Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5230 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Inna
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2009




sõnum 29.12.2009 15:54:50 Nokia 5230 vasta tsitaadiga

Sooviks kommentaare Nokia 5230 kohta icon_smile.gif

Ettetänades!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibase
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 15.02.2010 21:57:10 vasta tsitaadiga

Tegu on jah siis uue ja odava nuti telefoniga. on kellelgi juba see? plaan endale osta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2010 12:10:00 vasta tsitaadiga

Esmamulje on väga hea. Kaasas pole mälukaarti ja usb-kaablit, stylus on ka veider kolmnurk.
Kus kohast saaks styluse ja micro-usb kaabli odavalt osta?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2010 13:06:30 vasta tsitaadiga

ksms kirjutas:
Esmamulje on väga hea. Kaasas pole mälukaarti ja usb-kaablit, stylus on ka veider kolmnurk.
Kus kohast saaks styluse ja micro-usb kaabli odavalt osta?


Originaal ning uue USB- kaabli saab Ebayst kätte kuskilt 65.-. Styluse kohta küsiks, kuhu sul on plaanis see panna? Pole ju kohta sellel telefonil...


Samas rääkides telefonist, olen mina sellega rahul. Selle raha eest vist midagi paremat saada ei ole. Puudub küll sellel telefonil korralik kaamera ning wifi kuid nende lisade eest peaks maksma ligi 2000.- rohkem(ehk siis ostma Nokia 5800) ning see tundub minu jaoks natuke liiast. Otsustasin minna lihtsamat teed pidi ning võtsin endale admeside paketi, nüüd on Eesti piires alati internet olemas, muretsemata arve pärast.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2010 20:36:17 vasta tsitaadiga

TaaviS kirjutas:


Samas rääkides telefonist, olen mina sellega rahul. Selle raha eest vist midagi paremat saada ei ole. Puudub küll sellel telefonil korralik kaamera ning wifi kuid nende lisade eest peaks maksma ligi 2000.- rohkem(ehk siis ostma Nokia 5800).
Ega nokia 5800 ka korraliku kaameraga ei hiilga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2010 21:20:46 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
TaaviS kirjutas:


Samas rääkides telefonist, olen mina sellega rahul. Selle raha eest vist midagi paremat saada ei ole. Puudub küll sellel telefonil korralik kaamera ning wifi kuid nende lisade eest peaks maksma ligi 2000.- rohkem(ehk siis ostma Nokia 5800).
Ega nokia 5800 ka korraliku kaameraga ei hiilga icon_biggrin.gif


Vähemalt on autofookus, mis puudub 5230'l... Muidugi ega ei teagi täpselt kui hea on 5800 kaamera aga võrreldes Nokia n78'ga on 5230'l kaamera ikka täiesti mõttetu.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.03.2010 21:34:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muidugi ega ei teagi täpselt kui hea on 5800 kaamera aga võrreldes Nokia n78'ga on 5230'l kaamera ikka täiesti mõttetu.

Aga on ju puutetundlik ekraan,mis sest kaamerast icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2010 16:48:08 vasta tsitaadiga

Micro-USB kaabli saab YEInternationalist 26.- krooniga
Kaabli tüübiks on Micro-USB B
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 18.03.2010 19:06:26 vasta tsitaadiga

Soetasin endale ka selle telefoni,täitsa asjalik asi tundub.Kahjuks pole mälukaarti ja usb kaablit kaasas.Gps ja kaamerat pole proovinud aga muusikat mängib hästi.Hakkan ühte videot telefoni ümber tegema,kui kellelgi converterit vaja siis saab selle siit: http://www.videora.com/en-us/Converter/nokia-5230/download/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 28.04.2010 15:24:26 vasta tsitaadiga

Sai endale ka see telefon ostetud.
Küsiks aga, et mis vahe nokia ca-101 290.-'sel ja yeinternationalist ostetud 29.-'sel usb kaablil peale hinna veel vahet on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2010 19:21:13 vasta tsitaadiga

Volthezz kirjutas:
Sai endale ka see telefon ostetud.
Küsiks aga, et mis vahe nokia ca-101 290.-'sel ja yeinternationalist ostetud 29.-'sel usb kaablil peale hinna veel vahet on?


Nimi maksab. Võibolla on kvaliteetsem see Nokia originaal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 02.05.2010 13:14:59 vasta tsitaadiga

Minuarust yeint'ist ostetud 26.- kaabel töötab nii nagu üks datakaabel töötama peab.

2) Et kas on mingi võimalus seda telefoni välise GPS seadme nana kasutada, kui on olemas laptop? Midagi ma ExtGPS-st olen lugenud, aga selle koduleht väidab: "It is mainly targeted for Nokia N95, E90, 6110 Navigator handsets, allowing you to use existing, more sophisticated GIS applications."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 02.05.2010 22:43:25 vasta tsitaadiga

Volthezz kirjutas:
Minuarust yeint'ist ostetud 26.- kaabel töötab nii nagu üks datakaabel töötama peab.

2) Et kas on mingi võimalus seda telefoni välise GPS seadme nana kasutada, kui on olemas laptop? Midagi ma ExtGPS-st olen lugenud, aga selle koduleht väidab: "It is mainly targeted for Nokia N95, E90, 6110 Navigator handsets, allowing you to use existing, more sophisticated GIS applications."

Kas see mitte sedapidi ei tööta, et enda telefonile saad välise GPS seadme külge panna, mis peaks siis sisseehitatust võimsam ja parem olema?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 03.05.2010 14:30:28 vasta tsitaadiga

Volthezz kirjutas:
Minuarust yeint'ist ostetud 26.- kaabel töötab nii nagu üks datakaabel töötama peab.

2) Et kas on mingi võimalus seda telefoni välise GPS seadme nana kasutada, kui on olemas laptop? Midagi ma ExtGPS-st olen lugenud, aga selle koduleht väidab: "It is mainly targeted for Nokia N95, E90, 6110 Navigator handsets, allowing you to use existing, more sophisticated GIS applications."


Proovi seda: http://www.symarctic.com/beta/static.php?page=extgps_download
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hnz
HV kasutaja
hnz

liitunud: 04.09.2009




sõnum 04.05.2010 17:05:06 vasta tsitaadiga

ehk keegi tark oskab öelda miks mul gps ei tööta enam, eile veel oli kõik täiesti töökorras, hommiku tahtsin proovida ei tööta. GPSI Ootamine kui nt üritad sõita kuhulegi.
_________________
HP Omen
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalev523i
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2010




sõnum 11.05.2010 19:07:23 vasta tsitaadiga

To kalaluu: telefon toetab Garmin Mobile XT v.5 , vanemad versioonid ei tööta. Installimise käigus ütleb, et ei ühildu aga lased ikkagi installida ja töötab küll.
Kas keegi oskab ütelda kus on kirjas mobiili ID number (seda on vaja EoMap'i kaardi aktiveerimiseks)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannno
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2010




sõnum 17.05.2010 15:30:45 vasta tsitaadiga

TaaviS, selline jama et mul jooksis nokia 5230 kokku.uuendasin ja kirjutas et update complited aga telefon enam sisse ei lylita.ei saa midagi proovida.kas keegi aidata oskab või tuleb ära garantiisse viia1!!??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalev523i
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2010




sõnum 18.05.2010 18:07:21 vasta tsitaadiga

Ega muud, kui garantiisse. Ma küsisin EMT'st kas neid updata'sid üldse teha siis öeldi, kui kõik funkab normaalselt pole mõtet jamada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 18.05.2010 23:11:39 vasta tsitaadiga

kalev523i, see samas vale arusaam ikkagi. Iga uuendus toob enamasti kaasa lisafunktsioone ja aku kestvuse paranemise jne. Üldjoontes on iga uuendus s*tast natukenegi parema saia tegemine icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2010 22:28:30 vasta tsitaadiga

Võrdlesin siis seda Nokiat oma Samsung S5230ga (ülla-ülla, kust küll Nokia sellise mudelinimetuse võttis? icon_wink.gif) ning pean tunnistama, et ei saa aru, miks peaks keegi ostma kallima Nokia. Okei, tal on 0.2" suurem ekraan, kuid puutetundlikkuses jääb küll kõvasti alla Samsungile. Nokia puhul peab ikka vajutama, kuigi mõlemal resistive touchscreen. Samuti tundub Nokia käes hoides odavam, kui Samsa. Menüüd on küll iseenesest loogilised, kuid samas just selles vallas on Nokial kõvasti areneda. Kuigi Samsungi menüüd pole karvavõrdki keerulisemad, pakuvad nad ometigi rohkem lisavõimalusi. Kaamera on Nokiatel alati nõrk koht, ka siin pole midagi muutunud. Helikvaliteet oli samas jällegi väga korralik, samuti meeldis see, et on olemas 3.5mm pesa, mitte ei pea mingit üleminekut kasutama. Aga kokkuvõtteks: siiski ei saa aru, miks peaks keegi eelistama Nokia 5230 mudelit Samsungi samanimelisele. AAga eks igaühel omad eelistused ning soovid.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2010 22:48:14 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Võrdlesin siis seda Nokiat oma Samsung S5230ga (ülla-ülla, kust küll Nokia sellise mudelinimetuse võttis? icon_wink.gif) ning pean tunnistama, et ei saa aru, miks peaks keegi ostma kallima Nokia...


Nokial on 3G ja GPS. icon_cool.gif
Minu meelest neid hindu ei saa võrrelda. Üks telefon on kauem turul olnud kui teine. Samsung maksis üle 3k minu meelest, kui välja roomas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2010 13:37:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab soovitada programmi iPhone like klaviatuuri saamiseks?
MSN jaoks lasin peale Nimbuzzi - täiesti OK, aga mugavam oleks kui pool ekraani oleks klaviatuurina nagu iPhonel on.

Edit:
Mõningase uurimise tulemusena leidsin sellise programmi nagu DayHand Input.
Sellega saab pool ekraani klaviatuuri alla.

Nüüd aga probleem - kuna lasin peale uue firmware, siis seda programmi peale panna ei õnnestu. Kellel firmware update tegemata, võib proovida.

Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2010 15:43:16 vasta tsitaadiga

Tere, olen netist otsinud ja guugeldanud, ning pole ise leidnud vastust küsimusele. Kas ExtGPS on võimalik kasutada ka Nokia 5230 telefoniga. Ise proovisin seda nende kodulehelt alla laadida ja installida, kuid saan telefonilt vasutseks: "Kohustuslikud atribuudid puuduvad". Kui kellelgi on mingeid alternatiive pakkuda või lahendusi siis võiks ju vastata, kõik info on teretulnud..
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Est Nokia
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2010




sõnum 19.06.2010 18:13:10 vasta tsitaadiga

mul selline arusaamatus,et kui ma kasutan näiteks gps siis väheneb mu kõnekaardi kõnearve ja vahest ka niisama telefonis ringi käies teavitab mu kõneoperaator(zen) et mu kõnearve on vähenenud. kas keegi teab mis seda mõjutab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 21.06.2010 23:22:12 vasta tsitaadiga

A-gps on sisse lülitatud ja seetõttu kasutatakse andmemahtu, mis loomulikult maksab. Ja teine võimalus veel, et kaart pole telefoni laetud arvuti abiga ja seetõttu gps proge tirib kaarti üle võrgu telefoni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5230 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.