Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 238, 239, 240  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.05.2015 17:24:44 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kõige kallimad püksid mis kunagi ostnud olen maksid 2400EEKu.
Mustad viigipüksid, ülimugavad ja praktiliselt kortsumatust materjalist. On igat kulutatud senti väärt.


Ma ostsin 2000 krooni eest terve ülikonna sellisest materjalist.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2015 17:29:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
üle 30-40 on pükste eest lihtsurelikul maksta patt! icon_idea.gif

lühikeste pükste eest jep

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 17.05.2015 17:35:04 vasta tsitaadiga

Hea, et kõik teiste võimaluste ja soovidega kursis on...äkki myykski siis poodides vaid Cartinit mida 30 euro eest osta ja kohe venitatuks kanda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 17.05.2015 18:06:45 vasta tsitaadiga

Cartinid on puhas luxus
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.05.2015 18:09:42 vasta tsitaadiga

Ostsin 75€ Indigoferrad... kas väärin edasi elada?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 17.05.2015 18:20:17 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Ostsin 75€ Indigoferrad... kas väärin edasi elada?

Muljeta siis kuidas on. Materjal, õmbluste kvaliteet, huvitavad detailid jne. Hinna mainimisel ma oleks ettevaatlikum - sa ei taha ju mõne kasutaja südamerütmihäireid oma hingele saada. icon_biggrin.gif

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.05.2015 18:31:51 vasta tsitaadiga

Konkreetselt niimodi välja ei oskakski tuua. Praegu on kõik Carharttid olnud ja nendest nad on ikkagi mõnusamad ja parema kvaliteediga, riie pigem sarnane.
Samas 150€ eest ilma aleta ikkagi samu pükse ei ostaks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.05.2015 18:43:29 vasta tsitaadiga

Kui asi sobib ja meeldib, siis miks mitte icon_rolleyes.gif
Mul on kalleim hilp vist Camel Activest ostetud kerge suvine tagi, mis maksis 250€.
Viimased tossud plekkisid ka 125€.
Ei ole rahaboss, alla keskmise saan kuus kätte.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.05.2015 19:00:58 vasta tsitaadiga

Mul ka viimased kallid asjad olid vist Timberlandi tossud (umbes 2a tagasi) mis senimaani näevad head välja ja siis mõni aeg tagasi Ecco sandaalid. Muud asjad pärinevad enamasti Takkost, naise kaudu saab alla seal icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 17.05.2015 19:08:19 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mul ka viimased kallid asjad olid vist Timberlandi tossud (umbes 2a tagasi) mis senimaani näevad head välja ja siis mõni aeg tagasi Ecco sandaalid. Muud asjad pärinevad enamasti Takkost, naise kaudu saab alla seal icon_lol.gif

Takkos on viimasel ajal valik kuidagi nadivõitu (vähemalt Magistrali omas), peab mingi uue koha leidma.. SD's küll hea valik, a vot ei satu sinnakanti tavaliselt -.-
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 17.05.2015 19:34:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viimased tossud plekkisid ka 125€.

Ah ära üldse.

Mul praegu süda valutab, sest Ultra Boostid on ülimugavad, aga üle poole aasta ma ühele kallimatest jooksujalatsitest lubada ei julge ning kindlasti saab enne kuute kuud tagasi viidud. (isegi ei jookse nendega e vatti saavad sihtotstarbeliselt kordades vähem) - tahtsin jooksmiseks teise paari võtta, aga näed sa.. tuleb 70€ Nike'iga edasi tallata thumbs_up.gif

ABC kingas/Kaubamajas olen nii mõnegi paari nelja kuu jooksul raha vastu tagasi andnud. Ei köhita ka ja jalad aasta(te)ks priilt kaetud.

Süsteemi tuleb pressida seni, kuni raha eest saab hästi ja veel suurema raha eest ikka väga hästi.


viimati muutis Mario. 17.05.2015 19:37:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.05.2015 19:34:36 vasta tsitaadiga

ma olen enamasti camel activele truuks jäänud, sealt mingi 6-7 paari teksasid ostnud, kui sealt ei ole saanud, siis paar j&j olen ka ostnud ja kaupsist saab alati midagi
käivad need 95€ pepe jeansid ja muud kah

ega pole ka odavate teksade vastu midagi, kuid enamasti ei sobi mulle värv ja lõige ning tihtilugu leiab püksid, millel mingid kummalised lapid või liiga palju auke
teksad võiksid olla pisut viisakamad, et saaks triiksärki kandes ka kuhugi pidulikumale üritusele minna

igasugu new yorkerites ja seppalates on alati mingi w28/l34 mõõdud - lastemõõdud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2015 20:13:46 vasta tsitaadiga

camel active on tõesti hea, hinnad natuke soolased aga kaup korralik
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.05.2015 21:18:59 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
camel active on tõesti hea, hinnad natuke soolased aga kaup korralik
eelmine soodukas sain teksad -50% thumbs_up.gif
loll, et riiulit tühjaks ei ostnud
jopegi sai sealt ostetud mingi <160€ eest vist, nüüd viies aasta ja peab uut vaatama
kuid ega vast enne ei osta, kui neil mulle midagi head pakkuda on icon_cool.gif

_________________
☠


viimati muutis libe 17.05.2015 21:20:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2015 21:19:41 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

Kahjuks ise suuremalt jaolt võrus ja tartu cameli poodi ei satu väga tihti.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.05.2015 21:22:17 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
thumbs_up.gif

Kahjuks ise suuremalt jaolt võrus ja tartu cameli poodi ei satu väga tihti.
nad uuendavad oma tooteid 2x aastas vast
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2015 21:34:04 vasta tsitaadiga

Pean silmas et soodukatele pole peale sattunud.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.05.2015 21:38:50 vasta tsitaadiga

Selles mõttes peab veits nende hindade osas nõustuma, et oleks ükskord isegi pea 300€ Puma nahkjaki endale ostnud. Polnud lihtsalt minule parajat saada poes. Mingi 3 tükki vist oli üldse olemas poes ja algues olid kõik 3 kokku tõmmatud turvaelemendiga (sest rahvas selliseid oste väga ei tegevat).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 17.05.2015 21:49:20 vasta tsitaadiga

Inimesed on erinevad, nii lihtne see ongi. Mul sõber on nõus näiteks jalatsitele max 30€ kulutama. Kõik, mis sellest kallim, on "mõttetu" ja selliste ostjad lollid. Tüüp on SD Tallinna poest isegi rohkem vaimustatud, kui Hiid siin oma tellimistega icon_lol.gif (palun mitte solvuda icon_smile.gif ).
Samas teenistus on tal mingid paar eesti keskmist kuus ja alkoholile kulub ca 5-6 korda rohkem pappi, kui riietele-jalanõudele icon_neutral.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.05.2015 21:50:29 vasta tsitaadiga

Kaameli häda on selles, et riided peavad nii kaua vastu, et enne tuleb kopp ette, kui ära lagunevad.
_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.05.2015 21:55:42 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Pean silmas et soodukatele pole peale sattunud.
nu need soodukad on ka hooajalõppudel 2x aastas icon_razz.gif
OFFF kirjutas:
Kaameli häda on selles, et riided peavad nii kaua vastu, et enne tuleb kopp ette, kui ära lagunevad.
see on küll väärarusaam
teksad on neil õhukese materjaliga ja lisaks veel stretchid, lihtsalt lõiked on standardsed ning mugavad, mitte mingid hipsterite või eitede jaoks
kuluvad aastaga läbi suht kindlasti

samas mugavad on küll, nagu dressid, saab rattaga sõita ja jutud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2015 22:39:17 vasta tsitaadiga

Hindan kvaliteetset riiet, aga püks on asi, mda ma näiteks ei suuda kanda järjest pikka aega. Lihtsalt ühel hetkel tekib tülgastus, kui iga päev sama asi jalga venitada. Sellepärast eelistan ka 20-40eur pükse nii 6-7 paari. Saab rohkem valikuvõimalust tekitada ja kui siiber on ja kohe kuidagi jalga tõmmata ei taha, pole kahju ka ära anda. Sama lugu ka kampsunite, t-särkide, pusadega. Ja nii rikas ma ei ole, et 200eur pükse 6-7 paari endale soetada.

Pintsaku, triiksärgi ja kinga ostmisel muidugi seda teooriat ei rakenda, sest pintsak ja king ei ole päris igapäevaselt jalas ja odav pintsak lihtsalt paistab rämedalt odav. Seal lihtsalt polegi alternatiive. Ja ilusaid triiksärke ei liigu eriti odavalt (va aled). Pükste, kampsunite ja muu puhul see odavus välja ei tule ja visuaalselt vaatlusel või mugavuses osas ei suuda mina eristada 30eur püks vs 150eur püks või 30eur kampsik või 100eur kampsik. Ja vastupidavus pole minule prioriteet, sest enne viskab kalts ise üle, kui lihtsalt ära laguneb.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 18.05.2015 01:24:13 vasta tsitaadiga

Minu hobiks on teksad, täpsemalt raw selvedge teksad. Põnev on jälgida, kuidas jäigast mustjassinisest teksapaarist saab aja jooksul järjest heledam hästiistuv mugav ja pehme teksapaar. Ma olen alates 2012 aastast ostnud iga aasta ühe paari.

Esimene oli 3Sixteen ST200x. Valmistatud USAs 14,5oz sanforeeritud selvedge kangast (must lõim, valge kude), mis on toodetud Jaapanis Kuroki vabrikus spetsiaalselt 3Sixteen jaoks. Kangas on tihe ja eriti ei veni. Uuest peast olid jäigad nagu raw teksad ikka. Pealt katsudes pigem kõva ja kare, aga seestpoolt vastu jalga hästi pehme nagu flanell. Talvel olid hästi soojad, suvel seevastu kippusid jalad higistama. Nööbid ja needid 3Sixteen brändinguga. Esitaskute kotid on tihedast õhukesest kangast, mis on siiamaani hästi vastu pidanud. Teksade sisse on taskukotile kunstipäraselt trükitud info teksade kohta ja 3Sixteen logo. Õmbluste kvaliteet on väga hea ja midagi ette heita ei ole. Kuna need olid mu esimesed kallid teksad, siis hoidsin neid väga hoolikalt ja seetõttu näevad veel praegugi üsna uued välja.

Järgmine paar oli Naked & Famous Okayama Spirit. Valmistatud Kanadas 16oz Jaapani sanforeerimata selvedge kangast. Esimesel leotamisel tõmbusid kokku kahe suuruse võrra. Kandes venib suhteliselt hõlpsalt välja. Okayama Spirit kangas on lihtsalt fantastiline. Võib vist öelda, et ma armusin nende pükste kangasse esimesest silmapilgust. icon_smile.gif Kangas on suhteliselt hõreda koega ja väga ebakorrapärane. Pealt katsudes hästi krobeline. Talvel nendega külm polnud ja suvel ka palava ilmaga olid väga mugavad. Nagu ikka on nööbid Naked & Famous brändinguga ja neetidele on kirjutatud “Je T’Adore Tout Nue”. Õmblused polnud nii kenad nagu 3Sixteen teksadel ja siin-seal võis märgata ripendavaid niidiotsi. Sellegipoolest on püksid väga hästi vastu pidanud. Praeguseks olen neid kokku umbes aastajagu päevi kandnud. Ainuke etteheide neile teksadele on praktiliselt kasutuskõlbmatud esitaskud - käed mahuvad taskusse vaid suure pressimise peale.

Eelmine aasta ostsin Iron Heart IH-805 traksidega tööteksad. Valmistatud Jaapanis Iron Hearti 21oz sanforeeritud selvedge firmakangast. Kangas on kootud jämedatest lõime- ja koeniitidest ning tõsiselt paks aga samal ajal üllatavalt pehme ja mugav. Püksisäärte esiosad on topeltkangast. Esi- ja tagataskud on seest vooderdatud valge puuvillase tvillkangaga. Sama materjaliga on pükse ka seest siit-sealt tugevdatud. Taskute ja topeltesipaneelide nurgad on YKK neetidega kinnitatud. Vasest nööpidel on Iron Heart kirjad, Püksilukk on Universal. Need püksid on tõeliselt "pommikindlad". Ma arvan, et ma saan neid veel mitu aastat igapäevapükstena kanda.

Tänavuaastane ost on Iron Heart IH-666-LB "Loom Breaker" teksad. Valmistatud Jaapanis 16,5oz sanforeeritud selvedge purjeriidest. Iron Heartil oli plaanis teha suur kogus seda kangast, aga kuna purjeriiet tuleb kududa väga tiheda koega, siis vana enne möödund sajandi keskpaika toodetud Toyoda shuttle loom kudumismasin ei pidanud koormusele vastu ja lagunes juppideks. Masin õnnestus neil küll ära parandada, aga otsustati, et ei tasu rohkem riskida.
Enne purunemist oli jõutud toota vaid 69 teksapaari jagu kangast ja rohkem seda kangast enam ei tule.
Kangas on hästi tume indigosinine, peaaegu must. Uuest peast väga tihe ja jäik ning praktiliselt tuulekindel. Esimene katsumus oli teksanööpide kinnisaamine. Mitte sellepärast, et püksid on kitsad ja nööbid ei ulatu kinni, vaid teksade kangas lihtsalt ei paindunud nii palju, et nööbid läbi aukude läheks. Käies tegid teksad naljakat paberi kortsutamise häält. praegugi veel kobisevad vaikselt kui käin. icon_lol.gif Nende teksade sissekandmine on nagu preeriahobuse taltsutamine.
Nööbid on rauast Iron Heart kirjadega, needid punasest vasest samuti Iron Hearti brändinguga. Tagataskute needid on peidetud, et istudes tooli ei kriibiks. Tagataskud on seest vooderdatud. Esitaskute avale on sisse õmmeldud libe nailonpael. Tänu sellele saab käsi hõlpsalt tasku pista ja ilmselt ei kulu tasku serv ka tänu sellele läbi. Esitaskute kotid on sügavad ja paksust tugevast tvillkangast. Õmblused on ilusad ja veatud ning ka pükste seest hoolikalt viimistletud.

Kindlasti tahan ma tulevatel aastatel ära proovida Pure Blue Japan, the Flat Head ja Samurai teksad. Kõik need kolm on tuntud oma unikaalse kanga poolest.

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 18.05.2015 02:28:48 vasta tsitaadiga

Risku, mõni soovitab siin nüüd kindlasti sul arsti juurde minna icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.05.2015 06:20:56 vasta tsitaadiga

Holy hell, ma teadsin, et sniikerheadid on kohati hullud, aga, et keegi teksadest veelgi rohkem vaimustub...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 238, 239, 240  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.