Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2017 23:39:08 vasta tsitaadiga

andnud siis parema pildi, sul pordid kinni kui ma sellest shitast midagi näen....
läbi tuleb alati see pole küsimus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2017 00:42:57 vasta tsitaadiga

ei tohiks vabandust olla, aga ometi operaator (Telia) suudab selle leida icon_razz1.gif mu vana telefon toetab ka VoLTE, aga Telia suutis VoLTE kuidagi ainult tootjatepoolse softiuuendusega kättesaadavaks teha.

edit: jeesus tuli vahele icon_biggrin.gif mu pordid on kinni ka kaabelnetiga...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 16.04.2017 09:37:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei tohiks vabandust olla, aga ometi operaator (Telia) suudab selle leida icon_razz1.gif mu vana telefon toetab ka VoLTE, aga Telia suutis VoLTE kuidagi ainult tootjatepoolse softiuuendusega kättesaadavaks teha.

Pidasin silmas, et teised operaatorid pole VoLTE suunas lillegi liigutanud..
https://tele2.ee/uudised/Tele2_testib_Eestis_jargmise_generatsiooni_4G_konesid/
Kaks aastat tagasi tegeldi miski sellisega, aga kuhugi see jõudnud ei ole.
Tegelikult siit tabelist saab näha: http://www.tja.ee/public/documents/Elektrooniline_side/Mobiilse_interneti_andmesidekiiruste_mootmised/Mobiilse_interneti_andmesidekiirused_Eestis_detsember_2016_a.pdf
kelle võrgus kõige kasulikum istuda on. Lõpus on mõõtmistulemused. Poleks arvanud, et see olukord nii täbar on (ühe operaatori juures vähem kui 10mbit alla ja teise juures üle 100).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2017 12:30:46 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, mina ei näe sellel voltel mittemingisugust mõtet kui vaid 5 telefoni selles toimivad. 4G tuli juba kuna? Tänaseks päevaks oleks normaalne kui iga viimane ametlikult esinduses müüdav 4G telefon sellega hakkama saaks ja ka toimiks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 16.04.2017 12:58:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Olgem ausad, mina ei näe sellel voltel mittemingisugust mõtet kui vaid 5 telefoni selles toimivad. 4G tuli juba kuna? Tänaseks päevaks oleks normaalne kui iga viimane ametlikult esinduses müüdav 4G telefon sellega hakkama saaks ja ka toimiks.

No VoLTE tugi peab siiski ka telefonil reaalselt olemas olema, kõik 4G toega telefonid seda paraku ei oma. Aga see operaatori "kinnitamine" on tragikoomiline tõesti.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.04.2017 13:03:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Olgem ausad, mina ei näe sellel voltel mittemingisugust mõtet kui vaid 5 telefoni selles toimivad. 4G tuli juba kuna? Tänaseks päevaks oleks normaalne kui iga viimane ametlikult esinduses müüdav 4G telefon sellega hakkama saaks ja ka toimiks.
mine loe paremini üle ehki see (ametlik) arv on tõesti väike
aga veel paremini teed, kui lähed materdama telefonitootjaid, sest siinne telia suuvooder ju väidab, et asi on puhtalt telefonitootjatelt loa saamise ja vastava firmware pisimuudatuse (loe:ilmselt meie operaatorfirmade vastavasse nimekirja kandmise) taga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 18.04.2017 12:30:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
LKits, ma Telias olles torkisin Elisat Facebookis. esialgu küll lihtsalt pakkumise saamiseks, et Teliat kottida, aga tuli nii hea pakkumine, et kolisingi icon_razz1.gif (30GB netti 6€ eest kaheks aastaks siduvate kohustusteta icon_lol.gif T2 analoogse paketi letihind 21€ )
Tänud! Just nii tegin minagi ning sain Elisa-st hea pakkumise icon_smile.gif

Tele2 pakkus 7.49€ "standard" nutipaketti (5GB maht, 1000+ minutid sõnumid)
Elisa pakkus 5€ standard, 15GB maht, 1000+ minutid sõnumid.

Tele2 on küll kiirus "piiramatu", aga mul peaasi, et 5MBit/s ja rohkem, et saaks 720p või 1080p YouTube videosid vaadata. Ulme kiirust ei ole vaja, maht on olulisem icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 12:36:07 vasta tsitaadiga

mul sama teema, et see ulmekiirus väga ei koti. kui vaja suuremaid andmehulkasid liigutada, siis selleks on kodune 100/100 kaabelnett. telefoni jaoks (ja vahest harva läpakale hotspotiks) on see 15/5 ühendus küll.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.04.2017 15:31:21 vasta tsitaadiga

Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 18.04.2017 15:38:09 vasta tsitaadiga

Täiega hea pakkumine, võrreldes, et 5€ lähedale ei paku absoluutselt Tele2 ega Telia.
Ikka 7.50 või 10€ lähedale.

Ning mulle just meeldib see 15GB, vahet pole, et 15/5 kiirus, sobib ilusasti videote vaatamiseks ja vajadusel videokõnede tegemiseks icon_smile.gif

PS: Sry, et Tele2 teemas Elisa kohta "risustan" icon_biggrin.gif Kui väga ebameeldiv, võib lilla visata.
Ramones kirjutas:
Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.04.2017 16:02:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Alati võib ühe või teisega õnneks minna, et saab ka odavamaga hakkama. Selles suhtes on õnnelikke kes elavad Tele2 masti all ning eriti ei liigu.

Küll aga on Tele2 ise öelnud, et nemad müüvad soodsat hinda nii nagu Telia on öeldnud, et nad pole Eestis kõige odavamad kuid on parima teeninduse ja kvaliteediga.
Elisa pole veel otsustanud, kas müüa hinda, kvaliteeti või kvantiteeti. Ilmselt otsustavad peale EliStariks ühinemist ära.
Ärge saage valesti aru, ka odavamal võib kusagil hea kvaliteet olla ja parimal võib leviauk olla aga üldplaanis on nii nagu kirjas.


Kalleim - jah
Kvaliteetseim - 10a vana müüt mis ei kehti enam ammu.

Rohkem ei hakka täpsusutama sest see on erinevatest teemdest korduvalt läbi käinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 16:42:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Täiega hea pakkumine, võrreldes, et 5€ lähedale ei paku absoluutselt Tele2 ega Telia.
Ikka 7.50 või 10€ lähedale.

Ning mulle just meeldib see 15GB, vahet pole, et 15/5 kiirus, sobib ilusasti videote vaatamiseks ja vajadusel videokõnede tegemiseks icon_smile.gif

PS: Sry, et Tele2 teemas Elisa kohta "risustan" icon_biggrin.gif Kui väga ebameeldiv, võib lilla visata.
Ramones kirjutas:
Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif


Ei tea millest see oleneb. Eelmine kuu pidi vend Elisast Teliasse minema ja siis Elisa pakkus 3€ kuus täpselt sama pakkumist (15GB 15/5 kiirusega+kõned). Kuigi elisal on Telia suhtes maal ikka levi sitt, otsustas ta siiski pakkumise vastu võtta.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 17:03:21 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif

Tähtajaline leping ju siis ikkagi, lihtsalt siduva kohustuseta.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 17:34:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ramones kirjutas:
Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif

Tähtajaline leping ju siis ikkagi, lihtsalt siduva kohustuseta.

Ei, see 24 kuud on soodustus, peale seda hakkab täis summat maksma. Omal samasugune pakett.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.04.2017 17:45:48 vasta tsitaadiga

Jep, 2a pärast peab hakkama mingit uut diili sebima kuskilt ainult. See ka üks põhjus, miks seni vana nuti 4.99 paketi peal istun (nüüd on muidugi 5.99 roamingutasude tõttu), et kindel plaan koguaeg ja ei pea vahepeal uut pakkumist otsima. Iseasi muidugi kaua see Tele2 laseb nendel vanadel Nuti pakettidel tiksuda - varsti võibolla otsustavad need jõuga sulgeda ja inimesed automaatselt mingitele röövelpakettidele suruda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 18:30:31 vasta tsitaadiga

Aga seda ju tähtajaline leping tähendabki.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 18:36:42 vasta tsitaadiga

rex, pole mingit kohustust ka 2a selle paketi peal olla. võib suvalisel hetkel lepingu lõpetada igast leppetrahvide jm jaburuseta.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 18:41:16 vasta tsitaadiga

Lugege palun, mida ma eespool kirjutasin.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.04.2017 19:10:35 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Sain ka täna Elisast pakkumise 5€ eest 24 kuuks: 15GB andmemahtu (15/5), 1200 min, 1200 SMS ja tähtajatu leping. Päris hea pakkumine imo thumbs_up.gif


Mitte, et reklaamiks, kaks head sõpra (loe koonrit) said Teliast kokurendi poole (ka mingi 5€) numbriliikumise peale pakkumise mingi X Diil 4€ kuus ja 15GB mahtu ja X arv kõneminuteid ja sõnumeid (viimaseid võib 5000/5000 ka lubada mõni ettevõte aga see ei ole üldse määrav)
Mis asja eriliseks teeb, et seda ei pakuta mitte võrku tulijatele vaid pika staaziga kliendile keda konkurent üritab üle osta nende megaodavate pakkumistega. Seega liitumiseks pole mõtet küsida.

RustyZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Alati võib ühe või teisega õnneks minna, et saab ka odavamaga hakkama. Selles suhtes on õnnelikke kes elavad Tele2 masti all ning eriti ei liigu.
Küll aga on Tele2 ise öelnud, et nemad müüvad soodsat hinda nii nagu Telia on öeldnud, et nad pole Eestis kõige odavamad kuid on parima teeninduse ja kvaliteediga.
Elisa pole veel otsustanud, kas müüa hinda, kvaliteeti või kvantiteeti. Ilmselt otsustavad peale EliStariks ühinemist ära.
Ärge saage valesti aru, ka odavamal võib kusagil hea kvaliteet olla ja parimal võib leviauk olla aga üldplaanis on nii nagu kirjas.

Kalleim - jah
Kvaliteetseim - 10a vana müüt mis ei kehti enam ammu.
Rohkem ei hakka täpsusutama sest see on erinevatest teemdest korduvalt läbi käinud.


Kindlasti on mitmeid müüte, oluline on ikka see, et klient oma kõned ja netid täpselt nii nagu soovib, tehtud saab.
Numbriliikuvus on see, millest lähtun. Ma ei usu, et see eelmise aasta super tulemus Telia puhul oli see, et klient eelistas suuremat hinda. Pigem oli sellel ikka teenuse või teenustega midagi pistmist.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.04.2017 19:32:39 vasta tsitaadiga

indrekp, mul Teliast ostetud mobiiltelefon. Kui sellel poes järgi käisin, siis üritas ka mind ära moosida, aga no ei tulnud alla 10€ pakkumist sealt ja see sisaldas pmst sama asja, mille eest praegu Tele2-le poole vähem maksan. Jäi tookord ära.

Lisaks peaks vist naljapärast töötelefoni SIM kaardi korra oma isiklikku telefoni panema ja levi kontrollima. Töötelefoniks Huawei P9 Lite ja no Telia levi on Rakvere äärelinnas mitmes kohas päris kohutav - mõnes kohas ei ole 4G-st haisugi, samas kesklinnas tundub igal pool suht OK. Isiklik telefon on Nexus 6P ja pole veel kuskil pidanud Tele2 levi pärast pead vaevama - igal pool väga hea olnud siiani. Kahtlustan siiski, et pigem on P9 Lite probleem hoopis.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 19:41:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Töötelefoniks Huawei P9 Lite ja no Telia levi on Rakvere äärelinnas mitmes kohas päris kohutav - mõnes kohas ei ole 4G-st haisugi, samas kesklinnas tundub igal pool suht OK

Defineeri äärelinn? Vallimäest tahapoole ei oska kommentaarida, aga kõik mis pagusooni jääb on ok.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.04.2017 19:49:33 vasta tsitaadiga

jeesus188, Tammiku ja Lilleoru kandis olen probleeme täheldanud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 20:03:48 vasta tsitaadiga

Viimased kaks kuud on Tele2 suutnud mulle saata arve, kus peal ei kajastu kokkulepitud soodustusi. Vahva, eks.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.04.2017 20:12:29 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
indrekp, mul Teliast ostetud mobiiltelefon. Kui sellel poes järgi käisin, siis üritas ka mind ära moosida, aga no ei tulnud alla 10€ pakkumist sealt ja see sisaldas pmst sama asja, mille eest praegu Tele2-le poole vähem maksan. Jäi tookord ära.

Lisaks peaks vist naljapärast töötelefoni SIM kaardi korra oma isiklikku telefoni panema ja levi kontrollima. Töötelefoniks Huawei P9 Lite ja no Telia levi on Rakvere äärelinnas mitmes kohas päris kohutav - mõnes kohas ei ole 4G-st haisugi, samas kesklinnas tundub igal pool suht OK. Isiklik telefon on Nexus 6P ja pole veel kuskil pidanud Tele2 levi pärast pead vaevama - igal pool väga hea olnud siiani. Kahtlustan siiski, et pigem on P9 Lite probleem hoopis.


Nagu ma ütlesin, Telia pole tavaolukorras mingi säästuoperaator. Seda pakkumist saavad ainult õiged kliendid õigel hetkel, ehk mingi XX staaz ja siis kui numbriliikuvus teise võrku on algatatud.
Kui kõnet ei ole, tähendab, et summa mida igakuiselt maksti oli niigi kopikas ja pole väärt klient. ST. ma ei ütle, et Telia jaoks pole klient oluline, lihtsalt hea klient on väärt hoidmist.

Selles suhtes on hea näha, et MÕNI klient kes on probleemide tõttu kohe heameelega võrku vahetamas teise, paremasse võrku, loobub sellest kohe kui tuleb ikka odavam pakkumine samas probleemidega võrgust. Samas on ka neid kes on lojaalsed misiganes teenusepakkujale, olgu siis 1, 2 või 3 ja neid ei meelita ka hind ega teenuste sisu.
On ka neid kes võtavad üskõik mis pakkumise vastu, olgu odav või kallis, peaasi et pakuti ja põhiline et töötab.
Olen niipalju inimestega suhenud ja küsinud, et kuidas on, kas toimib, oled rahul jms.

Kui nüüd levist rääkida siis kõik ju teavad, et igal pakkujal on oma tugijaamad ja oma leviala.
Omale parima valib klient ise, kas oma töökoha, marsruudi töökoha ja kodu vahel jms. ning nii lihtne see ongi, kõigepealt odav, siis kallim, ja võib-olla juhtub, et siis on vaja veel kallimat. Teinekord tuleb ka samm tagasi teha AGA kindlasti pole mõtet hinda valida, kas 4, 5 või 6 eurot sest teenuse kvaliteedi vahe ja sisu võib nendes päris erinev olla.

Kompromiss on ka muidugi mõnedele määrav, näiteks tahan saada odavalt, suurt andmeside mahtu aga kvaliteedist, stabiilsusest ja kiirusest väga ei hooli.

Seega on meie turul vähemalt igaühel parim valik olemas, kindlasti peab välistama omaenda leviprobleemid, telefoni tüüp või asukoht kus lootust levi leida, kelder vms. Loogiline on see, et kui minu hoovis on Telia tugijaam, on see tugevam kui Elisa mis on 3km kagusel ning tugevam kui Tele2 mis on 9km kaugusel aga kindlasti on neid maste ka teistpidi.

jjk kirjutas:
Viimased kaks kuud on Tele2 suutnud mulle saata arve, kus peal ei kajastu kokkulepitud soodustusi. Vahva, eks.


see on juba osa sellest millest ma rääkisin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2017 20:49:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Aga seda ju tähtajaline leping tähendabki.


Mida seal eespool lugeda on.. raiud oma tähtaega ja siduvat kohustust?

Mul on omal ka nii, et soodustus on antud kuni jaanuar 2019a. aga ilma siduva kohustuseta. Ehk siis lahkuda võin igal hetkel. Säästu pakettidega on seda koguaeg tehtud. Operaatoril pole mõtet kohustust peale väänata kuna pakkumine ulme odav. Aga miks panevad tähtaja soodustusele on vast seepärast, et kunagi ei tea mida turg toob. Kuupäeva kukkudes on hea hinda tõsta 3€ pealt 15€ peale. Kui peres on veel rohkem numbreid siis ükspäev saad 9€ arve asemel 45€ arve.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.