Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W580i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tanelxxx
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.12.2009 14:51:13 vasta tsitaadiga

Oman seda telefoni juba üle aasta , olen suht rahul , kui välja jätta see , et ta korra võis st. kaks korda paranduses on käinud ( garantii).
Aga üks küsimus , millele pole vastust leidnud ja mida oleks vaja , et teatud inimesed mu telefoni sisu ei uuriks , et kas sellele koodiga klahvilukk ka on ? Ise olen kõik kohad seadetes läbi vaatant , aga ple leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005




sõnum 22.12.2009 20:17:09 vasta tsitaadiga

Ise pole sellist asja leidnud, googleldades olen leidnud foorumeid kus väidetakse,et sellist lukku ei olegi.
Oskab keegi öelda kuidas lülitada sisse eestikeelne t9 sõnastik?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 28.03.2010 22:30:45 vasta tsitaadiga

tööl üks tädi tuli mikri probleemiga abi saama:
korpuse mikker ei tööta, vaid peakomplekti oma, üldiselt vähemalt tööl ongi tal koguaeg klapid taga, kuulab raadiot
mikri kattepaneel logiseb imelikult

kas see on tüüpviga?
kas probleem võib olla mikris (selle kontaktides) või klapipesa ümberlülituse kontaktis, tarkvaras?

hakkan googeldama, kui kellelgi sarnas kogemust siis minu tänud juba ette

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 12.04.2011 22:05:49 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Mul W580i juba üle aasta. Ise enesest hää telefon oma funktsioonidega. Media player, kaamera ja piltide vaatmise koha pealt viimase peal.
Samas 2 korda on telefoni kõlar hakanud ragisema. Mõlemal korral käis garantiis. Vist mingi tüüpviga.
Ja nüüd viimane üllatus on see, et viimase paari kuu jooksul on hakanud kõnede vastu võtmisel lollitama, nimelt kui sisse tuleva kõne vastu võtan, siis helin jääb vait, samas ekraanil ei muutu midagi -nagu telefon ikka veel kutsuks, samas see kes helistab kuuleb minu häält, mina aga ei kuule muhvigi. Ja seda juhtub viimasel ajal üha sagedamini. Vahet pole kas võtan vastu nupu vajutusega või telefoni avades. Kole tüütu ja kulukas(tihti pean ise tagasi helistama, eriti hull kui on töö kõned).
Ons' kellelgi olnud midagi sellist või oskab miskit soovitada?


Mul on 2 W580 ja täpselt sama veaga, kuna telefoni kasutan vähe kannatan ära- muidu telefon meeldib, sai kunagi garantiiga softe vahetatud ja mida iganes tehtud, aga see viga jäi. Kas on võimalus et sisemine antenn pangestub ja tekib selline vastamata kõne efekt, pole viitsinud katsetada kas midagi muutub telefoni asendist käes.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.04.2011 22:47:49 vasta tsitaadiga

Vot ei oska öelda, kas peos hoidmise asend midagi muutis. Nüüdseks on telefon juba maha kantud, aga sellest veast ma kuni lõpuni lahti ei saanudki. Iseenesest kahju, sest nõustun -muus osas igati tubli telefon.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 13.04.2011 16:46:07 w580 vasta tsitaadiga

[quote="Bensiin"]
euforia kirjutas:
Mul W580i juba üle aasta. Ise enesest hää telefon oma funktsioonidega. Media player, kaamera ja piltide vaatmise koha pealt viimase peal.
Samas 2 korda on telefoni kõlar hakanud ragisema. Mõlemal korral käis garantiis. Vist mingi tüüpviga.
Ja nüüd viimane üllatus on see, et viimase paari kuu jooksul on hakanud kõnede vastu võtmisel lollitama, nimelt kui sisse tuleva kõne vastu võtan, siis helin jääb vait, samas ekraanil ei muutu midagi -nagu telefon ikka veel kutsuks, samas see kes helistab kuuleb minu häält, mina aga ei kuule muhvigi. Ja seda juhtub viimasel ajal üha sagedamini. Vahet pole kas võtan vastu nupu vajutusega või telefoni avades. Kole tüütu ja kulukas(tihti pean ise tagasi helistama, eriti hull kui on töö kõned).
Ons' kellelgi olnud midagi sellist või oskab miskit soovitada?


Juhuslik kõne katkemine on võrgu viga.Kõne vastuvõtul toimub tugimasti vahetus ja võrk kaotab hetkeks telefoni.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.04.2011 18:04:09 Re: w580 vasta tsitaadiga

[quote="poles"]
Bensiin kirjutas:
euforia kirjutas:
Mul W580i juba üle aasta. Ise enesest hää telefon oma funktsioonidega. Media player, kaamera ja piltide vaatmise koha pealt viimase peal.
Samas 2 korda on telefoni kõlar hakanud ragisema. Mõlemal korral käis garantiis. Vist mingi tüüpviga.
Ja nüüd viimane üllatus on see, et viimase paari kuu jooksul on hakanud kõnede vastu võtmisel lollitama, nimelt kui sisse tuleva kõne vastu võtan, siis helin jääb vait, samas ekraanil ei muutu midagi -nagu telefon ikka veel kutsuks, samas see kes helistab kuuleb minu häält, mina aga ei kuule muhvigi. Ja seda juhtub viimasel ajal üha sagedamini. Vahet pole kas võtan vastu nupu vajutusega või telefoni avades. Kole tüütu ja kulukas(tihti pean ise tagasi helistama, eriti hull kui on töö kõned).
Ons' kellelgi olnud midagi sellist või oskab miskit soovitada?


Juhuslik kõne katkemine on võrgu viga.Kõne vastuvõtul toimub tugimasti vahetus ja võrk kaotab hetkeks telefoni.

Aga kohe kindlasti on seal mingil moel süüdi ka telefon, sest ühegi teise aparaadiga ei ole mul seda juhtunud kasutades sama operaatorit, samas piirkonnas ja sama SIM kaart oli ka -lihtsalt vahetasin telefoni kui kannatus katkes ja ei mingit muret enam.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 14.04.2011 10:29:40 kõne katkeb vasta tsitaadiga

Euforia.
Võta suvaline sama mudel w580,s500 ja sa saad varsti selle juhusliku tõrke kätte.
Esineb ainult vastuvõtul ja siis kui samaaegselt toimub tugimasti vahetus.Seega linnades võib esineda.Maakohas oled kogu aeg ühe masti teenindada ja siis tõrget ei teki.Aitaks telefoni softi parandus tõenäoliselt.Aga vana mudel,seda enam ei uuendata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.04.2011 22:29:50 Re: kõne katkeb vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
Euforia.
Võta suvaline sama mudel w580,s500 ja sa saad varsti selle juhusliku tõrke kätte.
Esineb ainult vastuvõtul ja siis kui samaaegselt toimub tugimasti vahetus.Seega linnades võib esineda.Maakohas oled kogu aeg ühe masti teenindada ja siis tõrget ei teki.Aitaks telefoni softi parandus tõenäoliselt.Aga vana mudel,seda enam ei uuendata.

Täitsa usun.
Aga hetkel olen (taas) õnnelik Nokia omanik ja sellest murest vaba icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W580i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.