kui mitte, siis hiir lahti võtta, mikrolüliti lahti ja kontaktid peene liivapaberiga kergelt üle.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Trust EasyClick Mouse (16535)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.