Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: SAMSUNG SyncMaster 2433BW märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 01.02.2009 11:55:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sonex kirjutas:
mikk36 kirjutas:
sonex, kogemust kontrasti osas ?
Loe aga terviseks siinseid kommentaare.


Mida ma loen sinu mittemidagiültevaid kommentaare ?
doh.gif
Selle teema viimaseid kõiki kommentaare alates Vermoni 31.01.2009 02:56 postitusest.

Tegelikult, parem lükka siis minu väited ümber lihtsalt naeruvääristamise asemel.

Mina väidan et see monitor omab dünaamilist kontrasti, ehk siis kasutab selle jaoks heleduse jne muutmist.
Põhjendus:
Samsungi lehelt
Contrast Ratio DC 20000:1 (1000:1)
Contrast ratio kirjutas:
A notable recent development in the LCD technology is the so called "dynamic contrast" (DC). When there is a need to display a dark image, the display would underpower the backlight lamp (or decrease the aperture of the projector's lens using an iris), but will proportionately amplify the transmission through the LCD panel. This gives the benefit of realizing the potential static contrast ratio of the LCD panel in dark scenes, when the image is watched in a dark room. The drawback is that if a dark scene does contain small areas of superbright light, image quality may be over exposed.


Nüüd on sinu kord siis tuua alus sinupoolsele minu postituste naeruvääristamisele.

tit
Ma naeruvääristamsest ei ole midagi rääkinud. Lihtsalt sinu mõttetuid kommentaare ja postitusi on igas teises "ülevaates". Ilma reaalset kogemust omamata.

Speci-i järgi võib iga teine inimene kõvatada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2009 12:02:20 vasta tsitaadiga

sonex, no aga kas sa väidad siis et tegemist pole dünaamilise kontrastiga selle ülikõrge CR'i puhul ?
Mina väidan et see DC on mõttetu, kuna on enamus ajast häirivam lihtsalt ja on pandud vaid võhiklikemate ostjate tähelepanu äratamiseks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.02.2009 12:06:01 vasta tsitaadiga

Ise ostsin SM 2443BW mõni aeg tagasi. Tehnilised näitajad on täpselt samad, välimus on samas suhteliselt askeetlik, pildi ümber olevad mustad korpuseääred on väga õhukesed. Ekraani saab igas suunas keerata suures ulatuses, samuti PIVOT suutlik (eriti hea PDF formaadis ajakirjade ja raamatute lugemiseks). Jalg on ka väga stabiilne ja hoiab monitori paigal isegi siis kui lauda kergelt raputada (kohe selle kõrval seisva LG Flatron W2242S jalg ei ole pooltki nii kindel, eks siin vist tule kaaluvahe ka mängu).


_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 207
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2009 01:00:57 vasta tsitaadiga

1:1 pixel mapping mu monitoril puudub, sai proovitud Xbox 360 taga ka ära.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 28.02.2009 01:25:07 vasta tsitaadiga

ma panin tähele, et delli 2408wfp pilt läks samsungi 931bf+ vms-ga samasuguseks(st värvid imelikult eredaks), kui kontrasti maha keerasin (50 pealt mingi 38 peale).
tolle samsungi viga võib olla siis nõrk 'contrast ratio' ? (kuigi reklaamitakse mingi jura dynamic contrast ratio 20000:1 asjaga)..

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004




sõnum 28.02.2009 20:29:04 vasta tsitaadiga

1000:1 pealt on täiesti adekvaatne, mis on selle monitori staatiline kontrastsus. See 20 000:1 ei ole jah väga tõsiseltvõetav, ekraani taustvalgustuse tugevnemise/vähenemise toimumisel on märgatav delay võrreldes näiteks endal selle monitori kõrval oleva LG-ga, millel 8000:1 dünaamiline kontrast ning seda funktsiooni on võimalik ka pidevalt peal hoida.
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 207
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: SAMSUNG SyncMaster 2433BW mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.