Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  PCSTO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.03.2015 13:27:54 vasta tsitaadiga

mina panin suurest vihast, et üle päeviti midagi toimub, ühe päevaga mööda.
asja sain kätte viiendal päeval...
nõrk ikka, arvestades lubatud 1-2tp asja puhul mida nende koduleht näitab in stock

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.03.2015 15:19:58 vasta tsitaadiga

In stock = Mingi ladu kuskil Poolas?

Mis neil poes kohal vist ei saagi vaadata, nagu Arvutitargas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.03.2015 15:36:12 vasta tsitaadiga

no siis ei tasu näidata ka, et 1-2tp.
eriti hea on veel see üle päeva tegutsemine...
icon_biggrin.gif
või siis telliti esimesel päeval kohe ära ja venitamise mõttes täideti tellimuse staatust ülepäeviti...
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2015 15:38:27 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Eile (26.02) siis tellisin SSD. Naljapärast maksin Paypaliga. Peale maksmist jäi asi ikka ostukorvi ja täna veel "minu tellimised" listis pole jälgegi.
Ja taheti saada transporditasu 1€ shocking.gif Kuigi tingimustes kirjas, et Tallinna piires üle 8€ ost on transport tasuta. Panin, et tulen siis ise järgi.
Eks näeb kas täna (27.02) on muutusi...

EDIT: endiselt vaikus
EDIT2: saatsin meili, vastus et peaks jõudma 03.03


Sama teema mul ka, oleks enne seda teemat lugenud poleks maksnud Paypali kaudu... Saatsin küsimuse alguses läbi kodulehel oleva "send a message" kaudu. Kuna keegi ei vastanud, siis sai helistatud ning siis soovitasid probleem koos paypali kinnitus e-mailiga saata. Tarneaeg oli 1-2, reaalselt läks 4,5 päeva.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.04.2015 08:38:00 vasta tsitaadiga

Kurat, tegin kah PayPaliga makse ja ei mingit kinnitust ega arvet, üldse mitte midagi peale PayPali maksekinnituse, see tuli ilusti kohale...
Alati olen sealt ostes maksnud PayPali kaudu ja mingeid probleeme pole olnud. Nüüd siis on. Telefonid ei vasta ja mul proset kiiresti vaja. Eks paistab kuidas asi edasi läheb.

EDIT:
Kaup tuli kohale isegi kiiremini kui lubatud, nii et sellega on korras, kuid selleks et tellimus üldse töösse läheks,
pidin nad telefonitsi kätte saama mis polnud kuigi lihtne ettevõtmine. Nad ei teadnud minu tellimusest midagi...
Süüdi oli nede väitel mingi serverikatkestus. Samas, miks nad ise ei tunne huvi, kes neile ülekande tegi ja mille eest,
PayPal-i kaudu ülekannet saades peaks nad ju minu andmeid nägema, samuti seda, mida ma tellisin.
Ühesõnaga erinevaid reaktsioone tekitav pood, kauba kättesaamisega probleeme pole minul kunagi olnud, hinnad on enamalt jaolt head,
võimalus PayPali kaudu maksta on suur pluss, aga kogu ilusa asja nullib ära mittetoimiv ja olematu kasutusmugavusega koduleht.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 11.08.2015 07:31:41 vasta tsitaadiga

Kaks korda on varem õnneks läinud - 5 päevaga õige ese kohal.
Seekord aga tellisin eelmisel esmaspäeval sellise USB pulga - http://pcsto.ee/product.php?id_product=740192
Nüüd, seitse päeva hiljem saabus aga odav - http://pcsto.ee/733479-6.html (Isegi hindu pole jõutud õigeid lisada) Sisuliselt kõige odavam generic mälupulk icon_neutral.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 17.08.2015 10:50:42 vasta tsitaadiga

Seal päris palju selliseid 0,1€ tooteid. Aga laoseis 0 ja tellida ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2015 14:02:13 vasta tsitaadiga

Nojah, varem tellinud sealt ja nüüd siis sai ka tellitud emaplaat sealt. Sain kätte, pin-id kahtlased ja tunduvad sellised deformeerunud, garantii laks, eks selgub mis saab. Kui saadangi asja tagasi siis pean postikulud ise hakkama kinni taguma v?

Ise muidu näeb asi välja selline: https://drive.google.com/file/d/0B59LXztPx9NNc2dfaE55Mk9fVWs/view?usp=sharing
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 24.08.2015 14:23:36 vasta tsitaadiga

oke139 kirjutas:
Nojah, varem tellinud sealt ja nüüd siis sai ka tellitud emaplaat sealt. Sain kätte, pin-id kahtlased ja tunduvad sellised deformeerunud, garantii laks, eks selgub mis saab. Kui saadangi asja tagasi siis pean postikulud ise hakkama kinni taguma v?

Ise muidu näeb asi välja selline: https://drive.google.com/file/d/0B59LXztPx9NNc2dfaE55Mk9fVWs/view?usp=sharing


vigased pinid garantii alla ei lähe, see on füüsiline vigastus, proovi nüüd tõesta et see sellisel kujul saabus. icon_sad.gif socketi kaitse oli peal ikka?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2015 15:58:02 vasta tsitaadiga

Oli peal jah, just paar tundi tagasi käisin tõin postist paki ära ja kohe koju siis proovisin, isegi kui valesti installiks siis kuidas ainult täpselt seal real need pinid kõveraks tõmmata oleks võimalik, siis ju peaks mujal kah kõveraks tõmbama need, vähemalt minu loogika ütleb nii, pin-id ise on ka sellised kahtlased nagu oleksid praagad. Kurat kunagi ei osta enam emaplaati uuena vist mul siuke tunne, vähemalt intelit mitte.


Krt mina asja nii ei jäta kah, lugesin veits võlaseadust ja siiski on mul õigus nõuda asenduskaupa, isegi kui emaplaadi tootja hakkab mingit kahtlast ajama, tegin läbi luubi pilti kah, silmaga juba tundus et osadel nagu ei olnud seda peadki küljes ja no sellisest kohast valesti installeerides pole ju võimalik et pin-id just sealt kõveraks lähevad, peaksid ju minema üle terve plaadi... Samas äkki saadetud kellegi tagastatud kaup kah... HV reputatsioon peaks juba enda eest rääkima, et päris esimest korda arvutit ei näe, et pin-e väänaks icon_biggrin.gif
Läbi luubi telefoni kaameraga, seega pole parim kvaliteet: https://drive.google.com/file/d/0B59LXztPx9NNbEtXMWJSODNNY2c/view?usp=sharing

Alguses pcsto vastas 5minuti jooksul, küsis kas plastikkaitse on olemas, saatsin ka kohe vastuse aga nüüd asi venib...

Hoian kursis edit1: Vahepeal saatsin veel ühe kirja ja siiamaani pole vastatud, samas ka uurisin oma võimaluste kohta tarbijakaitseametilt. Seega nüüd tegin nn avalduse kauba tagastamiseks, sest sellel on puudus. 15 päeva on nüüd neil aega vastata, saadavad vast mingisse ekspertiisi ja kui lahendusele ei jõua siis saan tarbijakaitse kaudu juba otsesemalt asja ajada. Emaplaat õnneks oli kõige odavam 1150 variant, seega õnneks meeletud summad mängus pole aga no veits kurb ka osta poest garantii pärast 40euriga uus plaat ja siis saada hoopis pekkis plaat ja hakka veel vaidlema kah, et sina oled selle sellisena saanud... Samas on mul heameel, et saab ühe kogemuse võrra rikkamaks ja äkki aitab see ka kunagi kedagi teist.


EDIT2: Sain lõpuks nendega jutule, jutt alguses nagu ikka, ise olen süüdi jne aga lõpuks saime kokkuleppele et vaatavad asja ise ka üle, äkki läheb garantiisse defektina, saadan smartpostiga neile ja jään järgmist vastust ootama.

EDIT3: Mõned päevad tagasi kirjutasin neile ja eile vastasid, et saadavad edasi garantiisse ja saavad sealt vastuse, tõenäoliselt järgmine nädal.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volz
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2015




sõnum 06.11.2015 08:54:29 vasta tsitaadiga

Ei soovita kellelgi sellest firmast midagi osta. Toote hind oli kõige soodsam. Uurisin ka telefoni teel üle kas toode on olemas, kinnitati et on olemas ja 2 tp jooksul saabub toode valitud aadressile. Tellisin ära st. maksin toote 100% kinni. kahe tp pärast saadeti siit firmast kiri, et toodet pole ja tuleb 2 nädala pärast. See mulle ei sobinud ja küsisin raha tagasi. Raha tuleb tavaliselt soliidsetes firmades samal päeval, siin öeldi aga et neil on õigus 30 päeva raha kinni hoida. Raha tuli tagasi 33päeva pärast "ostu" sooritamist. Ma saan aru kui on tutvutud intensiivselt 2 nädalat tootega ja tagastatud, võiks 30 päeva õigus õigustatud olla, kuid mitte siin kus mul pole toodet tarnitudki.
Peale selle on firmal ka raskused maksuameti ees http://www.teatmik.ee/et/info/10861192 .
See peab ikka püsti loll olema kui siit midagi ostab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okest
Kreisi kasutaja
okest

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2015 03:36:09 vasta tsitaadiga

See garantii värk kujunes nii, et saadetigi kusagile ekspertiisi Lätti ja sealt tehti pilti asjast, vastuseks tuli: mehaaniline vigastus - ei kuulu garantii alla. Kokkuvõttes käisin arvutitargas kristiines ja ostsin sealt uue emaplaadi.


Samas olen ostnud sealt varem kahel korral uue emaplaadi kunagi 2-3a tagasi, ühe korra isegi 1155 socketiga ja siis probleeme ei olnud, ju siis 2-3a tagasi veel oskasin laadset socketit installida icon_rolleyes.gif .

Ausalt, säästke endal see 5 eurot ja ostke normaalsest kohast emaplaat, pärast võib see lõbu kallimaks maksma minna...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 07.11.2015 13:18:19 vasta tsitaadiga

Ostsin Sülearvutile mälu juurde Mustakivi PCSTO-st.
Netis vaatasin oli hind 20.32 vms. ja kohapela 25eurot.
Küsisin, et miks hind nii erinev, öeldi et siis ostke netist icon_lol.gif
Alguses ei tahetud isegi tsekki anda ka icon_biggrin.gif
Eks see vend tahtis lisaraha endale tasku panna, aga jah tseki väljastusega ta seda vist ei saa teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.11.2015 20:42:49 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Ostsin Sülearvutile mälu juurde Mustakivi PCSTO-st.
Netis vaatasin oli hind 20.32 vms. ja kohapela 25eurot.
Küsisin, et miks hind nii erinev, öeldi et siis ostke netist icon_lol.gif


See on nii suuremal osadel füüsilistel poodidel, kes omavad ka e-poodi.
Kuna tegu on erinevate keskkondadega siis ongi hinnad erinevad. Seda enam, et e-poes vahetub hind automaatselt vastavalt hulgimüüja andmebaasile.
Füüsilises poes pannakse kauba sisseostmisel hind paika ja nii jääbki.
Sa pole esimene, kes sellest esimese hooga aru ei saa aga nii on see aastaid käinud ja olnud.

Th3NewGuy kirjutas:

Alguses ei tahetud isegi tsekki anda ka icon_biggrin.gif
Eks see vend tahtis lisaraha endale tasku panna, aga jah tseki väljastusega ta seda vist ei saa teha icon_biggrin.gif


No nii rumalat juttu ei maksaks ka nüüd ajada. icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 08.11.2015 10:45:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Ostsin Sülearvutile mälu juurde Mustakivi PCSTO-st.
Netis vaatasin oli hind 20.32 vms. ja kohapela 25eurot.
Küsisin, et miks hind nii erinev, öeldi et siis ostke netist icon_lol.gif


See on nii suuremal osadel füüsilistel poodidel, kes omavad ka e-poodi.
Kuna tegu on erinevate keskkondadega siis ongi hinnad erinevad. Seda enam, et e-poes vahetub hind automaatselt vastavalt hulgimüüja andmebaasile.
Füüsilises poes pannakse kauba sisseostmisel hind paika ja nii jääbki.
Sa pole esimene, kes sellest esimese hooga aru ei saa aga nii on see aastaid käinud ja olnud.

Th3NewGuy kirjutas:

Alguses ei tahetud isegi tsekki anda ka icon_biggrin.gif
Eks see vend tahtis lisaraha endale tasku panna, aga jah tseki väljastusega ta seda vist ei saa teha icon_biggrin.gif


No nii rumalat juttu ei maksaks ka nüüd ajada. icon_lol.gif

See oligi Irooniaga öeldud icon_biggrin.gif
Kurat neid vendasi teab seal, kahtlane ta oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 28.01.2016 16:13:57 vasta tsitaadiga

Sai käidud Stroomis. Letihind ja netihind erinesid 50€ jubinal 10€ võrra. Kui seda mainisin, käratati suht julmalt, et tellige siis netist. Hui ma tellin.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2016 18:14:11 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, see on aastaid ikka nii olnud, et netihind ja letihind on erinevad.
Seda kõikidel samalaadsetel füüsilise ja e-poe kooslusega äridel.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 28.01.2016 23:43:51 vasta tsitaadiga

seda parem kui netihind odavam on, asjad on alati korras sealt tellides ja vähem maksta on hea ju arvestades, et minema ei pea ise kuskile! Muide klienditeenindus vastab ka emaili teel hästi ja aktiivselt! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 29.01.2016 12:46:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mõttetu mees, see on aastaid ikka nii olnud, et netihind ja letihind on erinevad.
Seda kõikidel samalaadsetel füüsilise ja e-poe kooslusega äridel.


No las ta olla siis. Normaalselt saab ka klientidega suhelda, mitte peale käratada. Arvutikeskuses on näiteks alati tehtud netipoe hind küsimise peale. Loogiline, et ma ei hääleta oma rahaga poe poolt, kus sind näha ei taheta.
Tellida võin ise ka hulgilaost hoopis odavama hinnaga. Antud juhul oli kiire vajadus ühe SSD järele. Saigi sõidetud paar kilti ja võetud Arvutikeskusest.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 29.01.2016 12:53:55 vasta tsitaadiga

Ma ka kui kohe vaja AK-sse tormanud ja küsinud netihinnaga olen alati saanud.
PCSTO feil küll siis sessuhtes.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2016 13:40:14 vasta tsitaadiga

Parem teha mööndus ja müüa letist võetut odavama netimüügi hinnaga vs üldse mitte midagi müüa ja saada negatiivset reklaami.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2016 14:44:43 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, klienti suhtumine on jah..
Septembris tellisin sealt kauba koos postiteenusega. 2-3 päeva pidi tarne olema.
Peale nädala möödumist esitasin päringu, et teil ikka staatus: tellimisel. icon_eek.gif Vaikus terve nädal.

Siis helistasin neile kaks päeva, kahe poe numbritele, vastati teise päeva õhtul. Tellimuse number see ja see... jaaa, laos kaupa pole..
Aga miks mind ei teavitatud?
Me saatsime teile meili..

Saatsite te jee. icon_lol.gif

Olin nõus ootama ja kaup tuli viiendal nädalal

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 29.01.2016 16:30:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mõttetu mees, klienti suhtumine on jah..
Septembris tellisin sealt kauba koos postiteenusega. 2-3 päeva pidi tarne olema.
Peale nädala möödumist esitasin päringu, et teil ikka staatus: tellimisel. icon_eek.gif Vaikus terve nädal.

Siis helistasin neile kaks päeva, kahe poe numbritele, vastati teise päeva õhtul. Tellimuse number see ja see... jaaa, laos kaupa pole..
Aga miks mind ei teavitatud?
Me saatsime teile meili..

Saatsite te jee. icon_lol.gif

Olin nõus ootama ja kaup tuli viiendal nädalal

sul vist üksikjuhtum, olen alati saanud normaalselt kauba kätte ja meilid ka ei puudu, jõulu ajal oli ainus aeg kus päeva-paar viibis suure koormuse tõttu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2016 17:16:53 vasta tsitaadiga

jaanus-, ma pole sealt küll palju tellinud. Mõned korrad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 29.01.2016 17:28:25 vasta tsitaadiga

ma leidsin selle poe ammu juba, kodune väiksemate mõõtmetega elektroonika on sealt odavam olnud tellida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  PCSTO mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.