Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 251, 252, 253  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 16:52:27 vasta tsitaadiga

1) Kuhu sul see script error tekkis, kodulehele? Ei saanud ühtki driverit võtta sealt, st. ei uusi ega vanu?
2) Sa ikka saad aru, et tegemist on 23.10.2 versiooniga, mis algsest oluliselt erinev olla võib? (Katastroofiline viga parandatud...)
3) Ka see 23.9, mille said, ei pruukinud olla see sama 23.9, vaid võis olla mingi väikeversioon.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 17:18:14 vasta tsitaadiga

Ohh jeesus maria icon_lol.gif


1. Kodulehele, ainult 23.10 puhul ning siis ma mässasin veel 7900xtx 120fps probleemiga. Teised driverid olid saadaval. Ju siis tõesti oligi mingi viga, ma seda vihjasin enda esmases kirjutises ka
2. Saan väga hästi aru aga Te ei saa minu arust ise mitte midagi aru ning nii nagu aastaid, nüüd ka praegu silm ruutus lihtsalt ajate mingit AMD joont võnkumatult. Ma olen realist kes puutub kõikide tootjate komponentidega kokku ning puuduvad ka kompleksid ning tahe viimse hingetõmbeni olla mingi tootja poolt.

Kolmandat ei hakka vastama vaid kirjeldan uuesti

7900XTX hakkas juba omajagu aega peal olnud 23.9 driveriga seda anomaaliat tegema- järsku, muidu ei teinud. Mul igasugune automaatne uuendamine on maha võetud, seega ise ei saanud midagi uuendada. Kus koahst tekkis probleem, ei tea.
Adrenaliini tekkis võimalus updateda 23.10 peale. Ei saanud, läksin kodulehele, ei olnud. Selge, las ta jääda.
Tegin 23.09 factory reseti ja mure kadus kuni tuli päeva pärast uuesti. Kordasin.

Nii. Nüüd võtsin kasutusele 7800XT kaardi mis ei ole eile launchitud. Windows sõna otseses mõttes brickis ära, kusjuures juba alates bootimsiest ja biosest oli anomaaliaid mida on keeruline selgitada.

Sealt edasi oli möll mida kirjeldasin juba.


Tegelikult see ei ole normaalne.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 17:27:20 vasta tsitaadiga

no tegelt on ikkagi kõik ok. vahest viskabki mingi tüki sisse, see on normaalne
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 17:33:34 vasta tsitaadiga

c4v6,
1) Kuidas sa sellele driverilingile jõudsid üldse? Nagu ikka, esilehelt ja valides, mis riistvarale driverit soovid? Kui kasutasid mingit x teed (nt. historyst võetud linki või netist leitud linki) driveri leidmiseks, siis võib vabalt tala anda, kui eemaldatud.
2) Kuivõrd läksid isiklikuks, siis ma vastan - oled jäänud silma kui emotsionaalne suruja, kel seetõttu võib olla takistatud objektiivsete asjaoludeni jõuda. Tundub, et ka käesolevalt.
Sinu öeldu: "Kui see oleks nii vigane, siis täna ju ei oleks 23.10 üleval" jätab selgelt mulje, et sa ei saa aru, kuidas praegu ülal olev 23.10 ei ole see 23.10, mis varem ülal oli ja potentsiaaselt su masinas ka oli. 23.10.2 ei ole 23.10 või 23.10.1. Võib olla oluline vahe.

3) Pole ise kunagi peale sattunud hetkele, kus uuendades pakub varianti, ent kätte ei saa, eks võis olla mingi one-off asi. Imelik, muidugi, et kaks päeva kestis see?

Brickimise ja muu osas ei oska kaasa rääkida, sest puuduvad detailid ja pole kindlust, et tihendis viga pole. BIOS uuendatud ikka, jne.? Laiemalt pole kuulnud probleemidest, ent olen aus - mul pole 7XXX kogemusi, sest ei osta ise ega soovita üldiselt ka teistel tutikaid uusima seeria kaarte osta ning seetõttu pole ka troubleshootinud, probleemmustreid uurinud. Anubis siin vist võtab alati uusima seeria asjad ligi ja ta ka ei kurda nagu asjade üle (mis ei tähenda, et teistel ei võiks olla probleeme).

See, et uutel seeriatel jamasid on, on vist pigem isegi tavaline & jah, sellega võiks pigem korras olla. Aga laiemalt ei ole asja normaliseerudes AMD-ga eriliselt probleeme ja tarkvara on parem kui Nvidia oma - minuarust vähemalt.

Vabalt võib lihtsalt jääda, kah. Kui sul puudub huvi täpselt asja üle arutleda, siis pole mõtet pendeldada edasi-tagasi "oehh-itades"...

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 17:35:21 vasta tsitaadiga

c4v6 Nii ongi et kõik on hästi. thumbs_up.gif Pead lihtsalt oma kogemuse ümber sõnastama kuidas see oli tegelikult hariv, tarvilik, ootuspärane jne kogemus ning kui rahul sa oled et sellise tasuta õppimine võimaldati. Seni kuni sa seda teinud ei ole trukitakse sind siin edasi.

/s

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 17:42:36 vasta tsitaadiga

Olen muidugi emotsionaalne suruja, sest vahel lihtsalt ei tundu raealne, et mingid inimesed lõpuni ajavad taga tõde ja õigust mida ei eksisteeri, keegi peab vahel natuke üritama maa peale ka tuua kuid paraku, siin foorumis see vähemalt ei õnnestu ja sellest on siiralt kahju, et sest maailm tunduks kindlasti parem paik kui nii ränka filtrit vahel ei oleks.

Mul on hea meel, et American Micro Devices on nii head tööd viimastel aastatel teinud ning on positsioonil kus ta on, ma loodan, et ta ka jõuab sinna kuhu vaja. Hetkel siiski suuresti seisab asi fannboide najal. Prosedega on olnud tublid, GPU maailmas on veel arenemist.

Ma nendele punktidele rohkem ei vaevu vastama kuna see ei vii ju mitte kuhugi enam, ma olen korduvalt üritan põhjendada ning selgitada olukorda ning valmis elama teadmisega, et viga on minus kui tihendis.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 18:04:43 vasta tsitaadiga

Ooda mida nüüd. Aetakse taga tõde ja õigust, mida EI EKSISTEERI?! Sa just esitasid oma hinnangul tõese väite. Maailm tunduks parem paik kui ei oleks tõeväljaselgitamiseks metoodikat? Mul hakkavad käed värisema .. icon_evil.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.10.2023 18:07:52 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
7900 XTX kaardiga masin. 23.9 driver peal.
Mingi hetk hakkas PUBG's 120fps peale piirama ning kohe sai selgeks, et mäng seda ei tee. Factory reset ja asi korras. Varsti uuesti. Vaatan, et 23.10 driver väljas, adrenaline installida ei suuda. Lähen kodukale ja sealt on maha võetud see... okay.

Tegin uuesti factory reseti ja asi jälle korras. Viskasin kõvaketta teise masinasse kus on 7800XT kaart. Käivitades oli kõik kaunis kuni windowsini jõudsin, siis hakkas mingi totaalne tsirkus pihta. Ma ei viitsi seda mitut tundi seiklusi kirjeldada aga päeva lõpuks sain nii korda, et safe modega sisse, amd cleanupiga kõik minema ja siis- oh imet, sellele kaardile sai 23.10 driverit (ühtegi teist ei lasknud panna amd enda ultilytiga). Voilaa, kõik töötab nagu mingeid muresid ei oleks olnud.

No mulle üha rohkem on AMD meeldima hakanud aga milleks sellised asjad.... fuu. Ja ei ole esimene kord, ilmselt ei ole viimane ka. Mingeid asju on neil ikka intelilt ja nvidialt õppida.


nvidial oli hiljuti sarnane probleem mis kestis mitu driveri versiooni uuendust - 3070 kaardi peal ei saanud monitori refresh rate'i tõsta üle 60-ne. kas see ongi see õppetund mida nvidialt tasuks võtta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 18:19:21 vasta tsitaadiga

No vot siis, ma ei ole nii uhkele probleemile peale sattunud. Õnneks minu kirjeldatu oli ladna.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002




sõnum 18.10.2023 18:34:15 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Olen muidugi emotsionaalne suruja, sest vahel lihtsalt ei tundu raealne, et mingid inimesed lõpuni ajavad taga tõde ja õigust mida ei eksisteeri, keegi peab vahel natuke üritama maa peale ka tuua kuid paraku, siin foorumis see vähemalt ei õnnestu ja sellest on siiralt kahju, et sest maailm tunduks kindlasti parem paik kui nii ränka filtrit vahel ei oleks.

Mul on hea meel, et American Micro Devices on nii head tööd viimastel aastatel teinud ning on positsioonil kus ta on, ma loodan, et ta ka jõuab sinna kuhu vaja. Hetkel siiski suuresti seisab asi fannboide najal. Prosedega on olnud tublid, GPU maailmas on veel arenemist.

Ma nendele punktidele rohkem ei vaevu vastama kuna see ei vii ju mitte kuhugi enam, ma olen korduvalt üritan põhjendada ning selgitada olukorda ning valmis elama teadmisega, et viga on minus kui tihendis.

American Micro Devices on mingi uus firma? icon_razz1.gif
Advanced Micro Devices icon_cool.gif
Vahepeal mingi windooza uuendus peale tuli, siis äkki keeras selle driveriga tülli?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 18:45:57 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Vahepeal mingi windooza uuendus peale tuli, siis äkki keeras selle driveriga tülli?

Jah, vabalt, ei ole välistatud. Pigem tekitas see 7800xt tsirkus selle loo juures hämmingut mitte see, et mingi jebi tekkis.
Tegelikult oleks põnev teada kas 7900xtx probleemid antud olukorral jätkusid või mitte aga masinat ei ole enam minu valduses.

rene p kirjutas:
American Micro Devices on mingi uus firma? icon_razz1.gif


https://en.wikipedia.org/wiki/American_Micro_Devices

Tegelikult pigem väga vana. Minu paha, olin mõttega nii seal pool mandrit.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2023 19:54:38 vasta tsitaadiga

c4v6, mul ei ole filtrit ühegi tootja osas. Ostan seda, mis parim on. Tarbisin tükk aega Nvidiat, kuigi ei olnud rahul, ent AMD ei konkureerinud väga. Käesolevalt ei näe vajadust Nvidia peale minna, sest ei maksa videokaardi eest isegi nii palju, et AMD tippu ostaks.
Lappan samuti masinaid kokku ja ei ole erilisi probleeme ühegi tootjaga, sest teen kõik käsitsi ära, st. jupid, bios-jne-, install, seadistus. Valdavalt on probleem tihendis ning kui käesolevalt väidetakse, et driveri alamversioon on sama, mis ülemversioon, siis tõenäoliselt on asi ikkagi tihendis.
Asi pole selles, et mul oleks ülemäära vaja AMD-d kaitsta - ikka juhtub ja mõlemal tootjal, ent su jutt ei olnud loogiline, eriti just selle driveri versiooni ja saadavuse osas.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 02:38:58 vasta tsitaadiga

No sellepärast ma selle jutu siia ju kirja paningi, et minu arust ka ei olnud loogiline mis toimus. Ma ikkagi kasutan ka windowsi aastast 94 ning olen mõnda asja näinud. See fopaa oli mainimist väärt, sest ma üritasin ka targem olla aga ei õnnestunud.
Nvidia või Inteli puhul ei ole mul küll kunagi nii tobedaid asju juhtunud kui AMD puhul on juhtunud ning nagu mainisin, asi on ikka tunduvalt paremaks läinud aga see olukord oli lihtsalt tobe.
Ma endiselt kordan, et 7900xtx bug on ladna, tõenäoliselt võiski windows selle ise tekitada, hui snim. Aga see, et pärast 7800xt kaardiga selline tsirkus toimus on ju jabur. Reaalselt kui ei oleks 7600 prose integreeritud graafikat olnud, siis ma oleksingi sõrme imenud ja mõelnud, et mis üldse toimus - Selles suhtes, et proovisin ju ka puhta windowsiga.

Ma lihtsalt usun, et tarbija klassi asjadega võiks isegi minusugune saamatu lutt suuta tihendada seda olukorda. Ma võin täie kindlusega öelda, et enda tutvusringkonnast 99 inimest sajast oleks käed üles tõstnud selles olukorras.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 10:55:29 vasta tsitaadiga

Ülaltoodust saan aru, et 7800XT puhul BIOS küll kuvas, ent juba oli anomaaliaid? Mida täpsemalt? Kas buuditav masin ja OS-install, BIOS, jne. oli sama, mis 7900XTX-i jama "võiski tekitada"? Ei pea vastama, lihtsalt huvitab sisuliselt.

See, et keskmisel kasutajal selline "lotovõit" oleks s#ta korralikult ventikasse visanud, on küsimusest väljaspool - küsimus ongi, millest see tekkida võis. Ülalpool mainisin ka, et pean tõenäoliseks uue seeria probleeme, mis võiks mitte olla teemaks üldse, ent paraku on.

BTW. ma ei tea paljud seda kohe järgivad, ent üldiselt peaks suuremate muudatuste puhul BIOS-i reseti ära tegema. Kuivõrd preboot jamasid oli, siis ei välista mingit sellist probleemi...

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 12:57:03 vasta tsitaadiga

Sellel hetkel kui windowsi hakkas laadima, siis läks hoopis restardile. Aga see ei olnud mitte iga kord nii.

Biosele tegin reseti.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.10.2023 18:01:30 vasta tsitaadiga

See on ju tglt A&O, et uue kaardi masinasse panemisel- BIOS reset- Driver cleanup(safe mode kui muu ei aita)- ja siis võib ka mõni vana dll süsteemi jääda, mis asja pekki keerab. Rahvas lihtsalt unustanud mis keberniiti vanasti pidi kogua aeg raudpolt läbi viima. Ja see et windoosa "automaagiliselt draivereid" vahepeal uuendab ei tee asja lihtsamaks. Teed oma kadalipu ära, clean install vers x.y ja siis vaatad, et jamad jätkuvad. Lööd Device Manageri lahti ja seal vaatab vastu mingi z.q ver , just because(vb WHQL). siis kaku seda maha, topi auto install draiverile kinni, clean install draiveritele(tuleb alla 10s teha enne kui win enne restarti enda omad peale jõuab toppida ja siis palvetada et MS poisid enda tarkus ülivajalike automaatsete uuendustega peale ei suruks). Et jah ma viskaks vahepeal kapsa MS kapsaaeda.(ja kui kindel et AMD mure sis Bug Report button selleks)

120FPS lukustamine?
Mingieid seadeid ei näppinud? peale ei läinud automaagiliselt? FSR?Enhanced Sync? Vsync? Anti Lag? etc... AMDl game profiles ka- vb juhutus et läks " see õige game profile" peale...

Samuti võib jutu koos täpse krijeldusega Bug Reporti saata- ise olen probleemile järgmises vs lahenduse saanud x2 nii.

Kõigil 3l on vigasid. Kahju et AMD "dropped the ball", päris pikalt oli "probleemivaba", nüüd AntiLag+ jamad jms.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 18:22:24 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:


120FPS lukustamine?
Mingieid seadeid ei näppinud? peale ei läinud automaagiliselt? FSR?Enhanced Sync? Vsync? Anti Lag? etc... AMDl game profiles ka- vb juhutus et läks " see õige game profile" peale...


Nope, nope ja nope, muidu ma ei oleks teemat teinudki. Esimest korda mõtlesingi, et ehk siis... aga kui peale factory reseti lampi päeva pärast uuesti sama seis oli ja ma 100% kindlalt mitte midagi ei olnud puutunud, siis saingi aru, et asi on veider. Edasi juba need driveri veidrused ja siis ka see 7800xt müstika.

_________________
Emotsionaalne suruja
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 19:46:07 vasta tsitaadiga

Kusjuures ma isegi vist igal kaardivahetusel teen igaksjuhuks clean installi driveritele, st. DDU kaudu maha ja peale.
Minimaalselt võiks deinstalli ja reinstalli teha.

Kuigi tean inimest, kes kolis Phenomi kastist Ryzeni kastile, sh. vahetas GPU ja uut installi ei teinud icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 20:25:58 vasta tsitaadiga

Ma olen võtnud 965 black prose, 8gb ddr2 ja mingist 280x kaardiga masinast windows 10 ketta ja tõstnud 3700x prose ja 5700XT kaardiga masinasse. Null anomaaliat oli.
Üldiselt windows 10 tulekuga ilmselt olengi liiga ära harjunud, et kõik alati sujub, sellepärast see 7800xt seiklus leeme lahti võttiski aga no see ei puutu ikkagi asja, sest ma ju proovisin ka puhta windowsiga ning endiselt oli jama. Ju siis sattusin täpselt õigel ajal õigetesse kohtadesse. Enam vist ei ole vahet, sest täna toimib ning naljapärast ei viitsi uuesti proovida, kuigi mul tuleb sellele masinale mingi päev enivei ilmselt teise kõvakettaga nullist teha, eks siis ole näha.

_________________
Emotsionaalne suruja
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2023 20:51:28 vasta tsitaadiga

Küsi masina uuelt omanikult kogemuste kohta. Või kui mõlemad kaardid mujal, siis mõlemalt icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2023 08:06:57 vasta tsitaadiga

AMD's latest driver lowers high idle power on Radeon RX 7800/7700/7600 GPUs connected to high refresh rate monitors
https://videocardz.com/newz/amds-latest-driver-lowers-high-idle-power-on-radeon-rx-7800-7700-7600-gpus-connected-to-high-refresh-rate-monitors
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.12.2023 14:01:43 vasta tsitaadiga

Paigaldasin selle kõige uueme Adrenaline paki- 23.12.1? ja valikutes küsis mult kiibistiku draiverite kohta(CPU).
Kas viimasel ajal teebki nii? Sellepärast nei ongi Factory reset keelatud, et muidu tõmbaks chipseti ka puhtaks ja siis ongi format C ees ootamas?

Neil sama Adrenaline installi pakk nii cpu+ gpu draiverite eest hoolt kandmas aga isegi kui keegi näpuka teeb siis üle võiks ikka kontrollida ju?
1x mul paar aastat tagasi juhtus, report bug, ja asi sai kiire lahenduse.
Aga nii suur firma võiks vigadest ometi õppida ju?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002




sõnum 02.02.2024 15:36:30 vasta tsitaadiga

Pidevalt kaotab driverites mu tuning settingud ära:

ainult pisike undervolt on peal 1115mv @ 6700XT . Kunagi toimis ka 1100mv peal murevabalt aga viimased ~5 kuud seda teadet visanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.02.2024 01:49:30 vasta tsitaadiga

Driftmoon, See on tavaline ebastabiilsuse märk. See, et kuangi toimis ei tähenda, et poole aasta või aasta pärast samamoodi toimib. Tõmbad veidi alla ja testid stabiilsust.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2024 03:37:11 vasta tsitaadiga

Driftmoon kirjutas:
Pidevalt kaotab driverites mu tuning settingud ära:

ainult pisike undervolt on peal 1115mv @ 6700XT . Kunagi toimis ka 1100mv peal murevabalt aga viimased ~5 kuud seda teadet visanud.

mul annab ka seda errorit peale igat booti. ei kasuta ammu juba AMD enda softi overclocki jaoks ja Afterburnerit see jama ei mõjuta sugugi

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 251, 252, 253  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.