Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1100 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 31.12.2009 12:12:34 Ülevaade: Logitech MX1100 vasta tsitaadiga


Juba viimane kuu aega sai otsitud omale uut hiirt, kuna vana RX250 jampsis täiega. Kuid ta veel kuidagi moodi töötas, siis sai ikka edasi ja edasi lükatud uue hiire ostu. Lõpuks ta siiski sussid püsti viskas ja ajas mind poodi uut hiirt otsima. Algne plaan ca 200kr hiir osta tundus ebareaalne, sest mingi sisemine soov kutsus "LASER-hiirt" proovima. Senine kogemus oli Logitechiga positiivne ja sai jäädud margitruuks, kuna ei ole enam esimeses nooruses, et soti-paari pärast tahaks kõvasti riskima ja vähemtuntud tootjate hiiri proovima.

Peale 3-päevast hiireta arvutikasutamist, avanesid rahakotirauad rohkem ja Klicki sooduspakkumine 499.- Logitech MX1100 eest tundus pakkumine, mida võib omale lubada sünnipäeva, jõulu ja vana aasta lõpu kingituseks. Ostmine ise oli aga keerulisem kui ma arvatagi oskasin, sest värske uudiskiri eeldab minu jaoks, et see kaup on ka reaalselt poes oleams, aga võta näpust: "Üheski tartu Klicki esinduses seda ei olnud ja ei tulnud ka päeva jooksul, tellida ei olevat võimalik!" Lootuse kaotanuna sai töö juurest omale aastavahetuse asendusrott toodud ja igaks juhuks Kllicki e-poe meilile päring saadetud hiire saadavuse kohta. Ohh seda üllatust, kui vastus tuli, et kui kiirelt tellida, siis nemad panevad hiire kohe teele. Järgmine hommik oligi kuller ukse taga ja autogrammi jagades sain "elu kallima hiire".

Pakend sisaldab:
Hiir
Patareid
USB-saatja
Manual+plaat

Peale patareide paigaldamist ja USB-saatja ühendamist hiir juba töötas(võib-olla tänu varasemale setpoindi olemasolule), mispeale sai kohe ka netist värskeim tarkvara sikutatud ja paigaldatud. Minule tavapärane Setpoint tarkvara erilisi üllatusi ei toonud ja sai omale sisseharjunud seaded tehtud. DPI ma ei kavatse sõidupealt muuta, siis see nupp läks kohe volume timmimiseks, mis oli juba enne hiire kättesaamist läbi mõeldud. Aega võttis rullikute kiiruse seadmine, kuna hiirel on lisaks nn "hüper-kiire kerimine"(rulliku taga on nupp, millega saab valida), kus ratas ei plõksu ja inertsiga saab rulliku keerlema tõmmata. Selle vastu oli mul tatavad eelarvamused, sest olen kunagi omanud ammustel aegadel hiirt, millel ainult selline ratas oligi ja see oli vastik. Antud hiire puhul aga tundus see võimalus lausa mõnus, eriti kui kerida veebilehti, mis on pikad nagu vastlapäeva liug.

Üheks suuremaks miinuseks hiirel on AA-patareide kasutamine, kuid ülevaadetes väideti selle kestuseks ca 9-kuud(ma loodan, et see pole tagamõttega icon_lol.gif). Tarkvara näitas mulle 284 päeva, mis peaks üsna hea olema. Seda saab tulevikus täpsemalt teada kuidas patareid kestavad...

Käpa alla istub hiir(SUUR on teine siiski!) igatahes väga mõnusalt, kuigi mul ei ole just klaverimängija sõrmed. Muideks hiir on oma kujult siiski ainult paremakäelistele mõeldud. Esmapilgul tundub, et Forward nupp jääb minu pöidla jaoks natuke kaugele, aga selle kasutus on harv. Juba paaril esimesel kasutusel jäi silma, et patareidest tingituna on hiir üsna rakse ja kogu liigutamine nõuab rohkem randmetööd(tulevad meelde korvpallitrennid bounce.gif ) ja pidin tooli kõrgust tõstma. Ka vajab hiir matti, kus ta libiseb sujuvamalt kui minu ebatasase pinnaga laual, mis aga võib olla soov säästa hiire tallanahka. Kuju on hiirel siiski suurepärane!

Ja põhiline siis on kasutamine, kus minu käsi küll vahet ei tee, kas hiirel on kõhus laser või tavaline led, mis peaks välja tulema küll nii suure hinnavahega hiirte puhul. Proovides paar tiiru QuakeLive, siis hiir on raske ja kaardil tiirutades jääb mu vana matt lihtsalt liiga väikeseks, aga harjumist nõuab ta kindlasti oma päevake. Üllatavalt positiivselt meeldib juhtme puudumine, sest varem kippusid kõrvaklappide juhtmed koguaeg hiire alla jääma või hiirejuhtmega keerdu minema.

Logitech koduleht: http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/4676&cl=us,en

Postitiivne:
+Palju seadistatavaid nuppe
+Hiire kuju
+Juhtme puudumine
+Hüperkiire kerimisega rullik
+Hind

Negatiivne:
-Patareisid peab vahetama
-Suurt hiirematti tahab
-Ei sobi vasakukäelistele
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stalker
HV kasutaja
Stalker

liitunud: 29.10.2002




sõnum 31.12.2009 16:15:15 vasta tsitaadiga

Nägin ka üks päev klicki reklaamlehte vanematekodus ja vaatasin, et tohoh eriti hea hinnaga saab asja praegu kätte. Ise ostsin kohe peale MX1100 välja tulekut ja maksin kahekordse hinna võrreldes praeguse pakkumisega, aga ei kahetse seda ostu absoluutselt. Ainuke nõmedus on see, et mu S510 klaviatuur ja MX1100 ei oska ühte receiverit kasutada - Logitech oleks pidanud varem oma Unified tehnoloogiaga välja tulema. Muide mul on väga väike hiirematt ja kõik on ok, settingutest on kiirused ja kõik muu ju vastavalt soovile näpitav.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 17:46:13 vasta tsitaadiga

Kas meil pole juba ühte MX1100 ülevaadet? icon_biggrin.gif : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

Olen juba üle aasta kasutanud.Veidike on hakanud seda kummist materjali kuluma aga ainult veidi.Logo on pmst ära kulunud.Muus osas on nagu ostes ja 5+ hiir.Patareidena kasutan Duracell PowerPIX mis peavad vastu ~3 kuud suure kasutamise juures.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 31.12.2009 17:53:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kas meil pole juba ühte MX1100 ülevaadet? icon_biggrin.gif : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

Olen juba üle aasta kasutanud.Veidike on hakanud seda kummist materjali kuluma aga ainult veidi.Logo on pmst ära kulunud.Muus osas on nagu ostes ja 5+ hiir.Patareidena kasutan Duracell PowerPIX mis peavad vastu ~3 kuud suure kasutamise juures.

uupsiduuuuuu.....aga pildil on sul patareid üks ühtepidi ja teine teistpidi. Peabki olema nii? Mul on mõlemad samapidi nii nagu ka põhjas oleval joonisel.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 17:56:32 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Kas meil pole juba ühte MX1100 ülevaadet? icon_biggrin.gif : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

Olen juba üle aasta kasutanud.Veidike on hakanud seda kummist materjali kuluma aga ainult veidi.Logo on pmst ära kulunud.Muus osas on nagu ostes ja 5+ hiir.Patareidena kasutan Duracell PowerPIX mis peavad vastu ~3 kuud suure kasutamise juures.

uupsiduuuuuu.....aga pildil on sul patareid üks ühtepidi ja teine teistpidi. Peabki olema nii? Mul on mõlemad samapidi nii nagu ka põhjas oleval joonisel.

Nii nagu sul on on õige icon_exclaim.gif .Ma ise algselt panin valet pidi sisse icon_redface.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 31.12.2009 18:16:04 vasta tsitaadiga

Kui mõni modekas juhtub vaatama, siis võib teema julgelt prügikasti visata.....piisab ühest ülevaatest küll!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 10.09.2002




sõnum 31.12.2009 22:08:00 vasta tsitaadiga

Palju negatiivsem omadus on iga nädal hiire akusi laadida kui vahetada patareisi iga 3 kuu tagant icon_biggrin.gif
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 23:04:11 vasta tsitaadiga

Miks ta palju negatiivsem on? Minuarust pole eriline kulu ega raketiteadus ühel päeval hiir ööseks laadijasse visata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 00:18:42 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Miks ta palju negatiivsem on? Minuarust pole eriline kulu ega raketiteadus ühel päeval hiir ööseks laadijasse visata. icon_wink.gif

Mul oli enne akuga MX1000 seega ma võin öelda, et see ON ebamugavam kui patareidega.Akuga peab palju tihedamini laadima.Patareisid ostad kaks komplekti ja on vaata, et pooleks aastaks asi unustatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.01.2010 00:38:56 vasta tsitaadiga

tomorrow, oleneb hiirest täiesti, mul kestab viimane komplekt patareisid juba üle 8 kuu hiires icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 01:22:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tomorrow, oleneb hiirest täiesti, mul kestab viimane komplekt patareisid juba üle 8 kuu hiires icon_smile.gif

Hiirest ja kasutustihedusest icon_smile.gif .Kui ikka iga päev 6+ tundi arvuti ees oled + mängimine siis kulutab jõudsalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 10.09.2002




sõnum 01.01.2010 02:42:43 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Miks ta palju negatiivsem on? Minuarust pole eriline kulu ega raketiteadus ühel päeval hiir ööseks laadijasse visata. icon_wink.gif

Oleneb iseloomutüübist, ma ei ole inimene kes suudab oma elu 1 kuu ette planeerida, la4en oma hiire akut siis kui asi totaalselt tühi on ja alati satub see ebamugavasse ajavahemikku icon_biggrin.gif Ühesõnaga patareide variant on palju mugavam.

_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 17:07:57 vasta tsitaadiga

Täpselt seda ma silmas peangi, et see on maitse asi ja seda ei saa öelda, et see on negatiivne või positiivne. Mul on olnud AA'dega hiiri ja ka akudega mitmeid. Hetkel eelistan ikkagi pigem akuga varianti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 01.01.2010 17:16:17 vasta tsitaadiga

esiteks, ma ei saa aru kuidas see hiir suurt hiirepatja nõuab? hiirepatja on tõesti vaja (minu kogemusel: üürikorteris on veneaegne laud, mis on kaetud rõvedalt paksu lakikihiga ja see mõjub hiire täpsusele halvasti). hiirepadja suurus on muidugi suhteline asi. enne razeri goliathuse (kirjapilt ?) ostmist vedeles hiire all sennheiseri klappide 10x15cm suurune kasutusjuhend (vms)- sedagi jäi tegelikult paljuks. 22'' moluga saan hiire diagonaalis üle ekraani veetud maksimum 3,5cm pikkuse liigutusega. see muidugi oleneb kasutajast, et kuidas setpoint on ära timmitud.

teiseks ei ole seda hiirt raske edasi-tagasi liigutada. oleneb jällegi inimesest ja pinnast aga võrreldes teiste hiirtega mida omanud olen liigub see väga libedalt (valdavalt logitechid, nii läpaka versioonid, kui tavasuurused).

forward nupp on tõesti ebamugavalt kaugel. näpud on mul lühikesed ja forwardi tallamiseks peab kätt tervikuna paar millimeetrit ettepoole liigutama.

selle hiire kõige suurem puudus on halb (kohati) tarkvara, mis avaldub tegelikult rohkem, siis kui kasutada seda koos klaviatuuriga. logitech cordless desktop wave pro komplekti omades olen täiesti hädas meedianuppudega ja custom keydega, sest viimased töötavad ainult siis, kui setpoint töötab. muusika kuulamiseks eelistan kasutada zune meediapleierit ja meediaklahvid saavad selle programmiga ainult siis hakkama, kui setpoint kinni on keeratud.

akudest niipalju, et kestavad nad 2 kuud kopikatega, 5-12h vatti päevas. ise eelistan just laetavat varianti. pigem ei vedele mul kodus patareisid niisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 17:16:39 vasta tsitaadiga

jap, pigem see, et peab koguaeg patareisid ostma on negatiivne
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 01.01.2010 17:32:45 vasta tsitaadiga

s::m kirjutas:
esiteks, ma ei saa aru kuidas see hiir suurt hiirepatja nõuab? hiirepatja on tõesti vaja (minu kogemusel: üürikorteris on veneaegne laud, mis on kaetud rõvedalt paksu lakikihiga ja see mõjub hiire täpsusele halvasti). hiirepadja suurus on muidugi suhteline asi. enne razeri goliathuse (kirjapilt ?) ostmist vedeles hiire all sennheiseri klappide 10x15cm suurune kasutusjuhend (vms)- sedagi jäi tegelikult paljuks. 22'' moluga saan hiire diagonaalis üle ekraani veetud maksimum 3,5cm pikkuse liigutusega. see muidugi oleneb kasutajast, et kuidas setpoint on ära timmitud.

Hiire kiirus seatud nii, et 3cm liigutades jõuab kursor ühest äärest teise (1920px). Ma ilmselt ei väljendanud sõnades ennast piisavalt hästi, aga lootus oli ilma hiirt tõstmata mängida, aga päris nii ma ei pääsenud. Nüüdseks on juba harjutud ka tõstmisega.

s::m kirjutas:
teiseks ei ole seda hiirt raske edasi-tagasi liigutada. oleneb jällegi inimesest ja pinnast aga võrreldes teiste hiirtega mida omanud olen liigub see väga libedalt (valdavalt logitechid, nii läpaka versioonid, kui tavasuurused).

Liigub tõesti libedalt, aga võrreldes tavalise logitechi kontori rotiga on ta oluliselt raskem(tunde järgi pakkudes ca 2x ikka) ja liikuma saamiseks on vaja rohkem jõudu rakendada.

s::m kirjutas:
selle hiire kõige suurem puudus on halb (kohati) tarkvara, mis avaldub tegelikult rohkem, siis kui kasutada seda koos klaviatuuriga. logitech cordless desktop wave pro komplekti omades olen täiesti hädas meedianuppudega ja custom keydega, sest viimased töötavad ainult siis, kui setpoint töötab. muusika kuulamiseks eelistan kasutada zune meediapleierit ja meediaklahvid saavad selle programmiga ainult siis hakkama, kui setpoint kinni on keeratud.

Tõsi ta on, et tarkvaras on puudusi. Kui ma valisin dpi nuppude asemele Volume kruvimise, siis kadus igasugune võimalus dpi muuta. Originaalis Forward ja Back nuppude alla ei saa panna Volume kruttimist(Oleksin pannud Back ja Forwardi ratta kallutamise alla).
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 17:39:44 vasta tsitaadiga

See raskus on täiesti harjumise asi. Mul viimased hiired olnud raskemapoolsed (MX1000 ja MX Rev) ja MX1000 sain juba 5a tagasi. Raskusega olen ma täitsa harjunud ja imelik on hoopis kerget hiirt liigutada. icon_biggrin.gif


Optionsite kohta nii palju, et MX rev'ile on olemas setpointile selline lisa nagu "uberoptions", ma ei tea kas seda MX1100 jaoks ka on ja hetkel ei leidnud ka googlest, aga uuri ise. Sellega saab kõikidele nuppudele panna absoluutselt kõiki actioneid mida ette oskad kujutada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.01.2010 18:09:49 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
jap, pigem see, et peab koguaeg patareisid ostma on negatiivne
Koguaeg 2x aastas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 01.01.2010 20:25:37 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
See raskus on täiesti harjumise asi. Mul viimased hiired olnud raskemapoolsed (MX1000 ja MX Rev) ja MX1000 sain juba 5a tagasi. Raskusega olen ma täitsa harjunud ja imelik on hoopis kerget hiirt liigutada. icon_biggrin.gif


Optionsite kohta nii palju, et MX rev'ile on olemas setpointile selline lisa nagu "uberoptions", ma ei tea kas seda MX1100 jaoks ka on ja hetkel ei leidnud ka googlest, aga uuri ise. Sellega saab kõikidele nuppudele panna absoluutselt kõiki actioneid mida ette oskad kujutada. icon_wink.gif

Tänud....läheb katsetamiseks: http://uberoptions.net/
Esimesed miinused:
Web:Back ja Web:Forward ei tööta FF brauseris, küll aga IE's.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 01.01.2010 22:22:43 vasta tsitaadiga

uberit sai proovitud nii eelmise, kui praeguse komplektiga. media key asja lahendas vist isegi ära aga mujal tegi asju hullemaks - täpsemalt ei suuda meenutada aga kasutada ei kõlvanud. vb mõnele sobib.



mikk36 kirjutas:
lu1de kirjutas:
jap, pigem see, et peab koguaeg patareisid ostma on negatiivne
Koguaeg 2x aastas?


seda enam, kui koguaeg saaksid patareid tühjaks, siis oleks koguaeg ka mingi meeletu varu olemas. kui aga peab 2x aastas paari patareid hoidma, siis need suudavad alati õigel hetkel kaduma minna vms.

akuga varianti saab tglt ka laadimise ajal kasutada. usb kaabel on küll jäme ja juhtmega hiirtest võõrdunud inimesele imelik aga töö saab tehtud ja poodi ei pea jooksma (majas kõiki kellasid patareidest tühjaks laenama samuti mitte. üks sõber harrastab seda. patareid on küll valmis ostetud aga õigel hetkel ei leia neid üles või on need juba kuskil mujal rakendust leidnud).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2010 22:56:48 vasta tsitaadiga

laadijaga võid 10 minutit ka laadida kui häda käes ja saad mingi 45 minutit või rohkem kasutada...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2010 00:19:18 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kas meil pole juba ühte MX1100 ülevaadet? icon_biggrin.gif : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

Tee siis oma revjuu ka korda, 1. ja 4. pilt ei lae, HV link on vananenud (õige peaks olema https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired/93344/)
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006




sõnum 02.01.2010 01:04:28 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas teil on, aga minu patareidega hiir hakkab juba varem punase tulukesega teada andma, et on vaja need ära vahetada. Nii et ma ei näe probleemi selles, kui kohe pole patareisid võtta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s::m
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2004




sõnum 02.01.2010 03:21:45 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Ma ei tea kuidas teil on, aga minu patareidega hiir hakkab juba varem punase tulukesega teada andma, et on vaja need ära vahetada. Nii et ma ei näe probleemi selles, kui kohe pole patareisid võtta. :)


see läheb juba arulagedaks aga küsin ikkagi - ja sa usud, et kui su hiir on akutoitel, siis .............. see lambike ei anna signaali?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2010 04:20:29 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Kas meil pole juba ühte MX1100 ülevaadet? icon_biggrin.gif : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=381897

Tee siis oma revjuu ka korda, 1. ja 4. pilt ei lae, HV link on vananenud (õige peaks olema https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired/93344/)
icon_razz1.gif

Minul ainult Nr 4 pilt ei laadinud.Välja vahetatud
HV lingi vananemine pole minu süü icon_razz.gif .Välja vahetatud

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX1100 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.