Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.12.2007 18:51:41 uus emaplaat vasta tsitaadiga

Scannisin natuke googlis ja selgus, et polegi kõige kirvemad hinnad uuel emaplaadil. ServiceNetis hirmutati umbes 8k arvega. Mis pani mõtlema uue läpaka ostule. AGA.... USA Netipoest peaks saama umbes 400$ pluss saatmine umbes 80$ pluss maksud. thumbs_up.gif Üks Euroopa pood oli ka pakkuja (vähem makse ja kiirem) aga seal ei olnud hetkel laos seda plaati. Samuti on eBays palju pakkumisi aga sealt ei julge osta ka, määritakse samasugune piiksuv kaela ja teha ka midagi ei saaa... icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 19.12.2007 19:12:05 vasta tsitaadiga

kas on mõtet maksta 6k emaplaadi eest, teades, et poes hakkavad AMD prosedega paavianide hinnad 7k?

näiteks selline GB899EA#ABB HP 6720 maksab 7800 eekumit...on küll celeron prose, aga IMO on see mõttekam valik, kui lärmav ning kuumenev AMD (AMD prosega nati parema konfi puhul+windows on hinnaks 8800)
täpsema konfi leiad siit http://laptopid.ee/index.php?menu=laptopid&menu2=gnt
Müüd siin samas HV-s oma pavilioni juppideks ning kui hästi müüd pead mõni tuhat ainult juurde maksma icon_wink.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.12.2007 23:49:57 ei ei vasta tsitaadiga

ei, tavalist interneti arvutit ikka ei taha, viirusetõrje peaks ikka ühe tuuma peal rahulikult jooksma ja teised rakendused teise tuuma peal jne. ja norm video peaks ka olema, mitte mõni inteli inegrtd.

aga selle teema arenduseks seda, et tellisin just uue emaplaadi ja kokku läks 4800.- nii et päris hea pakkumine ja ainuvõimalik variant piiksuvast paavianist lahti saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk4
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2006




sõnum 22.12.2007 00:27:16 Re: ei ei vasta tsitaadiga

ranno3 kirjutas:
ei, tavalist interneti arvutit ikka ei taha, viirusetõrje peaks ikka ühe tuuma peal rahulikult jooksma ja teised rakendused teise tuuma peal jne. ja norm video peaks ka olema, mitte mõni inteli inegrtd.

aga selle teema arenduseks seda, et tellisin just uue emaplaadi ja kokku läks 4800.- nii et päris hea pakkumine ja ainuvõimalik <b>variant</b> piiksuvast paavianist lahti saada.


Kust tellisid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.12.2007 01:05:18 vasta tsitaadiga

palju uuele emaplaadile garantiid said ja kus seda tehakse? oleks minu meelest tähtsam küsimus icon_wink.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 25.02.2008 12:13:44 vasta tsitaadiga

ranno3, Mis moodi ta enam sul tööle ei hakanud. Ma mõtlen, et kuidas see juhtus ja kuna icon_question.gif

Minul isiklikult täna hommikul ei võtnud lihtsalt pilti ette ! Sama asi, üks pikem piiks ja kaks väikest piiksu. Eile õhtul tööta jummala normaalselt ja asetses laua peal. Poleks vist tohtinud välja lülitadagi üldse icon_biggrin.gif siis töötaks tänagi. Kuda ta sis nii moodi võib otsad anda ? imelik minu arust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 25.02.2008 13:02:24 vasta tsitaadiga

Olen olnud sama probleemi ees, et laptop ei võta pilti ette (vahelduva eduga) ja piiksus, kui segane. Kuna mul oli tootja leheküljel registreeritud arvutiga, siis lasin teha online skaneeringu. Selle tulemusena sain vastuseks, et tegu on konkreetse seeria(tega) tüüpveaga ning ma peaksin pöörduma litsentseeritud hoolduse poole (minu puhul Servisnet). Probleemiks oli siis see, et emaplaat oli vigane ja selle ära minestamine vaid ajaküsimus. Viisin siis laptopi Servisnet´i parandusse ( kuu aega enne garantii lõppu, mille jooksul remonditakse tasuta lõppu). Servisnet vahetas välja emaplaadi ja nüüdseks pole enam probleeme olnud. Lisaks saadeti mulle mail´i peale ka BIOS´i uuendus. Nüüd töötab laitmatult.

Laptop on minulgi HP Pavilion dv6003ea ( ostes maksis 14,990.-)

_________________
Müün HP dv6003ea - kehtiv garantii (emaplaadil). Infot saad, kui kirjutad ps-i! Hind: tee pakkumine!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 25.02.2008 13:43:15 vasta tsitaadiga

Doberman kirjutas:
Olen olnud sama probleemi ees, et laptop ei võta pilti ette (vahelduva eduga) ja piiksus, kui segane. Kuna mul oli tootja leheküljel registreeritud arvutiga, siis lasin teha online skaneeringu. Selle tulemusena sain vastuseks, et tegu on konkreetse seeria(tega) tüüpveaga ning ma peaksin pöörduma litsentseeritud hoolduse poole (minu puhul Servisnet). Probleemiks oli siis see, et emaplaat oli vigane ja selle ära minestamine vaid ajaküsimus. Viisin siis laptopi Servisnet´i parandusse ( kuu aega enne garantii lõppu, mille jooksul remonditakse tasuta lõppu). Servisnet vahetas välja emaplaadi ja nüüdseks pole enam probleeme olnud. Lisaks saadeti mulle mail´i peale ka BIOS´i uuendus. Nüüd töötab laitmatult.

Laptop on minulgi HP Pavilion dv6003ea ( ostes maksis 14,990.-)


See servisnet asub välismaal ju ? Viisidki oma läpaka kuhugi pakituna välismaale icon_question.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.02.2008 13:57:37 vigased paavianid vasta tsitaadiga

Abi saab sealt ehk (eestis ikkagi icon_razz.gif ):

OÜ ServiceNet EE
Tööaeg E-R:9.00 - 17.00
Pärnu mnt. 142
11317 Tallinn
ESTONIA
Tel: +372 650 4949
Fax: +372 650 4948
e-mail: servicenet@servicenet.ee


Garantii kehtib Sul veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 25.02.2008 14:05:52 vasta tsitaadiga

elioni garantii ? nope... kui mingi viga oleks, siis ma viiks hoopis sinna icon_biggrin.gif ja ei hakkaks pikalt pead murdma. aga see üks aasta sai oktoobris läbi...

räägi ranno3, et kuidas sul see pildi tasku viskas ? Minul lihtsalt üks hommik loobus töötamast... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranno3
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.02.2008 14:52:58 vasta tsitaadiga

Sama moodi umbes, ükspäev lambist vaatasin, et wifi nupuke on oranz, mis tähendab, et väljalülitatud kuigi nupp oli sisselülitatud asendis. Tegin restardi ikka sama. Siis kasutasin kaablit kuna ei saanud kohe garantiisse joosta. Ja siis mingi päev arenes asi edasi ja arvuti ei läinud enam üldse käima vaid piiksus ainult... Siis läksin garantiise, kuna see veel kehtis ja pandi uus emaplaat ja kõik funkas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 25.02.2008 15:20:35 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
Doberman kirjutas:
Olen olnud sama probleemi ees, et laptop ei võta pilti ette (vahelduva eduga) ja piiksus, kui segane. Kuna mul oli tootja leheküljel registreeritud arvutiga, siis lasin teha online skaneeringu. Selle tulemusena sain vastuseks, et tegu on konkreetse seeria(tega) tüüpveaga ning ma peaksin pöörduma litsentseeritud hoolduse poole (minu puhul Servisnet). Probleemiks oli siis see, et emaplaat oli vigane ja selle ära minestamine vaid ajaküsimus. Viisin siis laptopi Servisnet´i parandusse ( kuu aega enne garantii lõppu, mille jooksul remonditakse tasuta lõppu). Servisnet vahetas välja emaplaadi ja nüüdseks pole enam probleeme olnud. Lisaks saadeti mulle mail´i peale ka BIOS´i uuendus. Nüüd töötab laitmatult.

Laptop on minulgi HP Pavilion dv6003ea ( ostes maksis 14,990.-)


See servisnet asub välismaal ju ? Viisidki oma läpaka kuhugi pakituna välismaale icon_question.gif icon_lol.gif


Ma viisin ikka eestis asuvasse teenindusse. Laptop viibis seal kaks nädalat ja alles siis sain kätte. Asja positiivne külg on see, et vähemalt selle korra sain veel tasuta (garantii korras). Aga, kui nüüd juhtub, et uuesti peaks minema, siis vist müün juppideks.

Abi sain aadressilt:

OÜ ServiceNet EE
Tööaeg E-R:9.00 - 17.00
Pärnu mnt. 142
11317 Tallinn
ESTONIA
Tel: +372 650 4949
Fax: +372 650 4948
e-mail: servicenet@servicenet.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 25.02.2008 15:21:37 vasta tsitaadiga

Kas suurema molliga dv9000 seeria ka vaevleb samade hädade käes mis dv6000 seeria icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 25.02.2008 15:36:44 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Kas suurema molliga dv9000 seeria ka vaevleb samade hädade käes mis dv6000 seeria icon_rolleyes.gif


Kahjuks küll, vähemalt selle vea puhul nagu minul oli online skaneeringu tulemusena.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2008 21:40:28 vasta tsitaadiga

on keegi ServiceNet'is käind ka garantiita masinaga, sama jamaga. kui suur arve esitatakse?
mul on sama häda(piiiiiiiiks,piiks,piiks), ja garaantii sai nov2007 läbi ja detsembri 2.või 3.ndal nädalal oli "korras".
või teab keegi, kust saab tellida uue emaka, pakend+garantii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 25.02.2008 22:15:24 vasta tsitaadiga

freeloader kirjutas:
on keegi ServiceNet'is käind ka garantiita masinaga, sama jamaga. kui suur arve esitatakse?
mul on sama häda(piiiiiiiiks,piiks,piiks), ja garaantii sai nov2007 läbi ja detsembri 2.või 3.ndal nädalal oli "korras".
või teab keegi, kust saab tellida uue emaka, pakend+garantii.


Uue emaplaadi saad kindlasti HP teenindusest ( ehk siis "Servisnet´st), aga mis hinnaga, seda ma ei oska öelda.

Ma enda emaplaati üritasin netist otsida, aga müügil ma seda kusagilt ei leidnud. Mu emaplaadi nimi on Quanta 30B8

Garantiita asjade remondi hinnakiri:
http://www.servicenet.ee/shell/public/Services.asp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 26.02.2008 00:00:53 vasta tsitaadiga

siinkohal sobib nagu rusikas silmaauku üleval lehvitav reklaam (stiilne pavilion)
http://kampaania.ekspress.ee/hp/

keegi võiks sinna oma surnud piiksuva pavilioni pildi panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 26.02.2008 00:11:02 vasta tsitaadiga

afex kirjutas:
siinkohal sobib nagu rusikas silmaauku üleval lehvitav reklaam (stiilne pavilion)
http://kampaania.ekspress.ee/hp/

keegi võiks sinna oma surnud piiksuva pavilioni pildi panna.


Njah, kui nüüd aus olla, siis saaks päris hea ülevaate sellest, kui paljud kasutavad HP laptop´e - mõned ühes tükis, teised jälle segipekstuna, mõnel võib-olla piiksuks kah alles, kui saidil oleks häälekuulamis võimalus olemas. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 26.02.2008 00:44:38 vasta tsitaadiga

siinkohal nukrat lugemist kuulsa nimega firma klienditoest.
omad kogemused kinnitavad seda, mitte ainult hp vaid ka osade teiste brandide kohta. JOKK on tegev ka mujal valdkondades kui poliitika, kahjuks.

http://forums11.itrc.hp.com/service/forums/bizsupport/questionanswer.do?threadId=1179013&admit=109447626+1203975290358+28353475
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 09:16:45 vasta tsitaadiga

niih, kallid kaaskannatajad!
viisin eile oma Paaviani(dv6154eu) elioni ja nemad las tegelevad ise edasi asjaga!
sai ServiceNet'i helistatud ja uuritud seda emaka garantii pikenemise asja-töötab!
kõik kellel on sama häda(piiiiiks,piiks,piiks) helistage servicenet'i ja öelge oma riista S/N:CNF...........(service number) kui läheb teatud vahemikku, saate masina garantiikorras jooksma.
mina ootan ja loodan, et ekspertiis midagi muud ei leia, mille kaela asja ajada(on juhtund), et nemad remontima ei peaks(omast taskust).
nii et jõudu ja proovige!

reimo


PS: kuskilt kõlas, et läheb mitte eesti ServiceNet'i vaid välismaale...mulle öeldi, et remont toimub Läti ServiceNet'is. Elion>Eesti ServiceNet>Läti ServiceNet. aega umbes 2nädalat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 27.02.2008 10:56:58 vasta tsitaadiga

freeloader kirjutas:
niih, kallid kaaskannatajad!
viisin eile oma Paaviani(dv6154eu) elioni ja nemad las tegelevad ise edasi asjaga!
sai ServiceNet'i helistatud ja uuritud seda emaka garantii pikenemise asja-töötab!
kõik kellel on sama häda(piiiiiks,piiks,piiks) helistage servicenet'i ja öelge oma riista S/N:CNF...........(service number) kui läheb teatud vahemikku, saate masina garantiikorras jooksma.
mina ootan ja loodan, et ekspertiis midagi muud ei leia, mille kaela asja ajada(on juhtund), et nemad remontima ei peaks(omast taskust).
nii et jõudu ja proovige!

reimo


PS: kuskilt kõlas, et läheb mitte eesti ServiceNet'i vaid välismaale...mulle öeldi, et remont toimub Läti ServiceNet'is. Elion>Eesti ServiceNet>Läti ServiceNet. aega umbes 2nädalat.


Sellega, et Sa oma laptop´i nüüd esimese hooga Elioni viisid, pikendab tunduvalt arvuti tagasisaamise aega. Sest Elionis venivad samuti asjad nagu teod mööda ****. Mul oli ka Elionist ostetud, aga viisin otse "ServisNet" Eesti esindusse, garantii remonti.
Garantii kohapealt veel nii palju, et garantii pikeneb Su laptop´l vaid nii palju päevi, kui see viibib servises. Seega siis - max. kaks nädalat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 11:58:51 vasta tsitaadiga

tean.
aga elan trt-s, ei hakka selle väikse asja pärast tlnn-sse minema, töölt vaja vaba päev võtta jne...ja ega midagi ei juhtu ka kui kauem läheb, niikui nii ta mul seisis...las "seisab" veel 2nädalat..

ja garantii
tsitaat:
Garantii kohapealt veel nii palju, et garantii pikeneb Su laptop´l vaid nii palju päevi, kui see viibib servises. Seega siis - max. kaks nädalat

et kui pikendati emak garantii 2le aastale, siis ... kui remondis ära käib vahetatakse ema ära ja ongi garantii läbi???minu arust mitte...või sain valesti aru????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 27.02.2008 12:04:02 vasta tsitaadiga

freeloader kirjutas:
tean.
aga elan trt-s, ei hakka selle väikse asja pärast tlnn-sse minema, töölt vaja vaba päev võtta jne...ja ega midagi ei juhtu ka kui kauem läheb, niikui nii ta mul seisis...las "seisab" veel 2nädalat..

ja garantii
tsitaat:
Garantii kohapealt veel nii palju, et garantii pikeneb Su laptop´l vaid nii palju päevi, kui see viibib servises. Seega siis - max. kaks nädalat

et kui pikendati emak garantii 2le aastale, siis ... kui remondis ära käib vahetatakse ema ära ja ongi garantii läbi???minu arust mitte...või sain valesti aru????


Garantii pikeneb nii palju päevi, kui see on seal remondis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 12:20:22 vasta tsitaadiga

2aastat+päevad remondis
1aasta(nagu ostes oli)+päevad remondis

aga see mis lubati, see lisa-aasta emaka garantiile, on jama?
???

anna andeks, aga tõesti ei saa aru mida silmas pead garantii lõpupuhul....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 27.02.2008 13:56:36 vasta tsitaadiga

freeloader kirjutas:
2aastat+päevad remondis
1aasta(nagu ostes oli)+päevad remondis

aga see mis lubati, see lisa-aasta emaka garantiile, on jama?
???

anna andeks, aga tõesti ei saa aru mida silmas pead garantii lõpupuhul....


Pean silmas nii:
Kui Sul on aastane garantii ning see pole veel läbi ja Sa viid läpatsi remonti - siis Su garantii peatub, kuniks saad tagasi. Garantii hakkab taas jooksma ja sellele lisanduvad need päevad, kui laptop viibis remondis.
Sama kehtib ka siis, kui Sulle lubati veel aastakese juurde.

Muide, kuidas Sul üldse õnnestus lisa aastake juurde saada? Tahaks ka!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.