Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 10.09.2009 20:49:52 Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid vasta tsitaadiga


Sai siis lõpuks soetatud väga korralikud kõrvaklapid - Roccat Kave, mida olen oodanud juba peaaegu pool aastat. Esimene mulje nii vaatamisel, kui nende kasutamisel mängimisel, muusika kuulamisel ja filmide vaatamisel on üle ootuste. teadsin, et need on väga head klapid, kuid ei osanud oodata midagi nii head. thumbs_up.gif
Kuna need Eestis lihtsalt polnud saadaval, sai tellitud hoopis Saksamaalt interneti poest, hinnaks oli 89.90EUR, millele lisandus kohale toimetamine tasu 13.90EUR. Pakk, mille lõuks kätte sain, pärast seitsme päevast ootamist, oli ilusti ära polsdertatud, et Roccat Kave karp seal sees ei liiguks ja et kannataks ka väiksemaid põrutusi.

Roccat Kave karp ise on ilus ja korralik.
Spoiler Spoiler Spoiler


Karbi avamisel leidsin sealt seest klapid, koos juhtmete ja puldiga; kasutusjuhendi; Roccat ID-kaart; CD koos juhendite ja test videoga; Reklaam leht icon_lol.gif ja Case Inari ?
Spoiler Spoiler Spoiler


Juhtmed:
3.5mm Jack-id olid kaitstud plastikust otsikutega; Juhtme täis pikkus on 3,4m; Jagaja ja arvuti aheline osa on 20cm; jagaja ja puldi vahelise osa pikkus on 1.8m; Klappide ja puldi vaheline osa on 1.4m. Pikkused on igati sobivad, vähemalt minu jaoks, ei ole miskit segavat ja olen rahul selle kohapealt.
Spoiler Spoiler Spoiler


Pult:
*Puldil all on kaks suuremat padjakest, tagamaks selle, et pult laualt maha ei libiseks niisama naljalt.*
Puldil on helitugevuse nupp(suur ümmargune ringjoon mis keerleb väikeste klõpsude saatel), mida keerates muudad mitte kallpide enda helitugevust vaid seda, mida süsteem väljastab(klappide helisüsteem on nagu arvuti endaga kokku sulanud). Kahjuks ei oska paremini seletada. *Ja praeguseks olen ka leidnud esimese punkti, mis võiks asjal jures olla, nimelt helitgevuse indikaator, kuid saab ilma selleta ka väga hästi hakkama icon_smile.gif *
Lisaks leidub seal ka helitugevuse Mute nupp, see asub helutugevuse ringijoone keske, mille vajutamisel korral hakkab puldil olev sinine LED vilkuma; mikrofoni Mute nupp, mis asub puldi küljepeal, mille vajutamise korral hakkab põlema sinine LED, mis asub mikrofoni otsas.
Puldi kaane avamisel leiab sealt 5 nuppu:
Centre(keskmine)- kõlarite helitugevus; Front(eesmised)- kõlarite helitugevus; Rear(tagmused)- kõlarite helitugevus; SUB(bass)- kõlarite helitugevus; Ja Game/movie(mäng/film) töörežiim.
Spoiler Spoiler Spoiler


Klapid:
Alumiinium hingedega. Klapid on ilusa ja lihtsa disainiga. Matt, kuid Roccat nimi klappide võrul vms(see osa mis üle pea käib) on ilusa läkega. Ei oskagi korraga öelda millega need kaetud on, kuid katusmisel on see kummjas materjal aga samas ka kuidagi plastiku laadset. Mõemal klapil on Roccat logo( see panter vms) ja nimi roccat-mõlemad helesiniselt, ja Kave mis on nõks suuremalt joonistatud ja hallikas. Võru osal on 3 pehmet nahk padja ruudukest, mis annavad natuke liikuma suuremaks mugavuseks. Klappe saab suht palju väänata igas suunas, ilma et katki läheksid vms., et ka suurtematele peadele see ilusti istuks. Kõlarite osad: kõlarid paiknevad 12 kraadise nurga all. klappide padjad on käsitis õmmeldud, pehmed ja mugavad. Klappide sügavus on võrdlemisi suur, kuid samas väga hea neile, kelle kõrvad ulatuvad peats tavalisest kaugemale, niivisi ei kõrva lestad ei muutu valusaks vms.
Klapid istuvad pähe nagu valatult, ei mingeid ebamugavusi ka pärast nelja tunnist kasutamist. Võrdlemisi suure kaalu juures(miskit üle 400g on) ei tundu, vähemalt minule, need rasketena ega logise peas kui just ei hakka väga väga kiirelt pead pöörama või pead raputama.
Heli on väga selge, puhas ja arusaadav. Ma ainult natuke olen jõudnud kasutada, kuid see aeg olen heli suhtes igati rahul!.
Muusikat kuulata on supper lux.
Filmide kohapealt töötab 5.1 nagu iga teinegi hea 5.1 heli süsteem, ei nurise.
Aga mängude puhul muutus mu maailm täielikult! Varasemalt kasutasin x-530 kõlareid(5.1 kõlarid) pidevalt, kuid mängude puhul on muutus äärmiselt suur. COD4-s kus ma neid kalppe testisin, kuulsin ka seda, kui keegi jooksis teisel pool platsi, väga hästi saab aru kus keegi on, algu ta all/ülevalt/ees/taga/vasakul/paremal või kus iganes... väga hästi saab aru kus asub ja kuhu poole liigub. 5.1 teeb mängimise juures oma tööd ideaalselt.
Puldil oleva Game/Movie töörežiimi erinevused heli suhtes:
Mängu töörežiimi puhul on helid teravamad ja selgemad, mis on äärmiselt vajalikud FPS mänfude puhul. lisaks ei ole ka liiga palju bassi, mis võib segada vastase asukoha määramisel.
Filmi töörežiimi puhul ei ole helid nnii teravad ja lubatakse rohkem bassi, mis aga pakub paremat naudingut filmide vaatamisel, kuid helide puhtus ja surround sound on endiselt alles.
Klappe saab nii öelda kokku pakkida, et oleks lihtsam ja mugavan transportida.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mikrofon:
Mikker asetseb vasakpoolsel klapil, täis pikkusega 15.5cm(minul ulatub umbes suu nurka). Mikriga erilist katsetust teha ei oska, kuid kui sõpradega rääkida ventrilo vahendusel, kuuldakse mind selgesti ja miskit häirivat pole. Samuti ei eisne midagi säärast nagu Razer Carcharias -ega (mikker püüab kinni igasuguse heli, mida kõrvaklapid mängivad[muusika/mängu helid/vms]), mis mind äärmiselt häirib kui saab sõpradega mängida koos või lihtsalt suehlda...
Mikri ühendus ei ole see, milleks tavaliselt on 3.5mm jack, vaid natuke suurem ja tugevam, et ei oleks ohtu, kui muuta mikri asendit klappide küljes.mikrit saba keerata 360kraadi, ja lisaks mikri pulka saab ka muuta vastavalt oma soovidele. Lihtne ja mugav.
Spoiler Spoiler Spoiler


Roccat kodukalt tehnilised andmed ja lisa infot(inglise keeles):
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif Mute nupud puldil
thumbs_up.gif Pult heli tugevusteks jne.
thumbs_up.gif Helitugevuse reguleerimine
thumbs_up.gif Centre/front/rear/sub-muutmise võimalus
thumbs_up.gif Game/movie tööreźiimi võimalused
thumbs_up.gif Mute-LED-de oelmas olu, et ei tekiks segadust.
thumbs_up.gif Puhas ja selge heli
thumbs_up.gif Lihtne ja mugav kasutada
thumbs_up.gif Mikker ei haara kõrvalisi helisid(vähemalt pole siiani täheldanud)
thumbs_up.gif Paindlik ja tugev alumiinium hinged
thumbs_up.gif Ei ole väsitav hoida peas
thumbs_up.gif Minu arvates on need oma hinda väärt!
* thumbs_up.gif Puldi all on libisemist taksitavad padjakesed*

* thumbs_down.gif thumbs_up.gif Helitugevuse indikaatori puudumine.*

Hetkel ei oska miskit miinusteks tuua.


Ühesõnaga: Soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

*Edit*

EDIT: Paljudel on esinenud probleeme Roccat ID kaardiga, mis antakse klappidega kaasa. Nimelt selle kaardi peal olev kood ei tööta. Et see korda saada, kirjutage kiri Roccatile ja saatke pilt kaardist, nad kas saadavad teile uue kaardi või panevad selle koodi töötama, et te saaksite seda kasutada.


viimati muutis maxman321 19.11.2009 22:07:08, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.09.2009 21:22:31 vasta tsitaadiga

miinuseks võiks panna klappidel rippuv juhe ja pult mis süles hakkab vedelema

kuigi see juhtme asi on igalühel oma teha
näeb suht kena välja ja hinna kohapealt on suht hea ka
kuigi jah ma eelistan isiklikult ilma juhtmeta klappe mida mul küll ei ole aga järgmised klapid mille muretsen on kindlasti ilma juhtmeta
võib ju helis alla jääda aga vähemalt ei ole tüütut juhet mis pidevalt tooli käetoe külge kinni jääb jne
saab rahus ringi tuiata tubades ja muusikat kuulata ja ei pea muretsema et kas juhe ulatub jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 10.09.2009 21:27:11 vasta tsitaadiga

minul juhe küll ei ripu ega sega, samas puldil on all ka spets padjad(mis jäid kahjuks mainimata), mis ei lase sellel libiseda niisama naljalt, nii et seisab laual ilusasti... mööda tuba ringi liigutes kasutan ise suuremaid kõlareid muusika kuulamiseks jne icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 10.09.2009 23:18:31 vasta tsitaadiga

Kus Sa asud icon_biggrin.gif kuulama saab tulla neid klappe icon_razz.gif Samas on suht nõme, et klappidel on mingi 3 erinevat otsa. Läpaka kasutajatele pole mõeldud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 10.09.2009 23:43:16 vasta tsitaadiga

asukoht profiilis kirjas, vast isegi saab natuke neid ka kuulata.. sellel ju 2 erinevat otsa, 4x3.5mm jack-id ja usb et voolu võtta vms...kui läpakal 5.1 olemas, siis ei tohiks vast probleemi olla.
mul veits kahtlane eelaimus, et ma võin olla esimene õnnelik eestlane, kes omab neid klappe? icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 11.09.2009 00:01:24 vasta tsitaadiga

No need 4x3.5mm otsad eeldavad, et on koht kuhu toppida need. Ainult väga loetud läpakatel on rohkem kui 2 pesa. Rääkimata 4'st. Kadrina natuke kaugel siiski icon_smile.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 11.09.2009 09:03:11 vasta tsitaadiga

Tundub väga hea asi olevat.

Läpparile saab juurde osta helikaardi ja pistad express... slotti. Kui soovid 5.1, siis peab ka helikaart olema 5.1 icon_wink.gif ei ole koht nurisemiseks!
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 11.09.2009 09:14:19 vasta tsitaadiga

Siin ka olemas: http://www.photopoint.ee/et/toode/15058/roccat-kave-korvaklapid-mikrofon
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 11.09.2009 09:44:56 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
Tundub väga hea asi olevat.

Läpparile saab juurde osta helikaardi ja pistad express... slotti. Kui soovid 5.1, siis peab ka helikaart olema 5.1 icon_wink.gif ei ole koht nurisemiseks!

Näita mulle helikaarti läpaka express pesasse, millel on 4x3.5mm pesasi? icon_biggrin.gif Arvad, et ma pole otsinud. On olemas Creative X-fi express, kuid sellel on ka ainult 2 pesa. thumbs_up.gif Tõenäolselt saab ka läbi Arvutikeskuse neid klappe tellida.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.09.2009 09:56:18 vasta tsitaadiga

http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=16642
+
http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=879&product=16779

või

http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=17751
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 11.09.2009 10:07:53 vasta tsitaadiga

see nn kunstnahaga-kummiga kõrvakate ei tundu vist kõige pehmem olevat. või vähemalt eemalt vaadates.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2009 10:36:15 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 11.09.2009 14:48:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=16642
+
http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=879&product=16779

või

http://www.soundblaster.com/products/product.asp?category=1&subcategory=208&product=17751


Kui vaatad ülevaateid siis see helikaart on suht saast. Ja hakata veel lisaks ühendama mingit lisaseadet lisaks helikaardile :S
Helikaart+lisaseade+kõrvaklapid thumbs_up.gif Tase.
Võiks ikka olla norm helikaart piisavate sisendite/väljunditega, mis juba istub ise express pesas. On seda palju tahetud icon_lol.gif
Pealegi seda lisamoodulit 5.1/7.1 jaoks on vast suht raske saada, kuna see vana toode. Ning selle hinda ka ette ei kujuta.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 11.09.2009 15:27:13 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Siin ka olemas: http://www.photopoint.ee/et/toode/15058/roccat-kave-korvaklapid-mikrofon

eile ei olnud kui veel vaatasin, is tegin tellimuse 2sept. aga olen oma ostuga rahul.

CnZ kirjutas:
see nn kunstnahaga-kummiga kõrvakate ei tundu vist kõige pehmem olevat. või vähemalt eemalt vaadates.

kõrvakatted ON pehmed ja mugavad icon_wink.gif
samas klappide all tagumistel külgedel on ka 3 õhutus auku.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 11.09.2009 15:47:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Hea ülevaade thumbs_up.gif

X2
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja
tonka

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2009 09:40:52 vasta tsitaadiga

http://blog.photopoint.ee/karbist-valja-roccat-kave-51-korvaklapid/
_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 12.09.2009 12:22:18 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
miinuseks võiks panna klappidel rippuv juhe ja pult mis süles hakkab vedelema

kuigi see juhtme asi on igalühel oma teha
näeb suht kena välja ja hinna kohapealt on suht hea ka
kuigi jah ma eelistan isiklikult ilma juhtmeta klappe mida mul küll ei ole aga järgmised klapid mille muretsen on kindlasti ilma juhtmeta
võib ju helis alla jääda aga vähemalt ei ole tüütut juhet mis pidevalt tooli käetoe külge kinni jääb jne
saab rahus ringi tuiata tubades ja muusikat kuulata ja ei pea muretsema et kas juhe ulatub jne
Juhtmetta klapid on küll mõnusad aga vaid seni kuni neil aku kestab. Kui järsku poole filmi või mängimise pealt saavad akud tühjaks siis oled ilma helita icon_biggrin.gif
Teine jama mis veel võib juhtuda... mis mul juhtus, et mu klappida laadija ühel päeval otsustas, et enam ei lae tema akusid ja iga kord kui akud tühjaks saavad pidin akud välja võtma klappidest ja eraldi laadijas neid laadima hakkama.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2009 16:02:50 vasta tsitaadiga

Rain01 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
miinuseks võiks panna klappidel rippuv juhe ja pult mis süles hakkab vedelema

kuigi see juhtme asi on igalühel oma teha
näeb suht kena välja ja hinna kohapealt on suht hea ka
kuigi jah ma eelistan isiklikult ilma juhtmeta klappe mida mul küll ei ole aga järgmised klapid mille muretsen on kindlasti ilma juhtmeta
võib ju helis alla jääda aga vähemalt ei ole tüütut juhet mis pidevalt tooli käetoe külge kinni jääb jne
saab rahus ringi tuiata tubades ja muusikat kuulata ja ei pea muretsema et kas juhe ulatub jne
Juhtmetta klapid on küll mõnusad aga vaid seni kuni neil aku kestab. Kui järsku poole filmi või mängimise pealt saavad akud tühjaks siis oled ilma helita icon_biggrin.gif
Teine jama mis veel võib juhtuda... mis mul juhtus, et mu klappida laadija ühel päeval otsustas, et enam ei lae tema akusid ja iga kord kui akud tühjaks saavad pidin akud välja võtma klappidest ja eraldi laadijas neid laadima hakkama.

Vähemalt hiirte puhul on tõsi see, et patareid kestavad kauem kui aku icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2009 13:46:24 vasta tsitaadiga

Selle raha eest saaks Sennheiser HD555, mis teeb ilmselt kõike paremini. 5.1 kõrvaklappides eelist ei anna, pigem juba võtta korralikumad stereo klapid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 13.09.2009 16:12:01 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
Selle raha eest saaks Sennheiser HD555, mis teeb ilmselt kõike paremini. 5.1 kõrvaklappides eelist ei anna, pigem juba võtta korralikumad stereo klapid.

s4nder
Ma räägin Gaming Headset-st ehk siis mängimiseks mõeldud kõrvaklappidest.
tegu on Gaming ehk siis mängimiseks mõeldud klappidega(Kave), samas saab kasutada neid ka filmide vaatamisel ja muusika kuulamsel(praeguseks olens seda teinud ikka üksjagu ja olen täiesti rahul ja enamgi veel) sennheiser hd555 POLE mõeldud mängimiseks vaid muusika kuulamiseks ja ka filmide vaatamiseks mingil määral... kui võrrelda neid klappe kave-ga siis mängimisel jäävad need alla, filmide vaatamise puhul oleksid suht võrdsed, kuid tänu sellele et kave-lon 5.1 jääb kave siiski peale. ja muusika kuulamise kohapealt ma vastu ei vaidle et sennheiser on selles parem(selleks on nee dju mõeldud).
Minu arvates on Kave parem kui 5.1 helisüsteem arvuti taga, sest helid on kõrvadele palju lähemal ja mängus olevaid helisid kuuleb juba palju kaugemalt ja selgemalt. olen pelanud nii Logitech X-530, Logitech Z-5500, Omnitronic SHP2000MK2(stereo!) ja nüüd ka Roccat Kave... neist kõigist on enam kui peajagu üle Roccat Kave...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2009 07:56:40 vasta tsitaadiga

Endalgi plaanis ühed 5.1 mängivad kõrvaklapid osta.
Kas need Medusa kõrvaklapid jäävad Roccale alla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 16.09.2009 10:50:49 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Endalgi plaanis ühed 5.1 mängivad kõrvaklapid osta.
Kas need Medusa kõrvaklapid jäävad Roccale alla icon_rolleyes.gif

See nädal on plaanis teha väike avhetus kasutaja Kremka-ga, nimelt laenan talle tsirka nädalaks enda Kave-t ja ta laenab seniks mulle Speedlink Medusa NX 5.1 klappe(mis on ka Mängimiseks mõeldud, kuid ei oska öelda mis vahe on neil ja SpeedLink Medusa Pro Gamer 5.1 klappidel).
Et kui oleme vahetuse ära teinud, siis võin öelda kuidas kumbi tundub, et kummad siis on paremad, võin ka teha väikese võrdluse. loodan et Kremka annab ka siis oma hinnangu icon_wink.gif

EDIT:
sai siis klappide vahetus tehtud, esimesed tunnid pelatud ja natuke on ka saanud muusikat kuulata.(Speedlink Medusa NX 5.1 vs Roccat Kave )
nii pea kui klapid panin pähe, tundsin kuidas klapid rõhuvad kõrvalestadele, mis tekidab kõrvadele valu.. olen sessuhtes üpriski tundlik. kohati annab ka tunda klappide võru keskkoht, mis toetub pealaele ühte kindlasse kohta.
lisaks earpads("kõrvapadjad"? icon_confused.gif ) ei ei ole vastu pead nii hästi(alt poolt on avavus) kui kave-l(minu peakuju puhul), mis tingib ka selle et kuulen väljastpoolt tulevat heli paremini.
Heli kohapealt ma ei oska midagi öelda, ei ole nii asjatundlik ja mul pole mõlemaid klapid hetkel käepärast(kremka mainis miskit et kavel tervemad helid vms, ehk oskab ta ise paremini rääkida heli kohapealt). küll aga kave isoleerib ka seest kostuvat heli paremini kui medusa nx 5.1( ei sega teisi nii palju).

EDIT2:
Kremka-l oli nii et klapid istusid küll ja heli tundus ka tervem, kuid tal oli ka natuke ebamugavusi, nimelt kõrvad kippusid higistama, kõrvad hakkasid rohkel vaiku tekitama...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2009 16:47:09 vasta tsitaadiga

Terve icon_smile.gif Mis mina neist Kavedest arvan... icon_rolleyes.gif
Ma pole raskemaid klappe näinud kui need. Lugesin forumitest et pidi F1 piloodi kaelalihased tekitama .. ei taht uskuda aga tundub et tõsi.
Klapid pähe panin siis oli selline tunne naq oleks maantee tööline.. kõik kumises isegi siis kui kaableid taga pold :S
Ja naq eelneval omanik mainis et mul hakkasid kõrvad täiega higistama peale ~1 tundi muusika kuulamist. Selline tunne oli et tõmba naq Shrek küünal kõrvas välja icon_wink.gif
Välimus un stiilne aga minujaox natuke liiga rohmakad.. Heli kohapealt tundus mlle CoD4 pelades et helid un teravamad aga võis ka olla pettev kuna pold CoD4 2 kuud peland.
Ainuke mis tähele panin et kauguse tajuvus naq imelik... Kuulsin et vaenlane un kõrval toas tekalt oli hoopis järgmises ...
võiks ikka aru saada kas vend un minust 2m kaugusel või 20m kaugusel.
Kuid ärge minu järeldustest midagi ette kujutama hakake proovige ise järgi icon_cool.gif
Medusadest niipalju et mikker võiks kõvem olla
Kena päeva beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 17.09.2009 12:27:10 vasta tsitaadiga

qzxcs kirjutas:

s4nder
Ma räägin Gaming Headset-st ehk siis mängimiseks mõeldud kõrvaklappidest.
tegu on Gaming ehk siis mängimiseks mõeldud klappidega(Kave), samas saab kasutada neid ka filmide vaatamisel ja muusika kuulamsel(praeguseks olens seda teinud ikka üksjagu ja olen täiesti rahul ja enamgi veel) sennheiser hd555 POLE mõeldud mängimiseks vaid muusika kuulamiseks ja ka filmide vaatamiseks mingil määral... kui võrrelda neid klappe kave-ga siis mängimisel jäävad need alla, filmide vaatamise puhul oleksid suht võrdsed, kuid tänu sellele et kave-lon 5.1 jääb kave siiski peale. ja muusika kuulamise kohapealt ma vastu ei vaidle et sennheiser on selles parem(selleks on nee dju mõeldud).

Olen proovinud paari "GAMING" headsetti kuid tavalised sennheiserid tegid neile igaljuhul silmad ette. Kahtlustan et ega need Koned paremad ei ole. Eks see üks rahalüpsmise viis on.

Oskad mõne erinevuse sisi tuua näiteks tavaliste ja mängimiseks mõeldud klappide vahel?


viimati muutis FurattoShutsuryoku 17.09.2009 12:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005




sõnum 17.09.2009 12:29:17 vasta tsitaadiga

Tegemist on mingi haibitud tootega vähemalt välimuse järgi. Kui nad gigaübermega klapid oleks siis oleks vast need otsikud ka üle kullatud. No nt razer kuldab küll isegi oma nö mänguri hiirtel otsad üle, mis poes odavamalt saada on kui need samused klapid (okei veidike teisest vallast aga põhimõte jääb). See millest sul see kujutlus, kui headest klapidest võis tekida. Võrreldes kõlaritega on tingitud vast sellest, et klappe kasutades tulevad sulle helid koheselt kõrva. Kõlarite puhul võib sul juba ruum rikkuda selle heli. Pms ma saan asjast nii aru, et kuni pole saanud paremat siis on hetkel olev parim. icon_biggrin.gif
Btw tseki oma lauseehitust ja kirjavigu reviews.
Ja ma ei usu et nt eluski sul klappide bass paneb koduaknaid värisema seega kõlarid ikka nagu efekti mõttes real deal. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.