Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] NBA 2K9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2009 09:43:00 vasta tsitaadiga

See "sektor" näitab, kui tihedalt ja mis positsioonis sa palliga vastasmängijat peale võtad. Shot Stickiga saad seda punast ala sektoris liigutada ja mees platsil liigub vastavalt sellele lähemale või kaugemale või külje peale.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.02.2009 10:54:46 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Eiei, ma mõtlen kui ise oled kaitses, siis su mängijate all on selline sektori moodi märk. Ja seal sees vastavalt 1-3 bari punased vms.

ma ei ole veel sellest aru saanud.


püha püstol, kas sul siis manuali pole? Asja nimi on lock-on D
See aitab kui katad head pallikäsitlejat kes üritab sinust mööda driblada.

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2009 17:37:59 vasta tsitaadiga

Tänud Godhand.

Ei, mul pole manuali.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OmmOs
Kreisi kasutaja


liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2009 18:19:40 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et keegi siit xbox lives ka seda mängu mängib? Mõnes liigas osaleb? Aastaid sai Nba live seeriat Euroslamis mängitud aga nüüdseks on see välja surnud ja oleks uuesti huvi onlines kasvõi näiteks väike turniir teha.... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 11.03.2009 19:38:29 vasta tsitaadiga

Minu teada on NBA's see Ranking süsteem olnud suht kaua aega panges... Selletõttu ka liigad aegunud. Turniiride kohta ei oska öelda. Ma vahest ikka mängin, kuid siis ka enamvähem Team-Up'i.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MakDaMan
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 16.03.2009 15:00:57 vasta tsitaadiga

Tere
Mul PS3 nba2k9 aga kui näitab replayd vms siis pilt natuke virvendab vms (ei jookse täiesti puhtalt)
Kas kellelgi veel mingi selline värk on ?
muidu kõva pela

Mul 32tolline 1080 100hz LCD sharp
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 17.03.2009 09:43:34 vasta tsitaadiga

kasuta 720p, mis on native resolutsioon sellel mängul, äkki see aitab, aga seal mõned kiiksud on ka sellel mängul, näiteks kui meeskondade logosid väljakul vaadata, siis need on küll kõike muud kui selged.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MakDaMan
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 19.03.2009 00:14:22 vasta tsitaadiga

kahtlustan et see mingi motion blur teema (sõltub LCDst) Kuigi peaks hea telekas olema nagu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FruityLoop
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 30.03.2009 20:15:15 vasta tsitaadiga

Mul tekkis siuke probleem. Tegin TÜ Rocki, hirmus äge oli mängida, mõned tulid päris sarnased näod jne. Võttis paar pärva aega, igapäev tegin veidi. Tegin siis playoffe jne. Ükspäev mõtlesin et hakkan Associat-i tegema. Seda tahtsin siis ilma TÜ Rockita ja tõmbasin kõige uuema Rosteri. See oli poolteist kuud tagasi. Nüüd tegin vahepeal pausi ja täna mängisin. Tahtsin siis Rockiga, aga enam ei ole seda Jordan team-i asemel. Proovisin kõik salvestatud Rosterid ka läbi, aga ei midagi. Võibolla lasin siis kunagi selle uue rosteri vana peale ja Rock kadus ära.(Koos siis oma mängijatega plus netist olid tõmmatud Papaloukas, see hispaania noor Rubin jms...) Leidsin siis ühe playoffi save file ja seal ma olen Rockiga ning kõik mängijad ka, aga kas ma saaksin selle Rocki kuidagi Rosteritesse, et ma sellega jälle mängida Quick Game jne saaks ? Kindlasti tuli jutt segane jne aga loodan et saate aru. Kavatsen siis teha Kalevi ka.
Keegi teist ka Rocki/Kalevi juba teinud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2009 21:57:33 vasta tsitaadiga

Ma leidsin stamina slideri üles. Täiega win.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2009 20:20:21 vasta tsitaadiga

kas keegi neid netis liiklevaid "õigeid" slidereid on ka proovinud, mis mängu reaalsega päris sarnaseks pidid tegema? teine küsimus on see, et kui auto substitutionid on, kas siis need mõjutavad ka teami käitumist, või peab miski 0-10 streaki puhul ikka ise taktikat muutma?
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hansch
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 08.05.2009 15:26:34 vasta tsitaadiga

Kõik on hästi NBA'l, aga kui keegi on teinud Associatsion'i siis mängijate müük/vahetus on väga väga halb, aga kas keegi teab millest see sõltub et teeks vahetuse ära, kas mehe moraalist või midagi? või peabki igakord olema mängijate hinna vahe alla 10k?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2009 17:50:57 vasta tsitaadiga

Vahetused käivad NBA reeglite kohaselt. Igal meeskonnal on palgapiir (salary cap) millest ta vahetusi tehes/mehi palgates üle minna ei tohi. Seega, kui vahetavad kaks meeskonda, kellel on palgapiir täidetud, siis peab vahetatavate mängijate "hind" olema põhimõtteliselt võrdne. Kui aga näiteks sinul on piirini veel minna üks 10 miljonit, siis võid sina anda näit. 3 miljonit palka saava tüübi ja vastu saada 13 miljonit palka saava tüübi. Iseasi, kas muidugi CPU nõus on. Mina olen muidugi näinud igasuguseid idiootlikke vahetusi seal. Tegin ükskord fantasy drafti, võtsin Dwyane Wade'i. Mõne mängu pärast mõistsin, et ta ei sobi mu mängustiiliga ja panin ta vahetuspakkumisse. Kohe pakuti mulle nii Kobet kui ka Garnetti. Yay.

Lisaks on mõnedel mängijatel ka lepingupunkt, millega ilma nende nõusolekuta neid vahetada ei saa. Näit. Shaq O'Neal ei tahtnud kuidagi minu meeskonda tulla. Jobu.

etc_Shelob, vahetustega on nii, et ma muidu mängin kogu aeg auto-vahetustega, kuid kui mingi eriti kahtlane liigutus toimub (põhimängujuhi välja võtmine näit. mõni minut enne lõppu), siis teen ise vajalikud käigud. Seega on pigem hea ise strateegias muudatusi teha. Jookse-viska mäng on küll tore, kuid sellega alati kõiki ei võida.
Sliderid... noh, neid on päris mitmeid. Ise ei teagi, milliste juurde täpselt pidama jäin, kuid enam-vähem normaalsed statsid tulevad. Välja arvatud mingi ulmeline 60-protsendiline visketabavus nii minu kui CPU poolt. Olen näinud CPU poolt ka 80-protsendilise tabavusega poolaega (küllap ma olin mingi kolmekümnega selleks ajaks juba maas). Seega pead ise testima, milline sliderikomplekt sulle endale taaskord sobib.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007




sõnum 09.05.2009 20:23:27 vasta tsitaadiga

ise tõmbasin uued sliderid sest yks mäng pani yao mulle 13 blokki XD ja kõige parem vahetus on olnd vist A.Igoudala 91,J.Richardson 83 ja 2*1round pick for Kobe Bryant icon_razz.gif
_________________
(Est)Rufu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] NBA 2K9 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.