Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: 22" LG M227WD-PZ FullHD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 26.07.2009 17:56:03 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Ja mul on Elioni DigiTV 12/1


Scart on sul ju olemas


Jah, aga siis peab ju monitori allakorrusele viima ja pealegi näeb ainult seda kanalit mis telekas näidatakse.
Tahaks ikka üleval toas puldiga kanaleid vahetada.
Saab siis seda kaarti mis mul on ära kasutada?

Ja kui keerasin kaardi tagurpidi, siis ilmus palju rohkem kanaleid, kuid ükski ei mängi icon_sad.gif

pelle kirjutas:
Sinu kaart ei konverteeri MPEG2 telesignaali MPEG4 signaaliks, vaid kasutakse tasuliste TV kanalite (maksuliste) vaatamiseks, millele pistetakse veel ID kaarti taoline asi sisse ja see sobib nendele monitorile või teleritele, millel on juba sisseehitatud MPEG4 signaali vastuvõtuks.

Äkki ostaks selle ID kaardi taolise asja sisse ja saaks kanaleid vaadata`?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 26.07.2009 20:05:22 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Ja mul on Elioni DigiTV 12/1


Scart on sul ju olemas


Jah, aga siis peab ju monitori allakorrusele viima ja pealegi näeb ainult seda kanalit mis telekas näidatakse.
Tahaks ikka üleval toas puldiga kanaleid vahetada.
Saab siis seda kaarti mis mul on ära kasutada?

Ja kui keerasin kaardi tagurpidi, siis ilmus palju rohkem kanaleid, kuid ükski ei mängi icon_sad.gif

pelle kirjutas:
Sinu kaart ei konverteeri MPEG2 telesignaali MPEG4 signaaliks, vaid kasutakse tasuliste TV kanalite (maksuliste) vaatamiseks, millele pistetakse veel ID kaarti taoline asi sisse ja see sobib nendele monitorile või teleritele, millel on juba sisseehitatud MPEG4 signaali vastuvõtuks.

Äkki ostaks selle ID kaardi taolise asja sisse ja saaks kanaleid vaadata`?


Sinu olemasoleva kaardiga Sa ei saa midagi teha, lihtsalt äravisatud raha või hoia alles kuni ostad endale teleka või monitori, millel on juba sisseehitatud MPEG4 vastvõtuks moodul. Sinu parim lahendus on osta eraldiseisev õhus leviva digikanali vastuvõtuks digibox või muretseda teine elioni digibox koos vaatamiskohaga. On veel võimalus, kuna see monitor istub arvuti taga, siis läbi arvuti saad ka elioni kanaleid näha, uuri elioni foorumis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 05.03.2010 21:46:32 vasta tsitaadiga

Nonii, äratan vananenud teema üles.

Ostsin siis selle teise kaardi--rohelise-kollase pildiga.
Panin sisse, otsisin kanaleid, leidis mingi 30 kanalit, kuid DTV all mängib ainult neid viite eesti tasuta telekanalit.
Teisi ei saagi vaadata?

Muide pilt on ilus, ja kui ma selle pildi suureks panen, et nö. Fullscreen, siis hüppab pidevalt ekraanil mingi HD Service, seda ära ei saa?
Õudsalt segab, kui vaatan mingit filmi ja samas see HD Service kargab mul keset ekraani ringi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2010 23:12:17 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Nonii, äratan vananenud teema üles.

Ostsin siis selle teise kaardi--rohelise-kollase pildiga.
Panin sisse, otsisin kanaleid, leidis mingi 30 kanalit, kuid DTV all mängib ainult neid viite eesti tasuta telekanalit.
Teisi ei saagi vaadata?

Muide pilt on ilus, ja kui ma selle pildi suureks panen, et nö. Fullscreen, siis hüppab pidevalt ekraanil mingi HD Service, seda ära ei saa?
Õudsalt segab, kui vaatan mingit filmi ja samas see HD Service kargab mul keset ekraani ringi.


Saad ikka ka rohkem kanaleid vaadata, kui liitud tasulise Zuum TV paketiga.

See HD service on LG telerite tüüp püsivara viga. Asjatundjate väitel peaks LG uue püsivara välja laskma, et seda kirjet eemaldada.
Samas,natuke kripeldab, et ehk saab ka kusagilt service menüüst kinni keerata selle kirje. Võib-olla mõni volitatud remonditöökoda saab sinna menüüsse ligi?
Enda LG teleri service menüüsse sain igatahes ligi, mingi trikk selleks oli. Otsi netist infot.
Samas, enda teleril CI pesa puudub, seega ei oska kinnitada, kas sinu teleril on võimalik seda hüpikkirja kinni keerata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 07.03.2010 10:36:02 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Nonii, äratan vananenud teema üles.

Ostsin siis selle teise kaardi--rohelise-kollase pildiga.
Panin sisse, otsisin kanaleid, leidis mingi 30 kanalit, kuid DTV all mängib ainult neid viite eesti tasuta telekanalit.
Teisi ei saagi vaadata?

Muide pilt on ilus, ja kui ma selle pildi suureks panen, et nö. Fullscreen, siis hüppab pidevalt ekraanil mingi HD Service, seda ära ei saa?
Õudsalt segab, kui vaatan mingit filmi ja samas see HD Service kargab mul keset ekraani ringi.


Mismoodi panid selle pildi suureks aga kui panen väikseks, kas sel juhul HD Service kaob ära? Suhtlesin sel teemal soome LG teenuse maaletoojaga, nende jutu järgi ei saa maha võtta isegi hooldusmenüüs ja kui küsisin kas sellele on uus firmware tulnud, siis ainult vaikus. Tahaks ise panna uue firmware täienduse aga kuidas panna, kui arvestada et sarnased uued monitorid on juba müügil millel on MPEG4 sees. LG miinuseks ongi see, et täiendusi ei tehta ega vist tehtagi kui vaadata LG service kodulehelt, monitoritele pole nagu uued firmwaresid näha. Kas keegi targem lükkab selle ümber. Veel see Tammsaare ametlik garantii teenuse töökoda ei taha sellest kuuldagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008




sõnum 07.03.2010 14:45:04 vasta tsitaadiga

Menu nupuga suureks.
No kui ta on väike, seal telekanalite valimisel siis on HD Service seal pildi paremal all nurgas, Fullscreen'il hüppab aga ekraanil ringi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: 22" LG M227WD-PZ FullHD mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.