Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2010 13:46:37 vasta tsitaadiga

äkki ongi nimelt tehtud miski "moonutatud" heli, et paremini kuulda ja aru saada oleks müra vms. vahelt

mulle tundub küll, et mingi mürasummutus uuematel telefonidel on...sest vahepeal miskit vana nokia kasutasin, oli teistel minu mõistmisega kohati raskusi
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 21.02.2010 16:52:29 vasta tsitaadiga

Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla. icon_rolleyes.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 21.02.2010 17:45:14 vasta tsitaadiga

geisha kirjutas:
Mulle hakkas meeldima see, kas see naisterahvale ka sobiks? Ma tahaks midagi analookset aga kergemat ja pisemat vist. Ja ikka nokia võiks olla. icon_rolleyes.gif

äkki 5530, tundub väliselt pisut väiksem, ehhki mõõtmetelt sarnane, või x6 aga see kallim juba.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2010 18:22:03 vasta tsitaadiga

geisha, valge-sinisega 5530 vast mõttekam jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2010 18:55:30 vasta tsitaadiga

geisha, räägi siis naiskasutajaga, zuzizew
ta kasutas 5800 ja nüüd kasutab 5530...viimasel on muidugi mõned funktsioonid vähem
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.03.2010 12:59:35 vasta tsitaadiga

Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

_________________
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 09.03.2010 13:12:01 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

joikuspot abil
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 09.03.2010 13:13:01 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Suht norm telefon,paar päeva omanud.Oskab keegi öelda kas kuidagi on võimalik gprs ühendust wifi kaudu edasi jagada? mötlen niimodi:
tele2 internet start>telefon>wifi>läpakas

joikuspot abil

Tänud kiire vastuse eest icon_smile.gif eks kohe proovin icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 09.03.2010 15:43:09 vasta tsitaadiga

Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 21.03.2010 11:02:53 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Ideepoolest tõesti joikuspot töötab, kuid ühendus on väga ebastabiilne ehk katkeb pidevalt. Võibolla on probleem minu 5800, kuid m-internet töötab normaalselt vaid telefoni piires ning arvutisse edasi jagades (nii BT kui USB kaudu) katkeb ühendus üsna ruttu.

Mul joikuspot töötab küll edukalt (jagan wifiga edasi) icon_wink.gif
Samas olen jälle uue probleemi ees.Uusi programme installeerima hakates lööb teate et mul on eelmine installeerimine alles pooleli...ja ei lase rohkem midagi teha...
olen teinud restardi (aku tagant ära võtnud),aga tulemust see ei anna,Mis edasi?

_________________
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 11.07.2010 07:48:26 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Tykk kirjutas:
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.

Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu thumbs_down.gif

et siin teemas peab ainult kiitma? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.07.2010 11:12:12 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
sulomile kirjutas:
Tykk kirjutas:
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.
praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.
ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.

Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu thumbs_down.gif

et siin teemas peab ainult kiitma? thumbs_up.gif

Ikka kiitma, kui ise ei oska siis pole mõtet telefoni süüdistada.
Ma ei oska ka vormeliga sõita ja saan mingilt bemarimehelt pähe siis on ikka vormel jama tähendab.
Ma usun, et su tsiteerija pidas seda silmas vast.
Enamus su probleeme on oskamatusest tingitud ja neile leiab rohtu, aga virisejaid ei viitsita aidata tavaliselt. Targem oleks viisakalt abi küsida hoopis, mitte telefoni kiruda. Ah mis ma ikka siis seletan, ei taha oma tuju rikkuda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 11.07.2010 15:17:46 vasta tsitaadiga

Aga äkki ongi viga siis selles, et sellised probleemid üldse tekkida saavad? icon_rolleyes.gif
Võlu peitub lihtsuses, telefon peab olema selline, mille kasutamiseks ei pea ekspert olema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2010 18:36:27 vasta tsitaadiga

kuivõrd ekspert...mumeelest on suht lihtne kõik

lihtne telefon on selline:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2010 19:33:46 vasta tsitaadiga

Oskamatus või mitte, selge on see, et iga uus telefon tahab harjumist. Ka mina olen iga kord telefoni vahetades end uue aparaadiga alguses äpuna tundnud - telefoniga "ühte kasvamine" võtab aega ja mida rohkem uus vanast erineb, seda kauem, et end mugavalt tunda. Selge on see, et Symbiani menüü ja täispuutetundlik kasutajaliides tahavad mõlemad kasutajaga sõbrunemiseks aega ja igaühele klahvide puudumine ei istugi (nagu mulle) - aga palun, teile on teised telefonid. Nii et võta rahulikult aega ja RTFM, et end telefoni eripäradega kurssi viia. Ja kui ikka ei meeldi, pole see aparaat sulle - vali omale lihtsalt sobivam.

Akust - tänapäeva suure ekraaniga multimeediatelefoni puhul ja nõnda palju muusikat kuulates on 2 päeva väga hea saavutus. Mu E66 saab tühjaks päevaga, vahel kiireminigi, aga ega ma neti ja muu pealt kokku ei hoia ka. Soovitan 3G välja lülitada, kui seda vaja pole (Seaded - Telefon - Võrk - Võrgurežiim - GSM) - hoiab kõvasti voolu kokku. Opera Mini toidab EDGE kiirus ka ilusti ära.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 16.07.2010 12:56:14 vasta tsitaadiga

ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 16.07.2010 13:24:53 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
ostsin ka siis. gpsi tarbeks. ei saa ma aru miks see ei tööta. peab ilmselt kuu aega kuugeldama :/

Kae kaardid ovi suite maploaderiga sisse
Kasuta a-gps-i käivita avatud taeva all mitte toas ja kõik on ok
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 26.09.2010 23:15:42 vasta tsitaadiga

Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada? icon_biggrin.gif
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold icon_biggrin.gif
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.

Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi! icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2010 00:02:41 vasta tsitaadiga

Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 27.09.2010 12:47:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Kasuta siis eraldi nuppe, kui need ei sobi. Muuta neid ei saa ja need on taskus või mujal juhusliku vastuvõtmise/keeldumise välistamiseks.

Arvasingi, et keegi kohe seda pakub. Aga ütlen vastu, et milleks ma siis puutetundliku telefoni ostsin kui pean ikkagi nuppe klõbistama? icon_biggrin.gif Valisin ta ju poest teiste seast välja kuna meeldis sellisena nagu tolhetkel oli. Teeb sama välja, et valid salongis välja heleda sisuga auto, ostad ära ja kätte saad tumeda sisuga auto. Selle saab õnneks ümber vahetada, sama võiks olla ka telefoni puhul aga ei. Sorri, et siin oma pahameelt väljendan kuid teema on ju "kasutajate hinnangud". Tahaks lihtsalt teada kas on keegi veel keda selline wannabe iphone stiilis kõnele vastamine häirib?
Tegelikuses on see lihtsalt üks tüütu lisa edvistamiseks mis võiks vabalt valitav olla, et kas tahad tilulilu või mitte. Sest kui telefon heliseb, ning klahvilukk küljenupust maha võtta on ilusti nähtaval kõnele vastamise/keeldumise nupud nagu alguses vana softiga. Varasema ühe liigutuse asemel peab nüüd tegema kaks - milleks, et äge oleks? Pealegi juhusliku kõne vastuvõtu vältimiseks on valgussensor mis ei lase taskus nuppe aktiivseks teha icon_rolleyes.gif Kirjuta või kaebus aga keda huvitab ühe inimese arvamus icon_biggrin.gif
Kuidas vana softi tagasi saada mis ostes telefonis oli?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.09.2010 13:27:20 vasta tsitaadiga

Vana softi tagasi ei saa. Need slaidiga nupud tekivad juhul kui sul klahvid lukus on ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
200sx
HV vaatleja
200sx

liitunud: 05.06.2006




sõnum 28.09.2010 08:35:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
...kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Ajukääbik paistan välja?

Heaküll, finito selle teemaga. Paistab, et siit abi ei saa.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.09.2010 09:16:57 vasta tsitaadiga

200sx, mingil määral ignorant pigem. Abi loomulikult ei saa, sest selle vastu ei ole muud abi kui enda muutmine, telefoni sa ei muuda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2010 02:41:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
...ja neid ei ole keeruline ka kasutada, kui sa väheke mõtleksid vastu võtmisel.

icon_eek.gif
No tere hommikust, kust kurat jäi sulle mulje, et inimene neid nuppe kasutada ei oska!? Aga kurb, varsti tuleb vastamiseks vastuvõtmise viisard läbida icon_confused.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Klaver
HV vaatleja
Klaver

liitunud: 23.02.2007




sõnum 16.10.2010 18:33:21 vasta tsitaadiga

200sx kirjutas:
Vanasti oli hea, telefon helises, ekraanile tulid nupud "vasta" "vaigista" "keeldu" jms.
Peale softi uuendust (juba ammu) tekkisid mingid tobedad libistamis nupud, vilguvad värviliselt ja sõidavad eri suundadesse.
Pealeselle, et need koledad välja näevad on neid ka ebamugav kasutada. Higiste/märgade või mustade näppudega, autoroolis või mis iganes.
Kas ma olen ainuke keda need sõitvad nupud häirivad? Kas neid kuidagi välja ei saa lülitada? icon_biggrin.gif
Ainuke miinus selle telefoni juures :/ Kui saaks paneks kasvõi vana softi tagasi kus neid nuppe pold icon_biggrin.gif
Nokia võiks teha sellekohase uuenduse, et kasutaja saaks ise valida mismoodi kõnele vastab, nupule vajutades või sõrmega üle erkaani lohistades.

Kui kellelgi on mingi nipp kuidas vanad head nupud tagasi saada siis jagage oma teadmisi! icon_razz.gif

Mul käis telefon softi uuenduses ja oli sama jama, et ekraan nägi palju teistsugune välja. Läksin tagasi ja selgus, et menüüst saab kusagilt seda vaadet muuta, jõudu otsimisel!!!!!

_________________
Algaja veel, aga saan juba hakkama!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.