Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  PCSTO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 24.11.2021 22:43:46 vasta tsitaadiga

Vondur Sinuga tõesti pole mõtet vaielda, hobuseklapid on silme ees ja ära võtta sa neid ei oska. Aga, palun ära pane mulle sõnu suhu, see teeb sinust sea! Pole kordagi maininud, et poe surma põhjustasid just/ainult odavad hinnad, vaid mainisin seda, et selline asi pole jätkusuutlik.
mis selle poe surma põhjustasid, who knows... investeeringud, suurenenud kulud ...lihtsalt uutele jahimaadele ja uus pood...

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 23:06:27 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ma just lugesin siinse alafoorumi teisest teemast, kuidas keegi juba kolm kuud varsti mingi nutikella garantiiga keberniidib. 30€ säästu väidetavalt...
Kas Photopointi, Euronicsi, ja teiste "heade" poodide garantii on laitmatu? Või on need tarbijakaitse ja kohtu arutada jäänud juhtumid eranditult "pahade ja odavate" poodide pärusmaa?

Noh, vähemalt saab regiooniprobleemideta garantiiasjad lahendatud. Suuremad poed üldjuhul müüvad vastava regiooni tooteid.
Mul suva, kes-kus miskit ostab. Olen nii Eestist ja välismaalt tellinud-ostnud, aga mingit põhimõttelist viha kohaliku kaubandusvõrgu vastu küll ei oma nagu mõned isikud siin foorumis.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu04
HV vaatleja
matu04

liitunud: 11.08.2004




sõnum 25.11.2021 00:17:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Veidi imelik pole poe "matustel" siin selliselt jaurata?
Vähemalt see pood ei jäänud kellelegi võlgu ega lõpetanud salamisi tegevust.


Mul õnnestus paraku pärast likvideerimisotsust paar tellimust teha, likvideerimise teksti ei märganud kuna jõudsin esilehe asemel otse tootelingile ning ostuprotsess veel töötas. Mis siis, et väikesed summad, aga võttis veidi ärevaks.
E-maili peale tagastati koheselt raha, teeninduse ja garantiiga polnud ka enne isiklikult probleeme.
Aus lõpetamine igatepidi, kahju on siiski, sest Põhja-Tallinnasse ei jää enam minu teada ühtegi arvestatavat elektroonikapoodi.
Ja noh, arutelu selle üle kuidas Eestis hindu määratakse - tegelikult on teretulnud, tea kas just siin teemas, aga väärib kusagil oma kohta kindlasti.

_________________
Whatever...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 25.11.2021 05:32:32 vasta tsitaadiga

mikrom, nagu alati, kui midagi enam öelda pole, siis algab sõim. Võta nüüd vabalt, ära ole nii närviline ja ära lahmi. Jutt polnud üldse sinust, Sa pole oma mõistusevastaseid juurdehindlusi kaitsval ristiretkel ilmselt siinseid postitusi lugenudki, sest kui sa oleks, siis sa ei arvaks, et ma sinust kirjutasin. Ja veel, minuga pole tõesti mõtet vaielda ja ma annan sellest teada iga oma postituse all. See on sinu probleem, kui sa minu hoiatusest aru ei saanud.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 25.11.2021 09:06:45 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
mikromminuga pole tõesti mõtet vaielda ja ma annan sellest teada iga oma postituse all. See on sinu probleem, kui sa minu hoiatusest aru ei saanud.


allirghty then, noted. Veelkord tõestus, et tulid lihtsalt ära tegema, mitte midagi mõistlikult arutlema. Aitäh kallis kaasfoorumlane.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 18:18:19 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
...., Sa pole oma mõistusevastaseid juurdehindlusi kaitsval ristiretkel ...

Ehe näide, et kasutaja ei saa foorumis kirjutatust selgelt aru. Kirjuta mida tahes, ikka oled sa kaitsemas mõistusevastaseid juurdehindlusi icon_biggrin.gif Ehk et kasutaja allkiri on täiesti omal kohal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 25.11.2021 19:10:48 vasta tsitaadiga

erko, kuidas ma aru ei saa, kui ma hoiatan kõiki allkirjas juba ette? 🤣 Mulle tegelikult meeldib, kuidas kõik kes kaitsevad ja õigustavad euroopa keskmisest kõrgemaid juurdehindlusi, lähevad alati isiklikuks ja hakkavad lahkama oponendi isikuomadusi. See näitab, milliste inimestega on tegu. Tänan teid teie avameelsuse eest, minu kallid üles ärritatud kaupmehed ja palun vabandust, et ma eelistan osta nendelt kaupmeestelt, kes oma potentsiaalseid kliente sendiveeretajateks ei sõima je ei taha igalt oma kliendilt kümmet nahka üle kõrvade tõmmata.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 25.11.2021 19:13:05 vasta tsitaadiga

On mingit võrdlusmomenti ka, millise hinnaga kaup Eesti kaupmeheni jõuab ja millise hinnaga see sama kaup näiteks Saksamaa kaupmeheni jõuab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2022 10:12:07 vasta tsitaadiga

Osaühing on Harju Maakohtu 10.03.2022 kohtumääruse (tsiviilasja nr 2-21-19819) ja pankrotihalduri 06.05.2022. a avalduse alusel äriregistrist kustutatud.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  PCSTO mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.