Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2010 14:28:21 MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus vasta tsitaadiga

link :: MSI GX623 ajurite "kodu"

Tere!

Loodaks siia teemasse siis koondada inimesi kelle kasutada on kõnealune isend ning kellega ühte mure ja rõõmu jagame. Teema teeks lahti sellise probleemiga, et nimelt oleks soov minna üle XP'le, aga ei ole veel leidnud ühtegi korralikku allikat, kust saaks kinnitust, et XP all kõik kenasti töötab. MSI kodukas ja ajurite tugi on sama orgianiseeritud kui lumesadu jne. Kas keegi on asjale XP peale pannud, kõik vajalik töötab - turbo funktsioon jne?
Spoiler Spoiler Spoiler

Erinevatest foorumitest olen välja lugenud, et targem oleks ilmselt otsida ajureid vastavate komponentide tootjatelt - a la amd.com + mobility modder video jaoks, chipseti ajurid otse intelilt jne. Kuidas näitab teie praktika? Millised on 3d marki skoorid? Oma mäletamist mööda sain mina oodatust veidi madalama skoori... (võrreldes sellega) Mingi orjentiiri peaks aga andma järgmine tabel:


Selgituseks võin nüüdseks nõnda palju öelda veel, et...
Starcraft 2 jookseb med/high seadetel ka kenasti native resol
Mafia 2 jookseb kenasti, seadetega möllates saab pshysix'i ka peale panna

Paar sõna pillist..
Spoiler Spoiler Spoiler

Pilt arvuti siseelust kui kedagi huvitab
Spoiler Spoiler Spoiler


Info'ks neile, kel ost alles ees!
Turul on kaks erinevat isendit - gx623 ja gx623x. X on vanem mudel meie turul ja selle proseks on p7350 ning tal on 320 gb hdd, see isend on kuuldu põhjal kuumem (tutvuge teemaga), teine "non-X" mudel on P8400 prose ja 500gb vindiga ja jahedam. Kuna nimes vahesid reeglina poed ei erista, siis saab protsessori järgi aru, millist isenit pakutakse parajasti. Olgu veel siinkohal maintiud, et kõige populaarsem resolutsioon, millega kõnealust isendit pakutakse on 1680x1050, aga suuremad mängusõbrad võivad rohkem pinda uurida ning mõned poed pakuvad ka 1280x800 resolutsiooniga pille, mis on mängudes veel kiiremad.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 16.08.2010 17:48:42, muudetud 11 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.02.2010 14:50:20 vasta tsitaadiga

Aeron: Muide, MSI firma-nägemus on selline, et kõik kasutavad sellist töövahendit, nagu MSI Live Update. thumbs_up.gif

Ja siis ei pea sa midagi ise taga otsima. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2010 15:58:59 vasta tsitaadiga

Kas see siis tähendab, et panen vista peale ja siis installin msi live update'i ja "unustan ära kõik ajurite probleemid"? Kas keegi reaalselt nii kunagi teeb ka? Töötab?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 22.02.2010 16:37:23 vasta tsitaadiga

ise katsetasin xp selle peal ja ainuke asi mida tööle siis ei saa on ECO moded, samas turbo töötab.
xp all on aku kestvus ka lühem kui windows 7'ga.

siiamaani olen proovinud xp 32bit, win 7 32bit, ja praegu peal win 7 64bit.

windows 7 64bit ainuke driver mida ise ei leidnud oli IR vastuvõtja oma (ENE CIR).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2010 16:55:46 vasta tsitaadiga

Ehk siis xp all on sul turbo on/off ja muud ei midagi? Ajurid said msi kodukalt kõik vajalikud või oli tuhnimist? Live update kasutad?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 22.02.2010 16:59:03 vasta tsitaadiga

MSI kodukalt sain ikka ja mõned otsisin komponendi tootja lehelt vist, et kindla peale värskemad saada.
Turboga on jah nii et kas on või off.
XP intallid siis pead BIOS's AHCI välja lülitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 22.02.2010 17:16:34 vasta tsitaadiga

Hei,

Endal sama masin ja probleem mäluga. või noh kui probleem ta on pigem küsimus. Hetkel Win7 32bit peal ja näitab et 4GB mälu aga 3GB kasutatav.
Kui minna üle Win7 64biti peale, kas siis läheb mälu probleem jonksu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 22.02.2010 17:22:22 vasta tsitaadiga

Jep. 64bit saab kõike mälu kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2010 13:18:33 vasta tsitaadiga

Oot , saan ma siis õigesti aru, et 64bitil windows7 töötab kõik laitmatult?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 25.02.2010 13:19:47 vasta tsitaadiga

minul küll jah icon_smile.gif praegu topin gta 4 peale vaatan kuidas 64 bit'se all jookseb icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2010 14:24:14 vasta tsitaadiga

Mul endal on tunne, et mingi kala on ajuritega vms, sest nt Borderlands(kui palju maha keerata, siis on 30 ringis fps) ja Enemy Territory (5-15 fps) kunbki eriti ei jookse ja samas nõuded on ületatud korralikult - kuidas teistel on kõnealuste mängudega?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 25.02.2010 14:30:06 vasta tsitaadiga

kusjuures on vist jah kala ajuritega.
GTA 4 annab ka millegi pärast nüüd vähem vailkuvõimalusi graafika jaoks kui ennem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2010 16:09:01 vasta tsitaadiga

endal ka ehk plaanis see masin osta, kas on midagi negatiivset mida peaksin teadma ? keegi võiks ülevaate teha, oleks super icon_smile.gificon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2010 00:57:16 vasta tsitaadiga

Paar sõna pillist..
Spoiler Spoiler Spoiler

Pilt arvuti siseelust kui kedagi huvitab
Spoiler Spoiler Spoiler


Inimesed, rääkige milliseid ajureid kasutate ja kuidas perf on mängudes!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2010 08:31:42 vasta tsitaadiga

Märgiks ära, et turbo nupp pole nii efektiivne kui esmapilgul paistab. Turbo nupp küll tõstab protsessori sageduse 2.00GHz-lt 2.31GHz-ni ja kui teha Win7 jõudlustest ilma turbota on protsessorile hinnang 5,5 ja koos turboga 5,8, mis on samuti päris suur vahe küll. Kuid mängimise ajal on seda mõttetu kasutada, sest umbes +15 minuti kasutamise puhul see hoopis alandab performance'it. Näiteks kui DiRT 2-es tegin mängusisese benchmark testi paar tundi pärast mängimist (sama efekt kehtiks ka palju varem tehes) ilma turbota tuli keskmine fps 39 ja min 31 siis turbo korral tuli keskmine 29 ja min 21. Olen mitu korda seda testi teinud ja tulemused on küll erinevad iga kord aga vahekord turbo ja turbota testi puhul jäävad samaks. Samuti olen teiste mängudega kogenud silmaga tajutavat läägi just turboga. Nii et tegu on põhimõtteliselt mõttetu nupuga.

Eco nupp on kah suht mõtttetu, seal on küll 5 erinevat mode'i(game,movie,presentation,office,eco), kuid tundub, et need muudavad ainult taustavalgustuse tugevust (eco mode'i puhul tuleb Win7-s ka basic theme). Ja mis kõige imelikum on, movie mode'is kestab tugevam taustavalgustus vaikimiselt ainult 10 minutit, kuigi peaks ju mitu tundi ning gaming mode'i ja turbot korraga kasutada ei saa.

Klaviatuuril on suur pluss see, et tegu on täisklavatuuriga. Flexis ringi vaadates tundus see ainuke täisklavaga läppar(võib-olla oli mõni 17" läppar oli samuti täisklavaga ei mäleta enam). See küll nihutab trükkimise ja puuteplaadi kergelt vasakule. Samuti on klaviatuur kergelt pehme või põrkav ja enteri nupp peaks palju suurem olema. Klavatuuril on klahvid muide ühe värvi asemel kolme erinevat värvi: tavaklahvid valged, nooleklahvid F klahvid ja WASD punased ja Fn klahvid sinised. Mind see üldse ei sega vaid tundub hoopis lahe. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2010 23:05:16 vasta tsitaadiga

See lõhnab veidi selle järgi, et temperatuurist lähtuvalt laptop nagu downclockiks jälle pärast 15min ja siis oleks seis nagu gaming mode vs no eco mode, mis puhul peaks gaming ikka vist kiirem olema. Ise pole nii täpselt jälginud, aga vb peaks...

Endiselt võiks keegi kommenteerida mis seadetel/resol mida mängib ning fps jne...

E: ZOMG BOMG!

Panin peale XP dual booti, läks suht valutult isegi ,pragu type'n xpst ning üleminek dx10-lt dx9-le on ikka awesome. Ma ei tunne silmailust küll puudust, aga DIRT jookseb vähemalt 2x kiiremini ja kiiresti proovisin ka MW mis dx10 jooksis hästi, nüüd lausa voolab... awesome. WinXPsp3@dx9 for gaming FTW!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 08.03.2010 16:50:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi on uurinud, et kas klavi tuleb sellel pealt ära? Või on mõni muu võimalus tolmust puhastada, kui alt avada ja garantii lõpetada ?
_________________
asd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009




sõnum 08.03.2010 21:28:59 vasta tsitaadiga

ei ole uurinud. kuigi usun et kui klaver ära võtta siis ligi ei pääse kuna kõik ikkagi taha kaane all viidud paistab.
puhastada võibolla suruõhu ballooniga ettevaatlikult ja mingi ora ventika tiivikute vahele ajada et see pöörlema ei hakkaks ja voolu genereerima. icon_smile.gif

Roost, proovisin prime95 jooksutada tund aega turbo modega ja cpu-z jälgisin prose kiirust siis ei märganud küll mingit downclocki. max temp oli ka 69.

mina muidu mängin Red Alert 3 põhjas seadetega. CS:S ka põhjas seadetega siis pidin rootsi tulema ei jõudnud battlefielt bad compani 2't proovida.
kaasa tulnud tomb rider underworldi mängisin ka põhjas seadetega vist kui õieti mäletan.
pro evolution soccerit ja fifa 2010 mängisin ka täis seadetega.
GTA4 oli kus tuli mediumi peale panna et kannataks mängida.

alguses ma otsisin seda 3'dat USB auku siis kuu hiljem avastasin et e-Sata auk töötab ka USB auguna icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 16.03.2010 21:10:07 vasta tsitaadiga

Ainuke miinus sellel masinal on klaver minu arvates. Endal on lausa nii, et alumise rea nuppe tiba tugevamalt vajutades siis asi naksub lausa. Võib-olla kehvalt kinnitatud...
Muidu 5+ masin tõesti, kuna odav aga samas selle raha eest jõudu piisavalt.
3dmark 06 testis sai ca. 6500 punkti. mängud jooksevad rahuldavalt ja aku peab ca 1h 50min
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 17.03.2010 20:52:01 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud veel probleeme Windows 7 Ultimate 64bit teistkordse bootimisega icon_question.gif
Minul igatahes on. Installi teeb ilusti ära, kuid teistkordsel bootimisel jääbki masin bootima icon_cry.gif

Masin sama mis Aeronil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 18.03.2010 00:53:37 vasta tsitaadiga

W7 ultimate 32bit töötab küll väga viisakalt. Ainulke viga, et boodib nata aeglaselt. Enne oli xp peal ja see bootis ikka kõvasti kiiremini, aga eriti vahet pole, sest arvuti on kinni väga harva.
_________________
asd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 18.03.2010 17:46:38 vasta tsitaadiga

Keegi proovinud on kaua aku kestab kui kõik on väljas ja aint wordiga tööd teha(konspektid).Samas kuidas jooksevad mängud nagu nfs shift,assassins creed I ja II ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 19.03.2010 08:48:18 vasta tsitaadiga

Tundub, et minu masin ei salli 64 bitist windowsi. Panin 32 bitise peale ja siiani on kõik ok icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2010 16:43:36 vasta tsitaadiga

Kuidas teil win xp32 bitis webcamiga lood on - ma pole tööle saanud nt...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kindral1
HV vaatleja
kindral1

liitunud: 17.03.2010




sõnum 23.03.2010 19:18:27 vasta tsitaadiga

Minul töötab W7 32bitis kenasti. Tuli ainult msi kodulehelt driverid tõmmata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  MSI GX623(x) koondteema - ajurid / probleemid / arutlus mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.