Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2014 16:28:58 vasta tsitaadiga

soodent kõneleb õigust, et 2 ja enam nädalat oodata oma pakkumisele reageeringut on ikka liig. Noh, peale pakkkumist PS teel tehakse küll müüjapoolseid pakkumisi, et natuke veel ja on sinu, laadis. thumbs_down.gif

AH pannakse ilmselt madal, et tekiks mingi huvi pakkumiste näol. Reaalselt aga ei soovita mitte mingil juhul AH pakkujale müüja, vaid oodatakse enamat.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 16:43:21 vasta tsitaadiga

Ja mis takistab kommenteerimast: ei müü alghinnaga?

Kellaaja kukkumise koha pealt, igati loogiline oleks 14.59.59, aga kuna probleem tekib just pakkumistega mis on tehtud 15.00.xx siis kui midagi üldse kuhugi kirja panna siis see teine variant.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2014 17:54:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ja mis takistab kommenteerimast: ei müü alghinnaga?

Kellaaja kukkumise koha pealt, igati loogiline oleks 14.59.59, aga kuna probleem tekib just pakkumistega mis on tehtud 15.00.xx siis kui midagi üldse kuhugi kirja panna siis see teine variant.


Päris naljakas, kas sa jälgid kuude kaupa mingi kauba staatust ja siis mingi x kuude pärast kirjutad sellise kommentaari, seda enam, et teema kadunud??
Endiselt pole AH määramisel mingit mõtet ja täiesti mõttetu on siin arutavad 1 minut enne või pärast mingi kellaaja teemat, kui trumm on katki, milleks pulgad?Midagi pole siin muutunud ja arvatavasti ei muutu kunagi, see siin on nagu keskerakond.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.10.2014 17:58:33 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ja mis takistab kommenteerimast: ei müü alghinnaga?
hetkel - reeglid. tehniliselt.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 18:25:09 vasta tsitaadiga

soodent, mis vingud siis kui mõttetu on midagi teha ja midagi nagunii e muutu. Kui sinu jaoks on AH ootamine mõttetu siis selleks ju ongi OK mõeldud. Ja mis trumm see katki on?

londiste, milline reegel keelab kommenteerimist mis puudutab kasutaja ärieetikat?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.10.2014 18:26:00 vasta tsitaadiga

elukaz, aa, selles mõttes. valesti lugesin.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.10.2014 18:45:23 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
soodent, mis vingud siis kui mõttetu on midagi teha ja midagi nagunii e muutu. Kui sinu jaoks on AH ootamine mõttetu siis selleks ju ongi OK mõeldud. Ja mis trumm see katki on?

londiste, milline reegel keelab kommenteerimist mis puudutab kasutaja ärieetikat?


AH müügiga ootamine on mõttetu kõigi jaoks ja see muudab kogu AH täiesti mittevajalikuks reeglites välja tuua.
Mina ei vingu - sina ruigad pigem ja endiselt pole keegi suutnud öelda mis on AH point??Kustutage see reeglitest või määrake ajalimiit.
Elukaz muidugi pole ise eriti ostnu/müünud ja ei tea, et paljudes teemades pole OK määratud, anname talle andeks.
Suured adminnid siin meeledi arutavad tühi-tähi 1min asjaolusid, tehke vahel reeglitega midagi sisulist ja vajalikku.
Mõne masohisti jaoks võib tõesti olla huvitav kuuda kaupa AH müüki oodata/jälgida/kommida, ent rääkigem normaalsete nimel.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.10.2014 18:54:25 vasta tsitaadiga

See AH ja OK teema on paras mõttetus nagunii... paras tüütus neid määrata ja nagu öeldud ja siis kohati võivad asjad väga kaua aega võtta.
Pigem siis teed Osta teemasse pakkumise või mõne tuttava kasutaja puhul kirjutad otse pakkumise PS/gmail.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 19:26:12 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, ma olen ikka mõne tehingu teinud ja kui huvi on siis teed pakkumise millega ka äriks läheb. AH-ga võib ju ka ootama jääda aga siis on pigem küsimus, kas sul üldse on seda kaupa vaja?
Kommimine pole eriline prioriteet, seda jagan siis kui teine pool usaldust üles peab näitama. Vaatasin viimasest 25-st tehingust on mulle 5 kommi pandud. Ja siis võibki väita kui sul ikka 500 positiivset pole siis oled möku. Aga aitäh et andeks andsite icon_biggrin.gif . Te saate vist endaga hästi läbi.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.10.2014 21:24:06 vasta tsitaadiga

Kui sellest sõltub su tulu, siis muidugi nutad... muul juhul suht savi. Ei tasu lolliks minna nende nõuetega...
HV-le on hullem kahju sellest kui mõned ennastäis kasutajad ja moded hakkavad täiega õigust nõudma thumbs_down.gif

Tanel on lubanud silma peal hoida, aga eks igaüks ei tule ka kurtma...pigem teeb teinekord äri teisiti.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 12:31:11 vasta tsitaadiga

Vabandan, kui teema on varem kajastust saanud, aga tekkis küsimus/ettepanek.

Kas Te pole mõelnud, et ärifoorumites võiks olla kohustuslik müügi lõppaja määramine.
Praeguste reeglitega on küll määratud, et alghind on hind, millega peab olema nõus ka kaubast loobuma, aga samas puudub igasugune ajaline piirang.
See tekitab olukorra, kus teemad lihtsalt tiksuvad ja ma usun, et vähegi aktiivsemad ärifoorumi kasutajad on märgatud mitmeid kasutajaid(ei hakka kohe näpuga viibutama), kes panevad taotuslikult alghinna madala ning ei plaanigi enda määratud alghinnaga kaubast loobuda.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2014 12:33:08 vasta tsitaadiga

cannibal kirjutas:
Vabandan, kui teema on varem kajastust saanud, aga tekkis küsimus/ettepanek.

Kas Te pole mõelnud, et ärifoorumites võiks olla kohustuslik müügi lõppaja määramine.
Praeguste reeglitega on küll määratud, et alghind on hind, millega peab olema nõus ka kaubast loobuma, aga samas puudub igasugune ajaline piirang.
See tekitab olukorra, kus teemad lihtsalt tiksuvad ja ma usun, et vähegi aktiivsemad ärifoorumi kasutajad on märgatud mitmeid kasutajaid(ei hakka kohe näpuga viibutama), kes panevad taotuslikult alghinna madala ning ei plaanigi enda määratud alghinnaga kaubast loobuda.


+1
Oleks antud reegliga igati päri!

_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 929
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.10.2014 12:35:25 vasta tsitaadiga

Ja mis see aeg võiks olla?
Mõni müüb ühes teemas mitut eset ja on nõus kasvõi 1,5 kuud ootama (2 kuu ja enam vanused teemat katkestatakse).

IMO võiks ikka nii olla, et müüja ise kehtestab tingimused, millal võiks müügiks minna.

EDIT: tõstan postitused ärifoorumi arutlusteemasse, kuna HV foorumiga pole sel mingit pistmist.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2015 22:05:11 vasta tsitaadiga

Ost/Müük uue teema loomise päises võiks tekste veidi täpsustada, et
> "Tasuline teema algatamine kui komponentide koguväärtus ületab 70 EUR"
-> "Tasuline teema algatamine kui komponendi või mitmete erinevate komponentide koguväärtus ületab 70 EUR"

Hetkel vaatan et enamasti tehakse neid paari erineva komponendiga teemasid 3-se hulgiteemana selle asemel et teha tavaline tasuline teema (mis oleks IMHO korrektne).
Inimesed maksavad 2x rohkem kui tegelikult peaks.

Ise lugesin ka mitu korda alamfoorumi reegleid ja uue teema päist et aru saada, mis ma nüüd ikka tegema peaks kui soovin 3 erinevat kallist juppi müüa.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiigerhai
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.04.2002




sõnum 06.08.2015 12:23:37 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas on õige koht või mitte. HV-s on müügi ja ostu teemad. Müügiteemas peab kõik olema avalik (st pakkumist ei tohi olla PSis), aga ostuteemas järjest rohkem näeb, et pakkumised PS ning teemasse ei tohi teha. Minu jaoks tundub natuke vastuoluline situatsioon.
Samuti, kui minul on sama soov osta ning keegi on teema teinud ning oma müügipakkumise sinna pannud, siis ideeliselt ma ei peaks risustama veel sama ostuteemaga. Keegi soovib osta teatud tüüpi kõlareid ning minu jaoks tundub see huvitav. Teemasse ei saa kommentaari teha, et mind huvitab ka. Pakkumisi ei näe, kuna ostja soovib PSi pakkumisi ning järelikult ei jäägi mul midagi muud üle, kui uus teema teha.
Ehk on mõtet O: teemade reegleid täiendada, et ostuteemas võib müügipakkumise teha ka teemasse.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2015 12:57:50 vasta tsitaadiga

Ostuteemades polegi keelatud avalikult pakkumisi teha, küll aga ostukuulutuse teeb igaüks ise, mitte ei lenda teiste teemadesse sisse
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiigerhai
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.04.2002




sõnum 06.08.2015 13:39:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ostuteemades polegi keelatud avalikult pakkumisi teha, küll aga ostukuulutuse teeb igaüks ise, mitte ei lenda teiste teemadesse sisse


seda küll, kuid tegelikult on päris palju ostuteemasid, kus ei tohi avalikult pakkumisi teha.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2015 15:16:36 vasta tsitaadiga

tiigerhai kirjutas:
tsitaat:

Ostuteemades polegi keelatud avalikult pakkumisi teha, küll aga ostukuulutuse teeb igaüks ise, mitte ei lenda teiste teemadesse sisse


seda küll, kuid tegelikult on päris palju ostuteemasid, kus ei tohi avalikult pakkumisi teha.
Seda kasutaja enda soovil.
Kui sa teeksid ostuteema ning pakkumised tulevad teemasse, sa ju ei sooviks, et keegi kolmas pealtvaataja müüjaga enne kontakteerub ning kauba su nina eest ära ostab, enne kui sina üldse reageerida jõuad?

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2015 19:01:41 vasta tsitaadiga

Siis tuleks keelat e-maili, mobla nr näitamine ja PS üldse (ehk igasugu kontakti võimalus). Muidu juhtuks sama asi nagu FB vanusepiiranguga. 1-2% jäävad vahele ja tunnevad rämedat ebaõiglust, sest edasi kasutamine nõuab kogu isikuandmet avaldamist.
Olen ise otse pakkunud ja ka otse ostnud...lihtsalt nii on kiirem olnud. Võimalik, et ebaõiglane, aga tihti tuleb nii müügi kui ostu teemast mingi hasart...äkki saan parema diili st. ootan veel.
Aga kui mul pole aega...milleks seda raisata. Mingi hetk sõitis ikka rämedalt kettasse, et lubati võitja kuulutada, aga läks 3 päeva üle ja siis tuleb küsimus, et kas ei soovi. 99% juhtudest polnud enam huvi.

Seega lühidalt...ärme lähme lolliks, sellest kaotab ka HV.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2015 12:49:17 vasta tsitaadiga

tiigerhai kirjutas:
Ei tea, kas on õige koht või mitte. HV-s on müügi ja ostu teemad. Müügiteemas peab kõik olema avalik (st pakkumist ei tohi olla PSis), aga ostuteemas järjest rohkem näeb, et pakkumised PS ning teemasse ei tohi teha. Minu jaoks tundub natuke vastuoluline situatsioon.
Samuti, kui minul on sama soov osta ning keegi on teema teinud ning oma müügipakkumise sinna pannud, siis ideeliselt ma ei peaks risustama veel sama ostuteemaga. Keegi soovib osta teatud tüüpi kõlareid ning minu jaoks tundub see huvitav. Teemasse ei saa kommentaari teha, et mind huvitab ka. Pakkumisi ei näe, kuna ostja soovib PSi pakkumisi ning järelikult ei jäägi mul midagi muud üle, kui uus teema teha.
Ehk on mõtet O: teemade reegleid täiendada, et ostuteemas võib müügipakkumise teha ka teemasse.


Enamasti sellised loodavad kaubelda hinda alla väites et on juba nii ja naa pakutud. Ka on teemasid kus kardetakse et muidu ostab veel keegi teine ära mida neile pakutud on. Kui sind häirib see, siis ära paku sinna midagi. Tee enda müügi teema ja sa ei pea oma pead vaevama nende ps ärikatega.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jancool
HV kasutaja
jancool

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 09:39:12 vasta tsitaadiga

Teeks ettepaneku lisada ärifoorumi rubriigi alla uus kategooria: helitehnika, audio/video vms ost/müük. Kui täna varia ost/müük avada, siis kas just valdav, aga väga suur osa kuulutusi on kõlarid, kõrvaklapid, võimendid, playerid jne. Usun, et sedasi oleks ärifoorum paremini liigendatud ja paraneks kasutusmugavus.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 10:42:08 vasta tsitaadiga

jancool, minumeelest see kunagi oli lahku löödud ja suht vaikelu valitses siis mõlemis teemas. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 09.03.2016 11:04:33 vasta tsitaadiga

Kui ma midagi ostan, siis ma lasen ka pakkumised privasse saata, sest vastasel juhul siinsed ärikad rabavad sinu eest head pakkumised kohe ära. Ise ei passi ju päev otsa HV-s.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.03.2016 11:26:24 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
tiigerhai kirjutas:
Ei tea, kas on õige koht või mitte. HV-s on müügi ja ostu teemad. Müügiteemas peab kõik olema avalik (st pakkumist ei tohi olla PSis), aga ostuteemas järjest rohkem näeb, et pakkumised PS ning teemasse ei tohi teha. Minu jaoks tundub natuke vastuoluline situatsioon.
Samuti, kui minul on sama soov osta ning keegi on teema teinud ning oma müügipakkumise sinna pannud, siis ideeliselt ma ei peaks risustama veel sama ostuteemaga. Keegi soovib osta teatud tüüpi kõlareid ning minu jaoks tundub see huvitav. Teemasse ei saa kommentaari teha, et mind huvitab ka. Pakkumisi ei näe, kuna ostja soovib PSi pakkumisi ning järelikult ei jäägi mul midagi muud üle, kui uus teema teha.
Ehk on mõtet O: teemade reegleid täiendada, et ostuteemas võib müügipakkumise teha ka teemasse.


Enamasti sellised loodavad kaubelda hinda alla väites et on juba nii ja naa pakutud. Ka on teemasid kus kardetakse et muidu ostab veel keegi teine ära mida neile pakutud on. Kui sind häirib see, siis ära paku sinna midagi. Tee enda müügi teema ja sa ei pea oma pead vaevama nende ps ärikatega.

Mõttetu pseodo. HV läbi aegade eelis on olnud kiirus, sest ~1 nädalase molutamise korral võiksin ka ise soodsamalt/kiiremini leida.
Igasugu piirangud ja kasutusmugavuse piiramine selles osas mõttetu.
Kasvõi võtame kasutajad kes omavad 100+ pos. kommi. Neile hakata mingi "joont" peale suruma on enesetapp.
Range PS suhtluse/müügi keelamine on mõttetu, ainuke loogika siin, et kui saad petta ära nuta.

Pigem sõber kurtis, et ostust loobujaid on tekkimas. St. kui kasvab trend, et müük ei jõua müügini tehakse pakkumisi igalepoole ja loomulikult mõni neist tuleb siis tagasi võtta. Olen korra isegi selle tõttu uue teema teinud...läks läbuks.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 12:45:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
alliance kirjutas:
tiigerhai kirjutas:
Ei tea, kas on õige koht või mitte. HV-s on müügi ja ostu teemad. Müügiteemas peab kõik olema avalik (st pakkumist ei tohi olla PSis), aga ostuteemas järjest rohkem näeb, et pakkumised PS ning teemasse ei tohi teha. Minu jaoks tundub natuke vastuoluline situatsioon.
Samuti, kui minul on sama soov osta ning keegi on teema teinud ning oma müügipakkumise sinna pannud, siis ideeliselt ma ei peaks risustama veel sama ostuteemaga. Keegi soovib osta teatud tüüpi kõlareid ning minu jaoks tundub see huvitav. Teemasse ei saa kommentaari teha, et mind huvitab ka. Pakkumisi ei näe, kuna ostja soovib PSi pakkumisi ning järelikult ei jäägi mul midagi muud üle, kui uus teema teha.
Ehk on mõtet O: teemade reegleid täiendada, et ostuteemas võib müügipakkumise teha ka teemasse.


Enamasti sellised loodavad kaubelda hinda alla väites et on juba nii ja naa pakutud. Ka on teemasid kus kardetakse et muidu ostab veel keegi teine ära mida neile pakutud on. Kui sind häirib see, siis ära paku sinna midagi. Tee enda müügi teema ja sa ei pea oma pead vaevama nende ps ärikatega.

Mõttetu pseodo. HV läbi aegade eelis on olnud kiirus, sest ~1 nädalase molutamise korral võiksin ka ise soodsamalt/kiiremini leida.
Igasugu piirangud ja kasutusmugavuse piiramine selles osas mõttetu.
Kasvõi võtame kasutajad kes omavad 100+ pos. kommi. Neile hakata mingi "joont" peale suruma on enesetapp.
Range PS suhtluse/müügi keelamine on mõttetu, ainuke loogika siin, et kui saad petta ära nuta.

Pigem sõber kurtis, et ostust loobujaid on tekkimas. St. kui kasvab trend, et müük ei jõua müügini tehakse pakkumisi igalepoole ja loomulikult mõni neist tuleb siis tagasi võtta. Olen korra isegi selle tõttu uue teema teinud...läks läbuks.

Ostust loobujad tekivad selle pärast, et teema lõpp on abstraktne. Pannakse mingi mõttetu alghind, millega pole müüja tegelikult nõus toodet müüma ja müüb asja mitu nädalat.
Keegi ei viitsi mitu nädalat oodata.
Olen ka varem öelnud, et teretulnud oleks üksiku eseme müügis selline reegel, et pärast AH pakkumist võiks olla mingi mõistlik aeg, mille jooksul peab toote ära müüma.
Sülearvutite müügi teemas on enamus tõenäoliselt tähele pannud, et ühtedel ja samadel kasutajatel on pidevalt madalad alghinnad ja alghind on ammu pakutud. Samas on teema avatud olnud ligi kuu aega.
Olen aeg-ajalt sportlikust huvist sellistes teemades alghinna pakkunud. Ilmselgelt sealt mingit vastukaja ei tule.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 242
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.