Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Imac 21.5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 16:19:29 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
krt te osad olete ikka kohati kahtlaselt kohtlased icon_smile.gif
imaci vs teema, üks paljudest on siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=430187&highlight=imac
nii kui mõni maci teema tuleb, lendab teatud <b>piixu</b> täis kodanikke järjekndlalt VS teemat punnitama.

see on jah väga tobe, et siin HV foorumis leidub palju väiklasi inimesi, kes igal võimalusel Apple tooteid maha tegema hakkavad - nagu mingi kinnisidee või eesmärk osadel. nagu tuntaks ohtu, et Apple kuidagi nende lemmikuid või valikuid ohustaks vms. tehke seda siis vähemalt õiges teemas ffs.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 23.01.2010 16:45:40 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
digweed kirjutas:
krt te osad olete ikka kohati kahtlaselt kohtlased icon_smile.gif
imaci vs teema, üks paljudest on siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=430187&highlight=imac
nii kui mõni maci teema tuleb, lendab teatud <b>piixu</b> täis kodanikke järjekndlalt VS teemat punnitama.

see on jah väga tobe, et siin HV foorumis leidub palju väiklasi inimesi, kes igal võimalusel Apple tooteid maha tegema hakkavad - nagu mingi kinnisidee või eesmärk osadel. nagu tuntaks ohtu, et Apple kuidagi nende lemmikuid või valikuid ohustaks vms. tehke seda siis vähemalt õiges teemas ffs.


Ilmselt tõmmatakse faktile, et oma rahakott ei kannataks välja vm, mingisugune "macid on nii mõttetud ja kallid" nahk alati ümber.
Kuidagi tüütu on tõesti juba lugeda, kus sellist oma arvamust nii raskelt peale surutakse nagu mingit vaktsiini.

Ülevaade oli minu jaoks mõistlik, antud isend on väga esteetilise välimusega ja kui sissetulek kannatab, siis miks ka mitte. On hulgim palju kummalisemaidki kulutusi, mida tehakse.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 23.01.2010 17:09:00 vasta tsitaadiga

kustutatud

viimati muutis s::m 15.08.2010 08:41:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 19:15:33 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
krt te osad olete ikka kohati kahtlaselt kohtlased icon_smile.gif
imaci vs teema, üks paljudest on siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=430187&highlight=imac
nii kui mõni maci teema tuleb, lendab teatud <b>piixu</b> täis kodanikke järjekndlalt VS teemat punnitama.
beer_yum.gif teete siis tikutops ikka laual ka olemas ? kas venitab 10 cmi välja. tundub nagu kerge kompleks olevat juba.

suunake ülevaate tüüpi parem kuidas parem review kirjutada.

... võib-olla ei maksaks igas kriitikanoodis tonti näha ? Juhul, kui väita, et miski on ilus ja hea, siis oleks tore, kui see ka lahti seletataks, tegemist ju ülevaatega, mitte reklaamiartikliga. Andmeid ja ilusat juttu võib ka tootja lehelt oksendamiseni lugeda, seda pole tarvis siia dubleerida. Tänu neile puudujääkidele tekibki soov vastandada, MAC pole ju ainuke bränd, mis kalleid ja ilusaid asju toodab ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 20:38:37 vasta tsitaadiga

loomulikult kriitika on teretulnud lugemine. usun, et olen pädev*, et siia nii mõnigi rida kriitikat apple toodete ja turunduse suunas kirjutada. on ka kodanike kes on haiglaselt ahvivaimustuses apple toodetest ja ka kollastest uudistest nii, et süda läheb pahaks kui vaadata "uusi postitusi".
aga... ilmselt ei saanud sa ivast aru. leidub kodanike kes igas maci teemas sõna võtavad kui sitt mac on ja üle makstud. on ülemakstud, on brändifoobia osadel jne. lase olla nüüd.
sa kui gentoo userina võiks ära ikka mahtuda icon_wink.gif . ilmselt oled nende VS teemadega hästi kursis.
jah review oleks võinud põhjalikum olla.
* ei ole ei IMiga ei ideramiga kuidagi seotud.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 22:52:12 vasta tsitaadiga

... sa loed mu jutust kordades rohkem välja, kui mina sinna pannud olen, millest selline negatiivsus, kuidas teiste kasutajate öeldu ja meelestatus kuskil teises kohas minule laieneb ? Mismoodi on selle kõigega Gentoo seotud ? Kordan veelkord, minu kriitilised märkused tulenesid pelgalt vaid sellest, et polnud poole sõnagagi mainitud, miks just see toode ja miks see siis ikkagi nii hää on ? Miks peaks võtma väidet - väga hea - iseenesest mõistetavalt, kuid samas kriitiline märkus on taunitav ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 23:15:35 vasta tsitaadiga

DigeBeni, ma ei loe su jutust midagi välja.
eimene postitus minu poolt ei olnud otseselt sinu suunas.
23.01.2010 19:38 tehtu oli 3 rida ehk osaliselt ja 4 sinule suunatud. kehv tsiteeria ehk icon_smile.gif
gentooga kui ühe linuxi distroga mu jutt kaudselt vägagi seotud. ka linux vs win leidub silmaklappidega tüüpe kes 24/7 väidavad kui sitt on linux. vähemalt 2-3a tagasi kui ma ise vihane gentoo kasutaja olin oli see pidevalt teemaks.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 24.01.2010 19:58:19 vasta tsitaadiga

Uuriks, et kuidas on lood monitori asendi muutmisega? Palju seda liigutada kannatab?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 24.01.2010 22:20:03 vasta tsitaadiga

Ainult kaldenurka. Ja mitte eriti palju. Mälu järgi mingi 25 kraadi äkki?
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 24.01.2010 23:31:50 vasta tsitaadiga

simpsonv, võrdlused BMW ja Lada. Millist silmaringi see näitab? icon_biggrin.gif
Kui "kasutamismugavus" ei ole päris õige sõna, siis "ebapraktiline" äkki? Või äkki nende kahe sõna kuldne kesktee? Kui aus olla, siis nagu reviewstki paistab on selle hinna kohta jõudlus nõrgavõitu ning lisaseadmed (hiir ja klaviatuur) kaheldava väärtusega. Ma olen nõus, tegemist on kompaktse arvutiga ja ilmselt ideaalne neile, kes ei hooli eriti kuidas arvuti töötab või ei oma ettekujutust mis seal sees on. Katki mitte minemisest ei tasuks ka nii kõvasti kekutada. Mac ei ole mingi nirvaana, et riistvara töötab igavesti ja alati veatult. Suht tavaline Inteli ja Nvidia raud. Googeldage inimesed, Googeldage.... AGA, igale asjale on ostja, nagu näha ka sellele.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 25.01.2010 00:47:33 vasta tsitaadiga

.:MDK:., kas oled mõne iMaci taga istunud? Mõnda aega...
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 25.01.2010 01:51:46 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
.:MDK:., kas oled mõne iMaci taga istunud? Mõnda aega...

Ei, ma ei tunne selle jaoks ka vajadust. Selle jaoks, et teada kas kuu on ümmargune ei pea ilmtingimata kohale lendama.
Ma ei õhuta võitlustandrit pc vs mac, ärge saage minust valesti aru. Ma võiksin kasutada vabalt mac-i ja sugugi mitte nuriseda. Lihtsalt minu jaoks ei ole selline hinnasuhe õigustatud. Kasvõi sellesama review põhjal. Tegemist on nišitootega ning eks see tingib ilmselt ka hinna. Siiski, kõik ei ole kuld mis hiilgab ja palju maksab.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.01.2010 02:28:58 vasta tsitaadiga

MDK, kui pole kasutamise kogemust ja seda ei soovitagi siis millist "silmaringi" see sinu meelest peaks näitama?

Kas arvuti töö hindamisel on ainsad kriteeriumid kuidas vendid töötavad, kuidas graafika kiirendab? Sujuvalt ja vaikides minnakse mööda sellest mis kogu selle inteli ja nvidia rauahunniku üldse arvutiks muudab, nimelt OS'ist. Kui pole sobivat OS'i siis võib meil olla mis iganes logodega rauahunnik laual, mingit tööd või toimimist selle ju pole.
Mac on kooslus OSist ja optimaalsest rauast sinna juurde, keegi ei väidagi et see on kõige ja kõigi tipp. Tegemist on ikkagi terviliku kommertstootega, mitte vinnipuhhide legomänguga, mille klotse korjatakse mis iganes teid pidi kokku ning kus tulemus võib olla super või ka uskumatu shit.

Selleks et veenduda - "Kuu on ümmargune" pead seda ju ise vaatma, või usud juhusliku hülge möla mis võib olla õige kuid võib ka vale olla, vaatamiseks ei peagi ju Kuule lendama.

Kui 24" iMac on 20k ja 20" alla 14k ning nad mõlemad on IPS paneelidega siis kas need hinnad on kallid? FS 24" IPS molu maksab gramm alla 10k, seega teine 10k jääb OSi ja ülejäänud raua peale, krt on kallis kas pole?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2010 08:32:35 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
simpsonv, võrdlused BMW ja Lada. Millist silmaringi see näitab? icon_biggrin.gif
Kui "kasutamismugavus" ei ole päris õige sõna, siis "ebapraktiline" äkki? Või äkki nende kahe sõna kuldne kesktee?

jep, iMac on tõesti praktiline võrreldes kolaka kasti ja kolaka monitoriga, selles osas on sul küll õigus.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 25.01.2010 14:04:59 vasta tsitaadiga

Tegelikult tahaks kõigi siin vahutajate käest küsida, tahan koju laua peale samasugust masinat, praegu on meie banaanivabariigis ainuke võimalus osta iMac, win baasil pole midagi valida. Ma ei taha vilkuvat tiibadega ja kapiustega peaaegu lendutõusvat kohvrit, nagu kõik need pc kastid on, ainuke valik oli Dell studio, mis on veel kallim, kui mac mini ja nii olengi nüüd seisus, et ainuke ilus ja sobiv asi on iMac. Kunagi juba oli laua peal 17 tolline valge iMac, mis kahjuks pidi minema mujale. Tööl niigi taon jalaga laua all asuvat 6(kuue) ventikaga "meediakeskust", mis üritab mul sokke jalast ära puhuda ja lõugab, nagu puuri pandud kolumats. Ja hindadest hakkamegi siis rääkima, kui kellelgi on ette näidata samaväärne all-in-one kast.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 25.01.2010 14:30:40 vasta tsitaadiga

Cruiser, täitsa olemas MSI Wind top seeria. http://www.atf.ee/computers_eng/computers/?manufacturer=MSI
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 25.01.2010 17:13:14 vasta tsitaadiga

Aga kummas neis rohkem arvutit on ka, rääkimata disainist. iMac-ga saan veel lisaks Mac OSX kaasa, millele võin lisaks installida ka win peale. Mul oli mõte väike lauaarvuti, valida oli kas Dell Studio, või Mac Mini, nüüdseks vaatan ikkagi iMaci poole. Windowsi kasutamisest ei saa veel täitsa mööda vaadata, kuna on tehtud mõned investeeringud tarkvara näol, millele ei ole veel alternatiivi Mac OS peal.
OSX peal on mõningad pisiasjad, mis elu mugavaks teevad. Ja tean, mida räägin, winni kasuatanud alates win3,1992.aastast, maci alates tigerist. Kunagi 90 alguses oli ka mingi naljakas Apple arvuti, millest enam eriti palju ei mäleta muud, kui et interface oli lahe ja töötles fotosi, mis oli tollel ajal ainult unistus pc peal.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 00:21:34 vasta tsitaadiga

Cruiser, disain on maitse asi ja arvutis peituv kooslus on tootja lehel toodud, seega mida täpselt sa ikkagi küsid ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.01.2010 13:28:00 vasta tsitaadiga

Cruiser, kas näiteks see siit https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1352&tt=233&ttt=9942 ei sobi hinnalt, paned sinna lisaks windowsi kas Parallelsi või BootCampi kasutades ja ongi kõik olemas mida soovid. Muide üksikuid windowsi appe saab ka Crossoveri abiga os x all kasutada - pole tervet windowsi vajagi.
Jah ekraan on 20" kuid see pole TN ning kollatõppe pole see mõõt samuti kunagi jäänud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 26.01.2010 13:42:10 vasta tsitaadiga

Seda võin küll öelda et see MSI küll suurem asi pole. iMac ikka sutsu kangem pill. Prose iMacil pea jagu üle. Mälud kiiremad, ja lubab kuni 16Gb sul sisse laduda.
Mina rääkisin nüüd uuest 21.5" iMacist. See vanem 20"....ekraan pole suurem asi, värvid kehvad, paneeli valgustus tekitab sebra effekti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.01.2010 14:40:07 vasta tsitaadiga

Tõepoolest, see MSI pole suurem asi. Ka ekraani poolest on ta kehvema pildiga kui isegi vana 20" iMac. Olen seda MSI'd poes näperdanud. Loomulikult on 21.5" neist mõlemist parem, kuid 20" iMac on soodsam osta kui tänane Mac mini. Hinnatundlikkus olukorras tasub seda arvestada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 26.01.2010 16:05:15 vasta tsitaadiga

Ei ole seda kõige kangemat MSI-d näppinud, üks lahjem versioon jättis mind küll külmaks, nii teostuse, kui ka võimekuse osas, lisaks oli ka hind selline kirves, igal juhul momendil on esimene valik iMac. Ja kindlasti uuem versioon, proovinud olen nii uut kui vana 20", uuema jõudlus minu jaoks palju parem.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 26.01.2010 16:16:39 vasta tsitaadiga

Võta siis imac. Tõin lihtsalt näite, et imac pole ainus valik. Muidugi need ekraan-arvutid ole ühed sitad kõik, enivei mõistlikum mõni laptop võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 20:38:49 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
...enivei mõistlikum mõni laptop võtta icon_rolleyes.gif


22-tolline või?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 26.01.2010 21:00:06 vasta tsitaadiga

No mitte päris 22", aga peaaegu sama suur on Dell XPS M2010 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Imac 21.5 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.