Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vanakurat
HV vaatleja
vanakurat

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2009 13:26:58 vasta tsitaadiga

Pärnus Kaubamajaka Klickis olemas 2 sinist eksemplari hinnaga 5990.- Kui keegi kindlalt endale tahab, andke märku, bronnin ära
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2009 04:00:05 vasta tsitaadiga

Hetkel EMT ostuöö raames samuti hind 4990
_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 30.03.2009 22:03:34 vasta tsitaadiga

dmn, kas seda punast värvi kirjade all saaks siniseks võõbata - mul punakat tooni tlf ja ei teadnud, et see raip pakub vaid puna-musta kombinatsiooni, aga tahaks sinist, sinist icon_smile.gif icon_smile.gif Kas on äkiste mingi programm mis tlf enda sees antud võimaluse pakub või saab seda kusagilt laadida?
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 30.03.2009 22:27:13 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
dmn, kas seda punast värvi kirjade all saaks siniseks võõbata - mul punakat tooni tlf ja ei teadnud, et see raip pakub vaid puna-musta kombinatsiooni, aga tahaks sinist, sinist icon_smile.gif icon_smile.gif Kas on äkiste mingi programm mis tlf enda sees antud võimaluse pakub või saab seda kusagilt laadida?

tõmba mõni uus teema peale ja asi korras
http://nseries-themes.com/2009/02/code-blue-symbian-theme-for-nokia-n-series-xpress-music-phones/
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 31.03.2009 08:17:51 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
ja asi korras


Aitäh icon_smile.gif beer_yum.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 10.04.2009 19:05:54 vasta tsitaadiga

sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.

praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.

ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 10.04.2009 23:29:42 vasta tsitaadiga

Tykk kirjutas:
päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest..
minu arust ikka suht hea, kui 16h mängimist vastu peab. Tahaks mõnd teist nii suure ekraaniga telefoni näha mis peab rohkem.
Tykk kirjutas:
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu...
mul leiab kõik kenasti üles ja kiirelt. Eriti kiirelt kui babeloga otsin
Tykk kirjutas:

5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda...
Ega maploader ei näe enne kui oled telefoniga üle wlani jupikese kaarti alla laadinud see teeb kausta mida siis maploader näeb[quote="Tykk"]
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tykk
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2005




sõnum 11.04.2009 02:12:11 vasta tsitaadiga

muusika mängimise ajal muidugi ekraan on välja lylitatud, nii et selles osas ei tohiks vahet olla. mul nagu kuskilt meelde jäänud, et mussi peaks saama oma 32h kuulata... ehk siis on valesti meeles...

veel tuli meelde mis tundub elementaarne arvuti ajastul, kuid siiski puudu sellel telefonil on kataloogi mängima panemine. on võimalik mängida lugusid albumi järgi, artsisti järgi ja veel tuhat mõtetut võimalust mida ma elales ei kasuta, kuid kataloogi pole võimalik mängima panna.

ja veel mis tuli meelde kui punase nupuga menyyst välja minna, siis vahel jääb parasjagu aktiivne olev programm aktiivseks ja mällu tööle. noo täiesti ajuvaba ju.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 11.04.2009 10:24:19 vasta tsitaadiga

Tykk kirjutas:
ja veel mis tuli meelde kui punase nupuga menyyst välja minna, siis vahel jääb parasjagu aktiivne olev programm aktiivseks ja mällu tööle. noo täiesti ajuvaba ju.


Esimene Symbian telefon? icon_rolleyes.gif Võtame asja nii et kui arvutil x asemel kriipsu vajutad ei lähe programm kinni..Ajuvaba ju icon_rolleyes.gif ...

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 11.04.2009 11:34:05 vasta tsitaadiga

Tykk kirjutas:
sai siis ka suure hädaga see lõpuks tele2-st kätte. kui tellisin siis öeldi, et 3nädalat läheb ja siis helistatakse kui neil partii käes. tegelt oli asi nii et ootasin vist yle 4ja nädala ja siis läksin ise kristiine keskusse, kus ma tellimuse vormistasin ja nõudsin, kus on. siis öeldi, et üks vist on neil siiski. siis arutiasid seal kahekesi omavahel, et kas anname ikka kliendile (mulle) või on mõni oma tuttav, kellele ehk seda rohkem vaja. hea küll vedas siis mu ja sain kätte.
väljast näeb mu meelest väga vinge ja ekraani selgus ka väga ilus. rohkem vist polegi plusse.
mis mind häirib
1. ma olen 9a ainult nokia kasutanud, mitte yhegi muud telefoni, alati olen menyydega hakkama saanud ja neid kiitnud nüüd enam mitte. esiteks ma ei leia nii labast asja nagu pimendus pildi ajaks ekraanile manatav kell. või siiski ei ole sellist lihtsat asja sellel telefonil.
2. see touchimine ei ole sugugi mugav, kohati tuleb vajutada topeltvajutus, mul pole siiamaani selge millal ta seda tahab ja kuna menyy pole ka kuigi kiire, siis ei saagi aru mida ta vahib kas tahab topeltklõpsu või läheb aega.
3. kiideti akut taevani, pidi jube hästi vastu pidama. ostsin selle telefoni ka sellepärast, et saaks hea kvaliteediga muusikat kuulata ja ilma tihedalt laadimata. musa kvaliteedi osas ei oska midagi nuriseda, kuulan mingite 500eeguste greativitega ja mp3mesid mis ei pruugi alati olla parima kvaliteediga ja kokku see kupatus pole küll kõige kvaliteetsem, aga mis on pudeli kaelaks seda ma ei tea. aga aku peab siis vastu peaaegu kax päeva. päeva peale pleier siis mängib umbes 8h. ja aku vastupidavus 2päeva on suht sitt näitaja mu meelest.
4. wlan - sel ajal kui n82 või mõni teine telefon leiab vaevata wifi, refreshin mina närviliselt oma 5800ga kuni ka lõpuks leian võrgu. yhesõnaga wifi vastuvõtja tundub ka kuidagi nõrgavõitu.
5. ka gpsist lootisn kasu saada telefoni ostes, aga millegi pärast ei suju sugugi nokia maploaderi ja telefoni vaheline side. mingil põhjusel ta ei saa aru, et tal telefon taga on. ytleb, et ootab seadet ja ei tee või tina, aga ei näe ta seda.

praeguse seisuga ei tule rohkem midagi meelde, aga ma olen kindel, et neid asju ikka oli veel.
teised kel telefon olemas võiks nende teemadel nüüd sõna võtta.

ahjaa üks asi veel mida siis teha kui ymbrik vilgub yleval nurgas ja ytleb, et sim-mälu täis. kuigi mul sõnumeid 10 vast.


Siin HinnaVaatluses on ka müügi rubriik, müü asi maha kui ta sulle ei meeldi, tahtjaid on küll ja veel. Ära ainult vingu thumbs_down.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 11.04.2009 12:19:51 vasta tsitaadiga

Tykk kirjutas:
veel tuli meelde mis tundub elementaarne arvuti ajastul, kuid siiski puudu sellel telefonil on kataloogi mängima panemine. on võimalik mängida lugusid albumi järgi, artsisti järgi ja veel tuhat mõtetut võimalust mida ma elales ei kasuta, kuid kataloogi pole võimalik mängima panna.


Playliste pole siis võimalik teha? Ma arvan,et kindlasti on.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.04.2009 17:32:23 vasta tsitaadiga

Tykk kirjutas:
muusika mängimise ajal muidugi ekraan on välja lylitatud, nii et selles osas ei tohiks vahet olla. mul nagu kuskilt meelde jäänud, et mussi peaks saama oma 32h kuulata... ehk siis on valesti meeles...

veel tuli meelde mis tundub elementaarne arvuti ajastul, kuid siiski puudu sellel telefonil on kataloogi mängima panemine. on võimalik mängida lugusid albumi järgi, artsisti järgi ja veel tuhat mõtetut võimalust mida ma elales ei kasuta, kuid kataloogi pole võimalik mängima panna.

ja veel mis tuli meelde kui punase nupuga menyyst välja minna, siis vahel jääb parasjagu aktiivne olev programm aktiivseks ja mällu tööle. noo täiesti ajuvaba ju.

pane mingi taskmanager peale saad kõik asjad hoobilt kinni kui vaja. Energy profileriga saad näha kui palju sul telefon hetkel mingi progega mingis ajas voolu kulutab. Võibolla sul mõni service jooksedb, wlan või gps aktiivne, 3,5G sisse lülitatud või muud mis voolu õgib sees.
Kataloogi saab küll panna(music launcher nimeline soft näiteks) loe manuaali ja kasuta teisi softe, ära virise thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timpZZZZ
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2009 19:38:19 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud see telefon mõni aeg tagasi:) Vahepeal paneb villast ja viskab lambist opera minist või google mapsist välja.
Jama on see ka, et määrdub ära kole kiiresti. Mingi ainega seda puhastada ka võib? Ja kas kaitsekilesi ka kuskilt saab?
Täna tekkis korra veel muusika mängimisega mingi jama, nimelt kui muusika tööle panin, tuli heli ainult esiküljel olevast kõlarist. Peale restarti läks kõik korda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2009 12:38:18 vasta tsitaadiga

timpZZZZ kirjutas:
Jama on see ka, et määrdub ära kole kiiresti. Mingi ainega seda puhastada ka võib?

Pese tihedamini käsi. Seebiga. Või mis osa see määrdub üldse? Kui rasvase ekraani üle kurdad, siis see ongi touchscreen'i võlu. Sellega peab õppima elama. Ega see rasvane kaitsekile toredam vaadata ole.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 23.04.2009 13:46:19 vasta tsitaadiga

timpZZZZ kirjutas:
Jama on see ka, et määrdub ära kole kiiresti. Mingi ainega seda puhastada ka võib? Ja kas kaitsekilesi ka kuskilt saab?


hinga peale, võta särgi nurk ja pühi puhtaks. Ise saan nii oma plekkidest lahti
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 24.04.2009 07:13:16 vasta tsitaadiga

Invisible shieldiga võttis palju vähem tolmu ja näpujälgi külge või vähemalt polnud nii palju näha.
paraku IS'il omad miinused.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timpZZZZ
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2009 20:09:43 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Invisible shieldiga võttis palju vähem tolmu ja näpujälgi külge või vähemalt polnud nii palju näha.
paraku IS'il omad miinused.


Sensor ei näe sellest läbi ja viskab pildi mustaks helistamise ajal?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 24.04.2009 20:28:03 vasta tsitaadiga

timpZZZZ kirjutas:
Nu kirjutas:
Invisible shieldiga võttis palju vähem tolmu ja näpujälgi külge või vähemalt polnud nii palju näha.
paraku IS'il omad miinused.


Sensor ei näe sellest läbi ja viskab pildi mustaks helistamise ajal?


pigem vast see, et näpuga libistada halvem, sensori kohale saab ju augu lõigata
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2009 21:18:30 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
timpZZZZ kirjutas:
Nu kirjutas:
Invisible shieldiga võttis palju vähem tolmu ja näpujälgi külge või vähemalt polnud nii palju näha.
paraku IS'il omad miinused.


Sensor ei näe sellest läbi ja viskab pildi mustaks helistamise ajal?


pigem vast see, et näpuga libistada halvem, sensori kohale saab ju augu lõigata


minu shieldil oli kohe algul sensori ja kuulari kohal vaba koht
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004




sõnum 12.05.2009 16:07:47 vasta tsitaadiga

Sain kah Tele2-st just oma fööni kätte. Kas tal peaks kaasas olema ka mingi vutlar? Netist nägin nagu halli vutlarit, karbis sellist pole. Kust saaks talle soliidse kesta ümber?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2009 23:44:17 vasta tsitaadiga

resistor, seda kotti enam Eestis ostes kaasas ei ole icon_sad.gif
Ise ostsin eile mingisuguse nahast kotikese talle 125 kr ümber, eks paistab, kaua asi vastu peab.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2009 02:46:20 vasta tsitaadiga

Plaanis endale selline jubin osta , aga mul on selline küsimus , et kustkohast saab kõige odavamalt selle telefoni osta ?
Elioni kodulehel on hinnaks 6 kilo Elioni kliendile ja HV hinnakirjas on 5 kilo . Aga kas kusagil on ka odavamalt müügil ? (Eestis siis)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 19.05.2009 06:54:11 vasta tsitaadiga

Kõige odavam hind on Tele2 klientidel. 4990.- või 4500.- kui ostad tähtajalise lepinguga. ox.ee-st on võimalik saada 5130.- ga.
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2009 13:56:03 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
Kõige odavam hind on Tele2 klientidel. 4990.- või 4500.- kui ostad tähtajalise lepinguga. ox.ee-st on võimalik saada 5130.- ga.

Elisa pakub kliendile sama hinnaga, aga tähtajalisega odavamalt.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/632
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2009 16:57:23 vasta tsitaadiga

Eks ma siis arvestan 5 kiloga , aga Elionist lahkuda plaanis veel ei ole icon_razz.gif .
Tänud abi eest .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia 5800 XM mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.