Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Imac 21.5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sunday123
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2009




sõnum 22.01.2010 20:06:42 Ülevaade: Imac 21.5 vasta tsitaadiga



Eelmise aasta lõpupoole tuli Apple poolt uus Imac. Seekord on siis saadaval 21.5 ja 27 tollise ekraaniga. Imacide hind algab 17 tuhandest lõpetadel üle 30 tuhande. Igatahes on Imac minu arvates kallis ja hea arvuti. Ta näeb soliidne välja ja nagu ikka on ta tehtud alumiiniumist ja kogu materjal on taaskasutatav. Uus Imac on nüüd üleni valge ja lisatud on paar uut osa. Otsustasin ka mina osta Imaci osta, kuigi oleksin selle raha eest saanud 10 korda parema arvuti. Kaasa sai Apple Magic Mouse, juhtmevaba klaviatuur, Mac OS X Snow Leopord ja iLife.


Imac 21.5

Protsessor: 3.06GHz Intel Core 2 Duo võimalik ka 3.33GHz Intel Core 2 Duo
Ram: 4GB 1066MHz DDR3 SDRAM - 2x2GB kuni 16GB
Kõvaketas: 500GB 7200-rpm Serial ATA kuni 1-TB
Ekraan: 21,5 LED Läikiva klaasiga widescreen
Graafika: NVIDIA GeForce 9400M 256MB
Optiline seade: 8x SuperDrive (DVD±R DL/DVD±RW/CD-RW)
Võrgukaart: 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet
WLAN: Sisseehitatud AirPort Extreme 802.11n Wi-Fi
Bluetooth: Sisseehitatud Bluetooth 2.1 + EDR
Kaamera: iSight kaamera
Heli: Sisseehitatud kõlarid
Multimeedia: Kõrvaklappide ja mikrofoni väljundid. Neli USB 2.0 Firewire 800 Mini Displayport Internet RJ-45 SD kaardi pesa
Hiir: Apple magic mouse
Klaviatuur: Apple Wireless keyboard

Kõrgus: 45.1 cm
Laius: 52.8 cm
Paksus: 18.85 cm
Kaal: 9.3 kg

Operatsioonisüsteem: Mac OS X v10.6 Snow Leopard
Tarkvara: iTunes, Time Machine, Quick Look, Spaces, Spotlight, Dashboard, Mail, iChat, Safari, Address Book, QuickTime, iCal, DVD Player, Photo Booth, Front Row, Xcode Developer Tools + iLife (sisaldab iPhoto, iMovie, iDVD, iWeb, GarageBand)

Välimus

Imaci korpus on nüüd tehtud üleni alumiinumist. Eelmisel Imacil oli ekraani ümber ka alumiinium, nüüd on see aga kadunud. Ka Imacil on kasutatud Unibody disaini, nii et see on lõigatud välja ühest plaadist alumiiniumist. 21.5 tolline Imac kaalub 9.4kg ja 27 tolline kaalub 13.8kg, mis polegi väga raske. Muudatus, võrreldes eelmise Imaciga on, et nüüd on kogu ekraan äärest ääreni klaas. See muudab uue Imaci ilusamaks. Poweri nupp on vasakul pool ekraani taga, samuti alumiinumist. Kõige ilusam oleks olnud, kui power nupp oleks Apple logo. Jalg on Imacil õhuke ja istub ilusasti laual. Imacil on kõik võimalik tehtud juhtmevabaks ja arvuti saab ühendada ainult ühe juhtmega.

Ekraan

Ekraan on 21,5-tolline (diagonaal) LED-tagantvalgustusega läikiv TFT-aktiivmaatriksiga laiekraan suhtega 16:9; 1920 x 1080 pikslit, miljonid värvid; IPS-tehnoloogia. Värvid on erksad. Läikiv ekraan ei sega, kui arvuti töötab. IPS tehnoloogia- ekraani saab vaadata iga nurga alt nii et pildi kvaliteet ei muutu. (ei muutu tumedaks) 21,5-tolline iMac ei ole nii terav ja muljetavaldav kui 27. Aga eraan on nii terav ja hele, et see peaaegu paistab 3D. Uus Imac 27 on võimalik kinnitada ka seinale. Kui hakkasin Imaci kasutama, siis panin tähele, et ekraan on palju heledam ja värvid on palju paremad. Eelmine kuvar SyncMaster. Uurisin välja ja sain teada et Apple kasutab nüüd kõigil toodetel 8bitist displaysid. See IPS tehnoloogia töötab, kuigi mõne kraadi alt muutub ekraan liiga heledaks. Läikiv efekt muudab musta rohkem tumedamaks ja rikkalikumaks. Kahjuks näed sa oma peegeldust. 21 tolline Imac toetab 1920x1080. 27 tolline toetab kuni 2560x1440. 27 tolline on minu jaoks liiga suur, mu telekas oli 26 tolline ja ma ei kujuta ette kui mu arvuti oleks 27 tolline. Aga kokkuvõtteks võib öelda, et ekraan jääb siiski Apple Cinema Displayle alla, kui mitte eriti palju.





Müra ja temperatuur

Kui arvuti käima panna siis on kõik täiesti vait. Praegune arvuti keskmine temp on 35-40 kraadi. Kui Imaci vaikse läpakaga võrrelda, siis on ta suht samal tasemel. Kuna mu eelmine arvuti praktiliselt karjus, siis Imac eelmisega võrreldes täiesti vait. Kui ma esimest korda mingi programmi lahti tegin, tegi arvuti mingit imelikku häält, aga pärast seda pole teinud. Kui DVD arvutis sees on siis teeb valjemat häält aga muidu mitte. Apple ütleb, et arvuti idles on alla 20db.

Protsessor, RAM, graafika ja kõvaketas

Kõik uued Imacid tulevad 3.06-GHz Core 2 Duo protsessoriga ja 4GB RAM. (Välja arvatud suuremad versioonid.) Kuid alati on võimalik juurde lasta panna. Uuel Imacil on kaks Rami kohta rohkem. Minu jaoks on see 4GB piisavalt ja ei näe põhjust juurde lisamiseks. Imacid toetavad kuni 16GB Rami. Aga kui sa tahad Rami juurde lisada, siis ära osta Applelt, osta kuskilt mujalt, sest mujalt palju odavam. Samuti saab protsessori 3.06 GHz vahetada 3.33 GHz vastu. Kõige võimsam Imaci protsessor, mis tehasest välja tuleb on 2.8GHz quad-core Intel Core i7 protsessoriga. 27 tollistel Imaci protsessortel on turboboost, mis tõstab i7 3.46GHz peale. Kui tahta midagi mängimiseks siis tasub võtta i7, kuna ma eriti ei mängi siis piisas mulle tavalisest versioonist.
Võrdlus erinevate Imacide vahel.
http://img684.imageshack.us/img684/6663/adawf.png
Leidsin veel ühe testi protsessori kohta. Ega tugevamast protsessorist puudust küll ei tunne.



Nagu protsessorit, rami ja graafikat saab vahetada ja juurde lisada, saab ka suuremat kõvaketast lisada. Maksimaalselt saab lisada 2TB. 2TB peale mahub absoluutselt kõik. Kuna mul on 1TB väline kõvaketas siis piisas mulle ainult 500GB.
Graafika on minu arvutil integreeritud NVIDIA GeForce 9400M. Kuna mina arvutiga mängin põhiliselt WoWi siis veab vabalt välja. CoD4 ja Crysist annab ka vabalt mängida. WoWi annab koos Frapsiga jooksutada ja videotes lagi igatahes ei ole. See kes tahab saada paremat graafikat, see saab valida ATI Radeon HD 4670, ATI Radeon HD 4850 256MB, ATI Radeon HD 4850 512Mb. Nende videote jaoks tuleb aga osta 27 tolline versioon.
Võrreldes eelmise Imaci mudeliga on Apple uut ikka kõvasti edasi arendanud. Igas tabelis on uus Imac vanast kõvasti ees, eks ta nii peabki olema.
Liidesed

Igasuguste pesade ja pistikute paigutuselt on Imac igati õnnestunud. Kõik pistikud asuvad arvuti taga ja ette ei ole midagi näha. Kuid mõnes mõttes on ju ülinõme iga kord arvuti taha minna. Peab iga kord arvuti ümber pöörama.

Arvutil on ka SD kaardi pesa.
Üks asi milles olen tõsiselt pettunud on DVD sisse panemise koht. Ma ei tea kas see on kuskilt läbi ka käinud aga igatahes, kui sa DVD sisse paned, võid sa selle ära rikkuda. Seal on üks mõlemal pool terav äär ja see võib DVD ära rikkuda. Arvutil võiks olla Blu-ray mängija.
Mini Displayporti liidesega saad sa ühendada Imaci mõne teise ekraaniga. Kahju on see, et selle juhtme peab kaasa ostma ja juhe on suhteliselt kallis. Kui sa seda juhet osta tahad siis osta ikka kindlasti Mini Displayport to VGA ( DVi, HDMI), mitte Mini DVi to .... Sest need on kaks täiesti erinevat juhet ja enamus on Mini DVI juhtmed.



Aga 27 tollise Imaci saab läbi Mini displaypordi ühendada mängukonsooliga ja kasutada tavalise kuvarina. Kuid jälle ma ei saa aru, miks 21,5 tollisega seda teha ei saa. Aga ehk järgmisel Imacil saab. Kui sa näiteks PS3-ga mängid, siis sa saad arvutis jätkuvalt kasutada ja vajutad lihtsalt Command-F2 ja saad arvutid kasutada.
Imaci kõlarid on väga hea kvaliteediga, bassiga ja neid saab kasutada isegi muusikakeskusena. Aga ma arvan, et suuremas ruumis oleks ikkagi vaja rohkem ja võimsamaid kõlareid. Kõlarid on ekraani serva all. Imacil on ülesse äärde peidetud iSight kaamera.

Hiir ja Klaviatuur

Kõikide uute Imacidega on kaasas juhtmevaba hiir ja klaviatuur. Mõlemad töötavad Bluetoothiga ja Apple sõnul peab hiire ja klaviatuuri patareid kaua vastu. Sellega olen ma täiesti nõus, sest arvuti on mul olnud ca 2-3 nädalat ja siiamaani pole tühjaks saanud. Klaviatuuri sisse käib 2 AA tüüpi patareid. Klaviatuuril on meedianupud ja nupud millega ekraani seadistusi muuta saab. (heledamaks, tumedamaks jne) Mulle meeldib, et klaviatuuril meedianupud on. Saab filme kaugelt vaadata, ilma et hiirt näppima peaks.
Hiir on Apple Magic Mouse. Maailma esimene Multi-touch hiir. (Nagu kõikide macbookide puuteplaadid) Hiirel pole mitte ühtegi nuppu, va hiire all. Hiire alus on tehtud alumiiniumist. Kogu hiir on puutetundlik ja seda on üllatavalt mugav kasutada. Esimest korda oli ebamugav käes hoida ja arvasin et seda hiirt ma kasutama ei hakka. Mängimiseks on see hiir siiski natukene harjumatu kasutada. Hiirega harjumine võttis natuke aega, sest ennem kasutasin G5-te. Kui midagi tõsisemat mängima hakkan, võtan G5 siiski appi.
Klaviatuurib puudub eraldi numbrite nupud, mis võiksid olla. Selle pärast on klaviatuur väga väike.



Mac OS X Snow Leopard

Sattusin esimest korda kokku Mac OS X Snow Leopardiga. Alguses kartsin, et Maci on väga raske kasutada ja kõike peab uuesti õppima hakkama. Kõike vajalikke programme peab uuesti otsima hakkama. Kõike seda ei pea aga tegema. Kõik on nagu Windows, kõik asjad on loogilistes kohtades ja windowsiga erilist vahet ei olegi. Kuid võrrelda neid kahte operatsioonisüsteemi ei anna. Üks on windown ja teine on mac. Kõik windowsi peal töötavad programmid läksid ka maci peal käima. Kaasa anti ka Mac OS X Snow Leopard plaat ja iLife. Windows 7 on võimalik ka peale lasta.

Lisad

*Sisseehitatud stereokõlarid koos kahe sisemise 17-vatise üliefektiivse võimendiga
*sisseehitatud mikrofon
*Sisseehitatud IR-vastuvõtja
*Sisseehitatud iSight kaamera
*Võimalik peale lasta Windows 7
*Karbis oli Imac, Apple Wireless Keyboard, Magic Mouse, puhastuslapp, arvuti juhe, Installi ja windowsi DVD, Igasugused paberid.



Kokkuvõte:

+Kogu tarkvara (windows 7 võimalus)
+Arvuti on väga vaikne
+Väga vähe juhtmeid (võtab vähe ruumi võrreldes kastiga arvutiga)
+Kõlarite heli kvaliteet
+Disain
+Ekraan (saadaval ka 27 tollise ekraaniga)
+Sisseehitatud kaamera, mikrofon
+-SD kaardi pesa
+-Hiir
+-Arvuti võiks võimsam olla
-DVD sisestamise koht
-Kaasas pole Mini Displayport kaablit
-Hind
-Liideseid võiks rohkem olla
-Arvutit on suhteliselt raske ise lahti teha
-Klaviatuur

Tellisin arvuti Amazon.co.uk. Arvuti maksab eestis mingi 18 tuhat. Igatahes kui rahast kahju ei hakka, siis soovitan igatahes osta.


viimati muutis Sunday123 23.01.2010 19:13:57, muudetud 9 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003




sõnum 22.01.2010 22:48:34 vasta tsitaadiga

Sissejuhatus oli nii kohutavalt halvasti kirjutanud, et ei raatsinud edasi lugedagi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scippy
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2008




sõnum 22.01.2010 23:19:21 Re: Imac 21.5 vasta tsitaadiga

Sunday123 kirjutas:
Videokaardiks on NVIDIA GeForce 9400M graafikaprotsessor 256 MB DDR3 SDRAM, jagatud põhimäluga. Crysist, CoD4 ja Wow, kõik jooksevad High settingutel ja full resoga.

Crysis high settingutel ja full resoga 9400 peal ei ole jooksmine vaid pigem slaidshow
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 22.01.2010 23:55:59 Re: Imac 21.5 vasta tsitaadiga

Sunday123 kirjutas:

-Arvutit on suhteliselt raske ise lahti teha

See mulle meeldib icon_biggrin.gif
Mulle on elu aeg meeldinud mäkke lammutada, viimased powermac ja imac core solo olid eriti magusad. Poweril üritasin mingit kaablit uuesti heaks sulatada. Loomulikult ei õnnestunud... Triikraua ja kruvikeerajaga icon_biggrin.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 00:12:42 vasta tsitaadiga

Mis selle asja otstarve on ?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 23.01.2010 00:37:00 vasta tsitaadiga

Freeman kirjutas:
Sissejuhatus oli nii kohutavalt halvasti kirjutanud, et ei raatsinud edasi lugedagi.


Ma lugesin. ja sain aru et tegu on suuremas osas ilusa asjaga. Aga jahh.. algus oli tõesti väga paljulubav icon_biggrin.gif
Mõnikord lihtsalt loed edasi et aru saada mõttemaailmadest, mida ise ei oma...
Lootsin et midagi veel sellist tuleb aga... tegelikult ju kirjutati kuidas asjad on.
kallim, vaiksem ja ilusam võrreldes tavalise PC kastiga. Igatsugu lisakaablid on kallid.
Mina näiteks ei kujuta enam ette et ainult ühe monitoriga töötan nii et 2 monitoriga seonduv info on täiesti MUST HAVE.
Asjalik review kindlasti. Igatahes no hard feelings. beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004




sõnum 23.01.2010 00:43:39 vasta tsitaadiga

Ülevaate tegemine on alati tubli tegu ! icon_razz.gif
Tore, et jäid reaalsuse juurde ning tõid üsnagi objektiivse arvamuse sellest. thumbs_up.gif
Mis puutub kirjutamise viisi, siis pööra rohkem tähele sõna- ja mõttekordustele, mis kippusid mind jubedalt häirima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 23.01.2010 00:48:58 vasta tsitaadiga

99% glamuuri ja 1% kasutamismugavust icon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.01.2010 00:53:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui esimest korda Imaci nägin, mõtlesin et see on lihtsalt ekraan. Aga tegelikult on Imac arvuti. Ta näeb välja nagu tavaline ekraan, sest ta on õhuke


mu pangakaart on ka õhuke, kas see tähendab, et ta on imac?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.01.2010 00:57:57 vasta tsitaadiga

Kuidas värvid on? Arvatavasti kannatab ka vigase ekraani all nagu enamik.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.01.2010 02:12:06 vasta tsitaadiga

Pole kuulda olnud et 21,5" ekraanil oleks kollatõbe nähtud...

Kisada tuleb mitte Apple vaid LG/Philipsi peale sest nende ühisettevõte tarnib paneele Apple tarvis. Apple ise ei tooda ühtegi paneeli. Tõsi küll et kui on probleem ilmnenud siis tuleks tõhusamalt kontrolli teostada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunday123
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2009




sõnum 23.01.2010 11:09:47 vasta tsitaadiga

Kui uus Imac välja tuli, siis tulidki vigase ekraaniga. Aga see probleem parandati suht kiiresti ära vist. Minu ekraanil seda viga õnneks ei ole. Kus juures on see ekraani klaas suhteliselt nõrk ja võib trantsportides suhteliselt kergesti katki minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 23.01.2010 12:16:18 vasta tsitaadiga

See ülevaade ei olnud üldse ülevaatlik, isegi vale informatsioon. Alustame mäludest, RAM vahetus on palju lihtsam kui tavalisel PC kastil. Keerates arvuti alumise ääre alt lahti kolm pisikest kruvi TAVALISE ristpea kruvikeerajaga oled mälude juures ja vahetad mõnekümne sekundiga oma mälud. Graafikakaart nVidia 9400 saab sinu välja toodud mängude jooksutamisega hakkama, aga tõesti ainult madalatel seadetel. Kahju on lugeda selliste PIIRATUD mõttemaailmaga inimeste kommentaare kes mainivad et 99% ilu 1% kasutusmugavus.....kahju tõesti. Aga eks sulle istub ka kindlasti sinu Lada millega sõidad, juppe on igast poest saada üli heade hindatega, jõhkralt praktiline asi, kuus korra veedad temaga meeldivad tunnid garaažis, putitades oma praktilist kaaslast, väljanägemine pole suurem asi aga kõik saad temaga tehtud, vanaemale kartulikotid turult veetud ja küttepuud kaminasse-Kift icon_biggrin.gif. Aga mina, sõidan oma uhiuue BMW'ga. Hooldus on kallis, mootorikallale ise ei pääse, pole küll vajadust kah, töötab ju laitmatult aga ikkagi, ei pääse. Vanaemale küttepuid ei saa vedada, pagasiruum ka liigakorralik selleks, kuigi sina laod ka oma lada salongi tagaistme kasehalge täis. Mina aga pean mugavalt sõitma punktist A punkti B ilma et vaevan oma pead sellega kuidas see kõik toimub ja kas toimub ikka nii nagu mina tahan. Ei, auto sõidab just nii nagu tehases ta seadistati, just nende juppidega mis tehases talle külge pandi, tahaks küll seda vinget 1500 kr esispoilerit aga vat ei tehta minu mudelile sede. Küll on kurb, sina saad oma Ladaga kõike teha ja nii odav ka see veel peale kauba, mina aga pean oma uhke BMW'ga sõitma, mis on nii ilus, töötab laitmatult ja teenib mind. Nüüd tuleb muidugi see joru et Maci p...e jne, aga sorry...olin samasugune kunagi, ja rääkisin et mac sihuke ja sihuke....Aga see on puhas kasutamise ja töö rõõm selle arvuti taga. Kui fännate arvutimängi, jääge oma liistude juurde tõesti siis on teil suurem valik, aga no mida sa tuled siia ütlema et 1% kasutusmugavust...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manic
HV vaatleja
manic

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.01.2010 12:28:45 vasta tsitaadiga

Kui palju see amazonist tellides maksma läks Sul?
_________________
Heit mir, morgen dir.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.01.2010 13:27:56 vasta tsitaadiga

simpsonv, ära nüüd leili satu. Mälu annab ka PC peal lihtsalt vahetada: keerad 2 kruvi korpuse taga lahti (tavaline ristpea või uuematel parematel korpusel üldse näpuga või käepidemega) ja eemaldad küljepaneeli ning edasi on juba võimalik mälule ligi pääseda probleemivabalt. Isilikult muutsin viimati oma arvuti seadistust ligi aasta aega juba tagasi, rohkem pole näppe oma arvutisse pistnud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 13:56:27 vasta tsitaadiga

... tjah, järjekordne kuvarisse ehitatud lapatsi komponentidega raal ? Mingis esinduskontoris võiks see mõeldav olla, kuid koju saaks selle raha eest märksa praktilisema ja sugugi mitte vähem edeva lahenduse, mille laiendusvõimalused ei piirdu vaid mäluklotside vahetamisega. Eks igaühel ole oma prioriteedid, kuid paistab, et mitte kõigil pole need veel päris paigas ...

simpsonv, ära nüüd solvu, kuid sinu suhtumine meenutab pigem rullnoka suurustavat laiamist, kui tõsiseltvõetava inimese argumenteerimist icon_rolleyes.gif kuna ülevaate kirjutanu pole praktiliselt üldse oma valiku kriteeriume paljastanud, siis paraku jääb tõepoolest ülevaatest üsna küsitava väärtusega mulje ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 23.01.2010 14:02:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 23.01.2010 13:57:14 vasta tsitaadiga

simpsonv, su essee mõtte oleks saanud kahe lausega ära öelda. oleks viisakam muljegi jäänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 14:00:17 vasta tsitaadiga

Aga mulle Imac meeldib.
Mu hea sõber ostis ka imac-i peale seda, kui oli aastaid pc-de ja win-ga möllanud. Ja kiidab taevani. Kasutamismugavus on tema hinnangul väga hea, suht lihtsalt saab igasugu seadeid muuta, ta on vaikne- kontrollitud, ja ta pani imac-i peale mõni aeg tagasi win7-proovimiseks, talle meeldis.
Aga, Apple on osanud oma tootele mingi maagilise mõju külge pookida, mis nõiub inimesed ära. Kes siis imetlevad ja kiidavad mac ilu. Imac on ilus, ausalt, kuid osta peaaegu ainult ilu pärast ja siis imetleda seda, no igaühe oma asi. Ma pole kade, oleks mul pappi rohkem, ostaks ka imac-i, paneks lauale ühe hp pc kõrvale, vaataks imac-i, imetleks tarkvara sujuvust ja naudiks peaaegu igavest op sys-i litsentsi ja teeksin pc taga oma igapäevaseid asju edasi, ma pole seotud ühe tootjaga, ma mälude vahetusest ei räägiks-hdd vahetusest ja vga vahetusest ka, peaegu sama vaikne on, ei ole kole kolakas JA OLI ODAV.
Aga mac-d on ju ilusad, eks icon_cool.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 14:03:50 vasta tsitaadiga

volts333, selle maagilise mõju nimi on kommertsbutafooria icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 23.01.2010 14:12:08 vasta tsitaadiga

see viimane post oli üpris hea. Mina lasin oma pika essee maha sellepärast et tuldi siia ütlusega "99% ja 1%" sellised asjad võiks olemata olla, ajas lihtsalt hinge täis. Muideks ma ka ei oma iMaci ega BMW'd. Kui asja pole ise kasutanud pole mõtet sõna lihtsalt võtta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.01.2010 14:16:23 vasta tsitaadiga

simpsonv, jah, ei oma iMaci kuid omad kaht MacBooki, iPhone'i ja iPodi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 14:46:52 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:
see viimane post oli üpris hea. Mina lasin oma pika essee maha sellepärast et tuldi siia ütlusega "99% ja 1%" sellised asjad võiks olemata olla, ajas lihtsalt hinge täis. Muideks ma ka ei oma iMaci ega BMW'd. Kui asja pole ise kasutanud pole mõtet sõna lihtsalt võtta.

... paraku ei figureeri siin foorumis vaid meeleheitel koduperenaised, kes ostavad endale autot stiilis "ilus punane auto" ja seega on ka loogiline, et pelgalt "kallis ja hea" pole piisavalt konstruktiivsed märksõnad, et tootele ja selle ülevaatele positiivset hinnangut anda ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2010 14:59:22 vasta tsitaadiga

krt te osad olete ikka kohati kahtlaselt kohtlased icon_smile.gif
imaci vs teema, üks paljudest on siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=430187&highlight=imac
nii kui mõni maci teema tuleb, lendab teatud persse täis kodanikke järjekndlalt VS teemat punnitama.
beer_yum.gif teete siis tikutops ikka laual ka olemas ? kas venitab 10 cmi välja. tundub nagu kerge kompleks olevat juba.

suunake ülevaate tüüpi parem kuidas parem review kirjutada.


viimati muutis Alari A. 23.01.2010 15:02:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 23.01.2010 15:00:05 vasta tsitaadiga

ülevaade oli suhteliselt kehvalt tehtud ja faktivigu leidus, mina sellele positiivset hinnagut ei andnud. iMac üldiselt-väga hea arvuti, see konkreetne mudel, pole minu vajadustele vastav.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sunday123
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2009




sõnum 23.01.2010 15:10:44 vasta tsitaadiga

Ma kasutan seda arvutit kodus ja ostsin sellepärast, et mul pole arvuti laua peal eriti palju ruumi. Ostsin selle pärast, et mul oli 700£ eest kinkekaart ja kuna mul on kõikide Apple toodetega hea suhe, siis miks mitte. Amazonist tuli pakk koju mingi 5 päeva. transport oli suht odav. Kuna ma töötan suht palju arvutiga ja pean palju ringi liikuma siis otsustasin Imaciks. Aga miks ma ei ostud siis läpakat sama raha eest? Sest ma tegelen videote töötlemisega ja ma kasutan ka Imaci telekana. Imaci ostu ma igatahes ei kahetse absolutselt. Võite rääkida mida tahate ja ma teadsin, et ma saan selle raha eest parema arvuti. Muide mul on selle rami vahetamise koha peal mingi imeliku peaga kruvi. Aga ma sõbra käest küsisin ja ta ütles, et tal see kruvikeeraja olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Imac 21.5 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.