Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 867, 868, 869  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 18.08.2017 12:42:59 vasta tsitaadiga

Siis minu viga, ma mälu järgi küsisin.
Ise istun optika peal juba aasta.

KillFrenzy kirjutas:
Six, uus soft ei näita seda enam.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.08.2017 12:45:54 vasta tsitaadiga

JazZ, Loop Attenuation 22.5 väärtus ei luba rohkem kiirust tõsta. Arvatavasti optikata liitumise hind on nii kõrge, kuna puudub sidekanal punktist a punkti b. Suhtle valla vms, riigiinstantsiga, et millal on plaanis teetööd vms ja paigalda kõri tee alla.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 12:50:10 vasta tsitaadiga

Tänud Pailaps. Kas see Loop Attenuation on kõrge sest liin on liiga pikk või võib asi olla liini seisukorras/kehvades ühendustes mul toas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 18.08.2017 12:53:31 vasta tsitaadiga

Netist leiab, et Loop Attenuation:

◾20dB and below is outstanding
◾20dB-30dB is excellent
◾30dB-40dB is very good

pigem on takistuseks SNR:

◾6dB or below is bad and will experience no synch or intermittent synch problems
◾7dB-10dB is fair but does not leave much room for variances in conditions
◾11dB-20dB is good with no synch problems

Või ma eksin?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 18.08.2017 13:05:50 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
No äkki sügisel tulevad uued numbrid. Kapp võib valmis olla, aga ega see automaagiliselt tähenda, et juhtmed sinna ühendatud on

Ilmselgelt on ühendatud. Mul ei olnud varem 40/10 võimalust, liin oli 1,1km. Nüüd ehitati uus jaam minu krundi kõrvale, jaam on majast maks 50m, aga vask jookseb minu andmetel teisele poole tänava otsa kappi ja nüüd siis ilmselt tuldud teed tagasi krundi juurde kappi. Silma järgi hinnates võib see edasi tagasi pikem olla kui 400m. See oleks lahe ämber icon_smile.gif

Krundi kõrval kaevu pandi ka optika splitter, aga telia lehe andmetel maksab sealt mulle optika panemine ikka 5k euri icon_smile.gif Kaev on küll loomulikult mitte minu pool teed, aga sellest hinnast ma ikka aru ei saa.


EDIT: Tegin ruuterile restardi, nüüd näitab DSL Rate(s) 44999 Kb/s
Tuleb vist tõdeda, et toimibki peaaegu automaatselt see kiiruse vahetamine.



Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile XXX valguskaabli rajamise maksumus 5000 €.

Praeguse pakkumise hinna on arvutanud automaatsüsteem. Täpne hind selgub peale põhjalikumat tehnilist selgitust. Kui olete sellest huvitatud, esitage palun vastav päring Iseteeninduses või kirjutage aadressil info@telia.ee ning andke meile sellest teada. Edastame Teile täpse hinnapakkumise e-maili teel hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Ehk mida ma selle copy-pastega öelda tahtsin, on see, et võta pakkumine. Minul kukkus hind mitu korda peale täpsema hinnapakkumise saamist icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.08.2017 13:08:39 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Netist leiab, et Loop Attenuation:

◾20dB and below is outstanding
◾20dB-30dB is excellent
◾30dB-40dB is very good

pigem on takistuseks SNR:

◾6dB or below is bad and will experience no synch or intermittent synch problems
◾7dB-10dB is fair but does not leave much room for variances in conditions
◾11dB-20dB is good with no synch problems

Või ma eksin?
'

Ei saa ei eksi. Ma vaatasin neid väärtusi koos. Kõrge sumbuvus ja madal signaali ja müra suhe ei luba kiirust tõsta. Lisaks ma ei näe liini, seega ei tea rohkemat järeldada. Puudub liini pikkus, kaablitüüp. Kuskilt lugesin, et 1,1 km, mille peal tegelikult peaks max olema 20/5.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 13:20:21 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ma vaatasin neid väärtusi koos. Kõrge sumbuvus ja madal signaali ja müra suhe ei luba kiirust tõsta. Lisaks ma ei näe liini, seega ei tea rohkemat järeldada. Puudub liini pikkus, kaablitüüp. Kuskilt lugesin, et 1,1 km, mille peal tegelikult peaks max olema 20/5.

Jah, varem oli mu liini pikkus 1,1km. Aga nüüd sai minu nurgal uus Telia jaam valmis ja paistab et on ka tööle pandud, sest sain nüüd 40/10 ühenduse tellida ja see toimib ka juba. See jaam on minu majast maks 50m kaugusel, aga ma oletan et mu liin jookseb teisele poole tänava otsa kappi ja siis sealt tagasi nüüd siia minu maja kõrvale uude jaama, see võib kokku olla pikem kui 400m, ma ei tea.

Ühesõnaga ma saan aru et ma olen vase osas ikka ämbris ja ei ole mul lootust ka sügisel seda uut kiiremat ühendust saada vase otsast. Jääb üle ainult see optika ots mis mulle majast ~50m kaugusel asuvasse kaevu toodi. Eks ma uurin kas saab selle sealt minuni kuidagi mõistlikuma hinna eest kui 100 euri meeter.

Inspiro kirjutas:

Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile XXX valguskaabli rajamise maksumus 5000 €.

Praeguse pakkumise hinna on arvutanud automaatsüsteem. Täpne hind selgub peale põhjalikumat tehnilist selgitust. Kui olete sellest huvitatud, esitage palun vastav päring Iseteeninduses või kirjutage aadressil info@telia.ee ning andke meile sellest teada. Edastame Teile täpse hinnapakkumise e-maili teel hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Ehk mida ma selle copy-pastega öelda tahtsin, on see, et võta pakkumine. Minul kukkus hind mitu korda peale täpsema hinnapakkumise saamist icon_wink.gif

Iseteeninduses on see tekst väheke teine, seal on kirjas et kui see hind teile sobib, siis tegutsege edasi. No kuidagi ei sobi see hind mulle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 18.08.2017 13:49:06 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Ma vaatasin neid väärtusi koos. Kõrge sumbuvus ja madal signaali ja müra suhe ei luba kiirust tõsta. Lisaks ma ei näe liini, seega ei tea rohkemat järeldada. Puudub liini pikkus, kaablitüüp. Kuskilt lugesin, et 1,1 km, mille peal tegelikult peaks max olema 20/5.

Jah, varem oli mu liini pikkus 1,1km. Aga nüüd sai minu nurgal uus Telia jaam valmis ja paistab et on ka tööle pandud, sest sain nüüd 40/10 ühenduse tellida ja see toimib ka juba. See jaam on minu majast maks 50m kaugusel, aga ma oletan et mu liin jookseb teisele poole tänava otsa kappi ja siis sealt tagasi nüüd siia minu maja kõrvale uude jaama, see võib kokku olla pikem kui 400m, ma ei tea.

Ühesõnaga ma saan aru et ma olen vase osas ikka ämbris ja ei ole mul lootust ka sügisel seda uut kiiremat ühendust saada vase otsast. Jääb üle ainult see optika ots mis mulle majast ~50m kaugusel asuvasse kaevu toodi. Eks ma uurin kas saab selle sealt minuni kuidagi mõistlikuma hinna eest kui 100 euri meeter.

Inspiro kirjutas:

Esialgsete arvutuste kohaselt on Teie soovitud aadressile XXX valguskaabli rajamise maksumus 5000 €.

Praeguse pakkumise hinna on arvutanud automaatsüsteem. Täpne hind selgub peale põhjalikumat tehnilist selgitust. Kui olete sellest huvitatud, esitage palun vastav päring Iseteeninduses või kirjutage aadressil info@telia.ee ning andke meile sellest teada. Edastame Teile täpse hinnapakkumise e-maili teel hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Ehk mida ma selle copy-pastega öelda tahtsin, on see, et võta pakkumine. Minul kukkus hind mitu korda peale täpsema hinnapakkumise saamist icon_wink.gif

Iseteeninduses on see tekst väheke teine, seal on kirjas et kui see hind teile sobib, siis tegutsege edasi. No kuidagi ei sobi see hind mulle.


Siis tegutsegi edasi, täpsema pakkumise küsimine ei too sinule mingisugust kohustust.
Saad detailse hinnapakkumise kui vajutad "Soovin hinnapakkumist"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 15:17:18 vasta tsitaadiga

Käisin sõitsin rattaga sinna tänava otsa kapini kuhu ma arvan et mu õhuliini läheb ja sealt tagasi uue jaamani mis minu krundi nurgal on. Tulemuseks sain täpselt 400m. Nii tore kas pole icon_biggrin.gif
Kas keegi telia töötajatest saaks seda uut liini pikkust kuskilt üle vaadata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 18.08.2017 18:41:33 vasta tsitaadiga

Download aeglane (0,80mbps), upload (~9mbps). Tellitud kiirus 10mbps.
Kiirus testitud nii ruuteri enda softiga, mobiili kui ka arvutiga. Nii kaabli, kui wifi-ga.
Milles võib viga olla?

Restart tehtud, reset veel mitte.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 19:42:34 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd natuke segaduses. Vaatasin oma vanu postitusi ja märtsis oli mu ühenduse Loop Attenuation 22.1 ja praegu on 22.5. Mismoodi see sitemaks läks kui ma nüüd lühema liini otsas olen et 40/10 sain? Midagi on nagu mäda ja mina ei mõista, kas keegi tark oskab seletada? Ainuke variant mis mina suudan välja mõelda on see et olen endiselt vana 1,1km liini otsas, aga kuda ma nüüd siis järsku 40/10 ühenduse sain, mis enne võimatu oli?

viimati muutis JazZ 18.08.2017 19:44:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2017 20:00:56 vasta tsitaadiga

Võib vabalt rohkemgi kõikuda, praegu räägime alla 10% erinevusest.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 21:22:07 vasta tsitaadiga

Ma saan aru et see võib kõikuda, aga kas see number ei peaks oluliselt väiksem olema kui liin nüüd pea kolm korda lühem on (~400m) kui enne oli (1077m)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2017 21:25:20 vasta tsitaadiga

Ega ainult pikkus tähtis ole, jämedus loeb ka. Ja kvaliteet.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 18.08.2017 21:29:44 vasta tsitaadiga

JazZ, ma arvan, et sa istud ikka sama liini otsas.
Kui enne oli alla 1200 m võimalik 20/5, siis nüüd on seda tõstetud 40/10 peale ja ongi kogu lugu.

JazZ kirjutas:
Ma saan aru et see võib kõikuda, aga kas see number ei peaks oluliselt väiksem olema kui liin nüüd pea kolm korda lühem on (~400m) kui enne oli (1077m)?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2017 21:37:49 vasta tsitaadiga

Six, ma ise tahaks ka seda väga loota et liini pole veel uuele jaamale ümber tõstetud, sest sellisel juhul oleks mul veel lootust. Aga sellisel juhul jääb mulle arusaamatuks kuidas see 40/10 nüüd võimalikuks sai? Indrekp siin ju väitis et 1,1 liini puhul pole see võimalik ja keegi teine teliast vaatas liini parameetreid ja ütles sama. Ruuterist mulle nähtavad numbrid on hoopis sitemaks läinud, seega ma ei saa üldse aru mis toimub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 18.08.2017 21:40:29 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas mul oleks mõtet Digimaaga liituda, kui mul on juba optika koju tõmmatud? Selles mõttes, et siis saaks soovi korral Telia pikalt saata ja mõne muu teenuspakkuja alla minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 18.08.2017 21:46:39 vasta tsitaadiga

Need parameetrid ei koti kedagi. Meil oli tööjuures kunagi 40/10 ühendus, kuigi isegi Attainable Rate ei andnud 40 välja.
Seega kõik on võimalik.
Looda, et istud ikka vana liini küljes...

JazZ kirjutas:
Six, ma ise tahaks ka seda väga loota et liini pole veel uuele jaamale ümber tõstetud, sest sellisel juhul oleks mul veel lootust. Aga sellisel juhul jääb mulle arusaamatuks kuidas see 40/10 nüüd võimalikuks sai? Indrekp siin ju väitis et 1,1 liini puhul pole see võimalik ja keegi teine teliast vaatas liini parameetreid ja ütles sama. Ruuterist mulle nähtavad numbrid on hoopis sitemaks läinud, seega ma ei saa üldse aru mis toimub.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.08.2017 01:19:31 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Six, ma ise tahaks ka seda väga loota et liini pole veel uuele jaamale ümber tõstetud, sest sellisel juhul oleks mul veel lootust. Aga sellisel juhul jääb mulle arusaamatuks kuidas see 40/10 nüüd võimalikuks sai? Indrekp siin ju väitis et 1,1 liini puhul pole see võimalik ja keegi teine teliast vaatas liini parameetreid ja ütles sama. Ruuterist mulle nähtavad numbrid on hoopis sitemaks läinud, seega ma ei saa üldse aru mis toimub.


viimane jutt oli, et on võimalik kui vdsl parameetrites on müramargiaal piisavalt hea ja att rate lubab, siis laseb automaat ka pikemale kui 800m liinile suuremat kiirust, samamoodi nagu mõõdetakse 60M vdsl teenust.
nende numbrite järgi oled sa ikka kilomeetrisel liinil aga ilmselt tõstetakse kunagi uude kappi kui see on ikka uus dslam kapp.

sukelduja kirjutas:
Huvitav, kas mul oleks mõtet Digimaaga liituda, kui mul on juba optika koju tõmmatud? Selles mõttes, et siis saaks soovi korral Telia pikalt saata ja mõne muu teenuspakkuja alla minna.


miks mitte, 300€ pole ju teab mis summa. sellest aru ei saa, miks on siiski vaja töötav fiiber teise töötava vastu vahetada. kui siis jah lihtsalt hinna ja operaatori vahetuse mõttes.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 19.08.2017 09:19:48 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Huvitav, kas mul oleks mõtet Digimaaga liituda, kui mul on juba optika koju tõmmatud? Selles mõttes, et siis saaks soovi korral Telia pikalt saata ja mõne muu teenuspakkuja alla minna.

Olen aru saanud, et igasugu digimaad ongi mõeldud optika vedamiseks, mitte teenuse pakkumiseks, sellega tegelevad ikka Telia ja teised. Seega puudub asjal mõte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 19.08.2017 10:21:22 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ kirjutas:
Six, ma ise tahaks ka seda väga loota et liini pole veel uuele jaamale ümber tõstetud, sest sellisel juhul oleks mul veel lootust. Aga sellisel juhul jääb mulle arusaamatuks kuidas see 40/10 nüüd võimalikuks sai? Indrekp siin ju väitis et 1,1 liini puhul pole see võimalik ja keegi teine teliast vaatas liini parameetreid ja ütles sama. Ruuterist mulle nähtavad numbrid on hoopis sitemaks läinud, seega ma ei saa üldse aru mis toimub.


viimane jutt oli, et on võimalik kui vdsl parameetrites on müramargiaal piisavalt hea ja att rate lubab, siis laseb automaat ka pikemale kui 800m liinile suuremat kiirust, samamoodi nagu mõõdetakse 60M vdsl teenust.
nende numbrite järgi oled sa ikka kilomeetrisel liinil aga ilmselt tõstetakse kunagi uude kappi kui see on ikka uus dslam kapp.

Tore oleks, aga parameetrid said ju üle vaadatud ja need olid kehvad (kusjuures kõigil kes samas kimbus olid). Paremaks need ka läinud ei ole, pigem halvemaks. Seega ainuke variant mis üle jääb on see et Telia on miinimum nõudeid langetanud, aga seda Sa võiksid siis ju teada?
Ja see oleks veel lahe kokkusattumus et see samal ajal juhtus kui minu nurgal uus kapp tööle pidi hakkama.

Aga ma saan siis õigesti aru et see Loop Attenuation number peaks väiksemaks minema kui liin minu ja jaama vahel poole lühem oleks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 19.08.2017 10:55:37 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Huvitav, kas mul oleks mõtet Digimaaga liituda, kui mul on juba optika koju tõmmatud? Selles mõttes, et siis saaks soovi korral Telia pikalt saata ja mõne muu teenuspakkuja alla minna.

Olen aru saanud, et igasugu digimaad ongi mõeldud optika vedamiseks, mitte teenuse pakkumiseks, sellega tegelevad ikka Telia ja teised. Seega puudub asjal mõte.

Digimaa kliendina on sul teenuspakkuja suhtes valikuvabadus, muidu oled nagu laulatud sellega, kelle kaabel sulle tuppa tuleb.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.08.2017 12:00:14 vasta tsitaadiga

Eriti ei usu sellesse helgesse tulevikku, pigem tekib jaotus piirkondade kaupa.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.08.2017 14:06:56 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
harakas kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Huvitav, kas mul oleks mõtet Digimaaga liituda, kui mul on juba optika koju tõmmatud? Selles mõttes, et siis saaks soovi korral Telia pikalt saata ja mõne muu teenuspakkuja alla minna.

Olen aru saanud, et igasugu digimaad ongi mõeldud optika vedamiseks, mitte teenuse pakkumiseks, sellega tegelevad ikka Telia ja teised. Seega puudub asjal mõte.

Digimaa kliendina on sul teenuspakkuja suhtes valikuvabadus, muidu oled nagu laulatud sellega, kelle kaabel sulle tuppa tuleb.


Eeldusel, et ülalmainitud teenusepakkujal on huvi bitte ja baite ruutida. Võid avastada, et paljudel huvi puudub. Võimalik, et puudub digimaa-ga ühendus teenusepakkuja sõlmpunktis. Ehk igatepidi plekid rahanatukese Teliale olenemata kaablivõrgu omanikust.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 14:44:11 vasta tsitaadiga

Pailaps, kui juba kiud kohal, küll selle bittide liigutaja kah sinna otsa leiab. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 867, 868, 869  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.