Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 200, 201, 202  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 07.09.2009 20:32:57 Korpuste teema vasta tsitaadiga

Tegin teema kuhu võib hakata kirjutama kasulikku infot arvutikorpuste kohta, enda kastidest ja uudised uute korpuste kohta turul. Kõik muud teemad, mis leidsin, on liiga spetsiifilised ja ei tahaks kellegi teise teemat üle ka võtta. See oleks siis natuke üldisem teema. icon_wink.gif
Kuna endal hetkel Chieftec Dragon Full Tower juppideks ja hetkel tegemisel siis jäi silma netis üks korpus. Sai ära ostetud. Täpsemalt see korpus siis:
Spoiler Spoiler Spoiler
Tegu on põmst Lian Li korpusega aga hind on mõistlik. thumbs_up.gif Pole vaja midagi modida, all black ja sinised led vendid sees. Peale paari päeva kasutamist võib rahule jääda, lärmakas pole ja väga praktiline on, isegi emaplaadi võib kinnitada thumbscrew-dega. icon_smile.gif Veel mingi video sellest kastist kui kiirelt ta lahti käib:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_smile.gif
Paneks mõned pildid ka praegusest kastist:





Piltide vaatamine on optional. icon_smile.gif
Korpus on siis ka Arvutikeskuses müügil kui kedagi huvitab:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja natuke lahjem ja odavam versioon sellest kastist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pildid oma kastidest ainult soovitan siia üles panna:
Spoiler Spoiler Spoiler

Üks kasulik link kus samuti igasugu väärt infot liigub:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna Corsair on tulemas arvutikorpuste turule siis hakkas kohe meeldima nende uus kast.
Corsair Obsidian 800D review:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lõpuks lasti välja korpus mille ehitamisel on peaaegu kõiki korpusepedede soove arvestatud. icon_smile.gif Miinuseks hind ja saadavus loomulikult. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.09.2009 21:00:58 Re: Korpuste teema vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:

Kuna Corsair on tulemas arvutikorpuste turule siis hakkas kohe meeldima nende uus kast.
Corsair Obsidian 800D review:
Spoiler Spoiler Spoiler

See Corsair on päris asjalik kast. thumbs_up.gif

Täna sattusin esimese HEC/Compucase 98-seeria kasti ülevaate peale. Kuna seda kasti müüakse ka eestis siis panen siis selle ülevaate lingi.
http://www.pureoverclock.com/article807.html

Valmistaja link ka
http://www.compucase.de/englisch/produkte/gehaeuse/supertower/98r9.php#

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 07.09.2009 21:58:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täna sattusin esimese HEC/Compucase 98-seeria kasti ülevaate peale. Kuna seda kasti müüakse ka eestis siis panen siis selle ülevaate lingi.
http://www.pureoverclock.com/article807.html

See kast sobiks mulle hästi.
REII-el kolmas PCI-ex pesa nii lollis kohas et väga väheseid korpuseid kus saaks kolmandat videokaarti kasutada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 07.09.2009 22:02:29 vasta tsitaadiga

Kuna mu praegune kast pole suurem asi ruumi ega ka välimuse poolest (profiil), siis oli mõte üks Raidmaxi oma tellida.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vot see samune. Käisin ka poes vaatamas, võrreldes praegusega tundub olevat ruumi küllaga. Annaks kodukale ka lingi, aga Raidmax on uuendanud kodukat, asi nüüd täies pikkuses flashis ja seetõttu pole linki visata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 07.09.2009 22:13:37 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:

See kast sobiks mulle hästi.
REII-el kolmas PCI-ex pesa nii lollis kohas et väga väheseid korpuseid kus saaks kolmandat videokaarti kasutada icon_neutral.gif


AK-s on sellele väga sarnane kast müügil. icon_wink.gif Meenutab millegipärast CM Stackerit. Sisemuse kohta ei oska muidugi midagi kosta. icon_rolleyes.gif
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=70230

Ollaz, mul üks celeron Raidmax Sagitta kastis. Kastist nagu eriti head muljet ei jäänud, selline odav plönn nagu. Alu kast ja põhirõhk on esipaneelil, sisu on neil kõigil sama. Kunagi oli isegi vesijahutus selle sees.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4092843#4092843
Pigem soovitaks seda Lancooli lahjemat versiooni millel akent pole ja veel mõned muudatused aga kastiga jääd rohkem rahule. Teed vajadusel ise akna, sisu lased pulbervärvimises mõnesaja krooniga mustaks värvida ja vendid saad ka välja vahetada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2009 06:28:55 vasta tsitaadiga

Kas meil polnud mingit korpuste teemat?.Või kadus see aegade hämarusse? icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.09.2009 06:55:10 vasta tsitaadiga

Milliseid häid (s. h. metallliigendid ja uksed) full towereid Eestist osta saaks? Praegu mul TT Tsunami Dream - väga viis asi, aga ruumi jääb väheks kui tahta kolm videot sisse panna, rohkem vente ja õhuruumi või suuremat mobo (EATX, EEATX, WTX + uued). icon_rolleyes.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 392 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2009 07:44:33 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Milliseid häid (s. h. metallliigendid ja uksed) full towereid Eestist osta saaks? Praegu mul TT Tsunami Dream - väga viis asi, aga ruumi jääb väheks kui tahta kolm videot sisse panna, rohkem vente ja õhuruumi või suuremat mobo (EATX, EEATX, WTX + uued). icon_rolleyes.gif

See äkki? icon_smile.gif - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=389916

Ainukeseks suurimaks miinuseks miks nii vähesed seda head korpust kasutavad on Hind icon_neutral.gif .Läksin just Tsunami Dreami pealt Stackerile üle ja ruumivõit oli märgatav icon_eek.gif
Julgen soovitada ka Cooler Master Cosmost ja HAF932-te.Viimane küll näeb jube välja imo icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.09.2009 08:29:26 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:

AK-s on sellele väga sarnane kast müügil. icon_wink.gif
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=70230

See peaks olema sama ksat. Osades maades müüakse seda Compucase, teistes HEC-i nime all.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 08.09.2009 17:57:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kas meil polnud mingit korpuste teemat?.Või kadus see aegade hämarusse? icon_razz.gif


Aegade hämaruses jah. icon_smile.gif Peale põhjalikumat otsimist leidsin siis hmekk-i teema aastast 2005 ja mille viimane postitus jääbki 2005 aasta algusesse. icon_wink.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=152660&highlight=jutte+kastidest

Ainuke otsene kokkulangevus minu teemaga on uued korpused aga järelikult pole 4 aastat ühtegi uut korpust välja tulnud. icon_smile.gif

Veel siis üks huvitav korpus:

Silverstone Raven 2 review: http://www.fudzilla.com/content/view/15344/40/
Selle korpuse teeb eriliseks emaplaadi asetus. Põhjanaabrite juures on see kast müügil hinnaga 139.- eurot. icon_rolleyes.gif http://www.jimmspc.fi/tuote/SST-RV02B-W
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 08.09.2009 22:14:39 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Ollaz, mul üks celeron Raidmax Sagitta kastis. Kastist nagu eriti head muljet ei jäänud, selline odav plönn nagu. Alu kast ja põhirõhk on esipaneelil, sisu on neil kõigil sama. Kunagi oli isegi vesijahutus selle sees.

Ei oleks eriliselt selline tont, kellel peab olema mingi jõhkram fulltower, mille pealt ma maksan arvuti hinnast mõned kilod. Ise nägin poes selle korpuse ära ja jäi küll enam-vähem mulje. PS! Tegu ei ole mitte Sagitta-ga vaid siiski Sagittariusega!

/ahja, eks kunagi on ikka esimene kord icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2009 22:32:47 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Ei oleks eriliselt selline tont, kellel peab olema mingi jõhkram fulltower, mille pealt ma maksan arvuti hinnast mõned kilod.

Tegelikult kui isegi vähegi arvuteid kokku paned, siis on see üsna väike väljaminek 2-3k või rohkem korraliku korpuse peale kulutada.Sest ega korpuste osas niikuinii mingeid revolutsioonilisi muutusi aastate jooksul ei tule nagu protsessorite või graafikakaartide osas.Ja viimaste peale kulutavad enamus samas suurusjärgus raha.Korralik korpus kestab 5.a minimaalselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 09.09.2009 05:43:06 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Ei oleks eriliselt selline tont, kellel peab olema mingi jõhkram fulltower, mille pealt ma maksan arvuti hinnast mõned kilod. Ise nägin poes selle korpuse ära ja jäi küll enam-vähem mulje. PS! Tegu ei ole mitte Sagitta-ga vaid siiski Sagittariusega!

/ahja, eks kunagi on ikka esimene kord icon_wink.gif


See oli puhtalt soovitus kuna olen kasutanud Raidmax kaste ja tean et Sagitta ja Sagittarius on 2 erinevat kasti kuid kui sa oleksid reviewsid või midagi lugenud siis näeksid et tegu on täpselt samade korpustega.(minimaalsete erinevustega esipaneel, samasugune interior, vean kihla et vendid on isegi samad. icon_smile.gif ) Raidmax laseb iga kuu välja uue kasti aga see on täpselt samasugune nagu nende eelmine kast. thumbs_down.gif Korpus mida soovitasin on ainult 100.- kallim kui see Sagittarius aga kvaliteet on kindlasti kõrgem ja asjaga on palju mugavam tegeleda.
See kas peab olema mingi jõhkram Full Tower eks see oleneb täiesti inimesest ja tema sissetulekust, ma lihtsalt soovitasin sulle paremat korpust põmst sama hinna eest. Kui sul on plaanis profiiliarvuti jaoks uus kast osta siis ma soovitaks korpuse üldse ostmata jätta ja panna see raha parema riistvara peale isegi kui see tähendab, et pead kasutama seda samat vanat kasti milles see Pentium hetkel istub. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.09.2009 12:35:48 vasta tsitaadiga

Veel üks Silverstone Raven 2 ülevaade

Silverstone Raven 2 (RV02) Chassis
http://www.driverheaven.net/reviews.php?reviewid=835

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 09.09.2009 20:56:17 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Ollaz kirjutas:
Ei oleks eriliselt selline tont, kellel peab olema mingi jõhkram fulltower, mille pealt ma maksan arvuti hinnast mõned kilod. Ise nägin poes selle korpuse ära ja jäi küll enam-vähem mulje. PS! Tegu ei ole mitte Sagitta-ga vaid siiski Sagittariusega!

/ahja, eks kunagi on ikka esimene kord icon_wink.gif


See oli puhtalt soovitus kuna olen kasutanud Raidmax kaste ja tean et Sagitta ja Sagittarius on 2 erinevat kasti kuid kui sa oleksid reviewsid või midagi lugenud siis näeksid et tegu on täpselt samade korpustega.(minimaalsete erinevustega esipaneel, samasugune interior, vean kihla et vendid on isegi samad. icon_smile.gif ) Raidmax laseb iga kuu välja uue kasti aga see on täpselt samasugune nagu nende eelmine kast. thumbs_down.gif Korpus mida soovitasin on ainult 100.- kallim kui see Sagittarius aga kvaliteet on kindlasti kõrgem ja asjaga on palju mugavam tegeleda.
See kas peab olema mingi jõhkram Full Tower eks see oleneb täiesti inimesest ja tema sissetulekust, ma lihtsalt soovitasin sulle paremat korpust põmst sama hinna eest. Kui sul on plaanis profiiliarvuti jaoks uus kast osta siis ma soovitaks korpuse üldse ostmata jätta ja panna see raha parema riistvara peale isegi kui see tähendab, et pead kasutama seda samat vanat kasti milles see Pentium hetkel istub. thumbs_up.gif

Ei ole profiilikas, sisu lendab kõik välja, kuid praegune korpus jääb väikseks (väga väikseks) ja seega ka uut kasti (korpust) vaja. Tänan küll soovituste eest, kuid siiski proovin selle Raidmaxi ära. Kui ei istu, eks hangin uue siis, kui väga vajadust on (vett kindlasti sisse panema ei hakka icon_wink.gif ). Asi on ka selles, et päris pedemajakat ei hakka ehitama, kuid asjal võiks algne välimus olla, kuna arvatavasti pole aega ja vahendeid modima hakata. (piisab ka toa valgustuseks, praegune hoiab juba toa valge icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 10.09.2009 14:53:20 vasta tsitaadiga

Minu arust on funktsionaalseim ja ilusaim kast Cooler Master ATCS 840, kuid pole seda veel Eesti turul märganud. eusa_think.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 10.09.2009 16:52:44 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Minu arust on funktsionaalseim ja ilusaim kast Cooler Master ATCS 840, kuid pole seda veel Eesti turul märganud. eusa_think.gif


http://www.pixmania.com/ee/ee/2972397/art/cooler-master/atcs-840-pc-tower-case-si.html
Olen sealt tellinud kraami, üsna väledalt tuleb kohale. Endale meeldib Stacker rohkem. icon_wink.gif Mõlema miinus on see et ilma lõhkumata triple radikat korpusesse ei mahuta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2009 18:05:36 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Minu arust on funktsionaalseim ja ilusaim kast Cooler Master ATCS 840, kuid pole seda veel Eesti turul märganud. eusa_think.gif

Välimus on 0 selle raha eest.Sama nagu mingil 700.- kastil

300 juurde ja saab palju ilusama Stackeri thumbs_up.gif

Olen samuti just korpuseid tellinud Pixmaniast.Sealt tuleb tõesti mõistliku aja jooksul kohale ja hinnad pole kehvad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 10.09.2009 19:33:13 vasta tsitaadiga

Keegi kunagi kuskil teemas viskas linki erinevate logodega starckereid. Need olid ikka päris kenad asjad...kas isegi sina olid see tomorrow, icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.09.2009 19:38:12 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
radok kirjutas:
Minu arust on funktsionaalseim ja ilusaim kast Cooler Master ATCS 840, kuid pole seda veel Eesti turul märganud. eusa_think.gif

Välimus on 0 selle raha eest.Sama nagu mingil 700.- kastil

Eks see, et tehgemist on alu kastiga tõstab natuke hinda. Muidu välimus mulle täitsa meeldib, ei ole liikstet tilu-lilu. Sisu on päris asjalik http://www.bit-tech.net/hardware/cases/2008/10/31/cooler-master-atcs-840-classic-review/2

Siiski Corsair Obsidian 800D meeldib mulle rohkem. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2009 20:20:13 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Keegi kunagi kuskil teemas viskas linki erinevate logodega starckereid. Need olid ikka päris kenad asjad...kas isegi sina olid see tomorrow, icon_rolleyes.gif

Ju see mina va stackeripede olin jah icon_lol.gif

Link siis XS-st - http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=203511

Paneb suu vett jooksma ja fantaasia lendama icon_razz1.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 10.09.2009 20:34:41 vasta tsitaadiga

tomorrow, Tänud thumbs_up.gif
Oi kuidas tahaks icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2009 21:21:37 vasta tsitaadiga

Isiklikult on need alati kõige rohkem meeldinud sealt:
Spoiler Spoiler Spoiler

See NV logo ära koristada siis oleks kenam:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ideaalne:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 10.09.2009 21:30:31 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
radok kirjutas:
Minu arust on funktsionaalseim ja ilusaim kast Cooler Master ATCS 840, kuid pole seda veel Eesti turul märganud. eusa_think.gif

Välimus on 0 selle raha eest.Sama nagu mingil 700.- kastil


Sellel? Ega pole vajagi mingit liigset tilu-lilu, värvilisi led'e jne. Selline ilus rahulik, sünge must kast, mida esmapilgul vaatad et kena tavaline kast, kuid kui avastad mis selle sees on .... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 22.10.2006




sõnum 10.09.2009 21:30:35 vasta tsitaadiga

See on päris tuus
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnus carboni imitatsioon icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele 1, 2, 3 ... 200, 201, 202  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.