Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2023 21:38:22 vasta tsitaadiga

Betamax, ma prognoosin, et nagu ülejäänud 90% toodangust poevõrgus - soolalöga saab aasta-kahega talla ja ülemise osa vahelisest liimist jagu ja jalad saavad märjaks.

renx09, päris hea valik, kuid hinnaklass jääb veidikene kõrgeks. Kuni 350 euri oleks mul valulävi.

Omaltpoolt lisan listi https://thursdayboots.com ja https://eu.meermin.com/ . Ja kui keegi tahab eluaegseid chelsea tüüpi saapaid, siis https://www.rmwilliams.com/ . Kui tald läbi kulub, siis saadad neile tagasi ja saad 100-150 taala eest tagasi uue tallaga ja taastatud nahaga (terve ülemine osa on tehtud ühest nahatükist, sama disain on tootmises 91 aastat) jalavarjud, mis peavad vastu järgmised 10 aastat. Ja oikuimugavad on ka kui õige numbri ja laiuse võtad. Ainsa miinuspoolena puudub neil enamikel mudelitel meie talvisesse kliimasse sobiv tallamuster. Lähim esindus on Londonis. Arvestades kasutusiga tuleb hind summasummarium soodsam kui suvalistel 150 eurostel liimitud tallaga alternatiividel.

Eesti tootjatest teeb Samelin väärt kraami (ja äkki ka ülalmainitud AIPI), Tartus on tehasepood.

Sealjuures, külastasin sügisel Outdoors.ee poodi - neilt leiab päris eeskujuliku valiku militaar- ja matkasaapaid väga hea hinnaga. Ja kui keegi sügisest vihmajopet otsib, siis neil on 50-60 euriga Carinthia armeejoped (uueväärsed ja veidi rohkem kasutatud - mina erinevatel grade'idel vahet ei teinud visuaalselt). Kokkuvõtvalt - militaarkraam on enamasti meeldivalt praktiline ja kvaliteetne, isegi kasutatult.


viimati muutis Ardo 03.12.2023 21:42:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2023 21:40:21 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Betamax, ma prognoosin, et nagu ülejäänud 90% toodangust poevõrgus - soolalöga saab aasta-kahega talla ja ülemise osa vahelisest

See on mu enda hirm samuti, aga ma üldiselt hooldan oma jalatseid - hooldamiseta teeb sool kohe oma töö. See mesilasvaha või mis ta ongi, läheb kogu aeg peale. Eks sellepärast mul ka need Cameli liimitud saapad 5 aastat vastu pidanud. Mingid soomlaste TopMani tõsisemad matkajalatsite sarnased saapad, samuti liimitud, peavad juba krooniajast vastu. Vooder seest kulunud ja külje peal lukk jukerdab, aga tänu sellele hooldusvahendile nahk korralik ja liimist pole lahti tulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2023 21:45:12 vasta tsitaadiga

Betamax, juriidliselt õige variant peaks olema iga kuu-kahe tagant nahapalsam ja tihedamalt viks. Ning radika peal ei tohi kuivatada.

Nokiani KV saapad pidasid vastu 11 aastat karmi kasutust (peale seda läks tald pooleks). Praegused Samelinid tunduvad olevat sama kvaliteediga.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 03.12.2023 22:12:05 vasta tsitaadiga

Mul olid kunagi ühed Caterpillari saapad mis pidasid 5 aastat vastu (esindusliku välimust ei olnud viimastel aastatel aga metsas ja kodus tööd tehes kõlbas küll kanda). Peale seda ma neid müügis ei leidnud kui oli vaja uued osta ning nüüd pole enam neid ka enam ostnud ning ei tea kuidas nende kvaliteet tänapäeval on.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2023 22:27:42 vasta tsitaadiga

Kusjuures, sirvisin TopMani kataloogi nende lehel. Nad teevad endiselt selliseid klassikalisi talvesaapaid nii igapäevaks kui ka matkamiseks. Tasub sealt kah vaadata. Ma ei tea, kas Eestis neil edasimüüjaid enam on...
https://topman.fi/tuotekatalogit/talvikuvasto/#p=1
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2024 18:10:22 vasta tsitaadiga

Sooja tööjopet on vaja. Peaks olema kvaliteetne, soe (ehk siis mingi parka) ja kuni 200-250 hinnaklassis ning musta värvi. Snickersi omasid käisin vaatamas - on ka head ja soojad? Mida veel vaadata?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2024 18:13:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab Samelini saabaste peal nende overbootse?

Tunduvad korraliku kummiku hinnaklassis olema seega uurin, et kuidas kogemused.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2024 18:26:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas keegi kasutab Samelini saabaste peal nende overbootse?

Tunduvad korraliku kummiku hinnaklassis olema seega uurin, et kuidas kogemused.


Metsas olen kasutanud ja teisi kasutajaid kuulnud kiitmas. Põhipoint on rämedas külmas lisakihi tekitamine, mis hoiab jalad kuivemad ja soojemad.

Väljaspool ilget muda ja -20C ilma ma nendele ise kasutust ei näe.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 238, 239, 240
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.