Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2009 02:15:09 Ülevaade: Roccat Kone vasta tsitaadiga


Minu ülevaade siis Roccati hiirest KONE. Vana A4Tech X750F heitis hinge peale mitme aastast kasutamist ning tekkis vajadus uue hiire järgi. Uurisin just kõrgema otsa hiiri ning uueks hiireks otsustasin muretseda just Roccat KONE.

Hiire tehnilised omadused
3200 DPI sensor
TCU - Tracking Control Unit
6.4 megapixline sensor
1 ms reageerimisaeg
72 MHz sisemine protsessor
128 kB sisemist mälu

Pakend
Hiir oli penoplastist valmistatud kaanega karbis, mis käib pealt lahti. See võimaldab ka põhimõtteliselt hiire kuju käega katsuda. Tagaküljel tutvustav tekst.
Spoiler Spoiler Spoiler



Pakendi sisu
Hiir
Quick Start juhised
Mingi värviliste piltidega asi, mille mõttest ma aru ei saanud + ID kaart
Roccat Kit (Raskused ning driveri plaat)
Spoiler Spoiler Spoiler


Roccat Kit
Sisaldab 5g, 10g, 15g ning 20g raskusi ning driveri plaati. Kvaliteetsest plastist karp.
Spoiler Spoiler Spoiler


Hiir
Hiir on tehtud just paremakäelistele ning vasakusse kätte ei sobi eriti hästi. Hiir on oma kujult võrdlemisi massiivne ning on mõeldud suurema käega inimeste jaoks. Mulle istub ta väga hästi kätte. Kuju on väga mugav ning ergonoomiline. Kaetud on ta sellise mõnusa sametise kummiga, mis käe all väga mugav tundub.
Hiirel on kokku 10 nuppu millest 8 on programmeeritavad. Võimalustest pikemalt driveri osas. Hiirel on ka 4 suunaline scroll ning kerimine on vaikne ning mugav. Nuppude puhul häirib mind see, et scrolli alla vajutamiseks peab võrdlemisi palju jõudu kasutama ning küljenuppe on veidi ebamugav vajutada. Aga eks pika peale harjub ära. Clickide heli on kuuldav kuid mitte häiriv, vähemalt minu jaoks.
Hiire alumisel küljel on teflonist uisud, sensor, TCU ning raskuse pesa. Raskuse vahetamine käib võrdlemisi kiirelt ja mugavalt ning ei pea poolt hiirt lahti lammutama nagu mõne Logitechi hiire puhul.
Juhe hiirel on 3mm läbimõõdus ning 1.8m pikk. Juhe pole väga jäik kuid minu maitse jaoks võiks ta veidi pehmem olla.
Valgustatud on siis Roccati logo ning külje peal olevad ribad. Valgustusest samuti pikemalt driveri osas.
Laser hiir nagu ta on, töötab nii pleksi, klaasi, metalli jms materjalide peal.
Spoiler Spoiler Spoiler


Driver ja konfigureerimine
Driver ning konfigureerimis tarkvara on minu arvates väga põhjalik ning mugava kasutajaliidesega.
Kõik nupud peale left ja right clicki on siis programmeeritavad ning saab seadistada neid mis iganes tegema. Pilt siis ka kõikidest võimalustest.
Profiile saab hiire sisesele mälule salvestada 5tk (kõvakettale saad salvestada nii palju kui süda ihaldab) ning neid paari nupuvajutusega vahetada, samuti saab progreda hiirele nupud nende kiireteks vahetusteks. Nt saad teha profiili desktopi jaoks, profiili strateegia pela jaoks ning FPSi jaoks jne. Kõigile saad panna erinevad värvid, et teha vahet mis profiili hetkel kasutad. Samuti on selline funktsioon, et saad siduda profiili teatud exega, kui paned programmi tööle, siis hiir automaatselt vahetab profiili.
Värvidest siis nii palju, et valikuid on kokku 38 erinevat värvi. Vali, mis südamele lähedane. Samuti saad panna hiire vilkuma, hingama värvid rotatema jne... Erinevaid valikuid tohutult.
Täpsema seadistuse alt saad muuta erinevalt X kui ka Y teljel hiire liikumiskiirust, hiire kiirendust, TCUd sisse/välja lülitada ning hiire update kiirust.
Ise veel neid seadeid täpsemalt proovinud pole, aga kindlasti leiab kuskil kasutust. TCU peaks siis parandama hiire sujuvat liikumist erinevatel mattidel. Endal on laseri jaoks mõeldud matt (Nova Winner II) ning erilist muutust ei tajunud.
Konfi milliseks tahad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kokkuvõte
Mina olen hiirega ning selle tarkvaraga rahul. Proovisin ka CODi mängida, alguses oli võrdlemisi harjumatu, aga paar mängu hiljem hakkas juba sujuma. Kindlasti peale harjumisperioodi lõppu läheb veel paremini.
Hind oli Photopoindist ostes 1099.-

thumbs_up.gif Kvaliteetne ning mugav kate
thumbs_up.gif Mugav kuju
thumbs_up.gif 10 nuppu millest 8 on programmeeritavad
thumbs_up.gif Driver ning profiilid
thumbs_up.gif Kiiresti ja mugavalt vahetatavad raskused
thumbs_up.gif Üldine kvaliteet

thumbs_up.gifthumbs_down.gif Hind
thumbs_up.gifthumbs_down.gif Küljenuppude asetus ning scrolli vajutustugevus

thumbs_down.gif Polegi

BTW. Hiirte tootjate nimekirjast puudub Roccat.


viimati muutis Worm390 03.06.2011 01:14:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2009 03:35:29 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade thumbs_up.gif
Siiani jääb selgusetuks miks topitakse 2000+ DPI hiirtele icon_neutral.gif

Vot kui mõni firma teeks hiire mille min. DPI oleks nt 25 vot siis ma oleks üllatunud icon_eek.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 23.12.2009 04:03:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siiani jääb selgusetuks miks topitakse 2000+ DPI hiirtele icon_neutral.gif

Pakun, et lihtsalt "on the fly" vahetamiseks, otseslet kõrge DPI ei anna mingit eelist.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2009 10:11:34 vasta tsitaadiga

Igati kena ülevaade. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 23.12.2009 11:42:10 vasta tsitaadiga

Oman isegi seda närilist,ja siia maani rahul thumbs_up.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zebra1
HV veteran
zebra1

liitunud: 09.10.2003




sõnum 23.12.2009 11:44:57 vasta tsitaadiga

Ise ka juba omanud Kone'i pea aasta ning siiani on ta pakkunud ainult positiivseid emotsioone. Kusjuures see 2000+ dpi teema.. olen endalegi üllatuseks avastanud, et midagi mängides keeran dpi maha 2000 peale ja kui desktopil tagasi, siis 3200 peale. Ülimalt mugav suuremal monitoril ringi siblida ja seda dpi'd on niivõrd lihtne muuta.
Ainus asi, mis mind natukene häiris oli ka see jämedam kaabel, mis võiks olla oluliselt pehmem. Muus osas pole mitte midagi halba öelda, minu kätte istub see hiir nagu valatud. Enne ostu loomulikult proovisin kõikvõimalikke erinevaid "gaming" hiiri ja ükski teine ei tundunud nii käesõbralik olema.

_________________
Jätan endale õiguse valida, kellega ja kuidas äri korraldan.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 23.12.2009 12:06:26 vasta tsitaadiga

Siin üks video ka kuidas seda hiirt tuleb karbist välja võtta. Loodan, et tegid sama icon_lol.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Xx8sKmIVkoY
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lembitv
HV kasutaja
lembitv

liitunud: 21.05.2007




sõnum 23.12.2009 12:45:00 vasta tsitaadiga

Minu hinnang:

Erinevat värvi tulukesed tevad hiire päris kenaks.
See, et nii palju nuppe saab programeerida on ka väga lahe.

Kasutasin enne Konet http://eu.razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder-1
Selle hiirega võrreldes leidsin miinusteks materjal ja hiie pealmise 2 suure klahvi tundlikus.
Hind neil hiirtel peaaegu sama(väike hinna vahe). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.12.2009 12:49:56 vasta tsitaadiga

Saan ma aru õieti ,et hiire peal olevad + ja - nupu saad ka panna enda valikul asjad näiteks copy-paste? Või mängudes tegema midagi muud ... näiteks kükitamine-lamamine?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.12.2009 13:11:00 vasta tsitaadiga

See tundub imelik, miks peaks hiirega kaasas olema midagi Lapimaal asuva Inari järvega seonduvat? Koordinaadidki anti kaasa ja see ID-kaart, teeb see mõne ukse lahti seal Inari järve ääres?
tagasi üles
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 23.12.2009 13:18:14 vasta tsitaadiga

paljudel on probleemiks olnud keskmine rullik, et sellel teatud nupud lakkavad töötamast. Muu on asjajuures väga 5... proovisin isegi seda, teadmisega et G5-le sarnane... kuid need külje nupud jäid äärmiselt ebamugavaks icon_sad.gif
eks aeg näitab kuidas selle hiire rullik vastu peab icon_wink.gif

Muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2009 13:19:08 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
See tundub imelik, miks peaks hiirega kaasas olema midagi Lapimaal asuva Inari järvega seonduvat? Koordinaadidki anti kaasa ja see ID-kaart, teeb see mõne ukse lahti seal Inari järve ääres?


Roccati lao uks icon_biggrin.gif

-FoX- kirjutas:
Saan ma aru õieti ,et hiire peal olevad + ja - nupu saad ka panna enda valikul asjad näiteks copy-paste? Või mängudes tegema midagi muud ... näiteks kükitamine-lamamine?

Jah, saab progreda erinevaid shortcute ja key kombosid..
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.12.2009 18:05:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
JUST RETURNED THIS MOUSE IT IS NOT THAT GOOD IT HAS MANY ERRORS I DONT RECOMMEND TO BUY THIS MOUSE GO WITH THE RAZER SERIES.THE SENSOR AND SCROLL IS FUCKED UP RETURNED IT TWICE NOW I HAVE THE RAZER LECHESIS.
icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.12.2009 18:25:05 vasta tsitaadiga

Kas muidu razeril on ka mõnda hiirt millel vasakul küljel on hästi vajutatavad 2 nuppu ja peal 3 ilma rullita vaid 3 lisa nuppu? Tahaks MX518 millegi vastu vahetada aga käesees see hiir juab 2a kasutand ja tahaks samu nuppe nendega nii harjund:)
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2009 20:19:19 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas muidu razeril on ka mõnda hiirt millel vasakul küljel on hästi vajutatavad 2 nuppu ja peal 3 ilma rullita vaid 3 lisa nuppu? Tahaks MX518 millegi vastu vahetada aga käesees see hiir juab 2a kasutand ja tahaks samu nuppe nendega nii harjund:)



Endal oli mx510 kunagi (sama kere mis mx518) , uuendusena ostsin endale Razeri hiire mis oli harjumatult madal ning väga ebamugav käele. Hetkel oman Roccat Kone-t ja istub ülihästi käes, igati mugav, ei oskagi kohe midagi halba öelda selle kohta. Külje nuppudega harjub ära, Logitech-l olid nad mugavamad loomulikult. Samas see rull ei ole tegelikult ebamubav, lihtsalt harjumise asi, algul tundub imelik aga hiljem muutub üllatavalt mugavaks.
Igatahes üks parimaid hiiri mis mul olnud on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 23.12.2009 20:51:03 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Kas muidu razeril on ka mõnda hiirt millel vasakul küljel on hästi vajutatavad 2 nuppu ja peal 3 ilma rullita vaid 3 lisa nuppu? Tahaks MX518 millegi vastu vahetada aga käesees see hiir juab 2a kasutand ja tahaks samu nuppe nendega nii harjund:)



Endal oli mx510 kunagi (sama kere mis mx518) , uuendusena ostsin endale Razeri hiire mis oli harjumatult madal ning väga ebamugav käele. Hetkel oman Roccat Kone-t ja istub ülihästi käes, igati mugav, ei oskagi kohe midagi halba öelda selle kohta. Külje nuppudega harjub ära, Logitech-l olid nad mugavamad loomulikult. Samas see rull ei ole tegelikult ebamubav, lihtsalt harjumise asi, algul tundub imelik aga hiljem muutub üllatavalt mugavaks.
Igatahes üks parimaid hiiri mis mul olnud on thumbs_up.gif

Lisan omalt poolt ka miskit
Täna saabus photopointi Roccat Kova, tegu nii parema käelistele kui ka vasakukäelistele mõeldud hiirega(muidugi for gamers icon_lol.gif )
Käisin ise just proovimas(rakvere esindusse toodi suur hunni kaupa, kust see spets välja otsiti thumbs_up.gif ), homme või millaski lähen ostan ära ka, kuna käes oli see väga mugav icon_razz.gif
Algselt tahtsin ka Kone soetada, kuna pidi olema jube sarnane g5-le(mis sobis minu käele), kui proovida sain siis matsin ka selle mõtte (külje nupud ebamugavalt kõrged...)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 24.12.2009 01:46:48 vasta tsitaadiga

Eks see ole suuremale käele vist. Mina pole kordagi tundnud selle hiirega ebamugavust. Küljenupud parajal kõrgusel, rullik õiges kohas. Ainult see rulliku taga olev nupp on suht useless asukohal. Rullik pole mul kordagi jamanud. Hiirel vanust muidugi veel väga palju pole, varsti saab aasta... Vist esimene, mitte teine. Vahepeal on pisikesi laseri anomaaliaid olnud, siis panen paar korda sellega vastu lauda ja korras. Sellest on kaalusüsteemi klemm nässus... See värk seal enam ei hoia kaalupommi sees. Aga ega see paarkümmend grammi väga andnud ka. Kerge hiir on ikka. Selles osas mulle meeldis G7. 2.5-3x raskem umbes.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 24.12.2009 01:58:08 vasta tsitaadiga

Sinu probleemid puhtalt pkwild618,
Ise omanud alates 02.12.08 2x korda vahetati välja, kuna rullik andis saba aga sellel saabus update V2 näol ja töötab nagu siidi.
Ei logise ie nagise ja raskuskese on nagu löödud alla.
Mina kui laia hiire austaja oma väikeste näppudega(vana klaverimängija) ei kujuta ette et keegi teeb parema hiire.
tahaks näha neid blingeneid,24/7 2000 dpi nii browsides kui games thumbs_up.gif
bow.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.12.2009 02:24:49 vasta tsitaadiga

Mul on 3200 dpi peal 24/7, ära harjunud ise. Sõbrad küll küsivad, et kuidas ma hakkama saan sellega, aga minu arust on täiesti OK.

Igatahes endal ka see nüüdseks aasta olnud ning samuti rahul, kuigi jah, sama asi - küljenupud häirivad kuigi ma pole veel ühti hiirt käes hoidnud millel need mugavad oleks. Minu arust see ühel kõrgusel paiknemine on nii fail, see MS Sidewinder hiirte lahendus tundub palju normaalsem, eriti pöidla liikumise suhtes.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.12.2009 02:55:19 vasta tsitaadiga

Paistab ,et see hiir on kõige sarnasem MX518 ... loodan talllinna photopointis ka ennem ostu katsuda. Aga kuidas ma tean kas on see v2 millel rulliku probleemi pole?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 25.12.2009 03:11:41 vasta tsitaadiga

Praeguseks peaks kõik V2 olema
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.12.2009 03:13:11 vasta tsitaadiga

Huvitav kui tõene photopointi kodulehe laoseis on? Näitab ,et pole ühtegi laos ... krt plaanisin just soetada:P
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 25.12.2009 19:50:17 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Kas muidu razeril on ka mõnda hiirt millel vasakul küljel on hästi vajutatavad 2 nuppu ja peal 3 ilma rullita vaid 3 lisa nuppu? Tahaks MX518 millegi vastu vahetada aga käesees see hiir juab 2a kasutand ja tahaks samu nuppe nendega nii harjund:)



Endal oli mx510 kunagi (sama kere mis mx518) , uuendusena ostsin endale Razeri hiire mis oli harjumatult madal ning väga ebamugav käele. Hetkel oman Roccat Kone-t ja istub ülihästi käes, igati mugav, ei oskagi kohe midagi halba öelda selle kohta. Külje nuppudega harjub ära, Logitech-l olid nad mugavamad loomulikult. Samas see rull ei ole tegelikult ebamubav, lihtsalt harjumise asi, algul tundub imelik aga hiljem muutub üllatavalt mugavaks.
Igatahes üks parimaid hiiri mis mul olnud on thumbs_up.gif


Mul oli sarnase kujuga laserhiir, ostsin vana asemele, istus kätte nagu valatud, aga pärast paari kuud intensiivset kasutamist (hardcore play) sattusin füsioterapeudi juurde ja viskasin hiire minema. Nimelt kõrge kumerusega hiirel on see huvitav omadus, et ta lükkab randmenurga sellise ebaloomuliku kraadi alla, kus mingi silikoonpadi ei aita. Kui sa teed mõnd spordiala kus randmele on suur koormus ja vigastuste oht siis need kaks asja annavad kompoti, mis kindlustab kõõlusetupe põletiku ja hullu näriva valu. Ja see raha, mis arstile tassisin, et käsi terveks ravida, see oli ikka kilodes.

Lugesin väljamaa foorumeid ja otsisin saatusekaaslaste lugusid ja ostsin kõige madalama profiiliga hiire mille leidsin, kuigi alguses tundus õudselt vastik.
_____

Need küljenupud ei kõlba minu arvates mängudes millekski, kasutan neid tekstitöötluses teinekord

_____

Kõrged dpi - d ...noh ega küll küllale liiga ei tee. Kui hakata noolt üle ekraani lohistama tavainimese hiire settingutega, on persoon enne surnd kui hiir veerandi või isegi vähema vajaliku tee läbib.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2009 19:53:19 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel analoogiline probleem, et just riidest aluse peal kaob igasugune täpsus ära?
Eriti just diagonaalis hakkab kursor väga ebaloomulikult ja ebatäpselt liikuma.
zorten22 võib tunnistada, aga photopointi garantiipässid kirjutasid, et "Testitud, töötab ilusti". icon_confused.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.12.2009 19:56:58 vasta tsitaadiga

Mul taito matt ja see kah riidest(no mingine kiud) ja töötab nagu unelm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Roccat Kone mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.