Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LCD 19" L1982U-BF PIVOT märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 16.01.2009 11:13:30 Ülevaade: LG LCD 19" L1982U-BF PIVOT vasta tsitaadiga


Hinnaklass kuni 2500.- EEK. Uut monitori ostma minnes tekib enamasti dilemma, kas valida "vana" 4:3 suhtega ekraan, või widescreen? Esimesel on eelisi webis surfamisel ja trükitööd tehes, viimane on inimese silmale loomulikum, eelistatud filmide vaatamisel ja mängimisel. Ka mina ei suutnud otsustada, seetõttu valisin 5:4 suhtega LG L1982U-BF PIVOT.

Kuna monitor oli vaja samal päeval Tartust kätte saada, läksin esmalt K-arvutisalongi Eedeni esindusse. Kuna seal midagi vaadata-käega katsuda ei olnud ja müüjad mind ei märganudki, läksin Küüni Ordisse. Siin oli valik juba üsna hea. Kuna ma eelnevalt foorumist ühtki soovitust selle hinnaklassi kohta ei leidnud, ostsin kõhutunde järgi.
Mängur ma ei ole ja filme ma ei vaata. Widescreenis minu jaoks eelist ei leidu. See on küll ehk silmale mõnusam vaadata, kuid weebis on pigem lehe kõrgus, kui laius oluline. Valik langes LG L1982U-BF PIVOT kasuks:

Spetsifikatsioonid:
19" LG L1982U-BF 1280x1024, 2ms, 5000:1, 300cd/m2, 170/170, DVI, must, Ultra Slim, TCO03, Pivot, Dual Hinge pildisuhe 5:4

Ordi hind 2650.- mina sain 2600.-. Hiljem odavamat kohta ka leidnud ei ole. Teenindus oli ülimeeldiv. Kui uurisin, mitu surnud pikslit olla võib, tuli standardvastus: kuni 5, maksimaalselt 2 kõrvuti, 3 väikese ala sees. Küsisin, kas näha ka saab, teenindaja tõstis laualt enda monitori, ühendas asemele minu tulevase. 10 punkti thumbs_up.gif. Defektseid pikselid polnud.

+ suurus
+ 180° pööratav pivot (ma ei mõista, miks 180° kasulik on, 90° saan aru)
+ värvid
+ sügav must
+ monitori saab samaaegselt kasutada 2 arvutiga (DVI+VGA sisend)
+ hind
+ AutoBright- monitor muudab heledust vastavalt keskkonnale
+ kõikvõimalikud asendid
+ monitori saab salvestada 4 erinevat värvi/heleduse seadistust erinevate keskkondade jaoks

-- monitori lauale paigutades jääb ekraan 38 cm seinast ettepoole
- kehv vaadatavus PIVOTis (loe järgmine post)
- ülemine äär ja parempoolne nurk on õige pisut tumedam (seda ei märka, aga kui norida...)
- monitor ise on küll matt, kuid 1,5cm äär on läikiv. Kedagi võib peegeldus häirida.
- tänu hingedele võimalik suurem värisemine ebastabiilsel laual
- Max resolutsioon 1280x1024


Monitor max üles tõstes jääb ülemine serv 54cm icon_eek.gif kõrgusele, max all 36 cm. Kadusid pole- alumine äär on vastu lauda. Monitori saab tänu hingedele kasutada horisontaalselt (monitor on laual nagu taldrik).
Pivot funktsiooni ma tööle saanud ei ole. Kui monitori 90° pööran, tuleb ekraanile märk, et monitor on aru saanud, kuid tarkvara järgi ei tule. Monitoriga kaasas oli 2 plaati. Esimene manuaalidega, teine kirjaga forte Manager. Kuid minu draiv seda välja ei lugenud (teistes pole proovida saanud).
Väga suur miinus on see, et monitor seinast minimaalselt 38 cm kaugusele jääb. See suur jalg võtab sellest enamuse, kuid insenerid on lisaks suure vea teinud, jättes ühenduspistikud jala tagumisse äärde horisontaalsesse asendisse, mis röövib lisaks 7 cm. Selleasemel võiks nad vertikaalselt ekraanil paikneda vms.
Pildiga olen väga rahul, koju ma iial suuremat monitori ei ostaks. Juba see tundub liiga suur (fototöötluseks super!). Voolutarve 36W, ootel 1W
Koduleht: http://www.lge.com/products/model/detail/l1982u.jhtml

Neti pilte:


Küsige


viimati muutis tarantel 16.01.2009 13:32:55, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 16.01.2009 11:34:49 vasta tsitaadiga

MAX. reso 1280x1024? icon_rolleyes.gif
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 11:43:38 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
MAX. reso 1280x1024? icon_rolleyes.gif

tarantel kirjutas:
Koduleht: http://www.lge.com/products/model/detail/l1982u.jhtml

jah

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.01.2009 12:06:27 vasta tsitaadiga

Pivoti puhul keerabki pilti automaatselt Forte Manager nimeline soft. Saan aru, et vigase plaadi tõttu ei õnnestunud seda installida?
Sel juhul tõmba LG lehelt: http://www.lge.com/products/sidemenu/list/normal%20lcd%20monitor_PRD%7CDWN_down%7Clist.jhtml
Nagu näha, 1980 seeriat peaks toetama programmi 2.80 versioon
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 16.01.2009 12:23:30 Re: Ülevaade: LG LCD 19" L1982U-BF PIVOT vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
[kärtz...]Mängur ma ei ole ja filme ma ei vaata. Widescreenis minu jaoks eelist ei leidu. See on küll ehk silmale mõnusam vaadata, kuid weebis on pigem lehe kõrgus, kui laius oluline.../
Hmmm... a sa saaks ju oluliselt seda "lehe kõrgust" juurde, ku keeraksid "molu" pivot'i abil "külili" ehk siis vertikaali kogu wide ulatuses icon_rolleyes.gif
_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 16.01.2009 12:56:21 vasta tsitaadiga

ma ei tea mis on 5:4 suhe, aga 4:3 on suht ajalugu juba. samamoodi nagu 19" ja 1280 reso - väikseks ei jää?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.01.2009 12:56:45 Re: Ülevaade: LG LCD 19" L1982U-BF PIVOT vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
tarantel kirjutas:
[kärtz...]Mängur ma ei ole ja filme ma ei vaata. Widescreenis minu jaoks eelist ei leidu. See on küll ehk silmale mõnusam vaadata, kuid weebis on pigem lehe kõrgus, kui laius oluline.../
Hmmm... a sa saaks ju oluliselt seda "lehe kõrgust" juurde, ku keeraksid "molu" pivot'i abil "külili" ehk siis vertikaali kogu wide ulatuses icon_rolleyes.gif


Mõte on hea, aga tegelikkuses ei toimi.
Kui palju on selles hinnaklassis Pivot võimelisi widescreen ekraane?
16:10 formaadis ekraaniga on oluliselt ebamugavam pivoteerida kui 5:4 ekraaniga.
Ekraani ülesehitus on selline, et tekst näeb kõige parem välja ekraani horisontaalasendis. Vertikaalis on pikslite asend teine, rea vahed tulevad paremini nähtavale, pilti töötleb tarkvara. Sõltub muidugi piksli suurusest, aga üldiselt on Pivoti puhul tekst veidi moonutatud. Nii et Pivot on siiski erandjuhtudeks, mitte pidevaks kasutamiseks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 16.01.2009 13:26:26 vasta tsitaadiga

Tänu hobihall, lingile sain nüüd PIVOT tööle. Tänud
hashi kirjutas:
tarantel kirjutas:
[kärtz...]Mängur ma ei ole ja filme ma ei vaata. Widescreenis minu jaoks eelist ei leidu. See on küll ehk silmale mõnusam vaadata, kuid weebis on pigem lehe kõrgus, kui laius oluline.../
Hmmm... a sa saaks ju oluliselt seda "lehe kõrgust" juurde, ku keeraksid "molu" pivot'i abil "külili" ehk siis vertikaali kogu wide ulatuses icon_rolleyes.gif
Ma ei mõelnud nii ekstreemsustesse minna icon_lol.gif Küllalti ebamugav ikka olla alaliselt netis sellise torni ees icon_lol.gif PIVOT on mõeldud pigem eriülesannete jaoks.

nüüd, kus PIVOT töötab, leidsin ka ühe üsna suure miinuse
nimelt ei ole pilt loomulik. Parem äär jääb tumedamaks, justkui oleks halb vaatenurk. Parimat pilti näeb, kui liigutada silmade kesktelg vertikaalasendis monitori parema ääre juurde. Ehk siis parimat pilti näeb istudes nii, et nina on parema pildi ääre joonel. See on tingitud ilmselt sellest, et monitor on töötatud välja lähtuvalt sellest, et ta enamus aega on horisontaal asendis ja ülemine äär jääb silmade kõrgusele. Ehk siis peab arvestama, et monitor ei ole kunagi 90° pinna suhtes, vaid natuke taha kallutatud, et nurk silmade suhtes sujuvam oleks. Seetõttu annab see monitori püsti keeramisel tunda. Parimat pilti näeb paremalt poolt.
Teine asi, mida see fenomeen põhjustab on see, et pilt on otsevaates gramm udusem (võrreldes horisontaalasendis monitoriga). Vaadates paremalt, on pilt teravam (kiri ei ole nõrgalt blurred, vaid on peen-must).
Kui monitorile teha 180° pööre (alumine äär on üleval), siis peaks pilti vaatama altpoolt. Ehk siis monitor peaks olema silmadest kõrgemal, et näha teravat-ühtlaselt valgustatud pilti.

Pean puudust üsna suureks. PIVOT funktisooni saab küll lahedasti kasutada, kuid see ei ole mugav, häirib pisut. Kellel PIVOT töö/hobi jaoks oluline, peaks kallimat hinnaklassi vaatama.


Kas keegi oskab mulle öelda, miks on 180° PIVOT oluline? Näen sellel mõtet ainult siis, kui monitori kasutada nagu taldrikut laual, ja siis pöörata ringi, et näidata teisele osapoolele teiselpool lauda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2009 13:31:08 vasta tsitaadiga

Sinu pivoti-vaadatavuse probleemid on seotud odava TN paneeliga, mis selles kasutusel on, kallite paneelidega seda muret pole.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 16.01.2009 14:17:59 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
ma ei tea mis on 5:4 suhe, aga 4:3 on suht ajalugu juba. samamoodi nagu 19" ja 1280 reso - väikseks ei jää?

Mul on ka 1280 reso ja jääb väheks....varsti midagi uut vaja vaadata, kunagi tundus 800 x 600 hea aga nüüd on see 1280 reso ka juba nii et njaa, paneb mõtlema....sest videokaart annab rohkem välja aga molu mitte icon_sad.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 17:43:06 vasta tsitaadiga

Need hinged tunduvad kahtlased.Millest need on?.Plastikust või metallist?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 16.01.2009 18:28:24 vasta tsitaadiga

Tundub olevat sama monitor mis mul. Kuna mu laud on isetehtud 60 cm laiusest töötasapinnast siis on mul lauapinda suhteliselt vähe. Esimene kogemus seda molu kasutama hakates oli ses mõttes negatiivne et tänu oma hingedesüsteemile võtab ta laual ruumi sarnaselt CRT monitorile icon_cry.gif Sügavuse raiskamise suhtes teeb asja hullemaks veel see et kaablid lähevad sisse kõige kaugemast(tagumisest) otsast ja pildikaabli suhteliselt suur kontakt võtab veel oma ruumi. Pildi poolest ei kurda kuskilt otsast. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 16.01.2009 19:37:37 vasta tsitaadiga

Kadestan. Mina ostsin poolteist aastat tagasi 3900 krooni eest sama suure monitori, mille jalga ei anna grammigi reguleerida. Tunnen puudust...
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.01.2009 19:41:31 vasta tsitaadiga

triippriit, kui vesa 75/100 augud küljes, siis osta sobiv jalg juurde ja viska vana nurka.
*Kehtib muidugi vaid nendele monitoridele, millel ühenduspesad on monitori, mitte jala küljes..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2009 22:49:37 vasta tsitaadiga

Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 16.01.2009 23:25:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Need hinged tunduvad kahtlased.Millest need on?.Plastikust või metallist?
Peal plastik, sees ilmselt metall. Kaal ikkagi 7 kg icon_lol.gif Ära muretse, normaalsel kasutamisel ei juhtu nendega midagi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 17.01.2009 14:41:31 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
triippriit, kui vesa 75/100 augud küljes, siis osta sobiv jalg juurde ja viska vana nurka.
*Kehtib muidugi vaid nendele monitoridele, millel ühenduspesad on monitori, mitte jala küljes..

Augud olemas jah, peab uurima.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 17.01.2009 19:55:26 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548


Hinda häbenema ei pea jah, kuid Samsung on jama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2009 22:56:54 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548


Hinda häbenema ei pea jah, kuid Samsung on jama thumbs_down.gif

LG on jama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 18.01.2009 00:30:19 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548


Hinda häbenema ei pea jah, kuid Samsung on jama thumbs_down.gif

LG on jama thumbs_down.gif


Põhjendad ka, või niisama tilgud siin ?

Vajadusel tulevad faktid ka.

Samsung on BS.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.01.2009 00:55:43 vasta tsitaadiga

mul lähvad samsung syncmaster 931BF peale igastahes silmad imelikuks icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2009 01:13:21 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548


Hinda häbenema ei pea jah, kuid Samsung on jama thumbs_down.gif

LG on jama thumbs_down.gif


Põhjendad ka, või niisama tilgud siin ?

Vajadusel tulevad faktid ka.

Samsung on BS.

No lao lagedale siis need "faktid" ,et ma saaksin ümber lükata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 18.01.2009 01:33:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
sonex kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mina ostsin eelmine suvi 20" monitori 2700 eest.Suht hea diil tol ajal ja ega tänagi häbenema ei pea 8) : https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=375548


Hinda häbenema ei pea jah, kuid Samsung on jama thumbs_down.gif

LG on jama thumbs_down.gif


Põhjendad ka, või niisama tilgud siin ?

Vajadusel tulevad faktid ka.

Samsung on BS.

No lao lagedale siis need "faktid" ,et ma saaksin ümber lükata icon_rolleyes.gif


1. Fakt - LG on vastupidavam kui Samsung (minu halduses on ca üle 300 monitori). Kõige tihedamini tuleb kahjuks või õnneks garantiiremonti Samsunge vedada.

Jätkad sina, oma teadmistega.... (kui sul neid üldse on)....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2009 11:31:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pildiga olen väga rahul, koju ma iial suuremat monitori ei ostaks. Juba see tundub liiga suur (fototöötluseks super!).

Ei noh, sellise resoga ja fototöötlus icon_lol.gif Kas mõtlesid mobiiltelefoniga tehtud piltide nn. "fototöötlust" rofl.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 19.01.2009 11:42:30 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
tsitaat:

Pildiga olen väga rahul, koju ma iial suuremat monitori ei ostaks. Juba see tundub liiga suur (fototöötluseks super!).

Ei noh, sellise resoga ja fototöötlus icon_lol.gif Kas mõtlesid mobiiltelefoniga tehtud piltide nn. "fototöötlust" rofl.gif

muig icon_razz.gif
Krt sorry vägisi ajab naeru peale beer_yum.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LCD 19" L1982U-BF PIVOT mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.