Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  jablotron UC-216+sign´´spal´´ puldid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 10.05.2009 07:00:21 jablotron UC-216+sign´´spal´´ puldid vasta tsitaadiga

on siis olemas mul siin arvuti kõrval selline sõbrake.Aga pulte sellele ei ole.JA siis ka veel selline sõbrake nagu Garrison LK-102RC,sama lugu,pulte pole.Küll aga on mul jäänud SPAL autosignast puldid järgi(koos nn.autosignatamperi ja muude pisemate jubinatega)Te juba küsite kuhu sihin jutuga?Kogu teema selles,et kuna mul sellele jablotronile pulte pole ja sellele osta neid läheb kalliks hetkel,siis mõtlesin,kas sellele tõesti ei saa autosigna omasid selgeks teha,just SPAL omasid??Jablatron autosigna omasid saab küll.....olge head,kes asjast jagavad,võiksid öelda,vajadusel võin saata ka PDF-dokumendid.Ja ärge siis näkku lööge icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.05.2009 10:41:24 vasta tsitaadiga

ma usun, et aja kokkuhoiu mõttes ja suure huvi tekitamiseks lükka need PDF-id siia posti üles icon_smile.gif
_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  jablotron UC-216+sign´´spal´´ puldid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.