Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 110, 111, 112  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 09.10.2014 16:20:00 vasta tsitaadiga

AC7 kirjutas:
Kas seal Platis midagi paremaks ka juba läheb? Gold ja Silveril ei ole absull mingit vahet... Skillbase ja suhtumine on täpselt sama.
Natukene läheb paremaks, üldisel on kõik suhteliselt sama
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 09.10.2014 19:10:18 vasta tsitaadiga

AC7, Selles suhtes,et low divisionid on sama nagu ka Goldis ja Silveris. Trollid jne. Gold 1-2 ja Plat 4-5 väga vahet küll ei ole.
Ainuke erinevus on see, et Janna support on suht 75% mängudes, mida mina ei kohanud ei Silveris ega Goldis. Tõenäoliselt seal ei osata Jannat hinnata. Või asi on Worldsis ja Fnatic Janna skinis icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nightfire
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 21:22:35 vasta tsitaadiga

Silver-Gold üpris sama, need kes rohkem pelavad saavad tihtipeale edasi, Platis natuke vähem flame, rohkem skilled mängijad just last hittimise poolelt, seetõttu rohkem raha=paremad itemid jms, tehakse rohkem objective calle, leidub isegi support maine. Ise olen piisavalt Plat V ja II vahel kõlkunud see season, nende divisionite vahel mingeid erinevusi ei näe. Pigem näed vahet just siis kui saad tieride vahel hüpata. Arvan, et high Diamond (I) on see, kus aru saada, et mängijad teavad, mida nad teevad.

Janna on jah väga populaarseks muutnud viimasel ajal, nii kahju sellest, pmts nägin terve seasoni jooksul ainult 10-20 Jannat rankis, sain ennast unikaalsena tunda. World tuli ja iga teine mäng Janna sees...
Suutsin enne Plat III tagasi lendamist (2 võitu oli Plat I-st puudu icon_mad.gif ) ühe screeni teha (TOP 20). Nüüd langenud allapoole, aga kui Diamondi kätte saaks see season, oleks lootust veel TOP 10 saada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 09.10.2014 21:28:17 vasta tsitaadiga

No kui ma lõpuks platti sattusin siis esimesed 7 mängu tulid loss, arvasin et kukun tagasi goldi. Algul mõtlesin, et võib olla tõesti olen ma nii kehv aga hiljem mänge analüüsides sain aru, et paljustki läks ikkagi nihu sellest hetkest kui keegi tiimist kedagi flamema hakkas. Millegipärast oli tunda väga kiiret motivatsiooni kadu ja tugevaid süüdistudi kellegi kindla lane pihta.
Üks mäng oli mul üliagressiivne adc kes tundis ennast ka siis terminaatorina kui vastase adc oli 3-0 edu saanud, tüüp lendab täiega peale, sureb ära ja siis flameb et miks ma sitt support olen.. no wtf loogika. 0-3 taga olles peaks ikka nii palju mõistust olema, et ootada junglerit ja mitte liiga agressiivselt mängida. Või siis olen mina asjast valesti aru saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 09.10.2014 21:36:52 vasta tsitaadiga

Haa, uhkustan ka siis ka natuke enda Orianna statsidega icon_biggrin.gif
Manus

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 09.10.2014 23:33:37 vasta tsitaadiga

See tundub nagu tavaline, et nii kui promotion seriesse jõuad on kohe kõik trollid platsis icon_biggrin.gif Muidu täitsa ok isegi...(Hetkel silver 1, tahaks kulda tagasi mängida enne season lõppu, ebaaktiivsuse tõttu alla kukkunud)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 10.10.2014 01:27:07 vasta tsitaadiga

Õnneks on hea see see, et promod kaotatakse tieride vahel ära, mis tähendab, et promod hakkavad olema ainult kui lähed Bronze 1 - Silver 5, Silver 1- Gold 5 jne
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.10.2014 12:22:11 vasta tsitaadiga

Krt jube hästi ronin üles praegu. Plat 3 promod nüüd. Viitsiks mängida jõuaks see season Diamondi ära ehk icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 10.10.2014 12:57:24 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Õnneks on hea see see, et promod kaotatakse tieride vahel ära, mis tähendab, et promod hakkavad olema ainult kui lähed Bronze 1 - Silver 5, Silver 1- Gold 5 jne


Hmm minu silmis olid promod just head, ka tierite vahel. Promod tekitasid just selle competitive tunde rohkem, et on põhjust miks pingutada rohkem kui muidu. Lisaks tekitab rohkem pingeid ka see, kui promos on 1 loss ja 1 win ning tead vaja ikka võita muidu peab jälle mõned mängud uuesti tegema tieri vahetuseks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 10.10.2014 13:12:54 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Bullzeye kirjutas:
Õnneks on hea see see, et promod kaotatakse tieride vahel ära, mis tähendab, et promod hakkavad olema ainult kui lähed Bronze 1 - Silver 5, Silver 1- Gold 5 jne


Hmm minu silmis olid promod just head, ka tierite vahel. Promod tekitasid just selle competitive tunde rohkem, et on põhjust miks pingutada rohkem kui muidu. Lisaks tekitab rohkem pingeid ka see, kui promos on 1 loss ja 1 win ning tead vaja ikka võita muidu peab jälle mõned mängud uuesti tegema tieri vahetuseks.
Competitive tunde tekitab tõeopoolest, aga õigesti mäletan, siis keegi Rioti staffist mainis twitteris, et promode winratio on alla 50%. Samas kui inimesed on promodes ulme competitive, siis see tekitab rohkem flamereid ja muid negatiivseid emotsioone esile icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 10.10.2014 17:47:08 vasta tsitaadiga

Noh, kas kohalikest on ka kellelgi nutumaik suus? icon_biggrin.gif Riot on kenasti Ranked Banne jagama hakanud ning EUW foorumis on vähemalt iga teine teema selle ning chat restrictionite kohta. Trollid nutavad.

Minu arust päris hea süsteem. Hetkel tundub, et kõik, kes käituda ei oska saavad paugust 80 mängu chat restrictionit ja 38 Ranked game banni, mis kaovad alles siis kui 38 normal draft mängu VÕITA. Ehk nii ca. 80 normal draft mängu, kus pead ilusti käituma ja isegi positiivne veel olema, et bännist lahti saada. thumbs_up.gif

Kuna paljud neist, kes Rankedis mängivad ei suuda normal mänge tõsiselt võtta, siis tõenäosus, et suudetakse mingi 80 mängu postiivsed olla ja ühtegi chat reeglit mitte rikkuda, on päris väike. Ehk lootust on, et suur osa kes Rankedis bänni nüüd saavad, ei suudagi end kunagi sellest vabaks mängida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 10.10.2014 18:01:54 vasta tsitaadiga

Varsti saan ehk kuskile euroopa serverisse kolida, üldiselt ka positiivne asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.10.2014 18:28:09 vasta tsitaadiga

http://forums.euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1940335

Tule taevas apppi kopp.gif

Nii lolli venda ma küll veel kohanud pole icon_lol.gif

Aga jah oli aeg lõpuks midagi muuta selles osas. Ma ise olen enamjaolt igas mängus vait, suhtlen pingide teel ja minu käest on iga tüüp kes mingitmoodigi flameb, kasvõi korra, reported. Ehk olen kaasa aidanud nende värdjate vähendamisele.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 10.10.2014 18:43:55 vasta tsitaadiga

Terve foorum on selliseid poolearulisi täis. Täiesti ulme, mis suhtumine ikka mõnedel on. icon_rolleyes.gif

Aga jah, arvestades, et LoL on maailma populaarseim mäng praegu, siis viimane aeg RIOT'il kamaluga automaatseid bänne jagada, sest mängijaid on piisavalt ning pole mõtet niisama hellitada. Vabalt võiksid paar miljonit vähemaks riisuda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2014 19:56:42 vasta tsitaadiga

Saabki westi trafficut väiksemaks icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.10.2014 20:33:51 vasta tsitaadiga

Ptui-ptui-ptui, tundub, et olin liiga entuasitlik oma Diamondi pääsuga, promodes ja 3-ne losing streak icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2014 12:32:24 vasta tsitaadiga

Vb ei peagi westi kolima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2014 15:39:26 vasta tsitaadiga

Krt ei tea, kas peaks ka muretsema:)..ma mõnikord ikka ütlen 0/10 poistele midagi vastu, kui liiga palju seletama hakkavad. Üldiselt siiski mute - endal elu lihtsam ja mingi võimalus veel mängu võita.

sander989, kolm mängu küll mingi streak pole:D Paar võitu, uuesti promodes ja siis juba edasi:) Ise hetkel Gold III ja päris lihtne endiselt, aga probleem on pigem see, et olen liiga jungle main ja kui pean fillima, siis ei pruugi enam väga hästi toime tulla. Ja mida kõrgemale tõusta, seda problemaatilisemaks see fillimine ka läheb.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 11.10.2014 17:15:06 vasta tsitaadiga

Oijah, sattusin selle 80 chat restrictioni ohvriks. Eks ma pooleldi andsin vastastele kogu aeg hagu alla, et nende motti lõhestada ning minu plat5-gold3 downswing oli nii frustreeriv, et iga "noob" käik oma tiimi poolt ajas flamema. Ju siis olin väärt seda chat banni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 11.10.2014 20:47:04 vasta tsitaadiga

koiott, Minu jaoks on 3ne loss streak juba piisav, et ära lõpetada ja järgmine päev uuesti mängida icon_wink.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011




sõnum 11.10.2014 21:53:25 vasta tsitaadiga

Väike nipp elo climbimiseks, kui kaotad 2 mängu järjest tee 2h paus. Päevas tee kokku kõige rohkem max 6 wini ja kui need winid on täis siis mine mängi midagi muud või tee normalit vms. Olen kuulnud veel, et see ka töötab, et igakord kui kaotad siis teed kätekõverdusi vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2014 22:45:00 vasta tsitaadiga

Taavenz, iga kaotuse järel tee lihtsalt 5-15 min paus, ei pea mingeid kätekõverdusi vms tegema. Mine tee teed, võileibu või käi vetsus or whatever. Pisut vaja maha rahuneda lihtsalt.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2014 10:59:43 vasta tsitaadiga

Loodaks täna natuke põnevamat poolfinaali kui eile. Samas finaal tundub tulevat ikka 3-0..OMGl ehk oleks võimalus super mänguga White'ile ära teha.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 12.10.2014 13:14:37 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Loodaks täna natuke põnevamat poolfinaali kui eile. Samas finaal tundub tulevat ikka 3-0..OMGl ehk oleks võimalus super mänguga White'ile ära teha.


Juba läheb põnevaks.... icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009




sõnum 12.10.2014 14:18:45 vasta tsitaadiga

SHRC vs OMG Game 3.. Väga väga põnev ja huvitav mäng thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 110, 111, 112  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.