Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2011 20:14:13 vasta tsitaadiga

Super diil ju. Ma ei tea palju sa enda pilli eest välja käisid, aga imo on Asuse K53TA pillid suurepärased:
http://www.galador.ee/catalog/product/137113-90n71c428w2247vm15qc-nb-k53ta-a6-3400m-15-4-640gb-rus-7hp-k53ta-sx007

Reviewde alusel tempid üle 62 C ei roni, ning perfi on rohkem, kui nv GT 540M'il - õige pisut muidugi.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zeusruulib
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2009




sõnum 07.10.2011 12:38:56 vasta tsitaadiga

Hind jääb sinna 700 euri juurde, võin ise raha juurde ka panna ja arvuti pean võtma flex süleavutikeskusest, kuna msi sai sealt soetatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2011 14:00:18 vasta tsitaadiga

Juurde? praegu on sellise 3550 maiguline case:
http://www.flex.ee/3712-Dell-Vostro-3550-Punane

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JAWAmees
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2009




sõnum 04.11.2011 11:32:33 Probleem MSI gx623'ga vasta tsitaadiga

Tervist kõigile!
Probleem järgmine: kui mängida mingit "nõudlikumat" mängu(näiteks gta IV või nfs shift), siis peale lühikest mängimist(kuni 5 minutit) arvuti "crashib", ekraan läheb valgeks ja virvendab, arvuti tuleb on/off nuppu all hoides kinni panna. Jahutuse puhastamine ja termopasta vahetus aitasid mõningal määral. Vahepeal, kui jahutuses oli mõnus tolmuvaip, siis arvuti võis sama pulli teha isegi siis, kui palju asju + film on lahti näiteks. Kas probleem võib olla ainult jahutuses või on mingi võimalus, et probleem on tarkvaras?
Loodan, et jutt pole väga segane, tänud ette kõigile icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAWAmees
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2009




sõnum 05.11.2011 12:56:30 vasta tsitaadiga

Nagu paljudel teistel selle arvuti omanikel, on ka minul temperatuurimure. Aida64 näitab tuumade temperatuuriks kuskil 80 ümber, GPU 70 kraadi kandis. Aga miks ei käivitu ventilaator täisvõimsusel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.11.2011 13:13:34 vasta tsitaadiga

Ühe võimalusena: Seda "valgeks minekut ja lainetamist" teeb poolkutu videokivi.

Ehk siis:
2D-rezhiimis veel kuidagi suudab töötada veavabalt.
3D-rezhiimis piisab üsna lühikesest ajast, et videokivi lollusi tegema hakkab.
----------------------------------
Nii, et teed sellest masinast 2D-masina interneti ja Wordi-Exceli-PDF-i tarbeks ja unustad igasugused 3D-kiirendit nõudavad tegevused ära. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 05.11.2011 14:32:09 vasta tsitaadiga

Läpparit puhastatud ka on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 23.03.2012 21:04:27 vasta tsitaadiga

Zeusruulib kirjutas:
Nii mul oli jama korpusega, hinge juurest lagunes ära, visin arvuti garantiisse ja siis nädala pärast öeldi, et peavad kõvaketta ka ära vahetama ja nüüd poolteist kuud hiljem siis helitati uuesti, et arvutit pole võimalik parandada ja et saan raha tagasi v sama raha eest uue arvuti võtta. icon_lol.gif

Niih, nüüd juhtus ka minu arvutil selline asi ja garantii on sai kah mõni kuu tagasi läbi icon_sad.gif
Võtsin LCD-l plast ümbrise ära ja avastain, et metallriba/klamber, mis hoiab LCD hingede küljes kinni on murdunud.
Nüüd oleks vaja sellised klamberid, õigemini parempoolset.

Oskab keegi aidata ja öelda mõne firma nime, kes Tallinnas selliste asjadega tegelevad?
Esmaspäeval lähen vaatan MSI teenindusse ja siis vast kammin mõned romulad läbi, muid mõtteid hetkel pole icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a cool
HV vaatleja
a cool

liitunud: 28.06.2003




sõnum 23.03.2012 21:32:35 vasta tsitaadiga

kindral1 kirjutas:
Zeusruulib kirjutas:
Nii mul oli jama korpusega, hinge juurest lagunes ära, visin arvuti garantiisse ja siis nädala pärast öeldi, et peavad kõvaketta ka ära vahetama ja nüüd poolteist kuud hiljem siis helitati uuesti, et arvutit pole võimalik parandada ja et saan raha tagasi v sama raha eest uue arvuti võtta. icon_lol.gif

Niih, nüüd juhtus ka minu arvutil selline asi ja garantii on sai kah mõni kuu tagasi läbi icon_sad.gif
Võtsin LCD-l plast ümbrise ära ja avastain, et metallriba/klamber, mis hoiab LCD hingede küljes kinni on murdunud.
Nüüd oleks vaja sellised klamberid, õigemini parempoolset.

Oskab keegi aidata ja öelda mõne firma nime, kes Tallinnas selliste asjadega tegelevad?
Esmaspäeval lähen vaatan MSI teenindusse ja siis vast kammin mõned romulad läbi, muid mõtteid hetkel pole icon_razz.gif


Mul juhtus täpselt sama asi, aga vasakpoolse hingega. Guugeldades leidsin sellise teema : http://forum.notebookreview.com/msi/524545-msi-gx620-broken-plastic-around-hinge-urgent-help-images.html
Seal hea õpetus, kuidas asi ise ära parandada. Ise tahaks lähiajal proovida, kuid kui leiad kuskilt mõistliku hinnaga jupid, siis anna teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005




sõnum 24.03.2012 18:15:16 vasta tsitaadiga

Ma nüüd aasta aega kasutan, pole siiamaani ühtki viga ilmnenud. Ju tuleb siis valmis olla millekski varsti!? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010




sõnum 26.03.2012 18:25:20 vasta tsitaadiga

Küsimus, peale mitut garantii korda sama veaga, võib hakata küsima uut sülearvutit? Sülearvuti on käinud ühe aasta jooksul juba 2 korda garantiis, iga kord sama viga - ekraani kumbki hing annab otsad ning lõhub terve külje ära. Parandatakse ära ning tuleb tagasi, kestab 4 kuud umbes ja sama viga uuesti. Praegu vaatan, et on hakanud hing jälle vigast poosi võtma, plastik on nagu kummis. Läpakat eriti ei väntsuta kah, et nüüd ekraan käiks killa kolla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 21.05.2012 16:08:52 vasta tsitaadiga

29.03.2012

Olen oma otsinguga jõudnud nüüd nii kaugele, et enamik arvuti romulaid/parandusi/hooldusi ei oma kohapeal sellist juppi. Mul on juba tunne, et tõenäosus seda eestist saada võrdub Viikingu jaagupoti saamisega icon_biggrin.gif
Viimased kolm päeva olen ma edutult suhelnud Servisa ICT nimelise ettevõttega, mis tegeleb MSI hoolduse ja garantii remondiga (õigemini MSI läpakate Leetu saatmisega). Esimene kord läksin sinna koos klambriga, millel on tootenumber peal, siis soovitati tulla tagasi läpakaga või saata mail läpaka nimetuse ja piltidega vajalikust jupist. Hiljem selgus, et vaja ka läpaka seerianumbrit. Ma tegin sellest pilti ja saatsin sinna (juhuks kui on veel mingisuguseid numbreid) ning siis tuli vastu mail, kus öeldi, et nemad ei leia läpaka seerianumbrit. Täna ma võtsin pildilt läpaka seerianumbri ja kirjutasin selle maili ning veel pole vastust tulnud. Eks paistab, mida nad veel tahavad ja selline on siis esindus, mis suuda klambri tootenumbri järgi uut samasugust tellida icon_biggrin.gif
Hetkel plaan selline, et kui ICT mõistliku hinnaga tellida ei saa. Siis tuleb juba väljamaalt uus klamber tellida.

04.04.2012

Panin täna läpaka kokku icon_smile.gif
Kuna MSI esindus polnud mulle eilseks vastanud, siis võtsin eile õhtul klambri kaasa ja läksi garaaži.
Kaotada polnud enam midagi ja mõtlesin, et proovin keevitust. Keevitasin murdunud kohale roostevabast
terasest riba ja tulemus tuli päris asjalik.






Plastikosa parandasin epoksüüdliimiga:



Lõpptulemus:



Ja vahetult peale kodunt lahkumist tuli mail Servisa ICT-st:
tsitaat:
MECH,LCD BRACKET RIGHT,SUS304,246.39*15.25*6.6mm,,NB,FOR MS-1651 pn: E2M-6510611-Y28 hind 24 EUR+KM. Tarneaeg 2-5 nädalat.


Eks paistab kaua see keevitatud lahendus püsib ning kui uuesti peaks katki minema, siis tellin klambri juba esindusest.

21.05.2012

See lahendus kestis umbes 1,5 kuud. Tellisin neljapäeval (17.05.2012) Servisast uue klambri ja täna sain selle kätte, kokku läks see maksma 28,80€.
Loodame, et nüüd on pooleteiseks aastaks rahu majas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 02.06.2012 18:13:54 vasta tsitaadiga

weeder kirjutas:
Ma nüüd aasta aega kasutan, pole siiamaani ühtki viga ilmnenud. Ju tuleb siis valmis olla millekski varsti!? icon_biggrin.gif


Mul suri MSI GX620 nädal tagasi on vist üle 2 aasta vanune, ekraan hall, laadimisel teeb ühe piuksu, klaviatuurid ja ekraani heledus toimib, ventikas töötab, tegin tagant lahti, proovisin mälu ükshaavalt ei midagi. Kas sellel on videokaart eraldi või integreeritud, vaadan küll kaane alla aga kuna seal pole ühtegi teksti asjade juures, siis ma jaga kus üks või teine asub. Aga mul teine läpakas varuks asus N53SM, see on ikkagi tunduvalt parem. Kas keegi teab, kuhu võiks MSI kontrollimisele viia Tallinnas??
Valmistusin kontrollimisele viima, kuid täna ärkas arvuti kahenädalase vaikimise järel üles. Miks nüüd tööle hakkas, kas sellepärast et emaplaadil patarei läks tüjhaks ja tegi biosile restardi või on muu põhjus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 17.08.2012 16:24:54 vasta tsitaadiga

Kellel huvi on siis enda omast jäid mõned jupid järgi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=545629
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shrop
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2006




sõnum 27.09.2012 17:35:21 vasta tsitaadiga

Niih, probleem selline. Umbes aasta tagasi äkki läks ka minul see hinge klamber puruks ja sain ilusti garantii korras vahetatud. Nüüd aga läks puruks teine hing ja koos sellega ka tükk korpusest. Saatsin ka Servisa ICT kirja, et kui palju vahetus maksma läheb ja sealt öeldi lühidalt, et sellele mudelile ei saa sealt enam midagi. Kas nüüd ongi ainus võimalus kuskilt ebayst tellida see klamber või on lootust ka kuskil mujal remondis korda saada see?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.02.2013 20:25:46 vasta tsitaadiga

Läkas töötas veatult peaaegu aasta icon_razz.gif
Umbes kuu aega tagasi läks katki teine klamber ja vahetasin ka selle ära. Klambri hinnaks oli seekord juba 30€ + käive.

Aga nüüd lugupeetud kaasfoormulased oleks mul teie abi vaja järgmise vea tuvastamisel.

Ma arvan, et vea põhjustas väike sugulane, kes töötava läpaka laadija juhtme otsa komistas. Mitte küll väga hullult, kuid piisavalt, et läpakas liiguks. Samal päeval ma läpakat enam ei näppinud. Järgmise päeva hommikul oli läpakas väljalülitatud ja enam käima ei läinud ning laadijas vilkus järjepidevalt roheline tuluke (umbes 1 kord sekundis). Läpakas aku pealt käima ei läinud ja kui eemaldasin laadija juhtme, siis laadijas hakkas põlema roheline tuli (nii nagu peaks).
Võtsin läpaka juppideks ja kontrollisin emaplaati. Silmaga nähtavaid kahjustusi ei tuvastanud ja laadijapistik oli emaplaadi küljes kinni. Läpakat kokku pannes jätsin külge panemata videokaardi ja aku. Toidet järgi pannes vilkus ees paneelil korra 3 oranzi tulukest (mis vist on normaalne, sest videokaart pole järgi). Kui ühendasin aku, siis ei toimunud mitte midagi ning videokaardi paigaldamisel hakkas laadijas vilkuma roheline tuluke, mis enne videokardi ühendamist põles.

Nüüd siis küsimus suurele ringile. Mis on läbi? Kas emaplaat, videokaart või hoopis mingi muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.02.2013 00:14:34 vasta tsitaadiga

kindral1 kirjutas:

Umbes kuu aega tagasi läks katki teine klamber ja vahetasin ka selle ära. Klambri hinnaks oli seekord juba 30€ + käive.

Kui saladus pole, siis kustkohast neid klambreid saab? Endal läks ka parempoolne pooleks. Küsisin otse MSI suppordist ja nemad vastasid, et neil neid klambreid enam pole pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 13.02.2013 00:28:31 vasta tsitaadiga

Servisa ICT, kommikatsioon on neil kuidagi "imelik", kuid jupid olen saanud tellitud icon_razz.gif
Veebilehte eesti keeles pole, kuid eesti osakonna kontaktid on all paremas nurgas olemas.

Mine sa tea, aga äkki saad mõne aja pärast minult mõne läpaka jupi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.02.2013 01:16:28 vasta tsitaadiga

Sel juhul ma veel ei kiirusta nendega ühenduse võtmisega. Loodan, et saad ikka oma masina korda, aga kui ei saa ja jupid üle jäävad, siis anna teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 05.11.2014 19:22:14 vasta tsitaadiga

Seekord jääb jupitamine ära. Viisin läpaka Arvutiaita targemate kätte ja selgus, et viga oli videokaardis. 25 jeurot ja tehti korda.
Need napp 3 aastat on näidanud, et tegemist pole kahjuks just kõige vastupidavama pilliga.
Esimesel aastal polnud mingeid probleeme ja viimased kaks aastat on järjest neid tulnud.

Nüüd siis lõppes selle läpaka elutee. Kui kellelegi on vaja sellelt mingeid juppe või pakub hingesid, siis andku teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.11.2014 21:27:14 vasta tsitaadiga

kindral1 kirjutas:
Seekord jääb jupitamine ära. Viisin läpaka Arvutiaita targemate kätte ja selgus, et viga oli videokaardis. 25 jeurot ja tehti korda.
Need napp 3 aastat on näidanud, et tegemist pole kahjuks just kõige vastupidavama pilliga.
Esimesel aastal polnud mingeid probleeme ja viimased kaks aastat on järjest neid tulnud.

Nüüd siis lõppes selle läpaka elutee. Kui kellelegi on vaja sellelt mingeid juppe või pakub hingesid, siis andku teada.


Mis siis täpsemalt juhtus?. Enda omal ütles kuu eest videokaart üles, otsin parasjagu asendust sellele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 05.11.2014 22:43:17 vasta tsitaadiga

Hingede juurest murdusid jälle klambrid ära. Uusi paraku enam tellida ei saa, vähemalt Eestist mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.11.2014 12:24:37 vasta tsitaadiga

kindral1 kirjutas:
Hingede juurest murdusid jälle klambrid ära. Uusi paraku enam tellida ei saa, vähemalt Eestist mitte.

Aga kas videokaart on töökorras? Kui jah ja müüd, siis ma ostaks ära. Endal ka muidu mõlemad hinged puru, aga kasutan statsionaarselt põhiliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 17.11.2014 00:16:33 vasta tsitaadiga

Videokaart on nüüd korras, aga ma müümisega veel ei kiirusta. Proovin veel paari asja ja siis võtan sinuga ühendust. Lootus sureb viimasena icon_razz1.gif

16.11.2014. Tundub, et lootus ei suregi nii kergelt. Sain oma läpaka jälle töökorda. Vahetasin välja mõlemad klambrid, üks oli pooleks ja teine oleks kah varsti läinud. Uued klambrid tegin ise 1,2 mm paksusest lehtmetallist. Natuke lõikamist, keevitamist, lihvimist ja puurimist ning valmis need saidki. Tulemust saate piltidelt näha. Teibituuningut pidin paraku sellepärast tegema, et ekraani ümbritsev plastik oli puruks ning see poleks enam paigal püsinud.
Selle remondiga paraku küll kaubanduslik välimus kannatas, kuid vähemalt suutsin natukenegi selle läpaga eluiga pikendada.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2014 12:28:04 vasta tsitaadiga

No küll on mõnel viitsimist vanu asju sedasi elus hoida... icon_smile.gif

Teine näitab juba mõnda aega, et on valmis surema aga sa oled nagu arst kes proovib ikka elus hoida:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.