Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Asus ASMobile Z97V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 26.04.2009 22:11:30 Ülevaade: Asus ASMobile Z97V vasta tsitaadiga


Otsustasin teha ülevaate sülearvutist ASUS ASMobile Z97V, sest sageli kohtan foorumitest küsimusi antud sülearvuti võimekuse ja usaldusväärsuse kohta (NB! Tegelikult on ASUS ASMobile Z97V barebone ning ülevaade käib Arvutikeskuse poolt modifitseeritud isendi kohta).

Andmed:
Ekraan: 15.4” WSXGA+ (1680x1050)
Protesessor: Intel Core 2 Duo T5900 2.2GHz
Mälu: 4GB DDR2 800MHz
Kõvaketas: 500GB HDD SATA
Graafikakaart: NVIDIA® GeForce® 9650M GT 1024MB
Heli: Dolby Home Theater Sound
Veebikaamera: 2.0 Mega-Pixel webcam
Võrguseadmed: 100/ 1000 GLAN, Wifi Intel 3945ABG
Bluetooth V2.0+EDR
Kirjutaja: DL LightScribe DVD-+RW
Aku: 9cell aku 7800mAh
Kaal: 2.9kg
Op. süsteem: Ubuntu
Muud näitajad: Fingerprint, HDMI, E-SATA, Firewire, 4xUSB2.0, cardreader

Hind: 12995, ostetud Arvutikeskusest

Välimus:
Välimus on küllaltki korralik ja mulle meelepärane, kuid tuleb meeles pidada, et ilu on vaataja silmades. Võib tõdeda, et välimus on Thinkpadi ja HP Pavilioni sümbioos - klaviatuur tundub konservatiivsem, sülearvuti kaas on aga läikiv ja stiilne.

Stiili on proovitud lisada veebikaamera osas ning kuigi veebikaamera võib esmapilgul näida habras, siis ei ütleks, et transpordil see kuidagi segaks või nõrk oleks. Minu sülearvuti kotil on sahtli kinnitus just vastu veebikaamerat ning pärast kuud kasutamist pole deformatsiooni jälgi näha.



Sülearvuti kaas on läikiv ning sellele jäävad kergesti peale näpujäljed. Peale selle, kui kaant tugevasti kaasaantud lapiga sõrmejälgedest puhastada, siis selgub, et kaas paindub natukene. See-eest on kaane hinged tugevad ja töökindlad.



Ning kaas on küllaltki õhukene:



Klaviatuur:
Klaviatuur on ma arvan US paigutusega (parandage kui eksin) ning sellel on lisaks veel vene tähed. Poest ostes oleksin parema meelega võtnud võrdsete sülearvutite korral isendi, millel poleks vene tähti, kuid minu üllatuseks ei sega ega häiri need üldse. (proovin varsti enda tehtud pildi panna, millel on peal ka vene tähed)

Lisaks on Function klahv kõige vasakpoolsem ja alumisem klahv ning Ctrl on selle kõrval – Ctrl ebahariliku paigutusega harjusin umbes 15 minutiga.


Operatsiooni süsteem:
Poest ostes oli peale insalleeritud Ubuntu (ei tea, mis versioon) ning see oli minu jaoks suur pluss, sest ei pidanud lisakapitali kulutama ebastabiilseks tituleeritud Vista peale (vabandan Vista fännid). Vistat ega XP-d ei soovinud sellepärast, et plaan on igaljuhul kasutama hakata Windows 7 ning seega säästin praegu operatsiooni süsteemi peale kuluva raha. Hetkel on peale installeeritud Windows 7 beta ning kõik testid on sellega tehtud.

Temperatuurid:
Temperatuurid hetkel, kui sülearvuti on tööle pandud ning on seisnud ilma kasutuseta 10 minutit.
CPU: 36 kraadi
CPU 1: 27 kraadi
CPU 2: 28 kraadi
GPU: 38 kraadi
Kõvaketas: 28 kraadi
Mõõdetud Everest Ultimate Editioniga, sülearvuti paiknes laua peal.

Ressursirikkamate protsesside haldamise järel on käepealsega korpusel tunda mõningast temperatuuri erinevust võrreldes ümbritsevaga, kuid kindlasti ei ole korpus kuum või tuline.

Aku:
Tavalise kasutamise juures – see hõlmab Internetis surfamist, videote vaatamist, mille korral ekraani valgustus on maksimumis – peab aku vastu jämedalt öeldes 3 tundi (ümardatud allapoole). Idle’s seistes on kindlasti võimalik 4,5 tundi kätte saada ning ekraanivalguse mahakeeramisel isegi 5 tundi, kuid peab arvestama, et kui arvuti temperatuurid tõusevad väheneb ka jõudsalt aku kestvus. 9 celline aku ulatub sülearvuti tagaosast veidi välja ja rikub välimust, kuid parem aku vastupidavus on suurem eelis, kui natukene halvem välimus. Olen kasutanud ka 6-cellist akut ning see peab vastu alla 2 tunni tavalise kasutamise juures. Seega võib öelda, et võrreldes arvuti võimusega on aku vastupidavus korralik.

Müra:
Internetis olles, kirjatööd tehes ning isegi filme vaadates on ventilaatori tekitatud müra väike. Mängides muidugi ventilaatori pöörded tõusevad ning müra on tuntav. Ventilaatori müra pole minu jaoks häiriv, häirivam võib olla mõnikord esinev CPU (või hoopis HDD) pirin. (Müra taset on hinnatud õhtul, kui kõik ümbritsev on vaikne).

Ekraan:
Ekraani resolutsioon on 1680 x 1050 ning ekraan on läikiv (glossy). Resolutsioonist nii palju, et esialgu paistis minu silmale tekst väiksena ning silmi väsitas pikkade artiklite lugemine, kuid õnneks on Windows 7 väga mugav teksti suuruse muutmise võimalus – teksti suurendamisega säilib ka operatsiooni süsteemi ilu (vastupidiselt XP-ga). Seega on minu jaoks suur resolutsioon pluss, sest ekraanile mahub palju informatsiooni ning kuna kasutan sülearvutit eelkõige mobiilse koduarvutina, kus ta liigub peamiselt toast tuppa ning välisreisidel (kodust väljas) käib kord-paar kuus ning õues kasutatavus on minimaalne, positiivne ka nüanss, et arvutil on läikiv ekraan. Läikiv ekraan tagab sisetingimustes (kui päikesekiired ei paista ekraanile) parema kontrastsuse.

Spetsifikatsioonist:
Arvutil on võimas videokaart, millel on iseseisvat mälu 1 GB. See tähendab, et kasutatavat RAM-i on 4GB asemel 3GB. Antud sülearvuti juures meeldib mulle suur kõvaketas - 500 GB - see jätab ära majapidamise, mida säilitada ning mida mitte. Sülearvutil on ka korralik protsessor - 2,2 GHz ning 2 MB cachet.

3Dmark06:
Skoor: 4363
Test on tehtud võrgutoitel ning kasutatud on Windows 7 videodriverit, kuid pärast testi tegemist selgus, et antud driverid ei ole sobilikud minu videokaardiga. Seega lisandub siia lähiajal ka skoor, mis on tehtud Vista driveritega. Seega ei saa võtta seda skoori täie tõega ning võib arvata, et antud skoor suureneb.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kokkuvõtvalt:
Antud sülearvuti sobib eelkõige neile, kes kasutavad sülearvutit peamiselt mobiilse koduarvutina ning soovivad võimast rüperaali, millega on võimalik ka mängida ning ressurssi nõudvaid programme kasutada.

Plussid:
+ Arvuti jõudlus
+ Suur kõvaketas (500 GB)
+ Hea videokaart
+ Hea helisüsteem
+ Korralik jahutus
+ Driverite plaat on kaasas (see hõlmab nii XP kui ka Vista drivereid, netis on saadaval ainult Vista driverid)
+ HDMI liides
+ E-SATA liides
+ Sõrmejäljelugeja

Miinused:

- Sõrmejäljed jäävad korpusele
- Ctrl klahvi paigutus
- Kaane mõningane paindumine

Plussid / miinused:
+/- Operatsiooni süsteem - Ubuntu
+/- Veebikaamera konstruktsioon
+/- Välimus
+/- Vene tähestiku olemasolu klaviatuuril

Vabandan, et praegu puuduvad enda tehtud pildid ning mõned jõudluse testid.

_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles


viimati muutis kleptomaan 28.04.2009 20:59:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2009 22:43:57 vasta tsitaadiga

Barebone arvuti nagu barebone arvuti ikka - mitte niiväga modifikatsioon kui vaid vastavalt AK äranägemisele komplekteeritud masin. Barebone arvuti kohta mõistlikult tugeva korpusega, sarnaselt eelmistele generatsioonide ASUSe Z96S ja Z96J barebone`dele, millest viimased 3 aasta eest debüteerinud variandid pole mu teada veel ära surnud.

Need temperatuurid ei ütle sisuliselt midagi, 10 minutit on kaugeltki liiga lühike aeg sülearvuti puhul. Ühe näitena opereerivad sülearvutite kettad tavaliselt 37-45c juures, olenevalt masinast. Kasuta arvutit vähemalt tund aega, siis saab pädevad temperatuurid.

tsitaat:
Arvutil on võimas videokaart, millel on iseseisvat mälu 1 GB. See tähendab, et kasutatavat RAM-i on 4GB asemel 3GB.

Ainult 32bit opsüsteemiga. 64bit näeb ja saab kasutada ikka täit 4GB.

Tuginedes kogemustele Z97V juba üle aasta müügis olnud väikevendadega Z37E ja Z37S`dega, millel on äravahetamiseni sarnane disain ja pealispinnad, võib öelda, et intensiivse kasutuse järel kulub käetugedel värv koledaks ja mõnel eriti higiste sõrmedega indiviididel on touchpadilt värv maha kulunud, jättes valget või musta värvi inetu läraka. Kes hindab, et arvuti peale aastast kasutust näeks välja sarnane uuega, siis see masin pole kõige õigem valik.

Teadmiseks, et sellest masinast on kohalikul turul saada 2 eri versiooni, kõik ühe nime all aga erineva baaskonfiga:
* 1280x800 ekraan, 6cell aku, 512MB 9600M GS video (~6000.-)
* 1680x1050 ekraan, 9cell aku, 1024MB 9650M GT video (antud arvuti, ~8100.-)
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2009 23:21:44 vasta tsitaadiga

Endal siis sama masin aga võetud ta ML-st seal on ta n780 nimeall, mul on prose p8600 aga muu vist suht sama, endal vista peal ja ei saaks nagu millegiüle kurta, parimad asjad selle läppari juures on minuarust jõudluse ja aku suhe, ehk siis nii võimsa läppari kohta kestab aku ikka vägahästi, endal netis istudes üle 4h kenast, aa ja mul on centrino 2 platvorm siis, teine suur plus on jah jahutus, isegi pelamise ajal ei lähe kuskilt kohast nagu tuliseks, soemaks läheb ikka aga mitte tuliseks, ja kui netis istuda siis jahutus väga vaikne vai käib üldse harva, enda tempid kui läpakas terve päeva sees olnd ja vahepeal pelatud ja viimased 1h liht netis oldud:

GPU: 47c
HDD: 38c
CPU1: 38c
CPU2: 38c
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 27.04.2009 07:11:18 vasta tsitaadiga

Ordi Enduro 6490BF põrutas 3DM06'es yle 5kilo punkte(vista ulti. 64bit).

Hetkel kah win7 peal peaks proovima palju punkti kadu on, kui on:lol:
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 07:54:36 vasta tsitaadiga

Ordil ka sama toorikuga mudel - http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1437 ja http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&Page=2&ItemID=9920-1420
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 11:32:48 vasta tsitaadiga

Nagu tavaliselt, siis unustatakse ära mainida kust osteti ja palju maksis icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 13:06:40 vasta tsitaadiga

Eks see koht ikka Arvutikeskus ole, teine seal 12995.-.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.04.2009 17:25:54 vasta tsitaadiga

Hea, et 9 cell aku said.

Muidu huvitava äranägemise järgi on nad kokku pannud. Videokaardi osas on veidi üle liialdatud, protsessor jääb pigem pudelikaelaks või mälud.

Ma ostsin oktoorbis-novembris omale läpaka ja sai ka 3d mark 2006 proovitud - laptop maksis siis 17000 (http://www.ox.ee/est/product/114073) ehk samsung r560
tegin huvi pärast testi ja sai 5400 3d mark 06

minu läpakas on muidugi veidi kergem ja 6 cell akuga peab ligi 3 tundi, kuid määriti vista mulle peale...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2009 21:03:04 vasta tsitaadiga

huvitav et jah 9600gt saab sul 1000 punni siis rohkem, kust krt see vahe siis tuleb, prosed samad mälud samad, rohkem ei saa nagu olla miskit ju väga
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.04.2009 21:28:11 vasta tsitaadiga

Mis resolutsioonil jooksis 3DMark ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 28.04.2009 10:59:07 vasta tsitaadiga

võtsin demo 3dmark 06, vajutasin benchmark ja voila - aga mul oli siiski windows xp ja nvidia saidilt tõmmatud beta driverid läpakale - ehk üsna värsked.

Kardan kuidagi, et võib olla sul seotud sellega, et sul on windows 7

Igatahes, uurimiseks 3d mark 06 link : http://service.futuremark.com/compare?3dm06=10698719

momendil mul ka win7 proovimiseks peal, peaksin täna ära testi tegema, kui aega leian...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 28.04.2009 21:17:24 vasta tsitaadiga

Proovisin täna ka Vista drivereid, ning skooriks tuli 4349. Arvan, et skoori väiksus on põhjendatud valedest driveritest. Esimesel katsel, kui olid peal Windows 7 beta driverid, mis tegelikult minu videokaardile ei sobinud, siis sisestades enda skoori, näitas veebilehel GPU kohal "Generic VGA". Täna, kui proovisin Vista drivereid, näitas GPU kohal "NVIDIA GeForce 9600 GT", kuigi videokaardiks on 9650M GT. Resolutsiooniks on 1280 x 1024. Eks kõige tõelisema tulemuse saab alles siis, kui tulevad välja õiged driverid ning 3DMark sätitakse Windows 7 jaoks.
_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 28.04.2009 21:44:42 vasta tsitaadiga

kleptomaan, ma arvan, et pane Vista(7 või misiganes ta sul on) performance seadesse, keera nvidia paneelist quality pealt performacile ning skoor peaks paranema märgatavalt.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2009 22:02:00 vasta tsitaadiga

kleptomaan kirjutas:
Proovisin täna ka Vista drivereid, ning skooriks tuli 4349. Arvan, et skoori väiksus on põhjendatud valedest driveritest. Esimesel katsel, kui olid peal Windows 7 beta driverid, mis tegelikult minu videokaardile ei sobinud, siis sisestades enda skoori, näitas veebilehel GPU kohal "Generic VGA". Täna, kui proovisin Vista drivereid, näitas GPU kohal "NVIDIA GeForce 9600 GT", kuigi videokaardiks on 9650M GT. Resolutsiooniks on 1280 x 1024. Eks kõige tõelisema tulemuse saab alles siis, kui tulevad välja õiged driverid ning 3DMark sätitakse Windows 7 jaoks.

Kahjuks pole ei 3DMark06 ega vanemad ametlikult toetatud ei Vistal ega Windows 7-l icon_neutral.gif .Nende operatsioonisüsteemide jaoks on 3DMark Vantage.Seega ma kahtlen,et 06 skoor märgatavalt paraneb aja jooksul.Muidugi kasulik teha nagu .:MDK:. ütles icon_wink.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 29.04.2009 16:01:27 vasta tsitaadiga

Enamvähem läpakas, kuid see prose jääb kindlasti lahjaks. See 1000 punnine vahe tuli just prose arvelt- 9650GT vs 9600GT. P8600'l on rohkem mhz'e ja vahemälu suurem. Mina kasutan ainult DOXi modifitseeritud nvidia draivereid läpakate jaoks. Head draiverid thumbs_up.gif http://www.laptopvideo2go.com/drivers Sealt edasi minna forumisse, kus on DOX'i draiverid. Usun, et saad mõned punktid juurde mark06's. Tegin mõningaid teste Vista vs Win7 ja erinevad video draiverid. Kodus on Excelis mingi tabel olemas. Võin kirjutada pärast, millised andsid rohkem punkte Vistas ja millised Win 7's kui on selline huvi.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 25.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2009 20:59:28 vasta tsitaadiga

Avaldan kaastunnet ASUS-e puhul thumbs_up.gif juba piltidelt näha et tegu mingi compali vms toorikuga. põhimõtteliselt sama mis ordi.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2009 21:17:18 vasta tsitaadiga

Noname, Z97V ongi ASUSe toorik. Terved Z ja S-ga algavad mudeliseeriad on toorikud mitte nö. retail tooted ASUSe logodega igalpool. Selle asemel on näiteks ekraanist allpool väike süvend, kuhu siis Ordi või kesiganes oma logo kleebib.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2009 06:36:49 vasta tsitaadiga

kleptomaan kirjutas:
Proovisin täna ka Vista drivereid, ning skooriks tuli 4349. Arvan, et skoori väiksus on põhjendatud valedest driveritest. Esimesel katsel, kui olid peal Windows 7 beta driverid, mis tegelikult minu videokaardile ei sobinud, siis sisestades enda skoori, näitas veebilehel GPU kohal "Generic VGA". Täna, kui proovisin Vista drivereid, näitas GPU kohal "NVIDIA GeForce 9600 GT", kuigi videokaardiks on 9650M GT. Resolutsiooniks on 1280 x 1024. Eks kõige tõelisema tulemuse saab alles siis, kui tulevad välja õiged driverid ning 3DMark sätitakse Windows 7 jaoks.

Proovi neid drivereid:
Vista (millel on uuem ja parem ver) - http://downloads.guru3d.com/Forceware-185.68-Vista-32-bit-Beta-download-2245.html
Win7 - http://downloads.guru3d.com/GeForce-181.71-Windows-7-32-bit-download-2194.html

JA KUI NEED EI SOBI, SEST SU KAARTI POLE NIMEKIRJAS, SIIS VAATA NEID:
Tõmba Driver ja kohe kõrvalt ka Modded INF. Driveri faili kätte saades ja käivitades hakkab ta kausta tegema, sinna kausta pane see inf fail, et ta oskaks su kaardiga midagi peale hakata ja seejärel lase lihtsalt peale.
Vista - http://laptopvideo2go.com/drivers/vista/185.68
Win7 - http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showtopic=23812

Natuke aimu ka, mis need aitavad (Minu Asus F3Sg on suht palju aidanud need driverid):
Spoiler Spoiler Spoiler

EDU! beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 30.04.2009 21:35:26 vasta tsitaadiga

Nii, kui ma keerasin nvidia panelist quality pealt performancesse, siis 3DMark06 skoor jäi samaks. Praegu tuli meelde, et pärast quality pealt performance-sse panemist ei teinud ma restarti, kuid arvan, et see ei oma suurt fakorit. Proovisin ka Dox-i driverit, eelnevalt olin uninstallinud peal olevad driverid ning safe modes lasin üle ka Driver Sweeperiga, kuid Dox-i driveriga esines anomaalia - nimelt pilt värises/säbrutas mõnest kohast, toimus ka iseeneslik restart ekraani seadeid muutes ning peale seda sai jälle peale pandud vanad driverid.
_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 01.05.2009 09:25:15 vasta tsitaadiga

Milliseid Dox' draivereid kasutasid? Endal on peal 185.68. Mul aga Vista 64 bit. Tõmbasid ikka need?
http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showtopic=23676&st=0&start=0
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 01.05.2009 10:19:21 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Milliseid Dox' draivereid kasutasid? Endal on peal 185.68. Mul aga Vista 64 bit. Tõmbasid ikka need?
http://www.laptopvideo2go.com/forum/index.php?showtopic=23676&st=0&start=0


Jah, 185.68 draiverid sai tõmmatud.

_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2009 17:22:46 vasta tsitaadiga

a ja seda ka et ma ei saa näiteks kuidagi bluetoothi välja lülitatud, wirelessi nupualt saan nagu aint wifit näppida, ehk siis fn ja f2 siis, et kas siis miskist softi veel puudu vai mis värk
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2009 18:08:32 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
a ja seda ka et ma ei saa näiteks kuidagi bluetoothi välja lülitatud, wirelessi nupualt saan nagu aint wifit näppida, ehk siis fn ja f2 siis, et kas siis miskist softi veel puudu vai mis värk

Wireless Console 2 lükka plaadilt või netist peale, sellega saab.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 01.05.2009 19:30:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul töötavad need 185.68 hästi. Sul oli Win 7 jah?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 01.05.2009 19:46:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Huvitav, mul töötavad need 185.68 hästi. Sul oli Win 7 jah?

Jah, build 7022. Need draiverid ei vaja ju ka eraldi inf faili tõmbamist või siiski vajasid icon_confused.gif ?

_________________
iphone.pri.ee - Kõik maailma iPhone uudised eesti keeles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Asus ASMobile Z97V mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.