Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2010 16:47:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul endal sama lugu, aga see on pigem seotud telefoni laost otsalõppemisega.

Mul ei olnud. Küsisin infost viivituse põhjust ja sealt vastatigi nii nagu kirjutasin. Oleks siis võind ju kohe seda teenust reklaamida kuni 5 tööpäeva jooksul mitte 2.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 22.11.2010 17:14:10 vasta tsitaadiga

tahanteada, aina paremaks läheb. kuidas ma selle profiili kustutan? Seadistatud on täpselt nii palju, kui kaardi aktiveerimisel esindus mulle sõnumid saatis seadetega ja ma salvestasin need icon_confused.gif
Aga andmemahtu on jahh 3,22MB kasutatud (iseteenindus näitab)

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 26.11.2010 13:46:43 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Tiiger15: Ja kas sa sellele ei tule, et see näiline interneti tasuta levi "keevitatakse" su kohvitassi või prae hinnale otsa. icon_wink.gif Ükski kohvikupidaja pole nii loll, et teeb investeeringuid tasuta WiFi tekitamiseks ja siis muudkui maksab igakuiseid kulutusi oma taskust. Ei - selle maksavad kunded kõik kinni. icon_smile.gif

Seda enam on põhjust nn"tasuta" wifit tarbida icon_rolleyes.gif

edit: Ülejärgmisel päeval peale e-poest ostmist:
tsitaat:
Täname et kasutasite Tele2 e-poodi. Teie tellimus on meie poolt välja saadetud. Tellitud mobiiltelefoni(d) saadame kulleriga Teie poolt näidatud aadressile. Saadetise kättetoimetamiseks helistab kuller Teile ette ning lepib kokku üleandmiseks sobiva päev ja kellaaja (sõltuvalt piirkonnast kell 8.00 - 20.00 järgmise kolme päeva jooksul).


edit2: Kas saadetis läheb teele mingist kesklaost, või kauba olemasolul kliendile lähimast esindusest?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.11.2010 14:11:00 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU: Kui see on kinni selles, mida ma oletan - siis pead ära kustutama Profiilide nimekirjast kõik need profiilid, mis miskitpidi on seotud GSM-iga. Ja igasugu muud: GPRS, WAP over GPRS, MMS vms. jätad alles.

See tobe GSM-profiil tuleb alati ka koos teistega ning kui see juhtub aktiivne olema, siis telefon seda profiili ka kogu aeg väntab ja minutisummasid kokku lööb, kasvõi 24 tundi jutti...
- Ise olen kunagi a 4 aastat tagasi ühe 100 kroonise Simpeli selliselt tühjaks kerinud - siis see õpetaski välja, et usalda profiile, mida telefoni laetakse ja kustuta igaks juhuks võõrad ja valed ja mittevajalikud ära.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 04.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2010 14:38:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit2: Kas saadetis läheb teele mingist kesklaost, või kauba olemasolul kliendile lähimast esindusest?


ainult laost.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 27.11.2010 15:02:41 vasta tsitaadiga

Täna jõudis kohale. Niiet tegelikult 4 päeva, mitte 1-2.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.11.2010 07:35:13 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
blin. sai ka eile Tele2 liitumine ligi võetud. Kõik ilus, kena, aga klienditeenindaja "unustas" mulle rääkida GPRS kasutamise hindadest, ja "unustas" pakkuda kampaaniakorras 2 kuud tasuta GPRS-i icon_evil.gif Hommikul iseteeniduses vahtis vastu 350.-eek arve, 4 seansi eest ja kogumahtu 3,22MB icon_eek.gif Kõne klienditeenindusse ja nüüd aktiveerivad 24H jooksul tasuta GPRS-i ja edastavad mu avalduse, ehk kompenseeritakse osa praegusest arvest ja noomivad klienditeenindajat icon_neutral.gif Türr küll, ma ütlen. Kuskilt ei saa keelata ka seda GPRS kasutamist, et ikka enne märku annaks, kui seda kasutama hakkab. Nii kui kuskile telefonil vajutad, nii juba loob ühendust thumbs_down.gif

yeee, mu 350.-eek arve andmeside kasutamise eest tühistatakse täies ulatuses thumbs_up.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 04.12.2010 17:15:41 vasta tsitaadiga

Tellisin neljapäeval enne lõunat telefoni ja kätte sain laupäeval (Tallinnas). Üsna kiirelt tundub.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2011 20:10:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tule laupäeval Tartu Lõunakeskusesse Tele2 uue poe avamispeole! Külalistele supersoodsad avamispakkumised: Nokia 2323 vaid 15 €, Smart kõnekomplekt (stardikas ja Samsungi mobiil) vaid 16.97 €, kuutasuta interneti stardikas 20,98 €. Astu läbi ja pidutse koos meiega!

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 20:05:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kuutasuta interneti stardikas


huvitav mis mudel netipulk komplektis on ja kas ta teiste operaatorite võrgus ka töötab?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 00:09:47 vasta tsitaadiga

Huawei E1752 vist. Vähemalt e-poes on juures tolle pulga pilt.
Aga jah stardikas mingi 11 eur soodsam.

EDIT: Sky+ mingi loosimine et võib mõningad vidinad SMSi eest võita.

Ok kõik tore, saadan ära, saan vastuse "Tele2 reply: No Money On Card!" icon_eek.gif Lepingule sim kh veel, selle kuu arve mingi 6 eek hetkel koos

Ok, kiirelt Smarti kaart sisse, vaatan järgi et seal üle 2 euri peal ja saadan sama sõnumi. Taaskord sama vastus. Seega WTF?

Keegi veel kuskilt sellist vastust saanud?

Smartilt igaljuhul raha kenasti maha võetud. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 00:25:32 vasta tsitaadiga

Minu SMS läks kenasti läbi. Lepinguline number.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aadiadio
HV vaatleja
aadiadio

liitunud: 22.02.2005




sõnum 21.02.2011 11:13:14 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Huawei E1752 vist. Vähemalt e-poes on juures tolle pulga pilt.
Aga jah stardikas mingi 11 eur soodsam.

EDIT: Sky+ mingi loosimine et võib mõningad vidinad SMSi eest võita.

Ok kõik tore, saadan ära, saan vastuse "Tele2 reply: No Money On Card!" icon_eek.gif Lepingule sim kh veel, selle kuu arve mingi 6 eek hetkel koos

Ok, kiirelt Smarti kaart sisse, vaatan järgi et seal üle 2 euri peal ja saadan sama sõnumi. Taaskord sama vastus. Seega WTF?

Keegi veel kuskilt sellist vastust saanud?

Smartilt igaljuhul raha kenasti maha võetud. icon_rolleyes.gif



Sain sama vastuse.. Helistasin, vastati, et neil see teenus ei tööta praegu ja kui on arvelt raha maha võetud siis kompenseerivad selle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 11:29:06 vasta tsitaadiga

Tüdruk ka eile tahtis sõnumit saata ja sai vastu, et raha pole kaardil icon_confused.gif

aadiadio, teenus ei tööta Tele2 või Sky Plus'il?
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 21.02.2011 11:31:56 vasta tsitaadiga

Tele 2 on lahedad trahvisummad ka - lausa 15977 eurot võlgnevuspiiranguga numbri avamise eest
http://www.tele2.ee/klienditeenindus/arveldus.html
NB! Alates 15.05.2010 toimub arvelduse hinnakirjas muudatus, mille kohaselt rakendub võlgnevuspiiranguga numbri avamisel tasu 15977 EUR

Tase
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 21.02.2011 11:36:36 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Tele 2 on lahedad trahvisummad ka - lausa 15977 eurot võlgnevuspiiranguga numbri avamise eest
http://www.tele2.ee/klienditeenindus/arveldus.html
NB! Alates 15.05.2010 toimub arvelduse hinnakirjas muudatus, mille kohaselt rakendub võlgnevuspiiranguga numbri avamisel tasu 15977 EUR

Tase

KUi sa natukene ülesse poole vaatad siis on seal Võlgnevuspiiranguga numbri avamise tasu : 1,5977 € ehk 25 eek.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aadiadio
HV vaatleja
aadiadio

liitunud: 22.02.2005




sõnum 21.02.2011 12:19:27 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Tüdruk ka eile tahtis sõnumit saata ja sai vastu, et raha pole kaardil icon_confused.gif

aadiadio, teenus ei tööta Tele2 või Sky Plus'il?


Sain aru, et Jekaterina või Ekaterina ütles, et neil(tele2hel) ei tööta see teenus hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 13:04:52 vasta tsitaadiga

aadiadio kirjutas:


Sain sama vastuse.. Helistasin, vastati, et neil see teenus ei tööta praegu ja kui on arvelt raha maha võetud siis kompenseerivad selle.

Tea kas teevad selle kõigile või vaid need kes ise taipasid torkima minna neid.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.02.2011 13:16:34 vasta tsitaadiga

Mu isal sama asi selle Sky Plussiga, et no money on card tele2 poolt.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 13:41:16 vasta tsitaadiga

Kui küsima ei lähe siis ka pappi vist tagasi ei saa nagu ma vastusest välja loen

tsitaat:
Tänan Teid saadetud kirja eest.

Hetkel tõepoolest ei ole võimalik 1505 numbrile saata sõnumeid. Meie tehnikud teevad endast kõik oleneva, et viga saaks kiiresti kõrvaldatud.

Ma palun Teil võimalusel täpsustada oma kõnekaardi telefoni number, et saaksin Teie numbri edasi anda tehnikutele, kes kontrollivad kas raha läks maha ja vajadusel tagastada see Teie kõnekaardile.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 22.02.2011 15:08:16 vasta tsitaadiga

Tal ei tohiks kõnekaarti olla,nohsee et maksad x summa ja siis räägid,tal on see perepakett lepinguga.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2011 08:37:03 vasta tsitaadiga

postitan siia ka kui tore on q-gsm teenindus....
võtas-uxu kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
nali elust enesest ja minust......
Eile avastasin postkastist mingi kirja. Maksehäire registrist tuli ,et olen TELE 2 ca. 12€ võlgu. Kolme sekundi pärast helistasin tele 2 kliendi toele ja tahtsin teada mis toimub.
Olen emt-s aastat 2001-2002 ja pole mingit pidi tele2-ga seotud. Helistamine ise oli juba paras komöödia..... a`la peale piiksu vajuta siis ja siis kui tahad veel mingit tagasisidet anda siis vajuta sinna. Ptsi, kellele seda sitta vaja on....
... no ok, see-selleks. Sain siis teada, et olen aastast 2005 icon_idea.gif neile võlgu ja mille eest.... lauatelefoni eest. Meibi kuskil 2003-2004 oli vist mingi leping jahh. Tule taevas appi, mis sajandis me elame. No ok, kui võlgu siis võlgu.
Läksin kõrtsist läbi panin laksu teravat ja seadsin sammud tele2 pärnu esindusse. Küsisin asja must-valgel paperil näha mis asja eest võlgu olen....
.... ja ei ole võimalik seda jama välja printida, lihtsalt ei saa ja kõik. Tundsin kuidas karvad hakkavad turri minema....
Mõtlesin sitta kahh ,et tavai köhin sula lauale ja lähme veel normaalselt lahku. Ei, raha ka mu käest vastu võtta ei saa. Täiesti eba-normaalne asutus.... ei jõua mulle see jama kohale.

Lihtsalt saadavad mingi fakk kirja koju hakka pappi köhima. Mille eest, seda sa teada ei saagi.
Jutt jäi lõpuks nii ,et helistavad esmasp.-teisip. ja siis saab asjasse ehk valgust. Lubasin klienditeenindajale kolmapäeval tagasi olla kui asi endiselt õhku jääb.



.... järjejutt jätkub icon_biggrin.gif
saatsin eile meili kus tahtsin asjale konkreetset arvet, et mille järgi ja mida ma maksan?
Kui algselt oli summa 11,25 €.... siis nüüd juba 13,78€, lihtsalt 2-3 päevaga keevitati mingi suva nuts otsa.
Nagu ma kirjast aru saan, see "võlgnevus" kustutakse icon_idea.gif icon_question.gif

Nad vist lihtsalt testivad järsku leidub mõni loll kes lihtsalt huupi arve kinni taob ja asja uurima ei hakkaks.
Seekord sattusid vale jobu otsa kes ei kavatse seda asja niisama jätta......
st. tahan kirjaliku lepingu lõpetamist ja paberit selle kohta et mul ei ole võlgnevusi ega kohustusi tele2 ees.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2011 11:30:36 vasta tsitaadiga

Leping on tehtud ja arveid ei ole neil sellekohta näidata... eriti toredaks mindu. Igatahes normaalne, et ennem tahad näha, milleest raha tahetakse!
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2011 11:42:23 vasta tsitaadiga

Aga kui igakuine tasu on 2,53 EURi peaks ju võlgnevus 2005-st aastast saati olema oluliselt suurem?
Tele2 teenindaja ju väidab, et "teil on kehtiv leping"... Järelikult 6 aastat juba vähemalt... 6x12x2,53 = 182,16 EUR võiks "võlgnevus" lausa olla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2011 13:15:25 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Aga kui igakuine tasu on 2,53 EURi peaks ju võlgnevus 2005-st aastast saati olema oluliselt suurem?
Tele2 teenindaja ju väidab, et "teil on kehtiv leping"... Järelikult 6 aastat juba vähemalt... 6x12x2,53 = 182,16 EUR võiks "võlgnevus" lausa olla icon_razz1.gif

kehtiva lepingu järgi peaksid ka arved mulle laekuma, (PS. minu aadress muutunud ei ole).
nii oleks jube lihtne, võtan täna mingi uipu-kõva mobla ainult kuumaksu peale ja siis mingi aastal 2017 saadavad arve koju. icon_biggrin.gif Siis rahal hoopis teine väärtus juba.

Tegin kerge praverka kõne klienditeendusse ja küsisin lauatelefoni võimaluste kohta.... kuumaksud, minutihind jne.
Selget vastust ei saanud ja tahtsid pärast tagasi helistada, siis kui on asja selgeks omale teinud thumbs_down.gif mis kuradi infotelefon see on?... loobusin.
Täiesti normaalne Q-GSM tase on seal jätkuvalt.

edit: üks tähelepanek veel, sealse teeninduse taset näitab ka see. Et saadavad tavapostiga kirja koju a`la kui ära ei maksa siis lähed maksehäire registrisse jne.
Kust ptsist nad teavad, et ma vahepeal elukohta pole vahetanud? Minuteada sellised karmid "arved" liiguvad ainult tähitult ja üleandmine käib allkirja vastu.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.