Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 485, 486, 487 ... 867, 868, 869  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2017 09:25:46 vasta tsitaadiga

indrekp, kus on muidu ühenduskohad siis, kui kaabel ei jookse üldse läbi kilpide, nendes hallides plastkarpides, kust toru hargneb?
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.02.2017 10:15:38 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrekp, kus on muidu ühenduskohad siis, kui kaabel ei jookse üldse läbi kilpide, nendes hallides plastkarpides, kust toru hargneb?

Sõltub võrgust, see on ikka korrusel või naaberkorrusel.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2017 10:18:46 vasta tsitaadiga

Trepikodades on igal korrusel küll elektrikilbid, aga need ei puutu meie kortermajas üldse teemasse.
Sest keldrist jookseb otse igasse korterisse oma kaabel, "kilbis" mingit jagamist ei toimu. Keldri lae all on ikka igavene hunnik võrgukaableid icon_lol.gif
Ma ei tea kuidas seal täpselt ära jagatud on, aga keldris on veel starmani "boks" ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2017 13:51:20 vasta tsitaadiga

Iga korteri jaoks keldris asuvast switchist tuleb eraldi kaabel mis lõppeb korrustel asuvas elektrikilbis (on ka maju kus korterite panipainik samal korrusel, siis lõppeb seal näiteks), ning siis kliendi liitumisel või ümberühendamisel jätkatakse seda kaablit sealt punktist kliendi korterisse.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2017 22:24:39 vasta tsitaadiga


telia vask 12M/1M ühendus, kas see kiirus on normaalne? telekas töötab samalajal...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 09.02.2017 22:28:58 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:

telia vask 12M/1M ühendus, kas see kiirus on normaalne? telekas töötab samalajal...

Telekaga normaalne
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2017 22:32:44 vasta tsitaadiga

Kui on aktiveeritud üks vaatajakoht (võimalusel aktiveeri veel teine vaatajakoht) ja töötab üks teler või aktiveeritud kaks vaatajakohta ning töötavad mõlemad telerid, siis on kiirus täiesti normaalne. Või noh, mis normaalne, aga selline see on jah.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2017 01:57:38 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kui on aktiveeritud üks vaatajakoht (võimalusel aktiveeri veel teine vaatajakoht) ja töötab üks teler või aktiveeritud kaks vaatajakohta ning töötavad mõlemad telerid, siis on kiirus täiesti normaalne. Või noh, mis normaalne, aga selline see on jah.
Mu kodukülas oli kunagi raadiolingiga tulnud 3/3 ühendus jagatud kõigi arvutite vahel, mida võis hinnanguliselt olla 50-60. Täitsa normaalne tundus tol ajal. Elion pakkus siis vaid sissehelistamist icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003




sõnum 14.02.2017 13:55:10 vasta tsitaadiga

Paistab, et Telia on midagi teinud. Ma saan nüüd valida neti kiiruseks 40/10, enne oli 20/5.
Avastasin, kui DigiTVs vaatasin, et mis kiiruseid pakuvad ja üllatus oli suur, et 40/10 valikus on.

Kuigi võiks ju e-mailiga ka teada anda, et suurema kiiruse saab valida.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.02.2017 14:50:38 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
Paistab, et Telia on midagi teinud. Ma saan nüüd valida neti kiiruseks 40/10, enne oli 20/5.
Avastasin, kui DigiTVs vaatasin, et mis kiiruseid pakuvad ja üllatus oli suur, et 40/10 valikus on.

Kuigi võiks ju e-mailiga ka teada anda, et suurema kiiruse saab valida.


Seda asja nimetatakse spämmiks. Mõni võib arvata, et see on oluline, teine jälle mitte. Suuremad muudatused jõuavad ehk siiski kliendi postkasti kui on valminud näiteks optika vms. võimalus korrusmajas jms. Samas vasekiiruse lisa võib tekkida kasvõi ühe vaskkaabli remondist, vahetusest, väikese kappjaama tekkimisest tänavanurgale ja siis ei ole mõistlik kliente spämmida kui otsest vajadust pole. ADSL to VDSL pakkumisi hakkab ilmselt mingi hetk kuhjades siiski tulema.

Pigem kui kasutajal tekib vajadus suurema kiiruse järele, siis saab lihtsalt kontrollida telerist, iseteenindusest või kasvõi nutitelefonist.
PS. kui kellelgi peaks see kontroll kuidagi keeruline olema, siis võib mulle ka PS. oma andmetega saata.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 14.02.2017 15:10:31 vasta tsitaadiga

Indrekp, ole hea ja tule pane minu tänava nurgale ka väike kapp. 20/5 jääb vägisi väheks... Ette tänades!

Edit: digitee küsitlust vaadates oleks tänavanurga kapil vähemalt 8 potentsiaalset klienti kes tahaksid kiiremat ühendust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.02.2017 15:30:55 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Indrekp, ole hea ja tule pane minu tänava nurgale ka väike kapp. 20/5 jääb vägisi väheks... Ette tänades!
Edit: digitee küsitlust vaadates oleks tänavanurga kapil vähemalt 8 potentsiaalset klienti kes tahaksid kiiremat ühendust...


Pakun huupi, et kuna kapi minimaalne kasutusmaht on mingi 48 klienti siis hakkame sellest numbrist rääkima, äärmisel juhul ka 30 klienti kes asuksid kapist ca 400m raadiuses.
Kui selline olukord on saavutatav siis võib loota, et see kapp tuleb sinna täiesti ilma minu abita. Rahalises mõttes ei oska ma kommenteerida mitme aastaga sellise kapi ehitus ära tasub aga klient on klient.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.02.2017 23:16:03 vasta tsitaadiga

target kirjutas:
Paistab, et Telia on midagi teinud. Ma saan nüüd valida neti kiiruseks 40/10, enne oli 20/5.
Avastasin, kui DigiTVs vaatasin, et mis kiiruseid pakuvad ja üllatus oli suur, et 40/10 valikus on.

Kuigi võiks ju e-mailiga ka teada anda, et suurema kiiruse saab valida.


Proovi korra nii ka, et kirjuta netis oma aadress...kas näed ka samamoodi uut kiirust? Mina ei näe siiani, aga samamoodi digitv kaudu kogemata avastasin ja üllatus oli suur. 20 vs 40 on tuntav vahe ju icon_eek.gif

indrekp, see ei oleks mingil juhul spämm, ärge arvake nii!!! 40/10 jääb ka lahjaks tänapäeval!!! Otsest vajadust ei ole, et teavitada???
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 04:11:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Seda asja nimetatakse spämmiks. Mõni võib arvata, et see on oluline, teine jälle mitte.

Ma loodan, et see oli sõbrapäeva nali vms. Kui asi puudutab kliendi tellitud teenuseid ja nende toimivust või parameetreid, siis ei saa see kuidagi spämmi alla liigituda. Samahästi võiks siis ju saatmata jätta ka võrgu hooldustööde ja lepingumuudatuste teavitused icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 15.02.2017 11:33:41 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
target kirjutas:
Paistab, et Telia on midagi teinud. Ma saan nüüd valida neti kiiruseks 40/10, enne oli 20/5.
Avastasin, kui DigiTVs vaatasin, et mis kiiruseid pakuvad ja üllatus oli suur, et 40/10 valikus on.

Kuigi võiks ju e-mailiga ka teada anda, et suurema kiiruse saab valida.


Proovi korra nii ka, et kirjuta netis oma aadress...kas näed ka samamoodi uut kiirust? Mina ei näe siiani, aga samamoodi digitv kaudu kogemata avastasin ja üllatus oli suur. 20 vs 40 on tuntav vahe ju icon_eek.gif

indrekp, see ei oleks mingil juhul spämm, ärge arvake nii!!! 40/10 jääb ka lahjaks tänapäeval!!! Otsest vajadust ei ole, et teavitada???

See on nagu omamoodi huvitav lahendus. Mul nende internetiteenus ilma TV'ta. Kuidas ma sellistest asjadest teada peaks saama? Igal kuul 123 helistama? Naljanumber.
No kui ikka ei taheta väga oma teenuseid müüa, siis las ta olla. Küll kliendid leiavad lõpuks ise mingi alternatiivse lahenduse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.02.2017 13:33:27 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt saite aru küll, et igasugune spämm on häiriv aga ärge muretsege, küll hakkate ka VDSL spämmi saama nagu TeliaTV ja muude teenuste kohta tuleb.
Teil on sulaselge õigus, et Telia tahab teile kiiremaid ja kallimaid pakette müüa. icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 13:41:14 vasta tsitaadiga

Sõbrale telia helistas ükspäev, pakkus et äkki tahate sama raha eest kiiremet netti. Tegu küll ärikliendiga. Ju tahavad kuskil lähedal vana jaama kinni panna.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 15.02.2017 14:18:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Teil on sulaselge õigus, et Telia tahab teile kiiremaid ja kallimaid pakette müüa. icon_smile.gif

Mitte päris - tahetakse "vabatahtlikult" saada kasutajad uue tehnoloogia peale. Mõnes piirkonnas on see õigustatud (vaselt fiibrile), teistes kohtades lihtsalt telia jonn ja mugavus (vaselt 4G peale).

Või kuidas muidu selgitada, et Telia meelest on "piiramatu" 4G tehniliselt parem lahendus kui VDSL (või suvaline muu kaabel). Jah, "numbrid" on paberil paremad aga füüsika seab omad piirangud ja traadita ei ole mitte kunagi võimalik pakkuda sama stabiilsust mida annab isegi iidne ADSL.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 14:20:27 vasta tsitaadiga

indrekp, igakuise arve peale ei oska sellist infot lisada? Võimaluse tekkides ja siis nt. 6k või 1a pärast veelkorra, nii meeldetuletuse mõttes.
Saan aru et enamusel arved tasuvad ennast automaatselt, aga ma ise vähemalt võtan selle e-arve internetipangas lahti, justnimelt võimaliku lisainfo pärast.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 15.02.2017 14:27:13 vasta tsitaadiga

Minu tean seda, et alati, kellel on võimalus suurem kiirus saada, saab teavituse, kas siis e-maili/SMS või kõne teel. Näiteks kui ADSL muutub VDSL-iks või VDSL võimekus suureneb.
Kontakt e-mail on õige Telias? Spämmi folderisse pole läinud? Telia tüüpkirjad on kahjuks üsna tavalised ja igavad ning on oht, et lihtsalt ei loe.

Hea oleks, kui kirjutad Teliasse, et see jõuaks õige inimese lauale, mis aitaks selliseid olukordi vältida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 14:42:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
target kirjutas:
Kuigi võiks ju e-mailiga ka teada anda, et suurema kiiruse saab valida.

Seda asja nimetatakse spämmiks. Mõni võib arvata, et see on oluline, teine jälle mitte. Suuremad muudatused jõuavad ehk siiski kliendi postkasti kui on valminud näiteks optika vms. võimalus korrusmajas jms. Samas vasekiiruse lisa võib tekkida kasvõi ühe vaskkaabli remondist, vahetusest, väikese kappjaama tekkimisest tänavanurgale ja siis ei ole mõistlik kliente spämmida kui otsest vajadust pole. ADSL to VDSL pakkumisi hakkab ilmselt mingi hetk kuhjades siiski tulema.

Mina olen sellisest suhtumisest natuke nörritatud, sest avastasin, et minu nimel oleval Telia (Elioni) Koduinternetil on olnud pakkumine kasutada kiiremat võrku "prooviks" aeglasema hinnaga ning seda ligi aasta juba.
Sellise pakkumise "avastasin" ise viimase kehtiva kuu keskel. Sellel aadressil elaval kasutajal sai villand aeglasest kiirusest ning hakkasin uurima, millised võimalused veel pakkuda on.

Edit:
bladerunner kirjutas:
indrekp, igakuise arve peale ei oska sellist infot lisada? Võimaluse tekkides ja siis nt. 6k või 1a pärast veelkorra, nii meeldetuletuse mõttes.
Saan aru et enamusel arved tasuvad ennast automaatselt, aga ma ise vähemalt võtan selle e-arve internetipangas lahti, justnimelt võimaliku lisainfo pärast.

Mina kuulun just sellisesse gruppi, kellele arvele lisatav informatsioon kohale ei jõua, sest tänu püsimakse korraldustele vaatan arveid ainult siis, kui on kahtlus, et keegi tahab mind röövida... Õnneks või siis ka kahjuks ei saa seda viimast Teliale ette heita!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.02.2017 16:04:14 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Mina olen sellisest suhtumisest natuke nörritatud, sest avastasin, et minu nimel oleval Telia (Elioni) Koduinternetil on olnud pakkumine kasutada kiiremat võrku "prooviks" aeglasema hinnaga ning seda ligi aasta juba.
Sellise pakkumise "avastasin" ise viimase kehtiva kuu keskel. Sellel aadressil elaval kasutajal sai villand aeglasest kiirusest ning hakkasin uurima, millised võimalused veel pakkuda on.

See "viimase kehtiva kuu keskel" on liikuv näitaja ja näitab tegelikult aega, millal 30-päevane soodustus lõppeb, kui täna see soodus aktiveerida.
Kui ei aktiveeri ja homme vaatad seda kuupäeva, siis see on päev edasi nihkunud.

nevermind kirjutas:

Mina kuulun just sellisesse gruppi, kellele arvele lisatav informatsioon kohale ei jõua, sest tänu püsimakse korraldustele vaatan arveid ainult siis, kui on kahtlus, et keegi tahab mind röövida... Õnneks või siis ka kahjuks ei saa seda viimast Teliale ette heita!

Ise vaatan ka alati arve üle just sel põhjusel, et seal võib olla mingit lisainformatsiooni. Vähemalt varasematel aegadel Elion lisas seda arvete peale suht sageli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.02.2017 16:10:54 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
indrekp kirjutas:
Teil on sulaselge õigus, et Telia tahab teile kiiremaid ja kallimaid pakette müüa. icon_smile.gif

Mitte päris - tahetakse "vabatahtlikult" saada kasutajad uue tehnoloogia peale. Mõnes piirkonnas on see õigustatud (vaselt fiibrile), teistes kohtades lihtsalt telia jonn ja mugavus (vaselt 4G peale).

Või kuidas muidu selgitada, et Telia meelest on "piiramatu" 4G tehniliselt parem lahendus kui VDSL (või suvaline muu kaabel). Jah, "numbrid" on paberil paremad aga füüsika seab omad piirangud ja traadita ei ole mitte kunagi võimalik pakkuda sama stabiilsust mida annab isegi iidne ADSL.

Unustad, et Telia püsikaabli ootel on praegu juba üle 100 000-e kliendi, paari aasta pärast on see number juba oma 300 000 ning siis võid olla kindel, et ooteaeg pole enam nii 5-10 aastat vaid on juba nii 15-20 aastat.

Õhu-internetiga ajad pada - konkurent, Elisa, pakub juba praegugi, Läbi õhu töötavat ühendust kiirusega 500/500. Töötab sagedusel 5GHz-i ning pakutakse, kahuks, ainult Ärikliendile. beer_yum.gif

Mis aga tava-Mobiilinetti puutub, siis maailmas pandi juba tööle Maailma esimene 1Gbit/s kiirsega Pre-5G / 4,5G võrk ning kohe-kohe jüuavad ka avalikult müüki 1Gbit/s kiirusega Ruuterid.
Põhjused siis;:
1. Inimeste rarbimisvajadus on nii suur, et selleks ei suuda keegi valguskaableid vedada nii kiiresti kui vaja on.
2. Inimsed ei taha oodata 10-15-20 aastat millal nad oma kaabli kätte saavad.
3. Ning kõik teavad maailmas kenasti, et mobiilimastist saab läbi liigutada mahte, suurustes kümned Terabaidid Tunnis, ehk siis maht mida tarbijad kuidagi ei suuda ära tarbida.

Kui julged järgmise - alloleva lingi lahti teha, siis seal on kenasti kõik kirjas kuidas maailm valmistub "Kodu-kaablineti matusteks".
PS: Minul kindlasti on 15-20 aastat targemat teha kui valguskaablit oodata.
PS2: Ja tean ka reaalset juhtu kus F4G ühendus pandi inimesele majas kus on olemas ka valguskaabel. Lihtsalt inimene ei taha korterit lõhkuda, et mingit kaablit vedada. Ja nii ta siis saigi F4G ühenduse. icon_smile.gif beer_yum.gif
- Loodan, et see Tehnik sai Preemia ning et tema pilt pandi Autahvlile.

Lubatud link - see sobib siia teemasse kenasti, näitamaks kõike seda millest "kaablimehed" kardavad kirjutada kuna "F4G õhu-nett" võtab neilt töö käest kuna "F4G õhu-netti" saab aastas paigaldada vabalt 100-300 000-le Telia kliendile. icon_smile.gif beer_yum.gif Ja pole vaja oodata 10 aastat.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=698131
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 15.02.2017 16:29:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Põhimõtteliselt saite aru küll, et igasugune spämm on häiriv aga ärge muretsege, küll hakkate ka VDSL spämmi saama nagu TeliaTV ja muude teenuste kohta tuleb.
Teil on sulaselge õigus, et Telia tahab teile kiiremaid ja kallimaid pakette müüa. icon_smile.gif

See, et Telia soovib kallimaid pakette müüa, see on selge. ADSLi otsas on kehvema kiiruse eest vaja suurem summa välja käia, kui teises asukohas fiibri peal.
Küsimus on rohkem nagu selles, et kas iseteeninduses olevate pakutavate teenuste info on tõene või mitte. Ehk siis, kas on võimalik saada 5/1 asemel mingi 20/5 vms. Siin leviva info põhjal võib arvata, et iseteeninduses ei ole kõik saadavalolevad teenused tegelikult nähtavad. Kui on ainult võimalik mingi telepurgi vahendusel taoline inf kätte saada, siis see teeb küll pisut nõutuks.
Muud mured esialgu >/dev/null
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.02.2017 16:40:52 vasta tsitaadiga

MultiUser, see teebki jah nõutuks. Kui mul nüüd juhuslikult peaks 60/10 võimalus tekkima, siis ma seda näengi heal juhul ainult läbi digiboxi. Aga igapäevaselt sealt otsimas käia on ka nõme.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 485, 486, 487 ... 867, 868, 869  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.