Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 251, 252, 253  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2017 10:28:36 vasta tsitaadiga

Ega jah, mul olnud alates radeon 7500, ainuke "probleem" draiverite koha peal on olnud see, et hd3650 ei saanud üle hdmi soundi tööle, ja siis tuli välja, et probleem oli iidses emaplaadis, mis ei lubanud nii palju asju läbi pci-e siini.
Muidugi see hiirekursori jama oli rx-480'ga mingi driveriga, aga driveri uuendusega see ka kadunud.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2017 19:08:18 vasta tsitaadiga

Mul vahepeal oli nvidia ja siis 7770 - 7970 - 290 - 290x - 390.. Kõik väga hästi toiminud, viimaste driveritega oli jama, aga nüüd fixis AMD selle lõpuks ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2017 21:04:45 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
liitun eelkõnelejatega. mul juba tunne selline, et nVidia poole väga ei kipugi enam vaatama, AMD-ga nii ära harjunud


Mul kaks kaarti järjest AMD old ja kaalusin Nvidiat, ent soft on AMD'l nii heaks läinud ja Nvidial tundub lamp, et ei teagi icon_biggrin.gif

Eks näis.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2017 13:15:32 vasta tsitaadiga

Mul pole kummagagi mingeid suuremaid probleeme olnud. Võrdne arv mõlema tootja kaarte omanud. Hetkel Nvidia.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.02.2017 18:44:31 vasta tsitaadiga

17.1.2 whql on väljas
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2017 19:43:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sa vist vahetasid enne seda kui AMD Radeon Settings'i peale kolis? See on suhteliselt ideaalne.
Nvidia kontrollpaneel ebameeldiv ei ole? Aeglane ja regamist kohustav, jms. ?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.02.2017 22:18:17 vasta tsitaadiga

RX480 2 korda lampi kokku jooksnud...täitsa absurd thumbs_down.gif
R9 290 vähemalt tegi driver restardi...see nagu 10a vana ATI.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 20:35:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tomorrow, sa vist vahetasid enne seda kui AMD Radeon Settings'i peale kolis? See on suhteliselt ideaalne.
Nvidia kontrollpaneel ebameeldiv ei ole? Aeglane ja regamist kohustav, jms. ?

Sain paar versiooni uut kasutajaliidest kasutada enne, kui Nvidia peale kolisin. Mulle meeldis.
ot:
Nvidia kontrollpaneeli pole näinudki, kuna praegune win katki ja see ei lähe käimagi icon_lol.gif
Isegi kui läheks, siis Nvidia Inspector FTW thumbs_up.gif

Regamise kohustusest saab ennast mööda häkkida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.02.2017 20:45:04 vasta tsitaadiga

nviitja driver on idiootsus. et mingi mängu seadeid muuta siis rega ennast kusagile. gg thumbs_up.gif
amd võtab isegi driveri osakonnas krooni endale (kui juba pole võtnud), praegugi üpris heale tasemele jõutud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 20:50:41 vasta tsitaadiga

ot:
DeTHiCa., Wat? See on siis, kui tahad, et mängu seaded sinu eest paika pannakse. Mina seda ei taha. Mina panen alati käsitsi seaded paika. Ja nagu ma ütlesin saab sellest sisselogimise nõudest ennast mööda häkkida (mitte et see normaalne on, et inimene peab ise jamama).
Minujaoks ainus asi mida geforce experience vms pakub on shadowplay. Kõik muu on minu jaoks seal kasutu.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.02.2017 20:55:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ot:
DeTHiCa., Wat? See on siis, kui tahad, et mängu seaded sinu eest paika pannakse. Mina seda ei taha. Mina panen alati käsitsi seaded paika. Ja nagu ma ütlesin saab sellest sisselogimise nõudest ennast mööda häkkida (mitte et see normaalne on, et inimene peab ise jamama).
Minujaoks ainus asi mida geforce experience vms pakub on shadowplay. Kõik muu on minu jaoks seal kasutu.


wat wat? ei ole veidi imelik et tavalised driveri funktsioonid lukustatakse nvidia jms kontode taha? see tavaline paneel mis neil seal nüüd on (kuhu sisse logima ei pea) on mingi meeletult nuditud pa*sk.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 21:00:36 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., Oled sa üldse kasutanud, et nii julgelt (ja valesti) sõna võtad sellel teemal?
Hetkel on küll selline jutt sul, et "keegi kuskil rääkis" ja sina kohe usud. Ei ole peale shadowplay midagi geforce experience taha lukustatud. Kontrollpaneel on ju olemas. Samas nagu ma ütlesin on Nvidia Inspector palju parem ja võimekam alternatiiv.

Kas AMD-l mitte pole hetkel osad seaded ikka veel vana kontrollpaneeli peal? Ehk siis piisavalt sügavale kaevata Radeon Settings lahti tehes, siis mingi hetk viskab vana ette? Võibolla on nüüd kõik uude üle toodud. Vähemalt ma ei kuuluta seda kui tõde.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.02.2017 21:04:46 vasta tsitaadiga

Rx480 puhul pole vanast haisugi...aga kuidagi peidetud teema. Suur pluss muidugi see eri koormuste pinge profiili modimise võimalus - tundub, et sain kokkujooksmisest jagu thumbs_up.gif
Aga et tehase stock asi kokku jookseb on jabur...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.02.2017 21:05:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
DeTHiCa., Oled sa üldse kasutanud, et nii julgelt (ja valesti) sõna võtad sellel teemal?
Hetkel on küll selline jutt sul, et "keegi kuskil rääkis" ja sina kohe usud. Ei ole peale shadowplay midagi geforce experience taha lukustatud. Kontrollpaneel on ju olemas. Samas nagu ma ütlesin on Nvidia Inspector palju parem ja võimekam alternatiiv.

Kas AMD-l mitte pole hetkel osad seaded ikka veel vana kontrollpaneeli peal? Ehk siis piisavalt sügavale kaevata Radeon Settings lahti tehes, siis mingi hetk viskab vana ette? Võibolla on nüüd kõik uude üle toodud. Vähemalt ma ei kuuluta seda kui tõde.


kahjuks olen pidanud jah kasutama nvidia driverit. ilma geforce experiencisse sisse logimata ei saa seal pmst mitte midagi teha, mis puutub mängudesse.
radeoni crimson on sellega võrreldes nirvaana. isegi uninstall on amd-l parem icon_lol.gif - klikid uninstall ja hetk hiljem ilmub ette dialoog "driver uninstalled" mitte midagi rohkem sult ei nõuta ega pakuta. see on viis, kuidas BLOATivaba softi teha.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 11.02.2017 21:19:04 vasta tsitaadiga

gf experience tegeleb ainult mängude seadete muutmisega (ja mida aeg edasi seda nõmedamaks need 'soovitatavad' seadistused on läinud). kogu draiveri funktsionaalsus on vanas control panelis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 00:51:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
gf experience tegeleb ainult mängude seadete muutmisega (ja mida aeg edasi seda nõmedamaks need 'soovitatavad' seadistused on läinud). kogu draiveri funktsionaalsus on vanas control panelis.

^ This. Ma ei tea mida see detchita jahub siin või miks talle selline mulje on jäänud. Punaseid prillid ees ehk?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 12.02.2017 01:20:10 vasta tsitaadiga

Samamoodi ju ka AMD draiveritega...mingit softiosa mängusätete kallale pole kunagi lasknud. Mängus sees asjad paika ja ongi OK icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 12.02.2017 11:02:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste kirjutas:
gf experience tegeleb ainult mängude seadete muutmisega (ja mida aeg edasi seda nõmedamaks need 'soovitatavad' seadistused on läinud). kogu draiveri funktsionaalsus on vanas control panelis.

^ This. Ma ei tea mida see detchita jahub siin või miks talle selline mulje on jäänud. Punaseid prillid ees ehk?


sa pole vist kumbagi paneeli näinud, aga seletad küll siin. thumbs_up.gif
ma olen mõlemat näinud, amd oma hetkel kindlasti parem.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2017 11:35:16 vasta tsitaadiga

Nvdia puhul polnud sealt varem vaja midagi ka näppida. AMD puhul tuli kohe asi selgeks teha icon_mad.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 12:59:57 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
londiste kirjutas:
gf experience tegeleb ainult mängude seadete muutmisega (ja mida aeg edasi seda nõmedamaks need 'soovitatavad' seadistused on läinud). kogu draiveri funktsionaalsus on vanas control panelis.

^ This. Ma ei tea mida see detchita jahub siin või miks talle selline mulje on jäänud. Punaseid prillid ees ehk?


sa pole vist kumbagi paneeli näinud, aga seletad küll siin. thumbs_up.gif
ma olen mõlemat näinud, amd oma hetkel kindlasti parem.

Lol mu eelmine kaart oli 7870. Kasutasin paari esimest Crimsoni väljalaset. Kindlasti pole näinud midagi jah thumbs_up.gif
Sina siin jahud mingitest piirangutest mida ei eksisteeri Nvidia poolel. Tundub nagu tüüpiline fanboy bias icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2017 16:53:36 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ot:
verd! me tahame verd! icon_lol.gif

Just thumbs_up.gif
Väga edevaks tegelikult AMD läinud...see wattman teema icon_smile.gif
Krt: vara hõiskasin...ikka jooksis kokku.
Panin uue toite välistamiseks....
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 09:34:23 vasta tsitaadiga

Mul ei lasknud uut CCC installida, lõpus viskas errori ette.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifi
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2011



Online

sõnum 16.02.2017 12:30:32 vasta tsitaadiga

Ma täpselt ei mäleta, kuna mul see jama hakkas, kas ReLive updatega või siis järgmisega, peale selle tulekut. Esmane hälve oli see, et Radeoni enda soft ei saanud enam driveri uuendamisega hakkama. Nimelt selle updatemis softi avamise asemel andis Crimsonis errori et ei suutnud avada. Heaküll, tõmbasin ise driverid AMD lehelt ja installeerisin. Siis installi lõpus andis errori, et kõik ei saanud installitud. Mängud siiski jooksid, seega poogen ja läks nii edasi. Kuni nüüd viimaste draiverite panekul otsustasin sellesse rohkem süveneda. AMD support lehelt leidsin juhised selle errori kohta. Tõmbasin AMD enda cleaneri. Jooksutasin selle. Installeerisin uue peale ja ikka sama error. Pealekauba nüüd enam ei käivitu Crimson soft... Heroes of the Storm endiselt jookseb, seega pole rohkem viitsind tegeleda.. palju mittemidagi ütlevat infi aga jah, ühel mu sõbral on ka läpakas sama error installeerides
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 16.02.2017 15:22:48 vasta tsitaadiga

Crimson ReLive Edition 17.2.1 Optional väljas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2017 16:56:40 vasta tsitaadiga

ifi kirjutas:
Ma täpselt ei mäleta, kuna mul see jama hakkas, kas ReLive updatega või siis järgmisega, peale selle tulekut. Esmane hälve oli see, et Radeoni enda soft ei saanud enam driveri uuendamisega hakkama. Nimelt selle updatemis softi avamise asemel andis Crimsonis errori et ei suutnud avada. Heaküll, tõmbasin ise driverid AMD lehelt ja installeerisin. Siis installi lõpus andis errori, et kõik ei saanud installitud. Mängud siiski jooksid, seega poogen ja läks nii edasi. Kuni nüüd viimaste draiverite panekul otsustasin sellesse rohkem süveneda. AMD support lehelt leidsin juhised selle errori kohta. Tõmbasin AMD enda cleaneri. Jooksutasin selle. Installeerisin uue peale ja ikka sama error. Pealekauba nüüd enam ei käivitu Crimson soft... Heroes of the Storm endiselt jookseb, seega pole rohkem viitsind tegeleda.. palju mittemidagi ütlevat infi aga jah, ühel mu sõbral on ka läpakas sama error installeerides

Kui juba katki on, siis ei saa enam eriti hullemaks minna. Proovi DDU-ga puhastada: http://www.wagnardsoft.com/content/display-driver-uninstaller-ddu-v17054-released
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 251, 252, 253  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.