Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2017 10:18:18 vasta tsitaadiga

mis seal siis hind, et nii tasuks?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 11:59:48 vasta tsitaadiga

~50€ 5Ah -> http://www.ebay.co.uk/itm/Makita-BL1840-196399-0-18V-5-0Ah-Lithium-Li-Ion-LXT-Replace-Battery-5AH-UK-Stock-/171632586769?epid=1388631608

http://www.makserv.ee/toode/makita-aku-18v-3-0ah-bl1830/ 60€
http://www.makserv.ee/toode/makita-aku-li-ion-18v-4-0ah-bl1840/ 75€
http://www.makserv.ee/toode/makita-aku-li-ion-18v-5-0ah-bl1850/ 99€

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2017 12:04:06 vasta tsitaadiga

Teema määrab, mis element seal sees.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 12:28:43 vasta tsitaadiga

Mõnede kuulutuste juures kirjas et LG elemendid. icon_rolleyes.gif
Ühes YT videos võeti see aku lahti ja seal olid Samsungi elemendid sees.

Mul on tegelikult üks 5Ah juba eelmine aasta sealt ostetud aga võrdlusmoment puudub kuna ühtegi originaali pole.
Hetkel 4 tööriista sama aku pealt ja veidi ebamugavaks kisub.

Nende akude mahtuvust kuidagi testida ka saaks?
YT tehtud mõnedes testides pidasid need akud samaväärselt OEM omadega vastu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 26.07.2017 12:47:29 vasta tsitaadiga

Mul on 2 orikat 3Ah ja 1 "feik" 5Ah aku (pole küll ebay ost aga pakun, et suht sarnast algset päritolu, seega vb sobib?)

Sisuliselt - too 5Ah võiks teoorias nagu pea-aegu 2x rohkem kesta, reaalsuses kestab vb 5-10 minutit kauem (istub vahelduva eduga hekilõikuri taga, 3Ah aku kestab ~30min, too 5Ah ca 35-40 minutit). Tuttav, kelle soovitusel ostsin, on ühe aku välja vahetanud (ostetud on Quebecist mingisest hiinlaste poest kus igasuguseid huvitavaid ja kahtlasi vidinaid letil oli) garantii korras aga siiani toimivad. Seega... anna minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 26.07.2017 12:48:13 vasta tsitaadiga

Jui kasutada replica tegemisel samu elemente siis peakskii vastu pidama nagu OEM.
Samasuguses kestas võib olla ka hiirte juustust koku laotud replicad...

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.07.2017 12:58:23 vasta tsitaadiga

Saksa ebays on saksas toodetud akud (ei mäleta müüjat), need kestsid küll normaalselt. Olid natuke kallimad kui ülejäänud ühesugused akud, mis seal müügis
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2017 13:01:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Saksa ebays on saksas toodetud akud (ei mäleta müüjat), need kestsid küll normaalselt. Olid natuke kallimad kui ülejäänud ühesugused akud, mis seal müügis

Saksas suur tehas jah.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.07.2017 19:42:22 vasta tsitaadiga

Kas tõesti pannakse tänapäeval majades keskkütteradikatesse tosooli? Eile olin automaailmas kus mingi onkel jauras, et tal radikatesse vaja ja soovitati siis veega ikka lahjendada. Ostis 3 suurt kanistrit. Ongi see tänapäeva mood? Mis siis kui leke tekib? Mul kõige tavalisem vesi. Tosooli eelis vist väiksem soojuspaisumine, aga ikkagi.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 26.07.2017 20:49:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas tõesti pannakse tänapäeval majades keskkütteradikatesse tosooli? Eile olin automaailmas kus mingi onkel jauras, et tal radikatesse vaja ja soovitati siis veega ikka lahjendada. Ostis 3 suurt kanistrit. Ongi see tänapäeva mood? Mis siis kui leke tekib? Mul kõige tavalisem vesi. Tosooli eelis vist väiksem soojuspaisumine, aga ikkagi.
Võimalik, et kogu kütteperiood ei ole süsteem küttes ja tekib kinni-lõhki külmumise oht, tosool ei lase päris jäässe külmuda. Kuigi tavapäraselt lahendatakse selline külmumisoht elektritenniga, mis hoiab veesüsteemi plusskraadi poolel.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2017 00:10:26 vasta tsitaadiga

Mul sama plaan, misasi üldse oleks mõistlik sisse panna umbes poole kubase mahuga süsteemi et -20 kannataks ja mõttetult kalliks ei läheks? Paari kanistriga pole midagi teha, lekib ka teadmata suunas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.07.2017 06:54:27 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Mul on 2 orikat 3Ah ja 1 "feik" 5Ah aku (pole küll ebay ost aga pakun, et suht sarnast algset päritolu, seega vb sobib?)

Sisuliselt - too 5Ah võiks teoorias nagu pea-aegu 2x rohkem kesta, reaalsuses kestab vb 5-10 minutit kauem


Näiteks sae "hiina" akus on elemendid 1000mAh võrra väiksemad kui akule märgitud mahutavus ehk umbes võrdne originaaliga. Ka kasutusaeg enam-vähem sama, aga... Peale elementide tuleb tähelepanu pöörata BMS-ile ehk akus olevale elektroonikale. Sae koopiaakul on teistmoodi kontroller, millel ei ole ülekoormuse märgutuld. Kiip selline, mille datasheeti kusagilt ei leia, aga vaja oleks - ülekoormuskaitse on täpselt piiri peal, piisab keti tugevamast pingusest või ketivaos saagimise jätkamisest, et mootor käima ei läheks. Lisaks temperatuurikontroll - üle 20kraadise ilmaga läheb aku kiiresti leigeks ja jällegi ei käivitu, kuigi elektrit sees jagub. Originaaliga seda jama ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.07.2017 10:21:18 vasta tsitaadiga

Päikeseküttesüsteemides on küll jahutusvedelik sees.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 27.07.2017 11:10:24 vasta tsitaadiga

See on eraldi teema loomulikult
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.07.2017 20:39:10 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas tõesti pannakse tänapäeval majades keskkütteradikatesse tosooli? Eile olin automaailmas kus mingi onkel jauras, et tal radikatesse vaja ja soovitati siis veega ikka lahjendada. Ostis 3 suurt kanistrit. Ongi see tänapäeva mood? Mis siis kui leke tekib? Mul kõige tavalisem vesi. Tosooli eelis vist väiksem soojuspaisumine, aga ikkagi.

Soojuspaisumisest on poogen, niikuinii peab paisupaak olema.
See kuradima glükool ronib kehvasti tihendatud liitmike vahlt läbi, paremini kui vesi.
Aga kui on keskküttekaminaga suvila, millel paar-kolm radiattorit taga, siis kannatab selle paari kanistri hinna välja küll.

Ma tean tehast, kus kogu küttesüsteem on glükooli täis. Kolm 100 kW puidukatelt, akupaagid, radikad, põrandaküte, kalorifeerid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 31.07.2017 07:48:17 vasta tsitaadiga

Keegi pelletipõletit oskab soovitada? Endal praegu silma jäänud see http://www.cerbos.ee/et/pelletip%C3%B5letid/648-pelletipoleti-pv-30b-pelltech.html
On kellelgi mingeid kogemusi? Plaan panna see viadrus u22 külge. Teine asi, kas selle katla ja põleti kooslusega oleks vaja korstnasse hülss sisse ajada? Ühed räägivad, et peab teised jälle, et ei pea.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2017 09:42:33 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Teine asi, kas selle katla ja põleti kooslusega oleks vaja korstnasse hülss sisse ajada? Ühed räägivad, et peab teised jälle, et ei pea.

Sõltub sellest, mis on küttegaaside väljund-temp ning mis materjalidest/seisukorras su korsten on.

Kui sul kütteseade üle 25kW, siis pead rajama ka eraldi tuletõkkesektsiooni.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 31.07.2017 10:34:41 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Keegi pelletipõletit oskab soovitada? Endal praegu silma jäänud see http://www.cerbos.ee/et/pelletip%C3%B5letid/648-pelletipoleti-pv-30b-pelltech.html
On kellelgi mingeid kogemusi? Plaan panna see viadrus u22 külge. Teine asi, kas selle katla ja põleti kooslusega oleks vaja korstnasse hülss sisse ajada? Ühed räägivad, et peab teised jälle, et ei pea.
Selle "isepuhastumiseks" tuleb kompressor ka lisaks juurde soetada. Kas põletit juhtida oskav automaatika on olemas, kui pole, on seda ka juurde vaja.
Enda Viadrus U26 katlale ajasin sügisel Pelltech PV 20b pelleteid sisse söötma, ise paigaldasin-seadistasin - töötab hästi. Mis peamine cerbos pressis mulle ka seda 30b võimsamat mudelit, et väiksem jääb kindlasti nõrgaks - ei jäänud nõrgaks, väga paras sai, kuna jätsin akupaagi ka alles, siis talviti töötas mul põleti tsükliga 40-60 minutit küttis ja 3-4 tundi puhkas, igaljuhul peaks ka karmima pakasega ilusti mu süsteemi ära kütma.
Kuna ma oma katlale ehitasin lisaks sisse ühe lisasuitsukäigu ja katla ribide vahele need plekist turbulaatorid, siis sain katlast väljuvad suitsugaasid nii madalaks, et korsten ajab kondenssi. Korsten mul õues ja midagi nagu see pigise vee ajamine ei sega, ainult mul iseehitatud mustast metallist soojustatud korsten ja see happeline pigi peaks korstna metalli siva läbi sööma icon_smile.gif ootame-vaatame - iseehitatud korsten oligi rohkem hädalahendus, kuna toona 13 aastat tagasi polnud raha välja käia moodulkorstna tarbeks icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 31.07.2017 11:36:04 vasta tsitaadiga

ega see isepuhastuv süsteem ei ole just must have, lihtsalt jäi silma ja võib ka vabalt olla tavaline PV30
Endal mul süsteemis ka akupaak vahel koos ladomaadi segusõlmega mis peaks idee kohaselt suitsugaasid soojemad hoidma. Korsten mul 6 lõõriga umbes 8+9m pikk
Puudega küttes läksi korsten küll päris tuliseks talvel, kui see peaks nüüd poole kaotama oma soojusest ei tohiks kondentsi veel tekkida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.08.2017 12:26:08 vasta tsitaadiga



Kas neid toose võib seljast välja ka kangutada ja tagasi panna? Mul üürikas paistab ainult üks CAT5e ots, tahaks teada teise otsa ka kuskilt üles leida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 16.08.2017 13:21:10 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:

Kas neid toose võib seljast välja ka kangutada ja tagasi panna? Mul üürikas paistab ainult üks CAT5e ots, tahaks teada teise otsa ka kuskilt üles leida.
Põhimõtteliselt saab, ainuke häda mis praktikas kipub kaasas käima, et need kõrvad mis toosi kipsplaadi tagant kinni tõmbavad, nende lahtikruvimisel kipuvad nad keerme otsast maha jooksma, ja loomulikult kukuvad sinna kipsseina taha, kuskohast neid keeruline-võimatu kätte saada - ilma nende "kõrvadeta" ei saa toosi tagasi panna. Endal on remondi ajast mõned toosid üle jäänud ja olen neid kaduma läinud "kõrvu" saanud kergesti asendada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 18.08.2017 22:50:51 vasta tsitaadiga

El.boiler hakkas üleöö särtsu andma, sain hommikul köögis kraanikausis oleva pannilt mõnusa löögi. Millest tuleneb? Muidugi vanust 9a ja pole kordagi küttekeha puhastanud.

viimati muutis tofay 18.08.2017 22:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.08.2017 22:53:42 vasta tsitaadiga

Oleks aeg ehk sisse piiluda, puhastada, küttekeha vahetada
Korter?
Keegi varastab elektrit äkki.....üldiselt variante mitmeid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 18.08.2017 23:04:44 vasta tsitaadiga

Ilmselt vahetan välja ja ei hakka uutki hooldama, 10 eur aasta kohta elab üle. Siiski, miks voolu all lambist on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.08.2017 23:24:02 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Ilmselt vahetan välja ja ei hakka uutki hooldama, 10 eur aasta kohta elab üle. Siiski, miks voolu all lambist on?


Küttekeha läks lõhki. Eesti vesi on niivõrd kare et aastas korra peab boilerit puhastama.

kui lahtivõtad siis saad ämbri täie katlakivi või rohkemgi välja rookida.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.