Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 21.10.2009 19:01:18 Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga


Sain eile kätte oma uue lauakomplekti jaoks võetud monitori, mille valik ei olnudki eriti raske - paar soovitust HV foorumist ja oligi selge mille tellin icon_smile.gif Kuna ma polnud juba mitu aastat lauaarvutit omanud, siis nüüd parandasin selle vea ja ei tahtnud vana 17" CRT monitori kasutada selle juures. Põhilisteks kriteeriumiteks oli FullHD (kõik kisub nagunii vaikselt sinnapoole) ja HDMI sisend, et saaksin selle külge ka ühendada oma digivideokaamera ja 1:1 pilti sealt pealt vaadata ilma arvutis konvertimiseta.

Tehnilised andmed:

Ekraani suurus: 23.6''
Resolutsiin (native): 1920x1080
Vaatamisnurgad: 170/160
Kontrast: 50000:1(1000:1)
Heledus: 300cd/m2
Reageerimisaeg: 5ms
Sosendid: RGB, DVI, HDMI
Voolukasutus: 48W Stand By Power (DPMS): 1.5W Type: SMPS internal
Heli: 6W (3W x 2Ch.)
Plug&Play: Jah
Kaal: 6.2Kg
Muud: Muliti Screen S/W, MagicBright, MagicColor, Color Effect, Off Timer,
AV Mode, MagicTune, Customized Key, 1080P Full HD, Image Size,
DVI with HDCP, Windows Vista Premium Certified

Spoiler Spoiler Spoiler

Pakendis kaasas olev tavaar: lauajalg(kallutamisvõimalusega), audiokaabel (3.5mm otsadega), DVI kaabel, RGB kaabel, CD-rom ja dokustaadid.

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimese asjana, kui ta lauapeale lahti lõin, siis mõtlesin, et tegu ikka jube lahmaka monitoriga ja kuidas ma ikka temaga harjun. Panin käima testimiseks mõned FullHD videod ja siis sain aru, et täiesti mõnus ikka. Huvi pärast vaatasin ka DVDrip kvaliteeti - ei taha enam väga neid 700MB suuruseid filme vaadata. Umbes 3m pealt oli tegelikult juba rahuldav vaadata madalakvaliteedilist videot. Hetkel olen ühe päeva teda omanud ja võiks öelda, et täiesti normaalne on seda 80-90 cm (võin ka eksida) töölaual jälgida. Alguses ma ei pannud tähele, et mu arvuti ei saanud automaatselt aru, et küljes on uus monitor ja sellepärast ei toiminud täielikult power management (kui arvutil jõudis kätte aeg "turn off display" teha, siis hakkas monitor meeleheitlikult signaali taga otsima. Hiljem ma märkasin seda ja lasin WU uue draiveri leida ning asi korras.

Spoiler Spoiler Spoiler


Pildikvaliteet: kuna tegu on üldse mu esimese FullHD seadmega ja võrdlusmoment puudub, siis võiks vist mainida, et kõik on mõnusalt terav ja tumedas ruumis filmi vaadates ei häiri pildi juures midagi (kodus laptoppide ekraanid "lekivad" äärtest), praegu neid pilte Photoshopis vähendades andis ta mulle ka märku, et monitori profiil tuleb otsida kuskilt (PS'is valge värv oli kollaka tooniga). Olemas on ka erinevad ekraanivalguse/värvitooni automaatseaded: Custom, Internet, Text, Game, Movie, Sport, Dynamic Contrast. Kasutan hetkel "Interneti" seadeid ja pilt ei ole niivõrd hele ning ei väsita silmi. Sport reziim on kõige külmema ja heledama tooniga. Mingi pildiguru ma ei ole ning ei väidagi, et minu monitor kuvab täiesti õiget pilti, kindlasti vilunud silm ütleks, et peaksin mõnda parameetrit kruttima.

Muud omadused: Monitoril on küljes stereokõlarid, mis ajavad asja ära aga midagi erilist nad ei paku, samas kaasasoleva kaabliga võib sinna ühenda enda kaasaskantava meediapleieri. Juhtnupud on puutetundlikud, aga kahjuks asuvad ekraani alumisel äärel ja nende tabamiseks pean ma alati täpselt vaatama mis nupuga tegu ja asukohta ka alati ei taba.

Üldkokkuvõttes olen ma rahul. Tegu siiski suht odavama otsa monitoriga ( icon_question.gif ) Ja minujaoks on seda küll. Veidike harjumatu on see, et töölaud on väga lai (võrreldes sellega, et viimased 3 aastat olen ma kasutanud 12" läpakat 1200x800 resolutsioonil) Aga nüüd olen ma hakanud taipama, et kogu selle vaba ruumi saab täita endale vajalikuga. Kindlasti tuleb see kasuks ka videode töötlemisel - enam ma ei pea ruumipuuduse pärast muretsema. Veebilehed võiksid ka 1920px laiused olla.

Pros & Cons

Hind thumbs_up.gif
Matt ekraan thumbs_up.gif
FHD thumbs_up.gif
Lihtne menüüde ehitus thumbs_up.gif

Juhtnuppude tundetus mõnikord (vb minu viga)
Liialt erk LED staatuse tuli, öösel vilgub mul pool tuba siniseks

Info: Arvutikeskus

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.10.2009 19:47:26 vasta tsitaadiga

Tuleb nõustuda teema algatajaga. FullHD filme pole veel proovinud, aga küll jõuab.

tsitaat:
Muud omadused: Monitoril on küljes stereokõlarid, mis ajavad asja ära aga midagi erilist nad ei paku, samas kaasasoleva kaabliga võib sinna ühenda enda kaasaskantava meediapleieri. Juhtnupud on puutetundlikud, aga kahjuks asuvad ekraani alumisel äärel ja nende tabamiseks pean ma alati täpselt vaatama mis nupuga tegu ja asukohta ka alati ei taba.

Word.

tsitaat:
Liialt erk LED staatuse tuli, öösel vilgub mul pool tuba siniseks

Pole veel ööd üle elanud moluga, eks aeg näitab mis mul teeb.

tsitaat:
Esimese asjana, kui ta lauapeale lahti lõin, siis mõtlesin, et tegu ikka jube lahmaka monitoriga ja kuidas ma ikka temaga harjun.


Just, alguses oli ka raske, aga peale ~10h kasutamist on päris hea. Silmi pole ka eriti hooranud nagu.

Endal läks 17" vana molu teiseks moluks uue kõrvale. Hoian mõnda asja kõrval lahti ja saab mugavalt jälgida. Neti surfid ja värgi teen 24" peal :p

Kui midagi veel meenub, lisan ka juurde icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2009 21:32:31 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Liialt erk LED staatuse tuli, öösel vilgub mul pool tuba siniseks

Uuri monitori menüüst(Setup-LED Brightness) thumbs_up.gif

Mina saan oma 2032BW-l igatahes reguleerida seda vahemikus 5-4-3-2-1.
5 def ja tavaliselt 1 peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 21.10.2009 23:10:52 vasta tsitaadiga

tomorrow, ei ole sellist valicut
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.10.2009 23:34:38 vasta tsitaadiga

Ei ole jah.

Muidu, resa tehes hakkas alguses valima seal seda signaali.. HDMI.>Analog->Digital. Alles digitali juures tuleb pilt ette. Mida teha, et kohe digitaliga läheks ikka?

Plaadi pealt mingid asjad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2009 03:14:42 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tomorrow, ei ole sellist valicut

Vb vanem mudel sellepärast pole icon_neutral.gif
Rasvane kirjutas:
Muidu, resa tehes hakkas alguses valima seal seda signaali.. HDMI.>Analog->Digital. Alles digitali juures tuleb pilt ette. Mida teha, et kohe digitaliga läheks ikka?

Huvitav minul on sisselülitades kohe Digital.Monitor ühendatud DVI kaabliga videokaardi DVI väljundisse ja üleminekuid ei kasuta
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Online

sõnum 22.10.2009 08:01:13 vasta tsitaadiga

Kui kõva monitori müra on? Mõtlen kui kõvasti uriseb/piniseb? Tuleb proovida haudvaikses toas kõrv vastu pannes.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 22.10.2009 10:25:26 vasta tsitaadiga

Minu arust mingi väike pinin oli (esimeste käivituste ajal olid mingid plõksud vms asi soojenes esimesi kordi, kerge plastmassi lõhn ka) aga pärastpoole ei ole kuulda olnud. Nagunii on toas arvuti mühin seega monitori mürale rõhku ei ole pannud. Muidugi kerge pinin vist kindlasti olemas võrreldes väiksemate kuvaritega mis mul varemalt on olnud.
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 22.10.2009 10:35:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui kõva monitori müra on? Mõtlen kui kõvasti uriseb/piniseb? Tuleb proovida haudvaikses toas kõrv vastu pannes.


Ei kuule midagi, kõrval pöörleb AMD stock jahutus 1700rpm juures

Rasvane kirjutas:
Ei ole jah.

Muidu, resa tehes hakkas alguses valima seal seda signaali.. HDMI.>Analog->Digital. Alles digitali juures tuleb pilt ette. Mida teha, et kohe digitaliga läheks ikka?

Plaadi pealt mingid asjad?


Mul peale draiveri uuenduse WU poolt on kohe Digital.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 22.10.2009 10:41:09 vasta tsitaadiga

Mul ka DVI ots 24 pealt kohe videokaarti ja 17" on vga üleminekuga ühendatud. Aga Digitali otsis ta ka enne VGA otsa sissepanekut.

carlking, plaadilt panid driverid jah?

PS! Mina ei kuule küll mingit pininat monitori poolt jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 22.10.2009 10:46:44 vasta tsitaadiga

Rasvane, ei, device manageris "Update Driver"... mul W7 ja ma arvan, et plaadist pole kasu, ei viitsinud seda välja veel kiskuda. Vb vaja värviprofiil sealt pealt võtta aga ma pole veel süvenenud.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 18.05.2002




sõnum 22.10.2009 11:00:36 vasta tsitaadiga

Minul 940B-l sõltub see pinin ekraani heledusseadest. Tavaliselt esineb pininat just madalamatel heledustel ning konkreetsel isendil on see 35% peal tugevaim, 55% kandis kaob pinin ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 22.10.2009 11:53:42 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:37:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 22.10.2009 13:20:29 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
carlking kirjutas:
Liialt erk LED staatuse tuli, öösel vilgub mul pool tuba siniseks

Mina lülitan arvutit sulgedes molu üldse välja.
Häiris ka see vilkumine juba vanema samsa juures.
Miks ta üldse peab vilkuma aru ei saa.. icon_rolleyes.gif

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.10.2009 13:40:57 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.10.2009 13:58:29 vasta tsitaadiga

Kui raske sellel monitoril kaldenurka muuta on? Endal mul on P2070, sellel küll kalde nurka muuta ei saa. Risk on korpus ära lõhkuda. Öine vilkumine (ISO) mind ei häiri, oleks see kiire vilkumine (FI) siis häiriks küll.

Kuid nupud võiks tõesti nupud olla. icon_smile.gif
tagasi üles
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 22.10.2009 13:59:10 vasta tsitaadiga

Pole üldse raske, samas ega seda iga päev pole vaja muuta ka
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2009 14:42:59 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif

Uuematel võimalus(vist enamusel) regullida, sest selle üle inimesed kaebasid/kaebavad üsna tihti icon_wink.gif

Kui Samsung ainult loobuks oma lollist kombest müüa ühe margi all 3 eri paneeli ja maaletoojad ei ostaks sisse Aasia turule mõeldud kaupa icon_evil.gif
Puudutasin seda teemat ka oma monitori ülevaates tollal: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 23.10.2009 11:23:13 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif


Ma mõtlesin kunagi pikalt selle peale, kuidas sellisest molli valgusest lahti saada....Lõpuks jõudsin järeldusele, et kui vajutada sellist power on/off nuppu, siis tuli on kadunud(millekspeaks ta öösel olema standby peal)

Klaveriga oli kunagi sama pull valgus häiris(caps lock numlock jne..) toppisin igasugu asju peale ja lõpuks avastasin, et kui caps jne välja lülitada siis kustub tuli ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 23.10.2009 11:36:02 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

TammikSi kirjutas:
Firefly kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif


Ma mõtlesin kunagi pikalt selle peale, kuidas sellisest molli valgusest lahti saada....Lõpuks jõudsin järeldusele, et kui vajutada sellist power on/off nuppu, siis tuli on kadunud(millekspeaks ta öösel olema standby peal)

Klaveriga oli kunagi sama pull valgus häiris(caps lock numlock jne..) toppisin igasugu asju peale ja lõpuks avastasin, et kui caps jne välja lülitada siis kustub tuli ära thumbs_up.gif

Muig, siis peaksin ma terve klaveri kinni teipima vist icon_razz.gif (G15)

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2009 12:01:47 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
TammikSi kirjutas:
Firefly kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif


Ma mõtlesin kunagi pikalt selle peale, kuidas sellisest molli valgusest lahti saada....Lõpuks jõudsin järeldusele, et kui vajutada sellist power on/off nuppu, siis tuli on kadunud(millekspeaks ta öösel olema standby peal)

Klaveriga oli kunagi sama pull valgus häiris(caps lock numlock jne..) toppisin igasugu asju peale ja lõpuks avastasin, et kui caps jne välja lülitada siis kustub tuli ära thumbs_up.gif

Muig, siis peaksin ma terve klaveri kinni teipima vist icon_razz.gif (G15)

Oi jummel icon_lol.gif

Sul on klaveril nupp millega taustvalgus kogu täiega välja lülitada doh.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.10.2009 12:08:06 Re: Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS vasta tsitaadiga

TammikSi kirjutas:
Firefly kirjutas:
.:MDK:. kirjutas:

jees, endal sama mure. öösel kui monitor idleb hakkab toas hull strobo käima ja suht häiriv on ikka icon_biggrin.gif

Ma tean mida sa tunned, mul oli ka Samsung kunagi. Tõmba teip peale icon_lol.gif


Ma mõtlesin kunagi pikalt selle peale, kuidas sellisest molli valgusest lahti saada....Lõpuks jõudsin järeldusele, et kui vajutada sellist power on/off nuppu, siis tuli on kadunud(millekspeaks ta öösel olema standby peal)

Klaveriga oli kunagi sama pull valgus häiris(caps lock numlock jne..) toppisin igasugu asju peale ja lõpuks avastasin, et kui caps jne välja lülitada siis kustub tuli ära thumbs_up.gif

Ma ostsin LG endale ja enam pole probleeme selle nupu säramisega. Pilt on ka 1k % parem kuna mul oli see Samsungi kõge viletsam 22" paneel. Enam ei oska Samsungi kunagi (kui meelest ei lähe see lubadus icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 25.10.2009 04:26:50 vasta tsitaadiga

mul v4ike kysimus et kui monitor osta siis tuleks ikka v6ta full HD1080? v6i
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 25.10.2009 10:59:35 vasta tsitaadiga

FullHD=1080p=1080x1920 icon_smile.gif


Eks võtta tuleb selline mida sul endal vaja on. Mina ei näinud väiksemal resolutsioonil pointi

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2009 15:03:25 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
FullHD=1080p=1080x1920 icon_smile.gif


Eks võtta tuleb selline mida sul endal vaja on. Mina ei näinud väiksemal resolutsioonil pointi

Nu mina monitori valisin, siis vaatasin ja võrdlesin poes 1680x1050 ja 1920x1200(tol hetkel polnud 1920x1080 veel eriti levinud)
Polnud tohutut vahet neil resodel ja otsutasin 1680 kasuks.Järgmine hüpe mida tõesti märkaks oleks 2560x1600 ja kui kunagi uue monitori ostan siis ilmselt see ka tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Samsung SyncMaster 2494HS mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.