Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 151, 152, 153  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.01.2014 23:28:53 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Siven, kas keerad siis graafikat maha natuke, et 60fps saavutada? Mõtlesin rohkem seda ka, et mis fps.iga ta lagima hakkab juba?


ütleme nii et crysis 2 minu arvuti peal jookseb ilusti 60 fps lockis.
aga kui crysis 3 rääkides siis olen rahul 30 fpsiga kuna netis teda ei mängi.
ja kui mu arvuti välja ei vea siis ainuke asi mis ma sellistes mängus maha keeraks oleks AA. kui see maas ja ikka ei jookse siis ei mängi kuni parema raua saan:D


Kas see 60 fps kõik max seadetega?
Sul 670 kaart kui ma ei eksi, 770 peaks parem olema ja sellel jookseb 45+ kõik max(ultra) Videotest ka vaadanud, et see õige.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2014 01:04:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
siven kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Siven, kas keerad siis graafikat maha natuke, et 60fps saavutada? Mõtlesin rohkem seda ka, et mis fps.iga ta lagima hakkab juba?


ütleme nii et crysis 2 minu arvuti peal jookseb ilusti 60 fps lockis.
aga kui crysis 3 rääkides siis olen rahul 30 fpsiga kuna netis teda ei mängi.
ja kui mu arvuti välja ei vea siis ainuke asi mis ma sellistes mängus maha keeraks oleks AA. kui see maas ja ikka ei jookse siis ei mängi kuni parema raua saan:D


Kas see 60 fps kõik max seadetega?
Sul 670 kaart kui ma ei eksi, 770 peaks parem olema ja sellel jookseb 45+ kõik max(ultra) Videotest ka vaadanud, et see õige.



jah 670 oc oli peal ja prose on ka oc 4,5ghz ja jooksid ilusti 60 fpsi.
ja ikka max seadetel ma koguaeg imestan loen ikka kuidas osadel ei jookse isegi parema arvutiga mängud.panen siis ise peale ja jookseb nagu siid?
eks osadel lastel jne on arvuti igast paska täis jne seal ka perfi kaotus.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2014 18:07:17 vasta tsitaadiga

Crysis 1 and Crysis 2 PC multiplayer will shutdown May 31
http://www.pcgamer.com/2014/04/14/crysis-and-crysis-2-pc-multiplayer-will-shutdown-with-gamespy/

Crysis 1 pole GameSpy ekslusiiv. Seal on võimalus ka Dedicated Server püsti lükata. Taolisel juhul pole vaja kuhugi ühendada. Lihtsalt käsitsi IP sisse toksida ja oledki serveris. Crysis Wars sama, kuigi seda pole mainitud. Crysis 2 on jah P2P/GameSpy ja sellega on tõesti lõpp (mitte, et keegi C2 taga jääks igatsema imo).

tsitaat:
Games will have more limited multiplayer experience with loss of server browser, cd key authentification and NAT traversal systems. That said, direct IP connection to servers should work even after Gamespy services are no longer available.


Täisnimekiri: http://www.reddit.com/r/Games/comments/22fz75/list_of_games_affected_by_gamespy_shutdown/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.10.2016 05:18:14 vasta tsitaadiga

Vana teema, aga mäng on ikka aktuaalne, kuigi tasapisi hakkab 10a piir kätte jõudma ja GPU-d jõuavad ka järgi vaikselt. Fury X ikka köhib veel 1440p@Ultra peal.
Sai lihtsalt katsetuseks peale lastud, aga mäng näeb ikka väga hea välja ning mängida ka huvitav, läheb Veterani peal läbitegemiseks paistab;)
Häirib räige pildirebimine, tearing vastu ei aita ükski Sync ka: FS ei mõju üldse ning VSync aitab natuke. Tuleb lihtsalt hiirega vähem ringi vehkida ning rannal päikeseloojangut rahulikult jälgida...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2016 12:36:37 vasta tsitaadiga

Vael, Siin mängus on jah miskipärast räige tearing. Palju hullem kui üheski teises mängus mida ma näinud olen. Mingil hetkel tearis pilt vist kolmest või isegi neljast kohast.
Niipalju siiski saan kinnitada, et Gsync kaotab selle ära, aga mingi kummaline mouse input lääg vms ikka jääb. Tearimist pole aga viide on sees hiirega reageerimisel. Õnneks on see seeria kõige kehvem mäng, seega pole suur kaotus. C1 ja C3 on palju paremad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.10.2016 12:48:55 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Vana teema, aga mäng on ikka aktuaalne, kuigi tasapisi hakkab 10a piir kätte jõudma ja GPU-d jõuavad ka järgi vaikselt. Fury X ikka köhib veel 1440p@Ultra peal.

Kui ma õieti mäletan, siis crysis 2-es oli tesselatsiooniga üle pingutatud ja soovitus oli piirata amd-l max tesselatsiooni level driveris x8 peale. Mul hakkas mäng märksa paremini jooksma, visuaalselt vahet ei mäleta et oleks olnud.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.10.2016 16:57:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow, olgu, siis jääb mulje, juba mitme mängu pealt vaadates, et FS selline poolik toode ikka... Mäng ise ikka põnev(MP vb oli Warhead\C3 parem küll), hiilimise peal hetkel ning summutiga kõik relvad, üks lask pähe, asukoha vahetus ja enamus aega keegi ei saa arugi, mis neid ründas;)

sant, tessalation siin just ongi, mis mängu nii tõetruuks maalib, telliskivid seinas joonistuvad ühekaupa välja, mitte ei ole "telliskivi vaip" seina peale tõmmatud;) Aga võib mängida seadetega prooviks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.10.2016 01:28:35 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tomorrow, olgu, siis jääb mulje, juba mitme mängu pealt vaadates, et FS selline poolik toode ikka... Mäng ise ikka põnev(MP vb oli Warhead\C3 parem küll), hiilimise peal hetkel ning summutiga kõik relvad, üks lask pähe, asukoha vahetus ja enamus aega keegi ei saa arugi, mis neid ründas;)

sant, tessalation siin just ongi, mis mängu nii tõetruuks maalib, telliskivid seinas joonistuvad ühekaupa välja, mitte ei ole "telliskivi vaip" seina peale tõmmatud;) Aga võib mängida seadetega prooviks...


Ma ei rääkinud tesselatsiooni välja lülimisest. Ma rääkisin max leveli piiramisest, kui ma õieti mäletan siis asjad mida pold näha olid samuti tesseleeritud, samuti olid mõned asjad tesseleeritud mis seda ei vajand ja ei näinud paremad välja, kui ma õieti mäletan.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2016 07:45:08 vasta tsitaadiga

sant, Nii oli jah. Nad tegid sellega täieliku overkilli. Ma ei tea kuidas AMD peal on, aga GTX 1080 peal kõik põhjas v.a Motion Blur (Crysis 2 Maximum Edition) kohe seal päris alguses kui ukse lahti teeb ja vabadussammast näeb vms on 90-100 fps @ 1440p. Kindlasti midagi veel langetada saaks 144 vms kätte.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 08.12.2019 17:49:26 vasta tsitaadiga

kõik põhja keeratud ja 50fps, nii ei lähe icon_biggrin.gif
tõmbasin programmi mis windows system timeri 0.5ms peale paneb ja opsti 74fps thumbs_up.gif
kaks varianti leidsin -
http://www.lucashale.com/timer-resolution/
https://vvvv.org/contribution/windows-system-timer-tool
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2021 09:35:01 vasta tsitaadiga

Crysis 2 Remastered Was Just Confirmed by Crytek
https://wccftech.com/crysis-2-remastered-was-just-confirmed-by-crytek/

Loodetavasti parandavad mega tearimise ära. Vähemalt minul on selles osas räige tearimine aga kui G-Sync vms kasutada, siis tearimist pole aga siis on mega input lag hoopis.
Triloogiast on see imo kõige kehvem nii stoori kui ka graafika poolest. Liiga konsoolikas väikeste mäppidega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.08.2021 17:33:16 vasta tsitaadiga

DF tegi juba Intervjuu Cryteki vanadega. Seekord Crytek hoiab silma peal ja määrab suuna ning tegeleb QA-ga. Seega võiks nagu parem tulla.
Samas ise 100 halli toonil vahet ei tee, seega see, et tooni vahetati sinisest kollasemaks, eriti ostma ei kutsu. Nagunii rohkem monitoris kinni, soojaks monitoril Kelvinid on regullitud.
VOGI võiks midagi lisada, aga 2 ja 3 osa sai viimati proovitud, siis ei märganud küll, et oleks väga pildiilu puudu jäänud. Pigem GPU jõudlust jäi ikka puudu;)

Paar huvitavat tõika kah, DF paistab endale nime teinud olevat(väike shilliimine välja arvata, siis võib nõus olla) ja seletab ka miks Day 0 patchid üldse eksisteerivad...

RT tuleb PC-le ja konsoolidele mitte(sest mängu arendaja ise ütleb, et vahet teha oleks raske silmaga, aga perfis oleks meeletu kadu).

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 00:54:33 vasta tsitaadiga

Crysis 2 on seeria kehvim mäng. Ja Crysis 3 näeb nii hea välja imo, et sealt ei maksa suurt edasiminekut oodata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2021 02:09:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Crysis 2 on seeria kehvim mäng. Ja Crysis 3 näeb nii hea välja imo, et sealt ei maksa suurt edasiminekut oodata.

minuarust crysis 2 on üks parimaid, kohe järgmine peale esimest, aga noh maitsed on erinevad
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2021 05:58:08 vasta tsitaadiga

nolifer, Sorry aga see arvamus on selgelt vähemuses. Kõik sai downgrade teises osas. Väiksemad mapid (multiplayeri omad eriti haledad vs Crysis 1), isegi stoori mis polnud esimeses teab mis Oscari kandidaat oli teises veel segasem ja ebahuvitavam. Lisaks tapeti üks peategelastest ära (spoiler) ja nanosuit powereid nerfiti. Graafikat samuti, kuna pidi nõrkadel konsoolidel kah jooksma. Ainuke ms mulle meeldis oli vertikaalsus aga muus osas oli tavaline linnashooter. Crysis 3 tõi rohelist tagasi, säilitas osalt vertikaalsuse ja parandas graafikat aga stoori oli ikka üsna segane.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2021 11:24:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
nolifer, Sorry aga see arvamus on selgelt vähemuses. Kõik sai downgrade teises osas. Väiksemad mapid (multiplayeri omad eriti haledad vs Crysis 1), isegi stoori mis polnud esimeses teab mis Oscari kandidaat oli teises veel segasem ja ebahuvitavam. Lisaks tapeti üks peategelastest ära (spoiler) ja nanosuit powereid nerfiti. Graafikat samuti, kuna pidi nõrkadel konsoolidel kah jooksma. Ainuke ms mulle meeldis oli vertikaalsus aga muus osas oli tavaline linnashooter. Crysis 3 tõi rohelist tagasi, säilitas osalt vertikaalsuse ja parandas graafikat aga stoori oli ikka üsna segane.
warheadi mapid polnud väikesed? ja kolmas oli liiga lühika mäng, hea oli küll, warhead oli hea inult alguses, pärast ,muutus tunnelishooteriks, eriti see rongiosa kopp.gif kõige halvem crysis imo
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.08.2021 13:15:48 vasta tsitaadiga

crysis 2 ikka palju ilusam kui esimene, väljatulekul aastal 2011 oli ta kõige parema välimusega mäng mis saadaval. hetk kui mängu alguses uksest välja astus ja NY nägi oli meeldejäävalt võimas vaatepilt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.08.2021 10:38:39 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
crysis 2 ikka palju ilusam kui esimene, väljatulekul aastal 2011 oli ta kõige parema välimusega mäng mis saadaval. hetk kui mängu alguses uksest välja astus ja NY nägi oli meeldejäävalt võimas vaatepilt


Ma olen ka Crysis 2 kõige rohkem kordi läbi teinud. Arvestades, et tuleku hetkel jooksis asi DX9 peal, siis oli graafika ikka väga ilus. DX11 patchiga läks veel ilusamaks ja ometigi jooksis kõikidest Crysis-dest kõige paremini.
Ainuke Crysis mille enne release-i läbi mängisin ja ikka tegin preorderi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 22.08.2021 14:43:04 vasta tsitaadiga

Edit - delete: oops vale teema
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2021 07:10:16 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
nolifer, Sorry aga see arvamus on selgelt vähemuses. Kõik sai downgrade teises osas. Väiksemad mapid (multiplayeri omad eriti haledad vs Crysis 1), isegi stoori mis polnud esimeses teab mis Oscari kandidaat oli teises veel segasem ja ebahuvitavam. Lisaks tapeti üks peategelastest ära (spoiler) ja nanosuit powereid nerfiti. Graafikat samuti, kuna pidi nõrkadel konsoolidel kah jooksma. Ainuke ms mulle meeldis oli vertikaalsus aga muus osas oli tavaline linnashooter. Crysis 3 tõi rohelist tagasi, säilitas osalt vertikaalsuse ja parandas graafikat aga stoori oli ikka üsna segane.
warheadi mapid polnud väikesed? ja kolmas oli liiga lühika mäng, hea oli küll, warhead oli hea inult alguses, pärast ,muutus tunnelishooteriks, eriti see rongiosa kopp.gif kõige halvem crysis imo

Ma võrdlen esimese osaga mitte Warheadiga mis oli pmst expansion ikkagi. Ja ei. Warheadi mapid olid kah ikka väga suured võrreldes C2-ga. Näiteks mitu kilomeetrit rongiga sõites või lennuväljal NK sõdurite vastu võideldes.
rastaman kirjutas:
crysis 2 ikka palju ilusam kui esimene, väljatulekul aastal 2011 oli ta kõige parema välimusega mäng mis saadaval. hetk kui mängu alguses uksest välja astus ja NY nägi oli meeldejäävalt võimas vaatepilt

Teiste mängudega võrreldes küll 2011 aga C1-ga võrreldes ei suuda siiski küünalt hoida graafika osas.
Evil kirjutas:
rastaman kirjutas:
crysis 2 ikka palju ilusam kui esimene, väljatulekul aastal 2011 oli ta kõige parema välimusega mäng mis saadaval. hetk kui mängu alguses uksest välja astus ja NY nägi oli meeldejäävalt võimas vaatepilt


Ma olen ka Crysis 2 kõige rohkem kordi läbi teinud. Arvestades, et tuleku hetkel jooksis asi DX9 peal, siis oli graafika ikka väga ilus. DX11 patchiga läks veel ilusamaks ja ometigi jooksis kõikidest Crysis-dest kõige paremini.
Ainuke Crysis mille enne release-i läbi mängisin ja ikka tegin preorderi. icon_smile.gif

C1 jooksis DX10 peal ja omas ka korralikku füüsikat kus sai palme tükeldada. See, et C2 jooksis algselt DX9 peal oli ikka downgrade.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.08.2021 13:30:59 vasta tsitaadiga

directx see selleks, üldine välimus on C2-l ikka palju parem. C1 meenutab mulle nagu vanakooli shooterit, C2 on moodsam, mugavama tunnetusega ja lihvituma väljanägemisega.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 24.08.2021 13:43:20 vasta tsitaadiga

DirectX 9 vs 10 ei muutnud Crysis 1 välimust karvavõrdki.
Mängisin omal ajal Crysis 1'te GeForce 6600'ga korra. Sain läbi modditud failide DX10 taha peidetud efektid tööle, GodRay'd ja muu jura. Fps oli loomulikult ühel käel kokkuloetav @800x600.

Crysis 1 näeb relistlikum välja, sest pole liigselt udu ja bloomeffekti iga nurga peal.
Üldpildis näeb C2 parem välja, aga pettumus oli ikka väga suur, sest näha oli, et mäng tehti ennekõike konsoolidele ja prooviti CoD'i suunas minna. Avatud mapid head aega. Ning story läks ka mädanema minu jaoks.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 08:05:16 vasta tsitaadiga

rastaman, Võibolla olen mina pime aga C1 pilt on parem. Teravam, veidi värvirikkam ja tekstuurid on samuti selgelt teravamad. C2 pilt on nagu suva shooterist mis toimub linnakeskkonnas. Olles ise C2 multiplayerit mänginud, siis see ei saanud ligilähedalegi C1 multiplayerile. Esimeses osas sai kasutada autosid, APC-sid, tanke, veesõidukeid, laevu, helikoptereid, hovercrafte ja VTOL-le väga suurtel mappidel. VTOL-iga võttis täiskiirusel ligi minuti, et jõuda ühest mapi otsast teise ja mapi ots oli nii kaugel, et isegi snaiper ei suutnud poole mapi peale lasta. Rääkimata powerstruggle mode taktikalistest võimalustest mis olid palju huvitavamad kui tavaline deathmatch.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.08.2021 14:53:54 vasta tsitaadiga

asi selge, sa oled pime icon_biggrin.gif C2-l on lisana HD tekstuuripakk, ning linnaolustikus näeb paratamatult rohkem eri värve kui esimeses, kus enamjaolt roheline domineerib. päikesetõusu koht on muidugi ülikena, tulnukalaeva sisemus samuti

viimati muutis rastaman 25.08.2021 14:54:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.08.2021 14:54:19 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
directx see selleks, üldine välimus on C2-l ikka palju parem. C1 meenutab mulle nagu vanakooli shooterit, C2 on moodsam, mugavama tunnetusega ja lihvituma väljanägemisega.
Spoiler Spoiler Spoiler


Füüsika on esimesel Crysisel nii hea, et tänapäevalgi 95% mängudest pole võrreldavad. C2 ammugi mitte.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 151, 152, 153  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.