Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.08.2010 21:47:45 vasta tsitaadiga

varsti saab aasta täis alles ja mingi plinin thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 21:51:24 vasta tsitaadiga

kas põhikõlar või taguminekõlar ?
Hetkel ma kuulan rohkem mussi ja eriti ei mängi( ei ole midagi hääd veel tulnud), sellepärast ei oska ka öelda, äkki ka mull pliniseb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 22.08.2010 22:10:33 vasta tsitaadiga

no endal nagu ainult muusika kuulamisel esineb, kui vähe kõvemini ja rohkema bassiga lugusi kuulata. icon_neutral.gif
Selline ületagumine see ei ole enam, ikka selline raksaka moodi rõve heli.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 22:13:02 vasta tsitaadiga

eks koju lähen, siis hakkan pingsalt seda raginat otsima icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 22.08.2010 22:24:24 vasta tsitaadiga

ise kardan et see plinin on phjustatud selle bassi/virba tõttu(nii et klapid värisevad peas), ei kuul nii et muusika õhjas jne, vaid selline hea bass ja kui siis väikene vibratsioon on... kukkunud või muud füüsilist jõudu pole need klapid ka tunda saanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2010 17:50:04 vasta tsitaadiga

Ostsin ka need klapid ära.Nende jaoks sai veel eraldi helikaart ostetud ,et 5.1 võtaks välja( http://www.photopoint.ee/et/toode/15208/speedlink-helikaart-stage-5-1-sl8866 ).Üldiselt töötavad,väga tore jne ,aga vahepuldil on helinuppudega nii ,et mida valjemad nad on seda rohkem pininat ma kuulen.Selline statiilise elektri ja ragina vahepealne.Praegu kompromissiga nii ,et front,center,rear,sub on kõik 2/5 peal maksimumist ja arvuti wave ja mastersound on maxi peal..Nii ei ole ragin väga pindakäiv ,kuid kuulda on natukene ikka.Lisaks tekkis mul selline kahtlane kaja nagu ainult mingi sub töötakski vms.Ei ole veel proovinud ,kas resa töötab.Saaks need ainult nüüd korralikult tööle oleks väga viis icon_neutral.gif

Edit: Sain echo ära ning surin ei ole nii märgatav enam.Kui puldil on kõik seaded rear,front,center madalal tasemel siis ei ole surinat kuulda.Peale natukest sättimist sain nii ,et heli saab valjemaks ka panna keskmisest tasemest.Nii ,et kui tavaliselt on sul keskmine siis minul oli see enne max ,mida ma kätte sain ilma surinata.Praegu saab kruttida valjemaks ning heli kvaliteet on küll väga viis:P . Võib-olla on mul pea kuju vale icon_lol.gif või midagi ,sest peale tundi umbes hakkab ülevalt kergelt peale suruma ning siis peab mingi paar minti pausi võtma ,et asi korda saaks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2010 23:30:24 vasta tsitaadiga

PVAliim kirjutas:
Ostsin ka need klapid ära.Nende jaoks sai veel eraldi helikaart ostetud ,et 5.1 võtaks välja( http://www.photopoint.ee/et/toode/15208/speedlink-helikaart-stage-5-1-sl8866 ).Üldiselt töötavad,väga tore jne ,aga vahepuldil on helinuppudega nii ,et mida valjemad nad on seda rohkem pininat ma kuulen.Selline statiilise elektri ja ragina vahepealne.Praegu kompromissiga nii ,et front,center,rear,sub on kõik 2/5 peal maksimumist ja arvuti wave ja mastersound on maxi peal..Nii ei ole ragin väga pindakäiv ,kuid kuulda on natukene ikka.Lisaks tekkis mul selline kahtlane kaja nagu ainult mingi sub töötakski vms.Ei ole veel proovinud ,kas resa töötab.Saaks need ainult nüüd korralikult tööle oleks väga viis icon_neutral.gif

Edit: Sain echo ära ning surin ei ole nii märgatav enam.Kui puldil on kõik seaded rear,front,center madalal tasemel siis ei ole surinat kuulda.Peale natukest sättimist sain nii ,et heli saab valjemaks ka panna keskmisest tasemest.Nii ,et kui tavaliselt on sul keskmine siis minul oli see enne max ,mida ma kätte sain ilma surinata.Praegu saab kruttida valjemaks ning heli kvaliteet on küll väga viis:P . Võib-olla on mul pea kuju vale icon_lol.gif või midagi ,sest peale tundi umbes hakkab ülevalt kergelt peale suruma ning siis peab mingi paar minti pausi võtma ,et asi korda saaks.


enne "installimist" ei tasu kritiseerida icon_wink.gif
Klapid muidu väga 5

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 25.08.2010 01:03:10 vasta tsitaadiga

PVAliim kirjutas:
Ostsin ka need klapid ära.Nende jaoks sai veel eraldi helikaart ostetud ,et 5.1 võtaks välja( http://www.photopoint.ee/et/toode/15208/speedlink-helikaart-stage-5-1-sl8866 ).Üldiselt töötavad,väga tore jne ,aga vahepuldil on helinuppudega nii ,et mida valjemad nad on seda rohkem pininat ma kuulen.Selline statiilise elektri ja ragina vahepealne.Praegu kompromissiga nii ,et front,center,rear,sub on kõik 2/5 peal maksimumist ja arvuti wave ja mastersound on maxi peal..Nii ei ole ragin väga pindakäiv ,kuid kuulda on natukene ikka.Lisaks tekkis mul selline kahtlane kaja nagu ainult mingi sub töötakski vms.Ei ole veel proovinud ,kas resa töötab.Saaks need ainult nüüd korralikult tööle oleks väga viis icon_neutral.gif

Edit: Sain echo ära ning surin ei ole nii märgatav enam.Kui puldil on kõik seaded rear,front,center madalal tasemel siis ei ole surinat kuulda.Peale natukest sättimist sain nii ,et heli saab valjemaks ka panna keskmisest tasemest.Nii ,et kui tavaliselt on sul keskmine siis minul oli see enne max ,mida ma kätte sain ilma surinata.Praegu saab kruttida valjemaks ning heli kvaliteet on küll väga viis:P . Võib-olla on mul pea kuju vale icon_lol.gif või midagi ,sest peale tundi umbes hakkab ülevalt kergelt peale suruma ning siis peab mingi paar minti pausi võtma ,et asi korda saaks.

Harjud ära

_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2010 15:57:15 vasta tsitaadiga

Jep.Praegu on super klapid.Niisama surfasin youtube-is ringi ja sattusin selle loo otsa: http://www.youtube.com/watch?v=0hX_11JrZU4 Suht julm kuulata vibraga icon_cool.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 26.08.2010 15:59:01 vasta tsitaadiga

Nende klappide puhul (üldse 5.1 klappide puhul) mängib väga suurt rolli ka helikaart. Enda X-fi pro titaniumiga oli Blu-Ray filme ikka tõsine elamus vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.08.2010 09:46:45 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas WIN7 64bit`ga helitugevuse reguleerimine tööle saada? Googlist abi ei leidnud, leidsin vaid sarnase murega kodanike.
Ja mis vibrast te mehed räägite...krt ma olen need korralikult põhja väänanud ja ei ole ikka mingit vibra tajunud...see ju ei saa ometi seotud olla WIN7`ega. USB juhe on kenasti pesas ja toide jookseb peale st sinised tulukesed põlevad. Olen klappe omanud nüüdseks ca 3 nädalat ja üldiselt meeldivad aga need eelpool mainitud asjad härivad.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 27.08.2010 10:17:33 vasta tsitaadiga

Cyberlord, ei tea kas selle kaardiga mis sul on üldse tuleb vibra icon_rolleyes.gif
Creative kaartidel on Bass settings ja ennable bass boost. Siis hakkavad alles õiged lahmakad pihta icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.08.2010 10:42:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Cyberlord, ei tea kas selle kaardiga mis sul on üldse tuleb vibra icon_rolleyes.gif
Creative kaartidel on Bass settings ja ennable bass boost. Siis hakkavad alles õiged lahmakad pihta icon_cool.gif


WIN7 sound devices all on ka selline tore koht nagu bass boost olemas aga mine tea jah...peab vist siis mingi helikaardi ka ligi võtma. See muidugi ei lahenda probleemi, et pult on hetkel minujaoks suht kasutu junn kuna helitugevust reguleerida ei saa.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 20:38:22 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Keegi teab kuidas WIN7 64bit`ga helitugevuse reguleerimine tööle saada? Googlist abi ei leidnud, leidsin vaid sarnase murega kodanike.
Ja mis vibrast te mehed räägite...krt ma olen need korralikult põhja väänanud ja ei ole ikka mingit vibra tajunud...see ju ei saa ometi seotud olla WIN7`ega. USB juhe on kenasti pesas ja toide jookseb peale st sinised tulukesed põlevad. Olen klappe omanud nüüdseks ca 3 nädalat ja üldiselt meeldivad aga need eelpool mainitud asjad härivad.


mul igatahes töötab, muud ei teinud kui lükkasid kaablid taha ja asi funkas
Ainuke mida näppisin oli kõlarite asetus, sest, win pakkus mulle algul 5.1 heli ja siis need klappide tagumised kõlarid ei töötanud. Panin 7.1 ja hakkasid tööle, side pair kõlarid võtsin maha. Realtek hd, gigabyte emaplaat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 27.08.2010 22:18:00 vasta tsitaadiga

jeesus188, kindel et kaableid segi ei ajanud. Endal tuvastas ka algul 7.1 aga asi oli selles et mingid värvid ei ühti.
Ei mäleta peast aga mingi kamm oli.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 27.08.2010 22:24:25 vasta tsitaadiga

Sama teema on mul ka emaplaadile integreeritud heliga- bassi pole ollagi ja 5.1 asemel peab kasutama 7.1(viimane asi ilmnes uue emaplaadiga-profiilis), võimalik, et viimase puhul on emplaadi helikal on aukude järjestus/värvid/märgised veits paigast ära/sassis
aga bassi sa ei saagi mingi lambi juustuka helikaardiga ja ka heli pole teab mis hea sellega icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 22:28:45 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
jeesus188, kindel et kaableid segi ei ajanud. Endal tuvastas ka algul 7.1 aga asi oli selles et mingid värvid ei ühti.
Ei mäleta peast aga mingi kamm oli.


segi ei ajanud, kui ma panen hetkel 5.1 peale tagasi, siis tagumised kõllid lihtsalt häält ei tee. 7.1 hetkel peal ja äärmised disable ja asi funkab thumbs_up.gif
Muideks segi ei anna ajada, sest rohkem auke ei ole emaplaadil icon_biggrin.gif

Ja bass on ikka hää, kui reviewsid lugesin, siis ei saanud aru,et mis vibrast jutt käib, aga kui klapid olid yhendatud, siis icon_razz1.gif

Edit: plaan soetada lähima kuu 2 jooksul uus helikaart( keegi võiks mingi norm kaardi maha parseldada), eks siis annan teada, kuidas int kaart ja õige kaart omavahelises suhtes on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 27.08.2010 22:31:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muideks segi ei anna ajada, sest rohkem auke ei ole emaplaadil

7.1 on ikka üks auk rohkem kui 5.1
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 22:45:57 vasta tsitaadiga

mingi auk on veel lihtsalt speakers out

need heledamad sisendid on tyhjad
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 01:05:23 vasta tsitaadiga

Mul teamspeakis ja ühes pelas kaob bass ja vibra ära või siis mingi rear/fron/center kõlarid on disabled vms.Näiteks kui panen mõne loo käima ,kus on bassikohtasi ka tunda ,siis kuulen korralikult ja vibra on ka täitsa olemas.
Samas kui panen sama loo ajal teamspeaki käima ,siis vibra ja bassi võid rahus ära unustada.Playeri taasavamine ja loo uuesti käimapanemine ei aita kah.Keegi teab ,mis kala on?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.08.2010 14:52:14 vasta tsitaadiga

JetAudioga mul midagi säärast pole esinenud...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 22:12:33 vasta tsitaadiga

PVAliim kirjutas:
Mul teamspeakis ja ühes pelas kaob bass ja vibra ära või siis mingi rear/fron/center kõlarid on disabled vms.Näiteks kui panen mõne loo käima ,kus on bassikohtasi ka tunda ,siis kuulen korralikult ja vibra on ka täitsa olemas.
Samas kui panen sama loo ajal teamspeaki käima ,siis vibra ja bassi võid rahus ära unustada.Playeri taasavamine ja loo uuesti käimapanemine ei aita kah.Keegi teab ,mis kala on?


kus on õike giri ja kogulagu kirjutamine????? icon_biggrin.gif
aiaiai

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 28.08.2010 23:51:51 vasta tsitaadiga

ot:
Kellegi eesdi geel longab kahte jalka(nagu minulgi) icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rõve töll
HV vaatleja
rõve töll

liitunud: 28.07.2010




sõnum 11.09.2010 13:22:59 vasta tsitaadiga

kuidas teil nii palju vibra on mul ainult natukene tugev on mul ainult natukene tunda ,kui 100 peal klapid.
_________________
rawr
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.09.2010 13:46:59 vasta tsitaadiga

rõve töll kirjutas:
kuidas teil nii palju vibra on mul ainult natukene tugev on mul ainult natukene tunda ,kui 100 peal klapid.


Eelpool mainitud, et peab olema korralik helikaart.
Kommentaarid: 545 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.